słowa kluczowe: AK, IIwś, Państwo Podziemne, Sym, Volkseutsch, Wyrok.
Linki, cytaty, nowiny2011.03.07 19:55

Masz, łotrze, za Polskę!

(poleca )

Od gwiazdy kina do volksdeutscha

 
Kiedy upewnią się co do jego tożsamości, zginie od strzału prosto w serce, w drzwiach swojego mieszkania. Ale to nie napad czy prywatna wendeta. Znany aktor Igo Sym został wcześniej oskarżony, osądzony i skazany. Wyrok wydało Polskie Państwo Podziemne
 
Cały artykuł - +wiadomosci.onet.pl
Pozdrawiam 
 
!!! 

3588 odsłon średnio 5 (5 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Masz, łotrze, za Polskę! 
w.red, 2011.03.07 o 22:07
Ano czytałem Zenku, czytałem. Samo zdarzenie ani artykuł nie jest niczym nowym i porażającym. Ale gdyby przeczytać większość komentarzy pod nim (nawet wziąwszy pod uwagę że połowa z nich nie została opublikowana jako "niezgodna z tryndem") to włos się jeży na głowie. Dziś w "dobrym tonie" jest zeszmacać swój kraj i historię. Gnoić swoich współziomków oraz pamięć o swych przodkach. Dziś całe plugawe robactwo wyszło na wierzch i chełpi się życiem w gnoju do tego samego poziomu pragnąc sprowadzić pozostałych. Jakakolwiek konstruktywna dyskusja z tymi szumowinami jest bezsensowna. Dlatego trzeba te insekty wygnieść jak pluskwy (podobnie do "bohatera" tego artykułu).
Wiesz Zeniu że zawsze byłem przeciwny takim metodom, ale niestety "brak kary powoduje brak miary" i prowadzi nieuchronnie do upadku. Wydaje się że wykonanie kilku takich pokazowych egzekucji jak ta opisana dopiero przywróciłoby "do pionu" co poniektórych zmuszając ich do głębszej refleksji. I w tym przypadku zgodziłbym się z "Bydłoszewskim". To na nawet nie bydło czy trzoda tylko fekalia z szamba które "wybiło" na wierzch. I tylko tą miarą można ich traktować.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Masz, łotrze, za Polskę! 
Piotr Świtecki, 2011.03.07 o 22:24
Na samym końcu "Cywilizacji żydowskiej" Konecznego jest bon-mot: Moralność obowiązuje bezwzględnie, nawet w antysemityzmie. I dalej: Wszystko, co wychodzi z założeń niemoralnych, zwraca się ostatecznie przeciwko swym twórcom.

Zrzucić te obce i jakże wadzące nam narośle - tak! Państwo podziemne - ależ jak najbardziej. W czym jak w czym, ale w tym mamy historycznie wprawę i sukcesy. Tylko gdzie umocowanie? Gdzie ciągłość, jakaś legitymizacja działań? O fachowcach i odpowiedzialności nawet nie wspominam.

No, i żeby przypadkiem pan Zdzisio z panem Tadziem nie założyli w międzyczasie konkurencyjnego państwa podziemnego, jak to u nas "na prawicy" w zwyczaju.

A teraz jeszcze do W.reda: czy to na pewno "plugawe robactwo", które należy "wygnieść jak pluskwy"? Bo jakoś zaraz przypomina się Bereza albo i Oświęcim... Czy to aby nie są nasi ciężko chorzy rodacy?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Masz, łotrze, za Polskę! 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.07 o 23:09
Mufti.
Koneczny Konecznym, a porządek musi być. A właśnie obecnie mamy państwo "hitlera", państwo "SS". A poczekaj do wybuchu ludzi z głodu, to zobaczysz co oni zrobią z Polakami. W obecnym marażmie zagłada pewna, już realizowana. Jak ja patrzę na tych komunistów, TWu, Sikorskiego- ucznia Cheneja czy Wolfowitza, projektantów wielu zbrodni. To żle to widzę. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Masz, łotrze, za Polskę! 
w.red, 2011.03.07 o 23:32
Wybacz Mufti, ale jak postąpi lekarz z zainfekowaną zgorzelą kończyną której już nie sposób uratować ? Bez wątpienia to osłabi i częściowo pozbawi organizm funkcjonalności ale stawką jest jego przetrwanie.
Już kiedyś pisałem Krzysztofowi że nie jestem tak nieprzejednany co do wzmiankowanego robactwa. A niech sobie żyje, tylko aby zmieniło żerowisko zostawiając ten kraj w spokoju.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Masz, łotrze, za Polskę! 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.07 o 23:01
W.red
Witaj. Poczytałem na pierwszej stronie onetu komenty. Dalej nie zaglądałem, aby nie psuć sobie humoru. Na onecie to norma, tam bardzo pilnują, aby szły tylko porządane komenty, czyli gnidowe. Jak tam uczyłem się komentować to na dziesięć jeden był dopuszczony do druku. Przed chwilą jadłem kolację, włączyłem tego durnego telewizora z medrcem Lisem- trafiłem. Nie wiem co oni ze mną zrobili, nijak nie moge tego słuchać ni oglądać. Badziewie na całej lini. Śmichy jak to młodzież nie wie jak się nazywa szef Libii, czy roku i sprawców Katynia. zapewne trochę wina tej młodzieży. Ja jednak zapytam czego durnie uczycie w szkołach - holocaustu!!! Co wy durnie pokazujecie tej młodzieży w telewizji - samych durni i głupawe programy. Przekaz jednak zapewne miał pokazać jaka to durna młodzież. Jak zapewne się domyślasz nie bez powodu ten tekst, tytuł wkleiłem. Bez rozwijania, bo nie miejsce. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Masz, łotrze, za Polskę! 
w.red, 2011.03.07 o 23:20
Zapewne słyszałeś i czytałeś o kolejnej "planowej likwidacji" szkół w kraju. Dołóż do tego wszystkie dotychczasowe "reformy" edukacji. Przypraw to jeszcze "słusznymi" i "trendy" programami w przekaziorach. I masz odpowiedź na pytanie dlaczego młodzi ludzie są dziś jacy są. A.. zapomniałbym. Oni widzą jak ich rodziców wszystkie kolejne rządy od lat robią w .... obiecując złote góry i przekonując do "wytężonej pracy" oraz wyrzeczeń. Tyle że z nimi to się nie uda i dlatego wszystko chcą mieć "już" i "teraz".
PS
Wybacz ze zrzędzę, ale od pewnego czasu mam solidnego "doła" i dlatego wstrzymuję się od komentarzy by nie psuć innym nastroju.

odpozdrawiam serdecznie
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Masz, łotrze, za Polskę! 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.07 o 23:30
W.red.
Dawaj doła, nie duś w sobie. Może cię trochę rozbroimy. Kto dzisiaj nie na tego doła. Taka Hall ma dobre korzenie, ona "dzwignie" naukę zgodnie z zaleceniami wrogów Polski i Polaków. Ja bym ją postawił z pietruszką na bazarze a nie w szkolnictwie. Jednak wróg dobiera odpowiednie osoby do zadan specjalnych. Moje zdanie jest jednoznaczne. To nasza wina. To my szykujemy taki los własnym dzieciom i wnukom codziennie. "Mamy" budować elity, już jesteśmy przy Manelekach, jeszcze tylko 2 000 tyś lat przerobimy. Nas już nie będzie i Polaków nie będzie. No, ale pozornie coś "robimy". Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Masz, łotrze, za Polskę! 
w.red, 2011.03.07 o 23:36
Sam widzisz Zenku, że we wspólnym worze trafiliśmy do tego samego "doła". Dobrze choć że może ostateczna faza upadku zostanie nam zaoszczędzona (w końcu my już mamy "z górki").
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Masz, łotrze, za Polskę! 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.07 o 23:41
W.red.
Powiem ci szczerze, że nawet to pisanie dla pisania już mnie wk..... Stoimy w miejscu, a to znaczy, że się cofamy. Zero działań a całej sieci. Mielenie zmielonego. My tak, ja wszystkich tych durni tzw desydentów olewam. Szkoda tylko dzieci. Takiego spadku się nie zostawia potomkom. :-)))
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Masz, łotrze, za Polskę! 
MatiRani, 2014.11.08 o 21:24
Pierwsza dekada listopada znakomicie pokazuje, że tradycyjny, tysiącletni naród polski musi dzielić terytorium państwowe z polskojęzyczną wspólnotą rozbójniczą, odziedziczoną po komunie. Żeby bowiem mówić o jednym narodzie, musi on pielęgnować przynajmniej jakiś jeden wspólny ideał.

Od roku 1944, kiedy to Sowieci zainstalowali w Polsce swoją agenturę, z narodu polskiego wypączkowała wspomniana wspólnota rozbójnicza, pomagająca im w ujarzmieniu narodu polskiego.

Ciekawe, czy ten wątek zostanie kiedyś wyeksponowany w Muzeum Historii Żydów Polskich – a powinien, bo chyba nigdy w historii Żydzi, którzy w tej polskojęzycznej wspólnocie rozbójniczej stanowili rodzaj „partii wewnętrznej”, nie mieli w Polsce tak dobrego fartu, jak w czasach stalinowskich, kiedy to awansowali do roli szlachty mniej wartościowego narodu tubylczego.

I nie mówię nawet o takim Jakubie Bermanie, który mógłby zostać patronem wspomnianego Muzeum, czy o Hilarym Mincu lub Romanie Zambrowskim – którym Stalin powierzył misję tresowania narodu polskiego do komunizmu, tylko o tysiącach funkcjonariuszy aparatu terroru, aparatu partyjnego i administracyjnego. Każdy z nich w czasach stalinowskich mocniej lub słabiej przyłożył rękę do zbrodni, dzięki czemu awansował zarówno w pozycji społecznej, jak i materialnej.
I oto 8 listopada przedstawiciele już trzeciego pokolenia tej wspólnoty rozbójniczej będą manifestować w Warszawie – tym razem w kostiumie „antyfaszystów” i przeciwko „nacjonalizmowi”. Nacjonaliści bowiem twierdzą, że Polska powinna być dla Polaków – z czym najwyraźniej trzecia generacja polskojęzycznej wspólnoty rozbójniczej pogodzić się nie może. Najwyraźniej uważa ona, że Polska nie jest dla Polaków – co oczywiście zmusza do postawienia pytania – a w takim razie – dla kogo?
...
+marucha.wordpress.com
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Masz, łotrze, za Polskę! 
MatiRani, 2014.11.08 o 20:41
+marucha.wordpress.com
A tu pasozydy znów Polaków atakuja:
Czyli Żyd ocenia, między innymi, polski katolicyzm. Poczutajmy te głębokie przemyślenia – admin

Aktor i reżyser, Jerzy Stuhr nakreślił w „Newsweeku” portret przeciętnego Polaka. Portret to absurdalny. Stuhr wymienia jednym tchem trzy cechy: antysemityzm, płytki katolicyzm i histeryczny patriotyzm.

Antysemityzm, według Stuhra, jest w Polsce obecny, mimo że „Żyda już nie ma” [sic! - admin]. – Ale uczucie niechęci do niego pozostaje. W dziwny sposób przekazywane. Półsłówkami, podsłuchaną przez dziecko rozmową, wpajanym lękiem – powiedział Stuhr w wywiadzie dla „Newsweek”.

Kolejną cechą „przeciętnego Polaka” jest dla Stuhra „płytki katolicyzm”. – Taki na niedzielę. Po wyjściu z kościoła od razu możesz iść pod budkę z piwem – mówi aktor. Zaznaczył przy tym, że „polski katolicyzm ma dużą szansę na odrodzenie”. – Wystarczy, że pójdę do Szlachetnej Paczki czy otwieram ostatnio z żoną Centrum Psychoonkologiczne, a spotykam rzesze wolontariuszy, ludzi, którym chrześcijańskie wartości są naprawdę bliskie. Oni potrzebują Kościoła, tyle że uwolnionego od niedzielnych rozkazów biskupa, od tej doktrynersko-politykierskiej stęchlizny, która rozpanoszyła się w polskim katolicyzmie – dodał.

Inną cechą „przeciętnego Polaka” w oczach Stuhra jest „histeryczny patriotyzm”. Aktor i reżyser zwierza się, jak ciąży mu, że w Polsce dobrze jest „dać się pobić”, że „lepiej być ofiarą”.

Stuhr wywiadem dla „Newsweeka” promuje swój nowy film „Obywatel” mający obśmiewać wymienione cechy Polaka.

Źródło: Newsweek - Jewsweek
ged
+www.pch24.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Masz, łotrze, za Polskę! 
Piotr Świtecki, 2014.11.08 o 21:24
Akurat dziś przypadek zrządził, że obejrzałem ten film.
Film jest niegłupi, chociaż są w nim docinki "antysemitckie".
Może lepiej oglądać filmy, niż czytać wywiady z aktorami/autorami scenariuszy :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Film jest niegłupi, chociaż są w nim docinki "antysemitckie". 
MatiRani, 2014.11.08 o 21:28
Bez komentarza.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Film jest niegłupi, chociaż są w nim docinki "antysemitckie". 
Piotr Świtecki, 2014.11.08 o 21:37
Widział Pan? ;-)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Film jest niegłupi, chociaż są w nim docinki "antysemitckie". 
MatiRani, 2014.11.08 o 21:40
Jasne. Komentarz Mula: Film jest niegłupi, chociaż są w nim docinki "antysemitckie".
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Film jest niegłupi, chociaż są w nim docinki "antysemitckie". 
Piotr Świtecki, 2014.11.08 o 21:42
Jest takie powiedzenie: "powiedział, co wiedział".
Ale Pan potrafi nawet nie wiedzieć - a powiedzieć :-)
Pozdrawiam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Film jest niegłupi, chociaż są w nim docinki "antysemitckie". 
MatiRani, 2014.11.08 o 22:00
Aktor i reżyser, Jerzy Stuhr nakreślił w „Newsweeku” portret przeciętnego Polaka. Portret to absurdalny. Stuhr wymienia jednym tchem trzy cechy: antysemityzm, płytki katolicyzm i histeryczny patriotyzm.

Read more: +www.pch24.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Film jest niegłupi, chociaż są w nim docinki "antysemitckie". 
Azazel, 2014.11.10 o 13:30
Ufanie recenzentom to średnia sprawa, szczególnie przy trudnych dziełach. Warto by samemu obejrzeć i zinterpretować :)

I osobiście z tego co widziałem przez ostatnie lata, to taki właśnie jest stereotypowy p-"P"olak. Prawdziwymi Polakami są jednostki, elity.

Tak swoją drogą... czemu "Mul"? Taki żarcik-kosmonaucik z rodzaju "hehe, przeinaczę jego ksywę, tak, by kojarzyła się z Mułem / Molem, ale będzie!"? :/ Bo nie czaję. Ale może nie miałem zaznaczonego przy urodzeniu checkboxa z napisem "Prawdziwy polak" (mała litera jak najbardziej zamierzona), czy coś ;)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Film jest niegłupi, chociaż są w nim docinki "antysemitckie". 
MatiRani, 2014.11.10 o 15:46
Mufti dla jednej sekty a Mul-Mulla dla drugiej.
;-)
Wyrocznia. Ostatnie slowo. Szef.
choc tu, to raczej krzyzówka miedzy pokrewnymi kopytnymi.
tez ;-)

Co do ogladania, to ja mam honor, GWna nie czytam ani na antypolskie filmy nie chodze. Popagande ignoruje lub krytykuje, zamiast sie jej poddawac.
Dobra ksiazka 100 wiecej warta niz film w kinie... poza nielicznymi wyjatkami.

No wiec ten Azazel to skad sie wzial?
pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Film jest niegłupi, chociaż są w nim docinki "antysemitckie". 
Azazel, 2014.11.12 o 00:38
Dobra ksiazka 100 wiecej warta niz film w kinie... poza nielicznymi wyjatkami.

Zdecydowanie! :-)

Z tym GWnem to ponownie się zgadzam. Sam rozklejałem w bardziej publicznych miejscach, do których mam dostęp (i nikt prawnie ze względu na miejsce się nie przyczepi) naklejki z ubiegłorocznego Marszu, "Kto gówno czyta ten gówno wie.".

Natomiast dyskutowałem ze znajomym - lekko lewicowe poglądy, nie ma co w ogóle poddawać tego rozważaniom - który zwrócił mi uwagę na dość ciekawy aspekt; co można czytać, co jest prawdziwie wolne? Czy jest jakieś medium, które jest bezstronne? Czy doszliśmy do momentu, że - aby wiedzieć, co się dzieje - trzeba to przeżywać samemu (w tym chodzić na Marsz osobiście, a nie towarzyszyć poprzez media - tak jak ja, polecam)?

Dużo pytań. A Azazel był wieki temu, teraz się tylko podszywam. ;)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Film jest niegłupi, chociaż są w nim docinki "antysemitckie". 
MatiRani, 2014.11.12 o 14:32
Witam, akurat mialem gdzies wkleic dobra wiadomosc o spadku sprzedazy GWna.. co prawda niektórzy ignoranci zasad walki albo sabotazysci linkuja do GWnianych stron - wiec czesc spadku sprzedazy GWna mozna zlozyc na karb wiekszej poczytalnosci wirtualnej, ale... cieszy i tak:
Spada sprzedaż Gazety Wyborczej oraz Gazety Polskiej Codziennie. To tytuły z największymi spadkami odnotowanymi w czasie pierwszych trzech kwartałów 2014 roku.
Dane te przedstawił Związek Kontroli Dystrybucji Pracy. W okresie od stycznia do września 2014 roku liderem, pod względem średniej sprzedaży dzienników ogólnopolskich, pozostaje dziennik Fakt z wynikiem 327 tys. egzemplarzy, co oznacza spadek o 4,2 proc. w ujęciu rocznym. ( patrzylem na strony www Faktu i wyglada mi na gadzinówke oglupiajaca tymu Metro+ )
Drugie miejsce rankingu sprzedaży zajmuje Gazeta Wyborcza z wynikiem 171 tys. egz. (spadek o 15,1 proc.), natomiast na trzecim miejscu plasuje się Super Express z wynikiem 151,8 tys. egz. spadek o 1,5 proc.).
Kolejne miejsca sprzedaży zajmują: Rzeczpospolita – 56,1 tys. egz. (spadek o 7,6 proc.), Dziennik Gazeta Prawna – 48,2 tys. egz. (spadek o 6,7 proc.), Przegląd Sportowy – 35,7 tys. egz. (spadek o 8,4 proc.), Gazeta Polska Codziennie – 22 tys. egz. (spadek o 17,4 proc.), Puls Biznesu – 10,6 tys. egz. (spadek o 9,2 proc.) oraz Parkiet – 4,5 tys. egz. (wzrost o 19,6 proc.).
****
W infowar WSZYSTKO jest propaganda. Jak uczy cybernetyka, to co pisza czy mówia w massmerdiach masowego razenia to KOMUNIKATY. Dopiero skrzyzowanie wielu komunikatów moze dac informacje. Oczywiscie, ze jak sie skrzyzuje komunikaty tych samych wlascicieli rodem z z zydokomuny czy zydobankstwerów to sie otrzyma spójna DEZINFORMACJE.
Ok, zdaje sobie sprawe, ze nie pomoglem, ale...


pozdr
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Film jest niegłupi, chociaż są w nim docinki "antysemitckie". 
Azazel, 2014.11.13 o 19:35
Wiadomość fajna (tj. spadek sprzedaży GW). Może ludzie przejrzeli na oczy.
A z tymi komunikatami i wojną informacyjną - świadomi wiedzą. ;)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Film jest ..chociaż są ... "antysemitckie". 
MatiRani, 2014.11.14 o 01:29
Swiadomi wiedza a nieswiadomych uswiadamiamy niniejszym.
;-)

Ksiazeczka mi wpadla w lapy:
+polskaksiegarnianarodowa.pl
W resorcie kierowanym przez Radosława Sikorskiego panuje od niedawna nerwowa atmosfera. Oficjalnie o książce emerytowanego dyplomaty Krzysztofa Balińskiego „MSZ polski czy niepolski” nikt nie słyszał, ale wszyscy są po lekturze obowiązkowej. To w końcu o nich, ich rodzicach i dziadkach.
Baliński, były ambasador Polski w Jordanii i Syrii, antykomunista sympatyzujący z prawicą, zdecydował się na ujawnienie szczegółów o tym jak zapadają najważniejsze decyzje dotyczące naszej polityki zagranicznej i kto reprezentuje nasz kraj na zewnątrz.O szkodach wyrządzonych Polsce przez „zaciąg” syna łódzkiego rabina Bronisława Geremka, pisało w ostatnich dwóch dekadach już wielu. Wiedział o nich, choć w stopniu niezadawalającym, każdy, kto ma szeroko otwarte oczy i jest odporny na głupawkę serwowaną przez media wiodącego nurtu od TVN po Wyborczą.Ale dzięki książce Balińskiego „MSZ polski czy antypolski”, której lektura jest pasjonująca a zarazem porażająca, możemy znacznie naszą wiedzę o „polskiej dyplomacji” rozszerzyć.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Film jest ..chociaż są ... "antysemitckie". 
Piotr Świtecki, 2014.11.14 o 10:27
Zachęcam do napisania notki o tej książce. Czy warto ją przeczytać? Czego z niej się Czytelnik dowie? Czy zawarte w niej informacje wyglądają na obiektywne? Czy jest napisana dobrze, "wciąga", czyta się ją lekko?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2022   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑