słowa kluczowe: Husain, Irak., Kadaffi, Libia, Miller, Sarkozy, komuniści, moredercy.
Świat2011.10.20 18:31 10.22 14:30

"Dyktator" zamordowany przez super dyktatorów

 

Muammar Kadaffi - zamordowany

 
Dyktatorzy zamordowali prezydenta Kadaffiego który nie chciał ulec dyktatorom światowym. Radość w całym światowym kahale trwa.
 

Jeszcze jedno spokojne, żyjące w dostatku państwo na tzw mapie drogowej morderców ,zamordowane. Po Iraku i innych panstwach wykonczyli dzisiaj Libię. Teraz zaczną budować "dobrobyt" dla tubylców. Dobrobyt na wzór Polski, Jugosławi, Grecji itd. W imie demonkracji zedrą z was ostatnią koszulę, zabiorą dzieciom ostatnią szklankę mleka, wygonią was z domow pod mosty.  Kupujcie sobie sznury abyście się mieli na czym powiesić od tego dobrobytu. Sznur jest potrzebny, bo jak człowiek widzi, że nie ma co dac jeść własnym dzieciom to odbiera sobie życie.

Przyjdą jeszcze czasy, że Kadafiemu, Husainowi i innym "dyktatorom" ich narody będą stawiać pomniki. Oczywiście nie dzisiaj, nie teraz, bo nowi dyktatorzy to super bandyci i oni nie pozwolą na prawdę, na uczciwość, na wolnośc, na życie.

Dzisiaj na Onecie, na pierwszej stronie jest "Muamar Kadaffi nie żyje" o "dziwo" Informacja ze zdjęciem w czerwonej ramce, na czerwonym tle. Czyżby informacja swiatowa dla wszystkich komunistów.

Zapewne tak, bo to ci bandyci ,nigdy nie zostali rozliczeni czyli nadal rządzą swiatem. Nawet Leszek Miller co to pożyczał ruble w Moskwie na poddtrzymanie komuny znów jest u koryta razem z kamratami. Cała jewropa jest obsadzona rządami komunistycznymi nazwana obecnie znów socjaldemokratami.

To są moje osobiste przemyślenia, obserwacje. Bo jeśli ja nie mam racji to kto jest tym mordercą dyktatorem swiatowym?!!

Kadaffi który finnansuje kampanię wyborczą Sarkoziego we Francji, czy dyktatorem jest  Saddam Husein którego zbroii tzw zachód (Francja) który wykonywał polecenia morderców światowych. I z chwilą przeciwstawienia się tym mordercom, sami zostali zamordowani. Oni znów ścielą ziemię trupami. Po trupach do jeszcze większej władzy, do rządów światowych.

Obaj ci tzw dyktatorzy byli całowani po rękach przez dzisiejszych morderców za kasę którą dawali tym przyszłym , własnym mordercom.

Czy my tego nie przerabjaliśmy za Lenina, Stalina. To ci mordercy kształcili morderców do mordowania ludzi, aby potem ich też wymordować.

Mordercy opanowali świat, moze jeszcze nie w stu procentach.

 http://www.youtube.com/watch?v=myRz4MLxTwc

 
 
Proszę pomyśleć samodzielnie na te tematy !!! 

3840 odsłon średnio 5 (7 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: "Dyktator" zamordowany przez super dyktatorów 
Zenon Jaszczuk, 2011.10.20 o 19:17
Koniec świata już chyba blisko, przeczytajcie całość, wypowiedzi wszystkich obłudników -
- Politycy komentują dzisiejszą wiadomość o tym, że Muammar Kaddafi został zabity. Prezydent Bronisław Komorowski powiedział, że śmierć Kaddafiego należy traktować jako "dowód na to, że skończyła się i w tym rejonie świata epoka dyktatur, a na tym nam wszystkim zależy, a ludziom »Solidarności« w sposób szczególny". - Nad człowiekiem ubolewam, ale jednocześnie uważam, że zasłużył na karę jako ten, który się znęcał nad innym człowiekiem - powiedział z kolei były prezydent Lech Wałęsa. - +wiadomosci.onet.pl
Jeden z internautów napisał "OTO WIELKA ŚCIEMA DLA OPINII ŚWIATOWEJ. TU JEST PRAWDA: ~hammurrabi dzisiaj, 18:44
+www.youtube.com +www.youtube.com
Nie znam angielskiego, jednak tak czuje jak napisałem w art. gl. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Dyktator" zamordowany przez super dyktatorów 
Zenon Jaszczuk, 2011.10.20 o 19:45
Oto "autorytet" wypowiadający się na temat śmierci "dyktatora" - Awanse, rosyjskie uczelnie i WSI - +www.bibula.com
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Dyktator" zamordowany przez super dyktatorów 
Zenon Jaszczuk, 2011.10.20 o 19:56
Przeczytaj koniecznie - Rosyjskie spotkania Bronisława Komorowskiego - +www.bibula.com
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Dyktator" zamordowany przez super dyktatorów 
janekk, 2011.10.20 o 22:49
Zobacz Zenon, nawet nam mówią jak mamy traktować czyjąś śmierć. (Śmierć Kadafiego należy traktować....)
nawet jak sporo jest w Polsce debili to przecież do licha nie wszyscy
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Dyktator" zamordowany przez super dyktatorów 
Zenon Jaszczuk, 2011.10.20 o 23:08
janekk.
Jak widzę wypowiedzi tych wszystkich swiatowców to wychodzi mi, że one robili "magistra" u tego samego "profesora". Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Dyktator" zamordowany przez super dyktatorów   
Były bloger, 2011.10.20 o 23:17
Ależ Zenonie: jakiego "magistra" u jakiego "profesora"? To jakby powiedzieć, że magister Kwaśniewski bronił pracę magisterską u profesora Bartoszewskiego - jak wiadomo ani jeden ani drugi nie dorósł. Mnie bardziej przypominają przemycane przed laty od sowietów pierścionki ze złota. Jaki by nie był to model - zawsze spod jednej sztancy. Na kilometr można było poznać. I wiesz: po latach będąc przypadkiem na ulicy złotników i diamenciarzy w Antwerpii (Pelikanstraat) zobaczyłem cała gablotę świństwa w tym stylu. Skąd tam, po co, dla kogo? Okazało się, że do portu zawijają ruskie statki. I marynarze idą najpierw na panienki, a potem jak już sił nie starcza, a kasa jeszcze jakaś tam - to kupują właśnie takie wyroby. No kuźba - Lenin wiecznie żywy!
Pozdrawiam!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Dyktator" zamordowany przez super dyktatorów 
Zenon Jaszczuk, 2011.10.21 o 06:15
Marek Zarębski.
No to miałem na myśli. Przecież Olek robił mgr u Jolki, a tak naprawdę w "Moskwie". Bolek też TW robił u swoich.Sarkozy, Merkel też jedna sztanca i nie chodzi mi o wykształcenie formalne tylko to "polityczne", tak samo komoruski jak sama nazwa wskazuje. Jak czytasz ich "wypowiedzi"? Ja czytam , że to nie wypowiedzi tylko jak za PZPR przeczytane z kartki zgodne z zaleceniami partii. :-))) Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Dyktator" zamordowany przez super dyktatorów 
Paweł Tonderski, 2011.10.21 o 11:13
Jutro albo pojutrze i my Polacy możemy okazać się narodem dyktatorów i tyranów, tak było przecież w przypadku Serbów swojego czasu. :))) Zobaczymy, kto będzie wydobywał i sprzedawał nasz gaz łukowy i ropę naftową, która również znajduje się w złożach gazu łupkowego. :))

Libijczycy nie chcą satrapy Kadafiego, no to teraz będą mieli wolność, kamery, chipy, syjonistyczne i masońskie banki, kredyty i media, które mają za zadanie ogłupianie narodu, będą prawdziwie wolnym i demokratycznym narodem. :) Trzeba jednak wziąć jedną sprawę pod uwagę, Libia to kraj zasobny w ropę, ale i kraj plemion nomadzkich, które od zawsze ze sobą rywalizowały, ale to były jakieś drobne utarczki, jednak nigdy nie dochodziło między nimi aż do takich czystek i do otwartej wojny. Libijczycy jeszcze będą płakać za Kadafim, jeszcze zamarzą o tym, żeby nie mieć "wolnych wyborów" i tzw. opozycji parlamentarnej, która w rzeczywistości okaże się fikcją i tą samą stroną tego samego medalu. Dzisiaj w Polsce, ale i w innych krajach w Europie oraz w Ameryce Północnej mamy właśnie taką sytuację, jaka już niedługo będzie w Libii, jedni będą udawali liberałów a drudzy konserwatystów i narodowców oraz katolików albo innych chrześcijan, tylko że im wszystkim wystają z ich kieszeni mycki. Nie mogli zdetronizować Kadafiego w normalny i pokojowy sposób, nie mogli jego kraju opanować poprzez system bankowy, to wysłali na niego NATO i najemników z Środkowej Afryki, tak oto w sposób pokojowy i demokratyczny zaprowadza się nowy doskonały porządek na świecie. Dzisiaj Buzek, Belka i Komorowski robi umizgi do przedstawicieli Banku Światowego i obiecuje w imieniu całego polskiego narodu (Ktoś im na to pozwolił, kto im dał do tego prawo, ktoś zapytał się o to naród polski, jakie ma zdanie w tej kwestii?!), że Polacy będą wspomagać niemieckie i francuskie Banki we wspólnej wspólnotowej polityce zniszczenia Grecji, kraju, w którym większość własności i nieruchomości należy nadal do narodu greckiego... Pan Buzek mówi o rekapitalizacji i wspieraniu prywatnych banków, tak ludzie, którzy udają liberałów i ludzi popierających wolność gospodarczą będą wspierać żydowskie, syjonistyczne i masońskie banki, a pieniądze potrzebne do tego wsparcia znajdą u zwykłych ludzi, poprzez podniesienie podatków, akcyz i cen paliwa i energii elektrycznej. Niech żyje wielka wspólnota związku rad i narodów europejskich, na czele których stoją byli komuniści, żydostwo, syjoniści i masoneria!

Pan Buzek będzie sterował gospodarką, aby wspierać szybki wzrost, w tym czasie likwidując miejsca pracy, bo przecież w zasadzie cały przemysł i produkcję przenieśli już do Chin. )))

Buzek będzie tworzył nowy rząd w strukturach unijnych, tym razem będzie to rząd gospodarczy, następne synekury i stanowiska dla swoich, za które my z swoich własnych kieszeń sfinansujemy. :))) A pan Komorowski będzie wspierał nowa inicjatywę Europa Plus. :))) He, he...naszym kosztem.

A o co chodzi tak naprawdę w Libii? O gaz i ropę, o handel narkotykami i handel bronią, a także o wprowadzenie w tym kraju systemu bankowego, który bardzo szybko zniewoli następny kraj i całe libijskie społeczeństwo. :) Chodzi również o przejęcie pieniędzy libijskich, a są to miliardy euro, dolarów i franków szwajcarskich, które są zdeponowane w bankach szwajcarskich, niemieckich, włoskich i francuskich, ktoś je przejmie, jaka część z tych pieniędzy powróci do Libijczyków?! Zapewne niewielka. :)) Libijczycy zostaną przyjęci do kultury europejskiej, a dokładnie do syjonistycznej i masońskiej, w tym samym czasie w Syrii leje się krew strumieniami, a w Egipcie ludzie domagają się powieszenia Mubaraka, i prowadzą krwawą rozprawę z egipskimi chrześcijanami, których uważają za swoich wrogów, ponieważ kojarzą ich z syjonizmem i żydostwem, a żydzi w tym czasie zacierają tylko swoje rączki, bo kolejne narody zostały przez nich skłócone i dzięki temu prowadzą walkę pomiędzy sobą, ku chwale żydostwa, syjonistów, komunistów i masonerii. :)))
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Dyktator" zamordowany przez super dyktatorów 
Zenon Jaszczuk, 2011.10.21 o 12:06
Paweł Tonderski.
Oczywiście masz calkowitą rację. Ja właśnie o tym pisałem. Mam nadzieję, że to my mamy rację widząc trzeżwo co się dzieje i dlaczego. Mordercy realizują tzw mapę drogową wysłaną trupami. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Dyktator" zamordowany przez super dyktatorów 
Zenon Jaszczuk, 2011.10.22 o 14:05
Paweł Tonderski.
Ostatnio czytam wśród komentatorów internautów, że może zamiast Kadafiego zamordowali kogoś innego czyli tzw sobowtóra. Tak samo pisali przy zamordowaniu Huseina. To jest oczywiście bardzo prawdopodobne. Jak wiemy w Polsce po łagodniejszej formie pierestrojki nic się mordercom komunistycznym nie stało - zostali nawet ludzmi honoru. W Polsce może się bali tego typu rewolucji sterowanej co w Iraku i w Libii. W Libii i Iraku przy zamordowaniu setek tysięcy ludzi trzeba to przykryć zamordowaniem "dyktotora". Możliwe, że Kadafii z Huseinem będą pili razem drinki serwowane im przez tzw sł. spec. mafii światowej Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Dyktator" zamordowany przez super dyktatorów 
Jacek, 2011.10.22 o 22:31
Zastanawiam się kto będzie następny do obalenia. Przywódca Białorusi? Czy będą mieć obawy z powodu sąsiedztwa Wielkiego Brata? Jakie były by konsekwencje dla nas? A może Iran? Okazuje sie,że wszystko jest możliwe. A co robi ONZ? Przygląda się. A może by naszych dyktatorów ...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Dyktator" zamordowany przez super dyktatorów 
Zenon Jaszczuk, 2011.10.23 o 00:53
Jacek
To pewne jak w skarpecie, bo trudno dzisiaj pisać w banku. Myślę, że Białoruś zostawią. ONZ!!! Myślę, że jak powiem bandytyzm ONZ to trafię w dziesiątkę. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Pogrzeb Kadafiego 
Jacek, 2011.10.25 o 22:48
Pierwsze pytanie: czy rzeczywiście został zamordowany?
Podobno Fidela Castro mordowali 50 razy. Ale nie o to chodzi. Jak podają agencje, pochowany został w nocy na pustyni w nieznanym miejscu. Bardzo mi to przypomina pochówek naszych dzielnych żołnierzy i patriotów. Do dziś nie wiadomo gdzie są pochowani. To się działo po wojnie! Ojczyzno ma ! Ach, jak wielka jest Twoja rana i jak długo cierpienie Twe trwa!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Pogrzeb Kadafiego 
Zenon Jaszczuk, 2011.10.25 o 22:54
Jacek.
Trudno tutaj coś stwierdzic kategorycznie. Może zamordowali, może tylko sfabrykowali zamordowanie. Libijczyków napewno wymordowali masę. Wiele tzw morderstw przypomina mi zawsze śmierć Hitlera - taka bajka dla gawiedzi. Pozdrawiam . Jednak tamtą książkę postaraj się przeczytać.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Dyktator" zamordowany przez super dyktatorów 
Zenon Jaszczuk, 2011.10.27 o 15:10
Szesnaście rzeczy, których Libia już nigdy nie doświadczy..
~ee

dzisiaj, 12:54

1. Brak rachunków za prąd; elektryczność jest darmowa dla wszystkich obywateli.

2. Brak oprocentowania pożyczek; banki w Libii są państwowe, a zero procentowe pożyczki są prawnie zagwarantowane dla wszystkich.

3. Posiadanie mieszkania jest w Libii uważane za prawo człowieka.

4. Wszyscy nowożeńcy w Libii otrzymują 60000 dinarów (50000 dolarów amerykańskich) rządowego wsparcia na zakup mieszkania.

5. Edukacja i opieka zdrowotna są bezpłatne. Przed rządami Kadafiego tylko 25 % Libijczyków umiało czytać i pisać. Dziś wskaźnik alfabetyzmu wynosi 83%.

6. Jeśli Libijczycy chcą zostać rolnikami ? otrzymują ziemię, budynki gospodarcze, sprzęt, nasiona, żywy inwentarz za darmo.

7. Jeśli Libijczyk nie może znaleźć wsparcia edukacyjnego i medycznego, którego potrzebuje ? rząd funduje mu wyjazd zagraniczny i stypendium w wysokości 2300 dolarów amerykańskich na miesiąc w celu zaakomodowania się i na wynajęcie samochodu.

8. Gdy Libijczyk kupuje samochód to rząd dopłaca mu połowę ceny auta.

9. Cena benzyny w Libii wynosi 14 centów amerykańskich za jeden litr.

10. Libia nie ma zagranicznych długów, a jej rezerwy dochodzące do 150 miliardów dolarów amerykańskich zostały zamrożone.

11. Jeśli Libijczyk absolwent nie może znaleźć zatrudnienia po skończeniu edukacji w wyuczonym zawodzie, to jeśli znajdzie inną pracę, państwo będzie płacić mu średnią pensję w wyuczonej profesji dopóki nie znajdzie pracy w swoim zawodzie.

12. Każda porcja sprzedanej benzyny jest bezpośrednio dotowana na konta bankowe Libijczyków.

13. Becikowe wynosi 5000 dolarów amerykańskich.

14. Czterdzieści bochenków chleba kosztuje w Libii 15 centów amerykańskich.

15. Jedna czwarta Libijczyków posiada uniwersyteckie wykształcenie.

16. Kadafi zorganizował największy na świecie projekt irygacji ? Great Manmade River (Wielka Ludzką Ręką Uczynioną Rzekę) ? w celu zapewnienia dostaw wody pustynnemu krajow
+wiadomosci.onet.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Dyktator" zamordowany przez super dyktatorów 
Zenon Jaszczuk, 2011.10.31 o 15:00
معمر القذافـي zamordowany przez - +collector.nowyekran.pl - Proszę zobaczyc zdjęcia. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Dyktator" zamordowany przez super dyktatorów 
Zenon Jaszczuk, 2011.11.01 o 10:06
+stopsyjonizmowi.wordpress.com - Nikczemnosć w Libii, męty na Łotwie
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Dyktator" zamordowany przez super dyktatorów 
Zenon Jaszczuk, 2011.11.01 o 10:14
Brat Nathanael pisze: Syjonistyczny mord na Muammarze Kaddafim - +stopsyjonizmowi.wordpress.com
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Dyktator" zamordowany przez super dyktatorów 
Jacek, 2012.01.15 o 18:59
I PO CO IM TO BYŁO?
W Libii za rządów Kadafiego:
1. Elektryczność była bezpłatna dla wszystkich obywateli; obywatel libijski
nie znał pojęcia rachunku za elektryczność..
2. Zgodnie z prawem kredyty były nieoprocentowane, przysługiwały wszystkim
Libijczykom, a wszystkie banki były państwowe.
3. Posiadanie mieszkania jest w Libii uważane za prawo człowieka.
4. Wszyscy młodzi małżonkowie otrzymywali od rządu $60,000 dinarów
(U.S.$50,000) na zakup mieszkania i rozpoczęcie wspólnego życia.
5. Edukacja i opieka medyczna były darmowe. Zanim zaczął rządzić Kadafi 75%
Libijczyków było analfabetami; obecnie tylko 17%.
6. Jeżeli obywatel libijski chciał zostać farmerem, dostawał od rządu na
dobry początek bezpłatnie ziemię, budynki gospodarcze, materiał siewny oraz
zwierzęta gospodarcze.
7. Jeżeli obywatel libijski nie mógł w kraju studiować kierunku, jaki
pragnął studiować, albo też nie mógł w kraju otrzymać pomocy medycznej,
jakiej potrzebował to rząd wysyłał go na swój koszt za granicę dodatkowo
dając mu U.S.$2,300/miesiąc na mieszkanie i samochód.
8. Jeżeli libijski obywatel kupował samochód, rząd płacił 50% ceny.
9. Cena benzyny w Libii wynosiła 14 centów za 1 litr.
10. Libia nie miała żadnych długów zewnętrznych, a posiadała za to rezerwy
wynoszące 150 miliardów dolarów. Obecnie są one zamrożone.
11 .Jeżeli obywatel libijski nie był w stanie znaleźć pracy po studiach,
rząd płacił mu równowartość średniej płacy w jego specjalności, dopóki nie
znalazł zatrudnienia
12. Każdemu libijskiemu obywatelowi rząd wpłacał na jego konto bankowe
dywidendy ze sprzedaży ropy.
13. Becikowe wynosiło U.S.$5,000
14. Czterdzieści bochenków chleba kosztowało 15 centów amerykańskich.
15. 25% Libijczyków ma wyższe wykształcenie.
16. Za rządów Kadafiego zaczęto największy na świecie projekt irygacji
Great Manmade River w celu zapewnienia dostaw wody pustynnemu krajowi.
Vide tekst angielski na stronie:
+www.globalresearch.ca
I bez wątpienia te wszystkie szesnaście dobrodziejstw przeminęło wraz z
jaśminową rewolucją. Czy ktoś potrafi mi powiedzieć, po co to było
Libijczykom? Że to się opłaciło Rosji, czy UE to oczywiste. Ale czy
tamtejsza ludność naprawdę wierzyła, że teraz im będzie jeszcze lepiej?
Z czego się tak cieszą?
Po prostu w Libii jest ropa i trzeba było to rozwalić w interesie "wielkiego
kapitału" jakoś przez 42 lata rządy Kadafiego nikomu nie przeszkadzały.
Obecnie szykuje się tam niezła "rozpierducha" i niezwykle trudno będzie
utrzymać tam ład i porządek i pewnie oto chodziło!!!!!
Pozdrawiam

--
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Dyktator" zamordowany przez super dyktatorów 
Zenon Jaszczuk, 2012.01.15 o 20:30
Jacek.
Mieli za dobrze dlatego światowi mordercy im to wszystko zabiorą.Od tzw rewolucji im przywiezionej będą jak wszyscy jeszcze jednym podobozem w obozie koncentracyjnym NWO. Będą likwidować po koleji wolne narody świata. Widzisz jak nasz kołchoz wygląda po ponad 20 stu latach budowy nam dobrobytu przez wędrowniczków światowych. A Polska ma wszystkie dane, aby Polacy żyli jak Libijczycy przed rewolucją. Tylko nie ma tego nawet w planach okupacyjnych. Tylko gadka szmatka o budowie dobrobytu. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kulisy marca 68 
Jacek, 2012.01.15 o 22:21
W książce A. Siwaka na Stopsyjonizmowi. Potyczki Gomułki z Zambrowskim. Nowe wiadomości.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kulisy marca 68 
Zenon Jaszczuk, 2012.01.15 o 23:06
Jacek.
Poczytam jutro, dzisiaj już idę spać. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Dyktator" zamordowany przez super dyktatorów 
MatiRani, 2012.04.17 o 07:40
Moral: nie lizac dup, bo i tak zamorduja, ale przynajmniej bedzie swierzo w gebie...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Dyktator" zamordowany przez super dyktatorów 
Zenon Jaszczuk, 2012.04.17 o 14:56
MatiRani.
Całowanie się silnego przywódcy z pachołkami jest bezcelowe. Trzeba mieć rozeznanie kto rozdaje karty a kto tylko roznosi herbatę. W jednym z art zamieścilem zdjecie jak komoruski całuje w rękę jaruzela. Nie wiem kto , na ile i czy zrozumiał ten gest. W skrócie to pachołek dziękuje pachołkowi za "uwiarygodnienie" go w "Moskwie". To następny dowód, że nie wolno mówić Polski Prezydent. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Dyktator" zamordowany przez super dyktatorów 
MatiRani, 2012.04.18 o 01:34
Musi byc dobre zdjecie, chetnie bym zobaczyl je i zachowal na twarzksiazce tudziez podzieli sie nim ze znajomymi.. moglby prosic o linka? ZGD i SP
MLR
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Dyktator" zamordowany przez super dyktatorów 
Zenon Jaszczuk, 2012.04.18 o 06:13
MatiRani.
Proszę bardzo - +jazon.polacy.eu.org
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Dyktator" zamordowany przez super dyktatorów 
MatiRani, 2012.04.19 o 02:29
Wielkie dzieki, juz puszczone w sina, patriotyczna, dal..
SP
MLR
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Dyktator" zamordowany przez super dyktatorów 
Zenon Jaszczuk, 2012.04.19 o 12:03
MatiRani.
Miło, niech leci w świat. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑