słowa kluczowe: Naród, bydlo, chazarowie, goim, goje, izrael, komuniści, oszustwo, rosja, syjonizm, słowianie, żydzi.
Linki, cytaty, nowiny2013.02.21 18:01

Rosja, rewolucja bolszewicka i rola żydowska

(poleca )

Przerażający tekst i słynny potępiony list Rosjan.

 
Jest to prawdopodobnie jeden z najstraszniejszych tekstów, jakie można przeczytać. Nawet Adolf Hitler w porównaniu z tym wygląda na świętego.
 

+xx.nowyekran.pl

....Judaistyczna agresywność -jako forma satanizmu Duchową przyczynę tej nienawiści do człowieka wyjaśniają Ewangelie słowami Chrystusa o żydowskich duchowych przywódcach, którzy odrzucili Syna Bożego: Na to powiedzieli Mu: ‘Gdzie jest Twój Ojciec?’. Jezus odpowiedział: ‘Nie znacie ani Mnie, ani Ojca mego. Gdybyście Mnie poznali, poznalibyście i Ojca mego’ i dalej: Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa (J, 8:19,44).....

..Prosimy Prokuraturę Generalną o uwzględnienie poglądu Topola i Nudiemana jako uznanie odpowiedzialności przez oskarżoną (żydowską) stronę za współczesne zaostrzenie rosyjsko -żydowskiego konfliktu. Tym bardziej, że dla utrzymania bezprawnie przywłaszczonej „bezpańskiej” państwowej własności i swojej władzy ta rządząca warstwa prowadzi politykę skierowaną w celu naruszenia narodowej moralności i wyniszczania wartości intelektualnych, dążąc do przekształcenia narodu w zwierzęcą masę bez wiary i tradycji -tak jest prościej nim rządzić i łatwiej stłumić jego sprzeciw....

Dlatego my, w celu obrony naszej Ojczyzny, jak i osobistej własnej obrony, zmuszeni jesteśmy zwrócić się do Pana, Panie Generalny Prokuratorze, z usilną prośbą by w jak najkrótszym terminie sprawdził Pan przedstawione wyżej, wołające o pomstę fak-ty i, jeśli one się potwierdzana podstawie odpowiednich artyku-łów prawnych UK FR „O przeciwdziałaniu ekstremistycznej dzia-łalności” (2002) i art. 13 konstytucji Federacji Rosyjskiej (Zakazuje się tworzenia i działalności zrzeszeń społecznych, których cele skierowane są na wzniecanie socjalnej, rasowej, narodowościowej i religijnej waśni), oficjalnie wszczął sprawę o zakazie działania w naszym kraju wszystkim religijnym i narodowościowym żydowskim stowarzyszeniom jako ekstremistycznym.

Osoby odpowiedzialne za pozostawienie tym stowarzyszeniom państwowego i municypalnego bogactwa, przywilejów i finansowania przez państwo, prosimy także pociągnąć do odpowiedzialności. Bez zwracania uwagi na zajmowane przez nich stanowiska. 
 
Od autora:
Potraktujcie te dwa teksty nie tylko jako ostrzeżenie i prowokację do dyskusji na temat przyszłości Polski, ale również do rozważań nad sensem utrzymywania dalszej rusofobii w środowisku narodowym. 

3069 odsłon średnio 5 (6 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Rosja, rewolucja bolszewicka i rola żydowska 
Zenon Jaszczuk, 2013.02.21 o 22:39
MatiRani.
Masz 5. Znam te teksty. No cóż, skłócenie Słowian to specjalna robota żydowska. Problem polega na tym, że my znamy mało prawdy a Rosjanie jeszcze mniej. Zawsze pisząc o Polsce, Rosji mam na uwadze narody a nie rządy okupacyjne. Pisałem :-))) wielokrotnie dobrze o Rosjanach. Bywałem u nich w domach. Normalni ludzie jak my. No, ale to temat dzisiaj nie modny. Moda jest na bij moskala. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Rosja, rewolucja bolszewicka i rola żydowska 
MatiRani, 2013.02.21 o 23:04
Nieprawdaz? Najmilsza jest zgoda!

Milo sie zrobilo na portalu ! ;-)

To nie Rosjanie nas mordowali - to eskimosi
To nie Polacy strzelli Rodakom w potylice - to eskimosi.
Itd...
przyokazji... to u nas sie pojawilo? Film dokumentalny z 1968 roku, o Polakach ratujących Żydów w czasie II wojny światowej.

Został on wyemitowany przez Telewizję Polską ponad czterdzieści lat temu.
Jeden jedyny raz.
+www.youtube.com
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Rosja, rewolucja bolszewicka i rola żydowska   
Multimir, 2013.02.22 o 05:58
.
Nieśmiałym głosem zapytam:

Czy Szanowne Towarzystwo nie doniosło dotychczas wrażenia, że właśnie główny nurt regularnie prowokuje tematami żydowskimi?
I to w największej skali, bo dzieje się to przy pomocy prawdziwych dokonań za pieniądze podatnika.

Bo jeżeli "i owszem, odniosło", to dziwi mnie brak analiz wyjaśniających tę zagadkę. Czyli jak to jest, że mogą coś łatwo
ukrywać poprzez zwyczajną marginalizację przekazu, a tutaj dzieje się dokładnie odwrotnie. Wręcz epatują tym tematem, drażnią ile wlezie.

Dlaczego?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
niewolnictwo , prostytucja i rola żydowska 
MatiRani, 2013.02.25 o 00:34
+gazetawarszawska.com
****
...Po wysłuchaniu demagogii Stevena Spielberga o Szoa, dr Roger Dommergue Polacco de Menasce, francuski historyk żydowski, napisał do niego list otwarty.

“Czuję iż moim obowiązkiem jako Żyda i po 20-letnim badaniu historycznej sprawy holokaustu, zwrócić ci uwagę na fakty. Fakty są bardzo uparte i skoro nikt nie może im zaprzeczyć, naszych genetycznych braci doprowadzono do wymuszenia na obrzydliwych politykach uchwalenia stalinowsko-orwellowskich praw zakazujących mówienia czegokolwiek odnośnie dogmatu o “6-milionach-komór-gazowych“, ostatecznie zredukowanych do wiecznego kultu tej alchemii.

W przypadku nieuszanowania milczenia i kultu mitu, podlegasz karze grzywny lub więzienia lub obu. Prof. Faurisson, który bada ten temat przez 20 lat, został praktycznie zamordowany. Jest to zupełnie niedorzeczne, ale oddaj policję i sądy we wszystkich krajach panu Lévy, i to już nie będzie niedorzeczne: to jest XX wiek!

W związku z tym te prawa są absolutnym dowodem na fałsz, zanim zbadamy niedorzeczności arytmetyczne i techniczne. Nie, nie znajdziesz ANI JEDNEGO świadka, który widział rzeź 6 milionów. Nie znajdziesz ANI JEDNEGO świadka komór gazowych z cyklonem B dla eksterminacji 1.000 czy 2.000 za jednym razem, obok krematoriów. Zobacz moją pracę “Szoa zszerlokholmizowany“: jest to podsumowanie 20-letnich badań tej kwestii. ‘Mit o 6 milionach komór gazowych’ jest arytmetycznym i technicznym nonsensem.

Prawdę mówiąc wycie, biadolenie, Szoa biznes, 50 lat po wojnie, jest obrzydliwe i poniżające: jest to haniebny wstyd. Żaden naród w historii nigdy nie lamentował z powodu strat 50 lat po wojnie, nawet jeśli są to straty prawdziwe i realne. Nawet gdyby 6-milionów-komór-gazowych były prawdą, byłby to dyshonor by podnosić taką wrzawę i pompować tak dużo pieniędzy wszędzie: kim byli lichwiarze Republiki Wejmarskiej? Wiesz to równie dobrze jak ja. Jest tak tym bardziej, jeśli wiemy, że 6 milionów to ogromna przesada, i że komory gazowe z cyklonem B są niemożliwością techniczną. (zob. Proces Degesch – Degesch Trial in 1949)

W rzeczywistości w niemieckich obozach zmarło 150.000 lub 200.000 Żydów na skutek tyfusu czy głodu. Wielu innych zmarło, ale jako wojownicy walczący z Niemcami, którym my, Żydzi, wypowiedzieliśmy wojnę w 1933! (Hitler miał alergię do hegemonii złota i dolara: dlatego mógł dać pracę 6 milionom bezrobotnych, zanim zaczęły funkcjonować niemieckie fabryki broni!) Czy znasz opublikowaną wtedy książkę napisaną przez naszego genetycznego brata Kaifmana: ‘NIEMCY MUSZĄ ZGINĄĆ’? [Germany Must Perish]

Wiemy o tym, że w ZSRR wymordowano 80 milionów Gojów, w systemie politycznym całkowicie żydowskim, od Marksa i Warburga, do Kaganowicza, Frenkela, Jagody – egzekutorów. Wiemy o tym, że po 1945 roku Amerykanie i Rosjanie zabijali i gwałcili niemieckie społeczności w całej Europie, od Litwy do Albanii.

Wiemy o tym, że zagłodzono na śmierć 1,5 miliona niemieckich więźniów wojennych (kilka lat temu opublikowano słynną książkę, ale ignoruje się ją do dzisiaj). Poniżej francuski tekst rabina: ‘Rabin przyznaje się do winy’ [A rabbi pleads guilty]: niestety, nie mam ani niemieckiego oryginału, ani angielskiego przekładu. Przetłumacz go sobie. Rabin potępia żydowskie zachowanie w Niemczech 50 lat przed nazizmem i usprawiedliwia pojawienie się Hitlera.

Jeśli chodzi o krzywdy jakie wyrządziliśmy ludzkości, nie rehabilitują ich absolutnie ani twoje wspaniałe filmy, ani wirtuozeria Jehudi Menuhina, ani bomba neutronowa ST Cohena, napisałem o tym książkę na podstawie tekstów autorstwa ważnych Żydów, którzy są czymś dużo powyżej antysemickich tekstów kiedykolwiek napisanych przez Goja. Simone Weil napisała tragiczne podsumowanie: ‘Żydzi, ta garstka wypędzonych ludzi, była powodem wypędzenia całej ludzkości’. I George Steiner: ‘Przez 5.000 lat zbyt dużo mówiliśmy: słowa śmierci dla nas i dla innych’.

Wiemy o tym, że w czasie ostatniej wojny zniszczono wszystkie niemieckie miasta o populacji większej niż 100.000 ludzi, z kobietami i dziećmi: milczenie o tym prawdziwym holokauście. Jeśli zastanowimy się nad drogą jaką idzie Szoa biznes, to co zamierzasz zrobić w Niemczech jest faktycznie najpewniejszym sposobem nazbierania ogromnych antyżydowskich uczuć, których eksplozja będzie unikalna w historii.

Naszym zachowaniem powinna być dyskrecja i umiarkowanie: reszta to samobójstwo. Żaden ‘mondializm’, żadne orweliańskie prawa ‘zbrodni myślenia’ nie zapobiegną wybuchowi antysemityzmu: zrobi to JEDYNIE NASZE zachowanie. To co ty robisz i całe biadolenie i pompowanie pieniędzy, to tylko może do tego zachęcić. Antysemityzm osiągnie poza rozsądkowe proporcje, jeśli może mieć racjonalne.

Wiem, że praktycznie niemożliwe jest zbadanie naszej skłonności do spekulacji, i że tylko zniesienie obrzezania w ósmym dniu (nasz partykularyzm pochodzi z zakłócenia 21 dni pierwszego pokwitania, które zaczyna się dokładnie w ósmym dniu), to przynajmniej musimy próbować uniknięcia takich błędów, jak ten który zamierzasz zrobić w Niemczech, a który będzie przerażający.

Jestem wielkim fanem twoich filmów (oprócz “Listy Szyndlera”: zapytaj jego żonę i prawdziwą rzeczywistość historyczną, ale to drobny błąd). Mam nadzieję, że przemyślisz to co ci wysyłam i uciekniesz od szaleństwa większości naszych genetycznych braci. Zawsze ci odpowiem, jeśli będziesz na tyle uczciwy by do mnie napisać”.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Historia Swiata i rola żydowska 
MatiRani, 2013.02.24 o 19:54
moze nie ma dobrych kosmitów?

+gazetawarszawska.com


Na przestrzeni historii, Żydzi wszędzie stanowili mniejszość w krajach w których się zaintruzowali, i zawsze wykorzystywali broń fizycznie słabszych przeciwko fizycznie silnym. Żydzi nigdy nie zdobyli żadnego terytorium dzięki otwartej wojnie i inwazji: oni nigdy nie byli wystarczająco liczebni i silni żeby zorganizować podbój, nawet gdyby byli na tyle bezczelni, żeby tracić własne życie, by zdobyć to co mogli łatwiejszym i bezpieczniejszym sposobem – oszustwem.
***
Filo szczerze przyznaje, że kiedy Żydzi pokojowo penetrowali kraj żeby go ograbić, to w swoich głowach, oczywiście, uważali mieszkańców za wrogów, ale wydaje się wahać między alternatywnymi wyjaśnieniami samobójczej głupoty Kananejczyków, pozwalających na żydowską imigrację: głupi Kananejczycy byli albo pod wrażeniem świętości i wyższości swoich tajnych najeźdźców, albo żydowski bóg otumanił ich umysły.
***
Bez względu na ich pochodzenie, nie można mieć najmniejszej wątpliwości co do metod jakie Żydzi zawsze uważali za idealne w przejmowaniu kontroli nad krajem: jest to bardzo wyraźnie opisane w “Starym Testamencie” (Rdz 47:1-27). Bohaterem tej bajki jest Żyd o imieniu Józef, który miał być przyprowadzony do Egiptu jako niewolnik, ale sprytnie wspinał się w górę w egipskim społeczeństwie aż doszedł do stanowiska kiedy mógł żerować na dobrej naturze i zabobonach egipskiego króla, którym manipulował by pozwolił na napływ Żydów, który w jakiś sposób przejął w posiadanie najlepsze ziemie w kraju. Następnie wykorzystuje autorytet króla by zdobyć rynek zboża, a tym samym przejąć od Egipcjan wszystkie ich pieniądze, bydło i ziemie, żeby mieć wszystkich Egipcjan (poza egipskimi kapłanami, z którymi oczywiście utrzymuje ostrożny, choć dziwny sojusz) na swojej łasce, zmusza wygłodzonych nieszczęśników by sprzedali się jako niewolnicy, a potem sprytnie transportuje grupy niewolników z jednego końca kraju na drugi, mieszając społeczeństwo tak dokładnie, że każda ofiara znajduje się wśród obcych, z którymi nie ośmieli się zorganizować skutecznego protestu, a Żydzi, niewątpliwie chichocząc prywatnie, przejęli ich posiadłości i “rozmnożyli się niezmiernie”.
****
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑