słowa kluczowe: Chiny, Indie, Izrael, Polska, Rosja, Turcja, USA.
Świat2012.01.28 11:03

Wojny, tej III, jednak chyba nie będzie...

 

Może Chiny i Rosja uważają, że nowa rozróba militarna stałaby się katastrofą dla USA?.

 
Klasyczny przykład kogoś, kto siedzi sobie spokojnie na brzegu rzeki czekając na przepływającego trupa nieprzyjaciela.
 
Izrael i USA są już gotowe do ataku na Iran.
Takie informacje dochodzą zewsząd.

Ku pewnemu zaskoczeniu, Rosja i Chiny zdają się dawać przyzwolenie na ew. agresję.
Za bliżej jeszcze nie sprecyzowaną „wymianę uprzejmości” zaakceptowały ryzyko o nieprzewidywalnych rozmiarach.
Należałoby postawić pytanie : dlaczego to robią?
Ewentualny atak na Iran zapoczątkowałby kryzys militarny i ekonomiczny, który z pewnością zmieniłby układ sił na całym świecie.

Kryzys, wywołany takim nieodpowiedzialnym ruchem, jak najbardziej zapowiadanym, dołączy do wszystkich innych kryzysów w toku, dramatycznie je potęgując.

Izrael, jak zwykle nie oglądający się na resztę świata, jest z pewnością dopingowany przez potężne koła finansowe. Zainteresowane jak najbardziej w wywołaniu wielkiego pożaru, podczas którego można by „spalić” wszelkie niewygodne księgi rachunkowe.
Przecież to właśnie tam, w Eretz, zawsze znajdują azyl najwięksi przekrętacze, mafiozi i inne szumowiny świata tzw."finansów".
A Izrael "swoich" nie oddaje nikomu. Ma za to jedyny przywilej ścigania każdego, po całym świecie.

Z pewnością ci, którzy próbują stosować do oceny polityki izraelskiej zasady tzw. "poprawności politycznej", popełniają kardynalny błąd.

Reguły te zostały wymyślone dla normalnych krajów i nie mają zastosowania w przypadku Eretz, kraju „narodu (rasy?) wybranego”.

Sensem ich rozumowania jest założenie, że bóg (ten ich) jakoby jest tylko po ich stronie, stronie swojego „narodu wybranego” i za nic ma innych. I w końcu da im wszystkie bogactwa świata.
Każda więc analiza według reguł "politycznej poprawności" jest bezsensowna,
(Całe szczęście, że nasz Ojciec nie ma takich problemów. Kocha jednakowo wszystkich. Nawet zbrodniarzy...)

Spójrzmy jednak na fakty.

Zaczynając od ataku na „Flotyllę Wolności” (żeby nie sięgać wcześniej) zauważyć należy, że nie był to błąd „nieudolnego” rządu izraelskiego lecz świetnie zaplanowana i przeprowadzona prowokacja, mająca na celu z jednej strony sabotaż rozmów pokojowych z Palestyńczykami a z drugiej, miała wciągniąć w całą rozróbę Turcję.
Turcja, jak wszyscy z pewnością pamiętają, to drugi, po "niezatapialnym lotniskowcu", najważniejszy filar amerykańskiej polityki militarnej w tym kawałku świata.

O ile pierwszy cel został osiągnięty to drugi spalił na panewce bo dzięki trzeźwej reakcji rządu tureckiego, jedyne co ugrał Izrael to zaciśnienie współpracy regionalnej przez Turcję, Iran i Syrię.

Syria teraz się sypie ale to już inna kwestia...
Irak praktycznie nie istnieje...

Ale przecież Izrael nie potrzebuje innych ziemskich sojuszników, w tej "boskiej" misji, wystarczy mu jeden, Stany Zjednoczone.

Teraz dochodzi nawet do prężenia muskułów i ogłaszania "sankcji".


Kiedyś delegacja izraelskiego rządu udała się do Pekinu by rozmawiać na temat ataku na Persję. Bezpośrednim celem, jak napisał Andrew Jacobs na łamach International Herald Tribune, było „wyjaśnienie precyzyjnie jakich szkód ekonomicznych mogą spodziewać się Chiny w wyniku izraelskiego uderzenia na Iran”.
Atak miałby nastąpić gdy Izrael : „dojdzie do wniosku, że Iran będzie w stanie...”
(Nie, kiedy Iran coś tam "skonstruuje" lecz „kiedy będzie w stanie”).
Następny dowód „boskości” Izraela.

Zaatakować przeciwnika na zasadzie „obronnego ataku wyprzedzającego”.
Manewr już nie raz stosowany przez państwo „wybrańców”.
I to, co w innych przypadkach byłoby uznane za agresję, w przypadku Izraela jest jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki „obroną”...

W każdym razie ta delegacja jakiś tydzień obijała się tylko o drzwi chińskich dygnitarzy.


Ani Chiny ani Rosja ani tym bardziej Indie nie zaakceptują jakiejkolwiek agresji na Persję.

Rosja, na przykład, ryzykuje, że niedaleko, u jej granic, może powstać następny kraj z filo-amerykańskim rządem.
Chiny stracą strategicznego dostawcę.
Indie też...

Jest jednak oczywistym, że jeśli w jakiś sposób Iran zdołałby się oprzeć agresji to ceny ropy i tak pójdą niewyobrażalnie w górę. Piękny prezent dla Rosji ale ogromna strata dla Chin.

Może jednak w tym szaleństwie jest jakaś metoda?
Może Chiny i Rosja uważają, że nowa rozróba militarna stałaby się katastrofą dla USA?.

Klasyczny przykład kogoś, kto siedzi sobie spokojnie na brzegu rzeki czekając na przepływającego trupa nieprzyjaciela.

To co robi unia (tzw. Europejska) ma się nijak do tego, co dzieje się w świecie.
Jakieś przytupy i niezdarne hołubce.

A 1/27 tej hucpy jest POLSKA. Żenada...

Choć tak naprawdę ta proporcja nie jest do końca prawdziwa.
Mamy 2 + 14 + reszta. Tyle mamy.

Ale to już temat na inną notkę... 

4940 odsłon średnio 5 (7 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Wojny, tej III, jednak chyba nie będzie... 
Leszek, 2012.01.28 o 12:52
Chiny są i pozostaną dla Rosji wrogiem nr 1. Rosja dogadała się z USA chyba na zasadzie bloku przeciw Chinom, które wspierają wiele państw islamskich. Ruchawka z Iranem osłabia Chiny ale możliwości instalacji tam proamerykańskiego rządu są małe. Kto miałby go poprzeć? Zadekowani bahajowie? Kurdowie? Może. Azerowie? Obecny rząd Turcji raczej do tego nie dopuści. Młodzi w Teheranie? Może.Na prowincji nie. Tak więc proamerykański rząd na miękkim podbrzuszu nie powstanie.

Kiedyś odwiedzając witrynę mylanguageexchange.com zwróciłem uwagę na ogromne zainteresowanie żydów nauką jęz.mandaryńskiego. W Chinach pociąg do popkultury anglosaskiej jest znaczny a jak pisał Mufti, duże jest też zainteresowanie cywilizacją żydowską. Obiektywnie obraz jest taki, że biznes amerykański przenosi się do Chin od dawna a dzięki płatnościom w drugą stronę trzyma się tam NWO. Manewr jak z Arabią Saudyjską.

A może elita NWO chce się przenieść do Chin i zawładnąwszy Azją i Bliskim Wschodem stać sie być nowym światowym hegemonem? Europę trzymaliby w szachu finansami i surowcami. Stąd być może to trwałe zbliżenie niemiecko-rosyjskie, walka o Libię i ataki agencji ratingowych na kolejne kraje UE. Ale jeśli tak się stanie, to atak NWO-Chiny na Rosję jest nieuchronny. Więc coś na co się teraz kroi może się tylko odwlec w czasie.

A jak Rosja jednak nie odpuści Iranu, choć ostatecznie zarobi na jego upadku, to wciągnie USA w krwawy konflikt, który skończy się upadkiem USA. Wcześniej jednak będziemy świadkami odrodzenia siły PiS w Polsce w ramach odwrócenia resetu. I może się skończyć tak, że NWO się ewakuuje z USA,te upadną a u nas proamerykańskie siły wyskoczą jak Filip z konopii. I znów dostaną po łbie. Zostanie UE-Rosja i NWO-Azja oraz pogrążone w wewnętrznych walkach kraje muzułmańskie leżące poza korytarzem energetycznym do Chin.

tak mnie fantazja poniosła. Możliwe to?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wojny, tej III, jednak chyba nie będzie... 
Zenon Jaszczuk, 2012.01.28 o 16:03
Leszek.
Zawsze mam trudności z rozumowaniem - typu Rosja dogadała się z USA. Ja to tłumaczę na własny język - żydzi "dogadali" sie z żydami. To nawet głupio brzmi. Musimy rozdzielic rządzący z rządzonymi. Bo jeśli wiemy, że czapa żydowska-syjonistyczna jest ta sama nad Rosją i USA - to kto z kim ma sie dogadywać. Reszta to tylko mięso armatnie, które ma narobic z siebie konserw. Moski to sfinansuja, wysyłając ich tam gdzie będą potrzebni żydom. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wojny, tej III, jednak chyba nie będzie... 
Leszek, 2012.01.28 o 16:45
jesteś pewien, że w Rosji żądzą marsjanie? Wydaje mi się, ze niekoniecznie. Z tego co wiem czekają na rewolucję marsjańską, a rzecznik ichniejszego patriarchy wydał odezwę potępiającą pomarańczowe ruchy i wzywającą do walki z nimi.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wojny, tej III, jednak chyba nie będzie... 
Zenon Jaszczuk, 2012.01.28 o 18:26
Leszek.
Jakoś tak wierzę. Zapewne trzeba dodać pożytecznych idiotów (jak mawiał Lenin) czy poprostu durni (Stalin). NKWD czy KGB napewno nie rosyjskie tylko sowieckie. Sama pierestrojka, to Gorbaczow - nie interesowałem sie jego pochodzeniem, ale napewno przywieziony w teczce po naukach zachodnich i tam uciekł. Jelcyn - żyd. O Putinie też tak mówią, a jeśli nawet nie to pożyteczny z KGB/żona podobno 100% żydówka. Miedwiediew z żoną, żydzi o czym pisali w Izraelu, że mamy swego prezydenta w Rosji. Ja nie widzę, aby któryś z nich dzwignął Rosję. No i stosunek do Polski /handel, rura itd/ czysta nienawiść żydowska za "zgodą, poparciem" tych samych okupantów żydowskich w Polsce. Rosję i Rosjan doprowadzają do tego samego co nas Polaków. Rozbrajają, handlują połaciami ziemi. Ostatnio czytałem, że mają coś z ziem opylić Chinom. A zdajemy sobie sprawę, że to jedne z bogatszych ziem świata - mają wszystko/ a nie maja nic itd Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wojny, tej III, jednak chyba nie będzie... 
Leszek, 2012.01.28 o 22:55
Mnie się wydawao, że od Chruszczowa Żydzi tam w odwrocie. Za Jelcyna to i owszem, ale wydawało się że Putin to takie rodzime KGB, które wypłoszyło np. inwestorów naftowych z tego kraju.
Dwie rzeczy mnie jednak dziwiły
- ciągłe nawiązywanie przez Putina do dziedzictwa ZSRR, aż do stwierdzenia, że rozwalenie go było zbrodnią
- chorobliwa nienawiść antypolska. Co prawda, kiedy dyskutowałem po 10IV z jakimś Rosjaninem na youtube i miałem wrażenie, że to jakiś dyżurny Kremla, to zdawało mi się też że oni tam triumfalistycznie dają nam do zrozumienia "dopuściliście aszkenazyjcvzyków do rządów to teraz macie," ale jednak rosyjski patriota powinien rozumieć Polskę, której komunizm wyrządził te same szkody co białej Rosji...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wojny, tej III, jednak chyba nie będzie... 
Zenon Jaszczuk, 2012.01.29 o 10:45
Leszek.
Ja oczywiscie nie wiem jak tam jest. Tyle co czytam na portalach. Dla przykładu - +stopsyjonizmowi.wordpress.com albo -+stopsyjonizmowi.wordpress.com czy - +stopsyjonizmowi.wordpress.com
Acidek ma tego więcej. Poszperaj, zobacz. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wojny, tej III, jednak chyba nie będzie... 
Leszek, 2012.01.29 o 13:18
no to rzeczywiście jest chyba to co u nas: wyprzedaż przez syndyków masy upadłościowej
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wojny, tej III, jednak chyba nie będzie... 
Zenon Jaszczuk, 2012.01.29 o 13:29
Leszek.
Na SSyjonizmowi jest jeszcze art.- chyba Trybunał wojskowy nad Putinem. Dotyczy oczywiście niszczenia wojska i uzbrojenia. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wojny, tej III, jednak chyba nie będzie... 
Acidek303, 2012.01.29 o 19:50
Polecam:

+stopsyjonizmowi.wordpress.com

i pozdrawiam!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wojny, tej III, jednak chyba nie będzie... 
Jacek, 2012.01.29 o 21:31
Zdrajcy, złodzieje, bandyci -ich miejsce jest w kopalni lub przy wrębie lasu. Dobrze mówi generał.
Nas toczy ten sam rak.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wojny, tej III, jednak chyba nie będzie... 
Leszek, 2012.01.29 o 21:33
dzięki. bardzo dobra strona. czytając tam teksty, z których dowiedziałem się naprawdę sporo nowego, wciąż biję się z myślami jaką nauczkę i komu chciano dać 10IV 2010 i dochodzę do wniosku, że Lech się im jednak urwał i potraktowali go jak bulteriera co im się urwał ze smyczy (11.11.2008) a do tego wsparł antyputinowskiego Gruzina, co doprowadziło do białej gorączki Komisarza, który już wcześniej obiecywał Saakaszwilemu, że go za jądra powiesi. A to uprawdopodobniałoby hipotezę o starszej pani spod Gori, skoro ten kraj porusza tak czułe nuty i dostarcza takich emocji.
pozdrawiam!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wojny, tej III, jednak chyba nie będzie... 
Jacek, 2012.01.29 o 11:04
Rządzi oligarchia putinowska. Podpowiada Ch.L.
Upada gospodarka i naród. Ogólnie rozpad państwa, podobnie jak u nas. Szkoda tylko tych ludzi.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wojny, tej III, jednak chyba nie będzie... 
Leszek, 2012.01.29 o 13:58
Ch.L. czyli Chabad Lubawicz?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wojny, tej III, jednak chyba nie będzie... 
Adam39, 2012.01.29 o 14:20
Zenek, dobrze że podałeś linki do stron gdzie Rosjanie opisują wyniszczające ich jako nacji działania żyda Putina. Ja również przeczytałem to w oryginale. U nas podobnie, my Polacy zostaliśmy odsunięci przez uzurpatorów syjonistycznych od możliwości decyzyjnych w sprawach Polskich i dzieje się nam coraz gorzej.
Myślę, to jest przerażające, ale usrael coraz szybciej dąży do opanowania świata i III Wojna Światowa jednak zbliża się wielkimi krokami. I my na to nie mamy żadnego wpływu.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wojny, tej III, jednak chyba nie będzie... 
Zenon Jaszczuk, 2012.01.29 o 16:01
Adan39.
No niestety tak samo myślę. A i kryzys finansiwy przypomina mi ten przed IIwś. A już gdzieś czytałem, że oczywiście kryzysu światowego nie da się opanować. Może to jedynie zrobić rząd światowy!!!!Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wojny, tej III, jednak chyba nie będzie... 
Jacek, 2012.01.29 o 14:32
100%
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wojny, tej III, jednak chyba nie będzie... 
Zenon Jaszczuk, 2012.01.28 o 15:51
Jarek.
Wojna będzie, bo już jest dawno zaplanowana. Tutaj nie ma znaczenia jaką ma czy chce mieć IRAN broń. To jest tylko pretekst. Ameryka nie ma nic do gadania - tam rozkazy wydaja żydzi-syjoniści- bankierzy, jak zwał tak zwał.W/g mnie Ty starasz sie widzieć logicznie. Co będzie gdy itp. Moim zdaniem ich takie rozumowanie nie dotyczy - najważniejsze rządy swiatowe. Bo rozumując logicznie Iran nikomu nie zagrażał i nie zagraża - i właśnie nie o zagrożenie chodzi, wbrew propagandzie. Chodzi o budowę wielkiego Izraela po Afganistan. Dlatego nie mogą zostawic Iranu w spokoju, silnej Irańskiej enklawy. Moim zdaniem oni nawet poswięcą Izrael- żydów ci u nas dostatek po za Izraelem. To nie byłoby nic nowego - oczywiście za cenę rządów swiatowych. Wojna będzie, będzie, fachowcy powinni tylko znależć odpowiednie święto żydowskie, to określą dokładnie kiedy zaatakują. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wojny, tej III, jednak chyba nie będzie... 
J.Ruszkiewicz - SpiritoLibero, 2012.01.28 o 18:20
Dobrze prawisz Zenku.

Nie chciałbym jednak, żeby ktoś sobie pomyślał, że my tak sobie z dziubków spijamy...

Ale jak masz rację to co mam powiedzieć?...

Stawiasz mnie w bardzo trudnej sytuacji.
Powiedz czasami, że jestem głupi i mam iść na szczaw. (odwzajemnię Ci się, spoko :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wojny, tej III, jednak chyba nie będzie... 
Zenon Jaszczuk, 2012.01.28 o 18:30
Jarek.
Wiesz, że nie o głupotę tutaj chodzi. Ja widzę tak, ty widzisz inaczej. Obyś to Ty miał rację. :-)))
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wojny, tej III, jednak chyba nie będzie... 
teli, 2012.01.28 o 23:33
wreszcie Jarek pisze z weną, bo ostatnia rozpiska Irańska była mdła jak marsjańskie mydło :-)
siedzę i składam wszystkie informacje w całość i dostaje kociokwiku, wszyscy chcą już uciekać z Afganistanu , Iran wyprzedza posunięcia zachodu, Rosja Chiny milczą, Izrael i USA naciska na przyśpieszenie, po co to wszystko ? zakładam że wreszcie dotarło do mózgownic że Iran to nie Irak i potrzebny jest czas, czas na zebranie sił, wsadzenie większej ilości agentów, większego prania mózgów lemingom, jednak jest jeszcze jeden poważny problem, kraje europejskie objęte kryzysem wewnętrznym nie są zainteresowane nową wojną , czy ktoś z wa wybiera się na wojnę, albo dopuszcza myśl że będzie nas stać na sfinansowanie konfliktu? historia i polityka jest przewidywalna, a w ogólnym chaosie wojny łatwo ukryć długi i wyprać kasę, co oznacza iż wojna jest nieunikniona, tylko jaki będzie powód co nam wmówią że Iran to zło numer jeden, nie wiem czy już zauważyliście, jest odwrót od bezwarunkowego poparcie USA, coraz więcej osób już nie wierzy w kłamstwa USA i Izraela, co za tym idzie marsjanie postawią na swoim przyśpieszą i wejdziemy w konflikt nie do wygrania
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wojny, tej III, jednak chyba nie będzie... 
J.Ruszkiewicz - SpiritoLibero, 2012.01.28 o 23:47
Przyjemniaczek... :P

To sytuacja jest mdła. Ja jej nie będę podbarwiał.

Ale i tak Cię nie lubię :P
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wojny, tej III, jednak chyba nie będzie... 
Zenon Jaszczuk, 2012.01.29 o 11:04
teli.
Też tam myślę. Życzę powodzenia Iranowi, dlatego, że prawda i racja jest po ich stronie. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wojny, tej III, jednak chyba nie będzie... 
Krzysztof J. Wojtas, 2012.01.29 o 11:56
Czy wojna bedzie?
Trudno powiedzieć. Bo w tej chwili już nie chodzi o ekspansję NWO, a o być , albo nie być Zachodu w obecnej postaci.

Pisałem kiedyś - wojna miała być zaraz po 2000 roku, ale przeszkodziła temu nasza akceptacja warunków wejścia do UE.
Gdyby nie to - PiS i Kaczyńscy wepchnęliby nas w objęcia USA (i Izraela), a wtedy ta opcja była jeszcze ekspansywna.
Teraz to może dojść do konfliktu na zasadzie ataku szczura zagonionego w sytuację bez wyjścia.

Naszą rolą jest dystansowanie się od tego harmideru. Zaróno Afganistanu, Iranu, jak i EU. Jak największy dystans.
Także afera z ACTA - ma dziwne konotacje: czy przypadkiem nie było (jest) to wciąganie nas w konflikt - po to aby osłabić Tuska i na to miejsce wcisnąć jeszcze gorszą swołocz.
Pomyślcie o tym.

Jedyną rolą jest wskazywanie możliwości budowy społeczeństwa na zasadach zaufania.
Taki cel cały czas mam na względzie pracując nad ideą CP.
Jak szybko i jak wielu to zrozumie - tym większe szanse na uniknięcie kłopotów.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wojny, tej III, jednak chyba nie będzie... 
teli, 2012.01.30 o 19:27
no dobra klamka zapadła, oficjalnie armia USA to około 400 000 żołnierzy, z "dobrze poinformowanych źródeł" 200 000 jest już w rejonie Iranu, z grubszej zwierzyny są
+pl.wikipedia.org
+pl.wikipedia.org
+pl.wikipedia.org
+pl.wikipedia.org
+en.wikipedia.org
+en.wikipedia.org
+pl.wikipedia.org
+pl.wikipedia.org
+pl.wikipedia.org
+pl.wikipedia.org
+translate.googleusercontent.com
+pl.wikipedia.org

to oficjalnie a ilu siedzi ukrytych?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wojny, tej III, jednak chyba nie będzie... 
Paweł Tonderski, 2012.01.31 o 00:42
Czy w te wyliczenia jest wliczona amerykańska gwardia narodowa?

Przecież na dzień dzisiejszy z tego, co pamiętam armia amerykańska liczy sobie coś ok. 1.300.000 tysięcy żołnierzy.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wojny, tej III, jednak chyba nie będzie... 
teli, 2012.01.31 o 19:39
nie gwardii nie uwzględniałem tak samo rezerwy, nawet zacząłem liczyć ichne szabelki, jednak odechciało mi się wskazywać szczegółowo, bo w misjach gwardia i rezerwa to 5-10%, a sama armia jest zaangażowana w wielu miejscach na skróty, USA 250 000, misje pokojowe ochrona ambasad 150 000, Afganistan 100 000, Iran 200 000, czyli rozdysponowali wszystkich sprawnych :-) reszta to małolaci i emeryci :-)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wojny, tej III, jednak chyba nie będzie... 
MatiRani, 2012.01.31 o 00:38
ROZKAZY WYDAJE KORPORATOKRACJA ROTSZYLD & SPOLKA. Z Londynu, co ciekawe...
Maja 300 TRYLIONÓW stanu posiadania, to moga sobie planowac na 100 lat naprzód...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wojny, tej III, jednak chyba nie będzie... 
Zenon Jaszczuk, 2012.01.31 o 07:23
MatiRani.
Zgoda. Możemy tylko być pewni, że tych pieniędzy nie zarobili. To są czerwone pieniądze od krwi. Rozwiązanie swiatowe jest jedno, likwidacja tych "korporacji". Wszystko inne to ruchy pozorowane, nawet ta "walka" z kryzysem. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wojny, tej III, jednak chyba nie będzie... 
MatiRani, 2012.02.01 o 02:33
DOKLADNIE.
Jak pisze RomanK: wystarczy powiedziec nie...
No a "walka z kryzysem" to jak "walka z terroryzmem" czy "wojna z narkotykami"... pretekst do zamordyzmu. Z tego co oficjalne massmeRdia podaly, to Afganistan produkuje dzisiaj 96% heroiny swiata.. pod troskliwa opieka CIA.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wojny, tej III, jednak chyba nie będzie... 
Zenon Jaszczuk, 2012.02.01 o 10:36
MatiRani.
Całkowita zgoda. Kto zajmuje się, żyje z narkotyków, już dawno pisał nasz pan Henryk Pająk - o ile pamiętam - w książce "Bestie końca czasu" . Jest tam rozdział "Obłuda "walki" z narkotykami".Czy królowe i królowie też?!!! Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wojny, tej III, jednak chyba nie będzie... 
Hindukusz-Milena, 2012.01.31 o 22:07
Chyba jednak nie ośmielą się zaatakować, bo Iran jest zbyt dobrze przygotowany i cały czas w pogotowiu a Żydzi wolą atakować słabszych.
Teraz trwa ostra walka sił wywiadu i dywersji. Dowodem jest ostatni,skuteczny niestety zamach na irańskiego profesora nadzorującego badania nad atomem. Jeśli Iran będzie mieć własną broń atomową to o wojnie możemy zapomnieć.
Można się pomodlić w tej intencji...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wojny, tej III, jednak chyba nie będzie... 
Zenon Jaszczuk, 2012.01.31 o 22:22
Hindukusz.
Sami żydzi gdyby dali radę już dawno by zaatakowali. A tak oni zaatakują z powietrza, a resztę będzie robić amerykanskie mięso armatnie. Zapewne jeszcze innych goi dokoptują z innych panstw. Żydzi nie mogą ginąć, oni tylko będą liczyć kasę i terytoria zdobyte-też kasę. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wojny, tej III, jednak chyba nie będzie... 
Paweł Tonderski, 2012.01.31 o 23:07
No nas tam na pewno wyślą już się o to postarają Dorny, Kaczyńskie, Millery, Tuski i Komorowskie oraz Niesiołowskie i Palikoty, i to za marne grosze, a i tak będzie więcej chętnych do takiego wyjazdu niż tych, którzy będą się tej wojnie w Polsce sprzeciwiać i ja tutaj nie mam na myśli polskiego lewactwa, które w takich sytuacjach zawsze protestuje, a potem podpisuje za naszymi plecami pakt z unią albo z innym geszeftem.

Jestem ciekaw, czy wtedy "Oburzone" i inne zakryte za weneckimi maskami wyjdą na ulice polskich miast protestować przeciwko tej wojnie?

Przecież une już wiedzą, że w Iranie jest al Kaida, dlatego też une muszą bronić przed al Kaidą naród irański dla ich dobra, bo przecież al Kaida może wejść w posiadanie broni atomowej, którą przecież przy niewielkim wysiłku można skonstruować, przecież kilku studentów amerykańskich zrobiło ją w warunkach akademickich, oczywiście to była tylko "brudna" bomba atomowa, ale dla potrzeb al Kaidy i taka by była przecież dobra, żeby zabić z milion wrogów islamu i Koranu. :)))
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑