słowa kluczowe: Jaruzelski, Wojciech Jaruzelski, demonstracja, rocznica, stan wojenny.
Linki, cytaty, nowiny2010.12.03 19:09

Demonstracja w rocznicę stanu wojennego

(poleca )
 

 
"Dlatego my niżej podpisani spotkamy się w nocy z 12-ego na 13-ego grudnia. Łączy nas zarówno pamięć o ofiarach, jak niezgoda i wstyd za to co się dziś dzieje"

Cały tekst: http://wpolityce.pl/view/4542/ 

2487 odsłon średnio 5 (2 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Demonstracja w rocznicę stanu wojennego 
Adam39, 2010.12.11 o 11:26
Dnia 09.12.2010 w godzinach popołudniowych, lub wieczornych na II programie TVP przeprowadzony był dość długi wywiad z jaruzelskim. Na pytanie prowadzącego, co uważa za swoją porażkę w życiu, lub największe zwycięstwo, odpowiedział - że jego największym zwycięstwem jest doprowadzenie do obecnej Polski.
Czyli jeżeli mówił szczerze, to jakby potwierdził nie wprost, że zamach z 13 grudnia 1981 był celowo przeprowadzony, by złamać kręgosłup Narodowi Polskiemu. A po dokonaniu zamachu jego wypowiedzi były zupełnie inne. Jednak po trochu i on puszcza farbę.
Może ktoś ma nagrany cały z nim wywiad, lub chociażby część dotyczącą jego „zwycięstw”.
Ja praktycznie nie oglądam telewizji, nie mogę patrzeć i słuchać tych załganych chazarskich mord, oraz głupich amerykańskich filmów. Włączam tylko od czasu do czasu na krótką chwilę. I tak było wtedy. Włączyłem telewizor już w trakcie wywiadu, a po usłyszeniu jego powyższej wypowiedzi, natychmiast wyłączyłem. Teraz chciałbym na spokojnie obejrzeć lub przeczytać tę jego wypowiedż.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Demonstracja w rocznicę stanu wojennego 
teli, 2010.12.11 o 11:35
Oglądałem, spowiadał się jak miał to być ostatni wywiad, niestety ale mi nerwy puściły jak spojrzałem na SMS wychwalające generała i sonda że prawie 50% zadowolonych jest z wprowadzenia stanu wojennego.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑