słowa kluczowe: Boni, Kwaśniewski, Mikki, Nowyekran, Orwell, Pawlak, Rok 1984, Schetyna, dziennikarze, kanapy, partie, politycy, ŁŁ.
Polska2011.11.01 09:15

Politycy nie są rozwiązaniem naszych problemów - politycy są problemem.

 

Dziennikarze też są problemem

 
Mamy natlok tzw informacji o "interesujących nas" problemach w antypolskich szmatmendiach. Czy naprawdę to są problemy nas interesujące, czy boczne tory.
 

Jak państwo wiecie TVP nie oglądam, tylko czytam wieści w internecie. Nawet ten tytuł pochodzi z komenta na nowymekranie dawidowskiego. Podobał mi się, bo popiera moje widzenie "świata".

Pisałem już kilkakrotnie (podobno nigdy dość), że tzw politycy to mafia. Już nawet nie będę pisał jaka, bo kto się interesuje sprawami Polski, Polaków, ten wie. Pisałem o bandzie PRLowskiej, tej samej postPRLowskiej, tej samej pookrągłostołowej, tej samej która niby to rządzi.

Dużo ludzi jednak nic z tego nie rozumie, lub nie chce zrozumieć. Dlatego będzie jak jest a nawet gorzej. Śmieszą mnie dyskusje typu; kto będzie szefem klubu, partii, kto będzie marszałkiem Sejmu, Senatu, kto będzie szefem TVP, kto będzie szefem tego czy innego szmatławca. Smieszą mnie dyskusje typu; politycy z PiS u powinni zrobić to i to i jeszcze tamto, politycy z PO powinni zrobić to i to i jeszcze tamto itd. No a tzw dziennikarze powinni: pisać prawdę, powinni pilnować przekrętów rządzących, powinni ludzi uświadamiać itd.

To wszystko nawet prawda, tylko nie dzisiaj, nie u nas, ani w dzisiejszym tzw świecie. Musimy zrozumieć, że żyjemy w ciekawych czasach jednak żyjemy w świecie Orwella "Rok 1984". Oczywiście nawet to nie jest zupełną prawdą, bo te durnie już dawno prześcignęli tą paranoję widzaną przez Orwella. .

Do napisania tych kilku słów zainspirował mnie ŁŁ z nowegoekranu ze swoim art. - Całość listu Zbigniewa Ziobry z wyjaśnieniami dla dziennikarzy - http://lazacylazarz.nowyekran.pl/post/35998,calosc-listu-zbigniewa-ziobry-z-wyjasnieniami-dla-dziennikarzy.

Oczywiście gdzie mi tam do ŁŁ. Tylko, że on mniej lub bardziej celowo zajmuje się właśnie w tym art. takimi bzdetami. Może naprawdę dziennikarze nie rozumieją listu Ziobry do Kaczynskiego, może to jest droga do dobrobytu Polski i Polaków, może ....... to g...no prawda. Co mnie obchodzi który wróg Polski co powiedział czy napisał do drugiego wroga Polski i jak to wrogowie Polski opisują w szmatławcach.

Dlatego moim zdaniem zgodnie z tytułem - ci politycy nie są rozwiązaniem naszych Polaków problemów. Ci politycy są problemem Polaków, wszystkich Polaków. Jeśli nie zrozumiemy, że ich wszystkich musimy wyrzucic na zbity pysk, to nic się nie zmieni. Nic nie zmienią celowe antypolskie partie kanapowe, nic nie zmieni Korwin Mikke na czele (dla telewizji i ogłupiania ludzi) pochodów , protestów itp. Musimy zrozumieć, że te wszystkie kanapy, te myszki Miki, Kaczory i Donaldy muszą zostać za burtą.

Dyskusje Polaków powinni się na tych sprawach koncentrować, a nie na bzdetach podrzucanych nam Polakom przez tych wrogów. Dla uczciwości podaję koment w/w internauty pod art ŁŁ -

-

Naiwni ludzie
Czy wy naprawdę sądzicie, że politycy rozwiążą nasze problemy? Przez setki lat tego nie zrobili, dlaczego sądzicie, że teraz to zrobią? Politycy nie są rozwiązaniem naszych problemów - politycy są problemem.

I wciąż obserwuję tych wszystkich światłych (wydawałoby się) ludzi, którzy bezustannie brną w ten sam las.
 
 
 
???!!! 

2776 odsłon średnio 5 (3 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Politycy nie są rozwiązaniem naszych problemów - politycy są problemem. 
Adam39, 2011.11.01 o 13:13
Zenek, w całej rozciągłości się z tobą zgadzam. A filmik bardzo dobry i prawdziwy.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Politycy nie są rozwiązaniem naszych problemów - politycy są problemem. 
Zenon Jaszczuk, 2011.11.01 o 18:55
Adam39.
Dlatego wstawiłem ten film. Tylko myślisz, że ludzie uwierzą, że to wszystko prawda. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Politycy nie są rozwiązaniem naszych problemów - politycy są problemem. 
w.red, 2011.11.01 o 15:28
"...Czy wy naprawdę sądzicie, że politycy rozwiążą nasze problemy? Przez setki lat tego nie zrobili, dlaczego sądzicie, że teraz to zrobią? Politycy nie są rozwiązaniem naszych problemów - politycy są problemem..."

W celu :(
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Politycy nie są rozwiązaniem naszych problemów - politycy są problemem. 
Zenon Jaszczuk, 2011.11.01 o 19:15
w.red.
Myśle, że ten film wyjaśnia wszystko. Pisałem o tym wiele razy, że to tylko pachołki. Tak samo jak z ustawionymi wyborami. Tutaj nie trzeba fachowca, aby stwierdzic, że oni nic dobrego nie zrobili i nie zrobią dla Polski, Polaków. Bo nie bylo i nie ma takiego zezwolenia. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑