słowa kluczowe: Jerzy Owsiak, Jurek Owsiak, Owsiak, TPChR, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, manipulacje, media.
Linki, cytaty, nowiny2012.01.10 15:26

Dyrygent Orkiestry III RP i tajemnica handlowa

(poleca )
 
Wojciech Reszczyński: Owsiak to rówieśnik III RP, wunderwaffe młodzieży, kolorowy cudaczny celebryta, rozrywkowa odmiana Adama Michnika i ulubieniec „Wyborczej”
 
Kiedy 20 lat temu ruszyła Owsiakowa „orkiestra” oddałem do jej dyspozycji całą antenę Radia WAWa. Również w następnym roku, ale już z mniejszym entuzjazmem, bo kiedy napisałem felieton o tym, że byłoby dobrze, gdyby po każdej zbiórce pieniędzy znalazł się równie eksponowany czas w telewizji na podsumowanie tej akcji, z wyliczeniem, ile kosztowała, otrzymałem niesympatyczne listy od trzech bodajże kierowników „orkiestry” z profesorskimi tytułami. Poczuli się dotknięci podejrzeniami. A przecież nie uderzyłem nawet w stół, a jednak nożyce się odezwały. I tak było zawsze przez minione 20 lat, gdy jakiś niepoprawny politycznie dziennikarz odważył się skrytykować „orkiestrę” i inne pomysły Jurka.

Całość: +wpolityce.pl 

2152 odsłony średnio 3,7 (3 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Dyrygent Orkiestry III RP i tajemnica handlowa 
Malawanda, 2012.01.11 o 16:22
Grosza bym za artykuł panu R. nie zapłaciła. Co to za argument, że Owsiak jest jąkałą i pajacem. W ogóle nie odczułam, jakim jest groźnym hochsztaplerem.Jacy "profesorowie", którzy "beneficjenci" Lanie wody.
Ze swojego podwórka wiem, iż doktorzy klną w żywy kamień sprzęt od orkiestry. Nie ma kasy na specjalistyczne szkolenie do jego obsługi. Ponadto wszyscy lekarze na miejscu są niezbędni, nie ma kogo oddelegować na ferie szkoleniowe. Maszyna bezczynnie zajmuje duże pomieszczenie, chociaż w szpitalu ciasnota.
W kwestii księgowych rozliczeń fundacji w zeszłym roku na niepoprawnych był dobry artykuł. Nie sądzę, by zasady rozliczania kosztów uległy zmianie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2022   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑