słowa kluczowe: Izrael., NWO, Polska, Rosja, Stany Zjednoczone, Świat.
Świat2011.03.31 14:08 16:38

Kilka krótkich wątków zebranych przeze mnie na temat katastrofy smoleńskiej.

 

Polska to My.

 
Dlaczego możni tego świata milczą w sprawie przyczyn katastrofy smoleńskiej z dnia 10-04-2010 roku?
 
     Tak się dzieje, gdy w zamach jest/było zaangażowane więcej niż jedna strona medalu, dziwne w tej sytuacji jest stanowisko NATO, Stanów Zjednoczonych, Izraela, czyżby nikt z rządzących ludzi tymi państwami nic nie wiedział i nadal nie wie na ten temat? No i ten dziwny wybuch wulkanów na Islandii, na który potem zrzucono winę za nieobecność wielu przywódców światowych na pogrzebie śp. pary małżeńskiej Kaczyńskich na Wawelu?!

 ...

Za
blogerem "tadman"-em z niepoprawnych:

   "Najśmieszniejsze jest tłumaczenie, że samoloty nie mogły latać, bo pył zatarłby silniki odrzutowe. Natomiast już w następne dni aż do teraz samoloty latają bez skrępowania. Ktoś kto zajmuje się pyłami submikron-owymi wie, że taki pył utrzymuje się w atmosferze na znacznej wysokości przez co najmniej pół roku. Więc przez zdecydowanie dłuższy czas powinien obowiązywać zakaz lotów lub/i ciągłe śledzenie przemieszczania się pyłu w atmosferze".

Koniec cytatu.

...

   To jest właśnie ta wielka polityka, wszyscy wiedzą moim zdaniem, kto stoi za tym zamachem-katastrofą, ale nikt nic nie powie, ponieważ śmierć ludzi znajdujących się na pokładzie samolotu prezydenckiego (w większości przypadków) opłacała się wszystkim możnym tego świata, ponieważ w ten sposób osłabiono Polskę. Większość ludzi, która zginęła/uległa wypadkowi w tej zagadkowej katastrofie, to byli ludzie zaangażowani w wielką politykę światową oraz w polską politykę wewnętrzną. Nawet wtedy, gdy nie lubi się PiS-u, Kaczyńskich i ich ludzi trzeba sobie z tego zdawać sprawę.

    Dlatego tak ważna jest obecnie jedność między Polakami, mimo podziałów i różnych poglądów występujących pomiędzy nami, które czasem kształtują się w nas na podstawie fałszywych danych lub nieprawdziwej wiedzy historycznej i politycznej.

    Niestety, polityka PiS-u względem USA (rządu federalnego) oraz popieranie Izraela i jednoczesna walka prawie ze wszystkimi sąsiadami Polski była, moim zdaniem błędna, przy całkowitym ignorowaniu wydarzeń na Ukrainie, gdzie swoją państwowość i suwerenność naród ukraiński chciał/chce budować na pamięci o Banderze mordercy swoich rodaków oraz nas Polaków?!

    Niestety, doradcy i wywiad śp. pana Lecha Kaczyńskiego całkowicie zawiódł, nikt o zdrowych zmysłach nie powinien pchać się w ręce swojego śmiertelnego wroga Rosji Sowieckiej, tym bardziej, gdy w tej walce nie ma się żadnych atutów, gdy nie można być pewnym swoich sojuszników Izraela oraz Stanów Zjednoczonych, zwłaszcza wtedy, gdy rząd Federacji Rosyjskiej również od pewnego czasu zaczął podążać drogą sprzyjania Izraelowi oraz Stanom Zjednoczonym.

   Co na to wskazuje?

    Na przykład chęć przystąpienia Rosji do NATO, w zasadzie już jej obecność w natowskich strukturach oraz chęć przystąpienia Rosji do Unii Europejskiej. Dowodem na, to jest również ingerencja NATO w Libii, jeszcze dwadzieścia lat temu taka interwencja w tym kraju byłaby niemożliwa, po prostu Rosja, by na to nie pozwoliła! Uświęcanie od pewnego czasu w Rosji tak jak w Polsce święta Chanuka przez Miedwiediewa oraz przez Putina. Plan wprowadzenia na świecie Nowego Porządku Światowego - New World Order (NWO) idzie w dobrym i wcześniej zamierzonym kierunku.

    Pytanie na dzisiaj, kiedy nastąpi zbrojna interwencja Ameryki (USA) i NATO w Iranie?! Co dostaną w zamian, za to, za pozwolenia na taką interwencję Rosjanie (ich rząd), którzy idą na krótkiej smyczy rosyjskich Chasydów, ich bracia z innych plemion żydowskich w zasadzie w Polsce już wszystko wykupili? Nie wiem tylko, czy rząd rosyjski wydzierżawił na pewien czas swoje złoża naturalne albo tylko pozwolił na wydobywanie swoich złóż, czy być może sprzedał swoje złoża całkowicie bez możliwości na wpływanie na to, co się będzie działo z nimi w przyszłości oraz to, w czyich rękach na dzień dzisiejszy te złoża rosyjskie się znajdują? Oczywiście miejsce wydobycia złóż naturalnych nadal znajduje się w na terenie Rosji, jednak z tego co wiem, ich złoża, które są eksploatowane od dłuższego czasu są już na wyczerpaniu, a nowych odwiertów nikt w Rosji nie prowadzi. Ktoś kto zna odpowiedź na to pytanie, wie również, po której stronie na 100% znajduje się dzisiaj Rosja. ;)))

    Niestety, doradcy pana prezydenta Lecha Kaczyńskiego, to byli albo podwójni gracze albo całkowici amatorzy i laicy w sprawach polityki i układów międzynarodowych oraz jej dynamiki, niestety niektórzy tzw. doradcy polityczni w Polsce do tej pory stoją w 1939 roku a inni, natomiast zatrzymali się w okresie pomiędzy rokiem 1980-1989. Przykładem takiego zatrzymania się tych ludzi jest z ich strony ciągłe przypominanie oraz odwoływanie się do polityki prowadzonej względem Polski i ZSRR przez Margaret Thatcher oraz administrację Ronalda Reagana, które często jest słyszane w kręgach polskiej prawicy na różnych forach dyskusyjnych, jako dobry przykład do tego, aby dalej szukać w Wielkiej Brytanii oraz w Stanach Zjednoczonych naszych naturalnych sojuszników militarnych i ekonomicznych. (?)

p.s.

    Dziwne jest, że w przypadku ataków terrorystycznych na WTC, metro w Londynie oraz na kolej podmiejską w Madrycie rządzący w tych krajach wiedzieli już po kilku minutach lub po kilku dniach, że to na pewno zrobili terroryści arabscy powiązani z al Kaidą, jednak już o tym, że wszyscy ci ludzie byli związani z ludźmi wywodzącymi się z Arabii Saudyjskiej oraz Emiratów Arabskich, a więc militarnych sojuszników NATO oraz Stanów Zjednoczonych nikt nic nie pisał i nikt tego tematu nie drążył w wiodących mediach światowych. ;))) Tak jak dzisiaj nikt z możnych tego świata nie drąży tematu katastrofy smoleńskiej. Bo i po co? Jednak niektórzy Polacy są dalej gotowi walczyć i przelewać swoją krew w sprawie interesów rządzących Ameryką, bo już nawet nie samych zwykłych Amerykanów, którzy tak jak my są ofiarami polityki swojego rządu i chcą dalej walczyć w interesie Izraela, co dla mnie osobiście jest kompletnym idiotyzmem, ci ludzie są pozbawieni całkowicie wyobraźni, to są po prosty dyletanci albo ludzie ogłupieni, może być jeszcze jedna przyczyna takiego zachowania, to są ludzie opłacani przez Izrael albo przez Amerykę, innej ewentualności nie widzę.

Polecam do obejrzenia:

Polska to My.

+www.youtube.com 

3002 odsłony średnio 5 (3 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Kilka krótkich wątków zebranych przeze mnie na temat katastrofy smoleńskiej. 
J.Ruszkiewicz - SpiritoLibero, 2011.03.31 o 14:35
Wiedzą i nie powiedzą. Za duży konflikt interesów. A pewne sytuacje zwykle się bilansują i wielcy maja zawsze coś za coś.

Najgorsze jest to, ze naganiacze polityczni na różnych forach robią ludziom wodę z mózgów, sami chyba nie wierząc w to co wypisują.

Pozdrawiam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kilka krótkich wątków zebranych przeze mnie na temat katastrofy smoleńskiej. 
w.red, 2011.03.31 o 16:27
Trzeba wręcz nie chcieć tego nie dostrzega . Albo przynajmniej być na tyle "yntelygentnym" by udawać że "nie ma sprawy", schować głowę w piasek jednocześnie wypinając tyłek. Czasami zastanawiam się po co ludziom nauka historii skoro wręcz nie chcą wyciągnąć z niej wniosków by zrewidować swoje błędne postępowanie (przynajmniej u nas). Wersal, Jałta, Liga Narodów i ... nic.
Zero refleksji ze strony tak zwykłych ludzi jak i tzw "elit" (czego skutkiem było przyjęcie i ratyfikacja traktatu "lesbońskiego").
Nie dość że po raz kolejny straciliśmy suwerenność (na własne życzenie) to jeszcze zainteresowanym sami ofiarowaliśmy swój majątek będący dorobkiem pokoleń z siebie samych czyniąc niewolników i nie mile widzianych gości we własnym kraju.
W tym miejscu zastanawia mnie czy aby ptak będący naszym godłem nie jest nim dlatego że lata znacznie wyżej niż gołąb (wyjaśnienie u dr Sztrosmajera w szpitalu na peryferiach - to dla tych którzy by nie rozumieli porównania).
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kilka krótkich wątków zebranych przeze mnie na temat katastrofy smoleńskiej. 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.31 o 17:59
W.red. Witaj.
Jeśli pozwolisz to sie z Tobą nie zgodzę i sobie pogdybam. Dlaczego? Ano dlatego, że Ty piszesz, wypisz wymaluj jak przekaziory. Moim zdaniem nasze wejście do Unii Jewropejskiej bylo zaklepane dawno. Głosowania to lipa. To nie nam potrzebna była UJew tylko im i Niemcom. Po co to widać- rynek zbytu, likwidacja całkowita przemysłu, judeopolonia, Resza przed nami - oderwanie Śląska ,może Kaszub, podział na Landy, wykup ziemi przez "Niemców".
O traktacie Lesbijskim zapewne mozna napisać to samo. Od początku bylismy pionkiem obok szachownicy. Narazie zafundowali nam obóz koncentracyjny, tylko jeszcze ludzie tego nie widzą. Część Polaków z "radością" żydokomunofaszystów jest odprawiana do "pracy" za granicę. Zero dbania o Polską rodzinę - wyludnienie.
Klub Rzymski w 1976 roku zaprojektował pietnascie mln Polaków. Wyszcy do tego zmierzają itd, itd, itd. Jak bedą rozruchy, nie widze powodu , aby jakiś pseudopolityk wzdragał sie przed pomocą sąsiedzka i wymordowanie, 10 000 - 100 000 tys Polaków. Doświadczenia mają. Zresztą tutaj zgodze sie z Pawłem Tonderskim ( ja zresztą o tym piszę na okragło - żydokomunofaszyści) , że niektórzy zatrzymali się na żydo-komuno-faszystach. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zenon 
w.red, 2011.03.31 o 19:35
Proszę Zeniu konkretnie w czym moje zdanie jest identyczne z tezami lansowanymi przez "przekaziory" ? Ja nie dostrzegam punktu wspólnego.
Może twierdzenie "..straciliśmy suwerenność (na własne życzenie).." razi Cię, (mnie też) ale taka jest prawda. Bo większość ogłupiałego społeczeństwa albo się za tym opowiedziała, albo nabrała wody w usta miast krzyczeć.
Stąd spytam wprost - w czym Zeniu problem i z czym się nie zgadzasz ? ;)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zenon 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.31 o 20:12
W.red.
No z tym co napisałeś w komencie. Czyli wiesz o co mi chodzi. Ja wiem, że jestem zbyt wyrozumiały dla społeczeństwa. Potrafię społeczeństwa bronić. A Ty piszesz, chcieliście, to macie. Pozostaje przy własnym zdaniu. Właśnie przy kolacji widziałem radośc spiskwców z 80 urodzin Gorbaczowa w Lodynie, a nie w Moskwie. Bo te wszystkie plany jak piszę w/w tam powstały. Zobacz co zrobili z Irlandią jak jeszcze nie wierzysz. Społeczenstwa tutaj nic nie miały i nie mają do powiedzenia.Zachód ostatecznie zrezygnował z referendów (bali sie przegranej). Chyba nie powiesz, że szopka z "wyborem prezydenta" czy "ministrem spr. zagr) Jewropy ma coś wspólnego z demokracją. Red przyjacielu, to naprawdę szopki. Te szopki były prowadzone przez wszystkie mendia, a one wiemy w czyich rękach. Zreszt ą sam wiesz, że to plany daleko przedwojenne. Mitteleuropa i takie tam szopki. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zenon 
w.red, 2011.03.31 o 23:19
To nie jest kwestia wyrozumiałości Zenku dla ludzi lub zasłonięcie się stwierdzeniem "macie co chcieliście" więc nie burzyć się teraz.
Nie jestem takim cynikiem by w ten sposób tych ludzi traktować. Ale bez dwóch zdań tymi ludźmi trzeba wstrząsnąć i to naprawdę silnie by zechcieli chcieć zrozumieć jaką przyszłość gotują swojemu krajowi, rodakom, bliskim i następnym pokoleniom. Fakt że zostali podle oszukani i wykorzystani nie zwalnia ich z konieczności samodzielnego, krytycznego myślenia i oglądu rzeczywistości jaka jest w istocie. Stan hipnotyczny u nich jest już tak pogłębiony że zatracili instynkt przetrwania. Z głupawym uśmiechem piłując gałąź na której siedzą. Albo też z zaimplementowanym równie głęboko przeświadczeniem o swojej bezradności milcząco z tym się godzą :
"a co ja mogę". Tymczasem nikt inny nie jest w stanie zrobić więcej iż oni sami.
To że taką czy inną przyszłość chce się nam zafundować nie oznacza że jest to przesądzone. Bo jak wielokrotnie pisałem najbardziej boją się utraty zachowania pozorów usprawiedliwiających ich działanie. Tylko zdecydowany opór ze strony społeczeństw wobec nich i ich planów oraz działań może temu zapobiec. Stąd też używanie wszelkich dostępnych im środków by temu zapobiec. Prostym przykładem jest tu Afryka i to się tam dzieje.
Jednym z najprostszych sposobów ugaszenia ognia któremu nie można zapobiec jest podłożenie ognia w innym miejscu by zabrać żywiołowi powietrze i pożywkę dla płomieni. I nie inaczej jest w tym przypadku. Wybuch społecznego niezadowolenia w tych państwach był nieunikniony bo w końcu jak długo można zwodzić ludzi. Pod pełną kontrolą zaaranżowano "spontaniczne protesty" mające tylko na celu dokonanie wymiany ekip na nowe twarze którym jeszcze nie można wiele zarzucić. Ludziska to "kupią". I tym sposobem problem zaistnienia niekontrolowanych protestów mogących im zaszkodzić zostaje rozwiązany na czas dłuższy.
Co do demokracji Zeniu to od dawna piszę że z demokracji została tylko nazwa i właśnie pozory dzięki którym legitymizują swoje rządy. Gdy tych im nie stanie wówczas pozostaje jedynie argument siły. A dobrze wiedzą że ludzi jest więcej niż ich i gdy się na to zdecydują będzie to początek końca ich panowania.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zenon 
Zenon Jaszczuk, 2011.04.01 o 01:00
W.red.
Zgadzam się z tym co piszesz. Wiem, że wiesz. Trochę polemiki nie zaszkodzi. Dobrze piszesz o Libii. To zobacz wstecz, kogo nam podsadzili za tzw Solidarności. Pod pełną kontrolą zaaranżowali przewrót komunistyczny przy pomocy agentury i agentury KORu. Kiedy wymknęło im się wszystko spod kontroli. Zrobili nalot jak na Libię, ogłaszając stan wojenny. To są fakty które ja czuję. Mam nadzieję, że się z tym zgodzisz. Już Sikorski zapowiedzał, że będą uczyć ich "demonkracji" widzisz to ??? Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zenon 
w.red, 2011.04.01 o 02:36
Ano widzę. W każdym razie "demonkracji" będziemy bronić bardziej niż socjalizmu ;)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zenon 
Adam39, 2011.04.03 o 13:24
Widać że coraz bardziej rozszerzają tę swoją "demokrację" za pomocą rakiet, bomb, zubożonego uranu, niosąc śmierć i zniszczenie goim.Przecież to takie proste i łatwe, a jak na tym się zarabia. Przy okazji można zastraszyć i zastraszać ludzi myślących i przeciwstawiających się ich poczynaniom.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kilka krótkich wątków zebranych przeze mnie na temat katastrofy smoleńskiej. 
Christophoros Scholastikos, 2011.05.25 o 15:10
Pozwolę sobie tu wkleić link jako wątek:

+www.milanos.pl
lub alternatywnie to samo
+www.joemonster.org

Nie wiem czy wszyscy to widzieli. Ja niedawno dopiero.

Rok temu wszystko się wydawało nieprawdopodobne. Każda teza była uznawana za oszołomstwo. Dziś na pytanie czy Rosjanie mogli wywołać mgłę, na precyzyjnie określoną godzinę, jestem skłonny stwierdzić, że tak i owszem, jak najbardziej technicznie byli w stanie to uczynić.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑