słowa kluczowe: IIwś, Obłudnik Powszechny, Oswięcim, Tygodnik Powszechny, bajkopisarstwo Grossa, Żydzi.
Polska2011.03.10 19:18 20:57

Kopalnia złota w Oświęcimiu!!!

 

Gdzie jeszcze Żydzi uruchomią kopalnie???

 
"Są także świadectwa literackie. Jan Tomasz Gross pisze wprawdzie, że „Bogdan Wojdowski był jednym z nielicznych pisarzy, którzy utrwalili w literaturze polskiej obraz kopania w poszukiwaniu »żydowskiego złota«”,"Ciekawe, że te dzieciaki mają włosy!!!
 
Piąta kolumna osadzona w Polsce, postanowiła zrobić sieczkę w głowach młodym Polakom. Ostatnio ich autorytetem jest bajkopisarz Gross. Jak to się mówi, Gross wszędzie, lodówkę otwierasz i wychodzi Gross. I słusznie z punktu widzenia wrogów Polski i Polaków. Oni postanowili wycyckać do ostateczności korzyści za zamordowanych, za zmarłych żydów w czasie II wś. Co tutaj zrobić, aby zdjąć winę z żydowskich bankierów finansujących Hitlera?
Co zrobić, aby zdjąć winę z Niemców napadających na Polskę w 1939 roku? Co zrobić, aby wybielić ponad 150 000 tysięczną armię żydowską w armi niemieckiej Hitlera? Co zrobić, aby wybielić Żydów planujących zagładę Polaków w IIwś - Hitler , Eichman, Himmler - to ci żydzi zaplanowali i realizowali zagładę Polaków i Żydów/Polaków. Im dalej od wojny, im coraz mniej naocznych świadków, tym bardziej rozwija się żydowskie bajkopisarstwo, nazwane historią. Nie wiem czy państwo wiecie, jak pisze wielu naukowców, u Żydów nie ma czegoś takiego jak historia. Bo jak wiemy historia to opis czasów przeszłych, udokumentowanych. U Żydów bajkopisarstwo pasujące Żydom jest przez nich uznawane za "historię". U nich jeden kłamca powołuje się na innego kłamcę żydowskiego i tworzą nową bajkohistorię. Oczywiście jeśli fakty temu zaprzeczają, to oni mówią wprost, tym gorzej dla faktów. Nie pisał bym tego tekstu o Grossie, jednak zmusza mnie jako Polaka reakcja na te oszczerstwa. Nie obrona, bo przed kłamstwem nie ma obrony. Jak pisałem na wstępie Gross Grossem, ale uruchamia się całą piątą kolumnę do utwierdzenia w głowach Polaków kłamstw Grossa jako prawd objawionych. Właśnie dzisiaj przychodzi mu na pomoc jakiś ich pismak z "Tygodnika Powszechnego". Ten żydowski szmatławiec komunistyczny działający od 1945 czy 1946 roku, przyjął ksywkę konspiracyjną - katolicki. Proszę prześledzić działalność tego antypolskiego dziennika - gniazda żydostwa. Jeśli chcecie panstwo poczytać bajek, to wpiszcie w Google "Tygodnik Powszechny". Jeśli natomiast chcecie trochę więcej prawdy - to wpiszcie w Google "Obłudnik Powszechny". Autor artykułu powołuje się na kanalie żydowskie typu Stomma itd. "Autorytet" dla "autoryteta".

Co my tam mamy? Sam tytuł wystarczy.
Gorączka złota w Oświęcimiu
„Inicjatywa szabrownicza zorganizowała tu całą kopalnię złota” – pisał wysłannik „TP” w 1947 r. , po odwiedzinach terenu byłego obozu zagłady Auschwitz-Birkenau. Kopacze zbudowali nawet rurociąg, doprowadzający wodę do przeszukiwania popiołów"
Jak panstwo widzicie w pierwszych zdaniach, wiadomo, o co chodzi. Następny temacik dla bajkopisarza Grossa. Tutaj już Polacy nie grabkują jak w Treblince, tutaj otwierają kopalnię złota na popielisku.
Oczywiście jedynie słuszny autor tego gniota nie pisze, że rok 1947 to całkowite zniwolenie Polski przez okupanta sovieckiego, czyli żydowskiego. Zobaczcie jak to pięknie brzmi, żydostwo morduje wszystkich Polskich patriotów na masową skalę,- o tym oczywiście cisza - a tutaj pozwala na otwarcie firmy "wydobywającej" złoto. Pomijam temat rozbierania Żydów przed wprowadzeniem do łażni, czyli byli nago przed "zagazowaniem". Tutaj dla potrzeb przedsiębiorstwa holokaustu już ich palą w ubraniach wysadzonych złotem. Dobrzy Niemcy, chcieli zostawić Polakom to złoto, chcieli aby po wojnie w tym miejscu uruchomić kopalnie złota - nic tylko dobroczyńcy. Widocznie Niemcy zostawili Żydom okupującym Polskę złoto na jej odbudowę. Zapewne już mieli takie plany, aby Polacy mieli za co odbudować Polskę, aby w 1989 roku mogli Żydzi ją okraść doszczętnie. Dzisiaj nie mamy nic. Milczy też autor czyli świadomie kłamie, że po tzw wyzwoleniu obozu, wcale obóz nie został zamknięty. A wręcz przeciwnie, został uruchomiony na nowo. Oddajmy głos internaucie.

"Niech wszyscy polakożercy przeczytają co było po wojnie w tych okolicach pobandzie Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionychdzisiaj, 11:03 Obserwuj
Po wyzwoleniu obozu, NKWD utworzyło na jego terenie dwa obozy przejściowe dla jeńców niemieckich. Obóz w Oświęcimiu funkcjonował przypuszczalnie do jesieni 1945, natomiast drugi z nich - założony w obrębie byłego KL Auschwitz II-Birkenau w Brzezince - do wiosny 1946. W obozach tych przebywało około piętnaście tysięcy osób. Ich komendantem był sowiecki pułkownik o nazwisku Masłobojew. Ponadto w Oświęcimiu istniał obóz Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego, który został utworzony niedaleko dworca kolejowego w Oświęcimiu na terenie byłego `Gemeinschaftslagru'. Trzy bloki, które wchodziły kiedyś w skład `Gemeinschaftslagru', zachowane do dzisiaj, są położone w połowie drogi między muzeum Auschwitz a Birkenau. W usytuowanych obok pięciu drewnianych barakach powstał obóz, w którym komunistyczne władze polskie umieszczały osoby podejrzane o członkostwo w NSDAP, Hitlerjugend i BDM oraz niemieckich cywilów i Volksdeutscherów, jak również Górnoślązaków podejrzewanych o brak lojalności wobec Polski. Obóz był dookoła ogrodzony i strzeżony przez wartowników."
 Myślę, że szkoda więcej słów, aby te sprawy tłumaczyć Polakom - naszym obowiązkiem jest to wiedzieć. Zapytajcie Żydów ile jeszcze lat po wojnie wywozili Polaków na Syberię. Powiem tylko państwu, że ostatniego Polskiego "partyzanta" zamordowali w 1963 roku. A ilu Polaków zamordowano od tego roku do dzisiaj pozostawiam państwa dociekliwości. Wymienię tylko jednego - księdza Popiełuszkę. Niby jeden kościół i dwóch księży - Popiełuszko i Boniecki!!! Mam nadzieję, że państwo rozwiną temat w komentarzach.
Tekst art. przedstawiony w onet. pl - +tygodnik.onet.pl
Proszę jeszcze to poczytać - +polacy.eu.org

Myślę, że jeszcze powinienem państwu dokleić ten tekst z bibuły-
-Cytaty wrogów Polski
"Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym."

Israel Singer Dnia 19 kwietnia 1996r. na Swiatowym Kongresie Żydów
 Czyli widzicie państwo jaki cel mają te wszystkie oszustwa żydowskie. 
 
Brak słów na żydowskie hucpy. Trzeba jednak przyjąć te kłamstwa i spokojnie mówić prawdę. 

5425 odsłon średnio 5 (5 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Kopalnia złota w Oświęcimiu!!! 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.10 o 20:23
Wklejam jeszcze jeden tekst faceta który jest znawcą historii. +blogmedia24.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kopalnia złota w Oświęcimiu!!! 
Piotr Świtecki, 2011.03.10 o 20:26
Zenon.
Podziwiam, że dajesz radę się za te rzeczy brać i opisywać.
Część ludzi pewnie nawet sobie nie zdaje sprawy z tego wszystkiego, albo nie wierzą, bo taka obłuda i łgarstwa wygłaszane w świetle reflektorów i z podniesionym czołem się nie mieszczą w głowie.
Innych hucpiarska bezczelność po prostu paraliżuje. I kiedy piszesz, to jesteś ich głosem. Dziękuję!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kopalnia złota w Oświęcimiu!!! 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.10 o 20:37
Mufti.
Zapewne się domyślasz, że mam tego dość. Wolałbym pisać o czym innym. Jednak jestem z tych niepoprawnych Polaków, że nie mogę pozwolić Żydom kłamać. Niech sobie kłamią w swojej bajkowej historii na własny temat. Kłamstwom przeciw mnie, moim siostro, braciom, przeciw Polsce, przeciw mojej Ojczyżnie - mowię WON.
I napiszę jeszcze raz, to Żydzi Żydom i światu zgotowali ten los. Kto czyta, ten wie. Staram się przekazać te prawdy ludziom nie czytającym książek.
Mam nawet pod reką książkę Chrisa Bishopa "Zagraniczne formacje SS" - zagraniczni ochotnicy w wafen-SS w latach 1940 - 1945. Byli tam ochotnicy z prawie całej Europy. Polaków ZEROOOOOOOO. Polska to jest to. A Żydów było masa. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kopalnia złota w Oświęcimiu!!! 
janekk, 2011.03.10 o 20:56
Zenon,
trzeba walić prawda po oczach tak jak to robisz ty i SL bo filozofowania na nic się zda gdy naród otępiału od telewizyjnego prania mózgów.
Będąc swego czau w Niemczech podzwiałem prowadzenie serwisów infornacyjnych, informacje były przekazywane bez pośpiechu i choć słabo znałem niemiecki widziałem różnicę w porównaniu z odszczekiwaniem podanego lektorom tekstu, aby szybciej i mieć to już za sobą bez chwili refleksji swojej i tym bardziej słuchaczy.
Jest to zdaje się jedna z technik manipolacji aby słuchaczowi nie dawać czasu na pomyślenie, aby tylko połykał (nie trawiąc) przygotowane danie.I trzeba sie starać aby cału czas miał swoja uwagę czymś zaprzątniętą, byle nie takimi sprawami jak w powyższym tekście.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kopalnia złota w Oświęcimiu!!! 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.10 o 21:04
janekk.
Myślę, że w Polsce Żydzi to trenują na Onecie.pl
Tam pod byle jakim tekstem poczytaj komentarze. Powiedzmy na dziesięc puszczą jeden w miarę normalny (tak dla uwiarygodnienia portalu), reszta to żydostwo antypolskie. Tego nie da się ukryć, jednak oni liczą na zlasowane młode głowy, że te komenty łykną. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kopalnia złota w Oświęcimiu!!! 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.10 o 21:06
janekk. Ty zapewne wiesz, ale tzw gazety antyżydowskie hitlera, były pisane przez Żydów.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kopalnia złota w Oświęcimiu!!! 
janekk, 2011.03.10 o 21:28
Zenon,
zdaje się że przytaczałem już na tym forum opowięść o pomysłowym kapitanie który wynalazł sposób (dość drastyczny)na zwalczenie plagi szczurów na statku. Takie szczury zamknięte razem uczą się wzajemnie zagryzać.
Taki wyspecjalizowany w zagryzaniu osobników swojego gatunku szczur to najskuteczniejsze narzędzie dla deratyzatora.
Ja się obawiam że Polaków też mogą doprowadzić do podobnych zachowań i nierzadkie przypadki złego traktowania pracowników przez polskich kierowników w zagranicznych firmach mogą być już takim symptomem.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kopalnia złota w Oświęcimiu!!! 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.10 o 21:34
janekk.
Chyba kilka lat temu czytałem. Jakiś Niemiec w "jego firmie" w Polsce, powiedział Polakowi "polnisze schwein" to hitlerowskie powiedzenie - ty Polska świnio. Gdy by powiedział to do mnie, to byłoby to jego ostatnie słowa wypowiedziane w jego zasranym życiu. Pozdrawiam.
Polacy jeszcze nie nauczyli się reagować odpowiednio do gnoi. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kopalnia złota w Oświęcimiu!!! 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.10 o 21:14
janekk.
Jak zacząłem się interesować sprawami żydowskimi. To w pewnym momencie miałem "nadmiar" wiedzy na ten temat. Jak gdzieś poruszałem sprawę w towarzystwie, to stukali się w czoło, co ja gadam. Nawet moja żona co nie ma pojęcia o mojej wiedzy na ten temat, zawsze mówiła. Zobaczysz, że żydzi cię załatwią za te twoje mądrości. Myślałem o tym nie raz, i powiem ci, że nigdy jej nie zaprzeczyłem. Znając historię starszą i obecną, takie są fakty. Czekam na zag......Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kopalnia złota w Oświęcimiu!!! 
janekk, 2011.03.10 o 21:33
Zenon,
podobno było rosyjskie przysłowie:
Kto nie wie, ten śpi w poduchach,
kto wie, tego wiodą w łańcuchach
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kopalnia złota w Oświęcimiu!!! 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.10 o 21:38
janekk.
Może to słowo nie Rosyjskie a sovieckie - czytaj żydowskie. To prawda stosowana w Polsce do dnia dzisiejszego. Wszystkie jak widzisz łachudry są "autorytetami"
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kopalnia złota w Oświęcimiu!!! 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.10 o 22:11
Bajkopisarstwo "niemieckie" oczywiście zapewne żydowskie - wiadomo kto ma prasę- +www.bibula.com
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kopalnia złota w Oświęcimiu!!! 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.11 o 18:16
Artykuł został zamieszczony przez bratnią duszę na -
+stopsyjonizmowi.wordpress.com
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kopalnia złota w Oświęcimiu!!! 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.17 o 15:41
Cyrk z Grossami w Telewizji Polskiej – ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski -
-+www.bibula.com
No comment.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kopalnia złota w Oświęcimiu!!! 
Piotr Świtecki, 2011.03.17 o 20:53
+www.isakowicz.pl
"biedny mały człowieczek" - czy tak wypada się wypowiadać księdzu o kimkolwiek, i to publicznie (blog)?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kopalnia złota w Oświęcimiu!!! 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.17 o 21:04
Mufti.
Zapewne masz rację, że powinien dać mu z pięści w ryja. Widocznie doszedł do wniosku, że księdzu nie wypada. :-)))
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kopalnia złota w Oświęcimiu!!! 
Piotr Świtecki, 2011.03.17 o 21:16
Oj, Zenon... ;-))
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kopalnia złota w Oświęcimiu!!! 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.17 o 21:39
Mufti.
Ksiądz powiedział, opisał tylko prawdę. Gdy by był to książę Życimski, to by Grossa wycałował. :-))) Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kopalnia złota w Oświęcimiu!!! 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.24 o 22:58
Studenci we Wrocławiu utopili Grossa - do wora i do jeziora.
+www.bibula.com
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kopalnia złota w Oświęcimiu!!! 
Zenon Jaszczuk, 2012.10.02 o 21:46
2 pażdziernika 2012 rok. Termat kopalni się rozwija -
-"Jeszcze Niemcy nie skapitulowały, a już Polacy szukali złotych zębów u Żydów" - +wiadomosci.onet.pl
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2020   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑