słowa kluczowe: Chazan, aborcja, depopulacja, dzieci, eugenika, in vitro, nienarodzone, plan Himmlera, prof. Chazan, życie.
Linki, cytaty, nowiny2014.07.12 10:27 10:31

Boży plan

(poleca )

Anna Kozicka–Kołaczkowska

 
Profesor Chazan doprowadził do tego, że dziecko wydobyte na świat cesarskim cięciem żyje i naraża nieprofesjonalnych, acz wyrafinowanych estetów na przykre widoki.
 
W związku z tym jesteśmy katowani medialnymi popisami parady brzydali. Wmawiają nam oni, że dziecko, które jest żywym dowodem niedoskonałości metody in vitro, zamiast jakieś dwa miesiące temu spocząć w estetycznych, krwawych strzępach w medycznym kuble, marnuje nasz tlen i powiększa ozonową dziurę.

Dziecko to jest wyrzutem sumienia. Świadectwem porażki eugeniki, która miewa, jak widać, okrutne pomyłki w selekcji zarodka rokującego najlepiej z gromadki współbraci. Jak zwykle, i w tej sytuacji prawdziwi autorzy tej fuszerki dotąd kryją się w litościwym, medialnym cieniu.

[...]

To życie było potrzebne, bo nie minie bez echa. Ten los skłania wielu do myślenia, a przez to może wyprostować wiele sumień, uratować mnóstwo istnień. Ta biedna dziecina może być ważnym punktem bożego planu.


Całość: +www.rp.pl 

2770 odsłon średnio 5 (4 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Boży plan 
Christophoros Scholastikos, 2014.07.13 o 20:28
Jak zwykle okazuje się, że kontekst bardzo wiele zmienia..
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑