słowa kluczowe: Haretz, Historia, Izrael, Niemcy, Polacy Bartoszewski, Sikorski, Wojna, oszuści, Żydzi.
Świat2011.03.03 23:59 03.04 11:36

Czego Żydów uczą w Izraelu!!!

 

Komentarze w Haaretz pod wywiadem z Sikorskim

 
Jeśli dziadek Bydłoszewski mówi, że jak niósł chleb to nie bał się Niemców tylko Polaków. To co taki dziad robi w POLSCE. Niemcy przyjaciele, a Polacy mordercy Żydów!!!
 
tzAktualizacja: 2011-03-3 11:42 am

Pod wywiadem ministra MSZ “Radka” Sikorskiego, przeprowadzonym i zamieszczonym w izraelskim dziennik Haaretz, ukazały się następujące wpisy czytelników, ilustrujące stan świadomości (czytaj: nienawiści) do Polaków oraz zasięg i skalę indoktrynacji obowiązującą wersją “Holokaustu”. - Red.

Kiedy ludzie mają okazję wyrzucania innych z domów i przejmowania ich własności, robią to – hitlerowcy czy nie. Izraelscy Żydzi zrobili to samo Palestyńczykom, którzy uciekli od walki. Nie mogą wrócić. Zastanawiam się, jak rozdzielono ich własność, co i kto komu zapłacił. Czy to jest w książkach do historii? Jeśli chodzi o tego polskiego faceta, znamy jego historię. Polska nie jest pierwszym ani ostatnim rządem, który wypędził ludzi z ich domów i zabrał wszystko, co mógł.

Wbrew waszej woli? ha! Polacy chętnie mordowali Żydów kiedy hitlerowcy dali im zielone światło i zaraz po Holokauście były dziesiątki pogromów wobec ocalałych! Polacy to chory naród!

To tylko preteksty. Polakom podobało się i … mordowanie Żydów przez nazistów i ukradli wszystką żydowską własność. Nie wierzę, że 65 lat po II w.św. nie pokazują skruchy.

Niezależnie od prawdy stosunków Polski z Izraelem i Żydami dzisiaj, nie piszmy historii na nowo. Polska, a także Niemcy, chcieli rozwiązania kwestii żydowskiej zanim Niemcy napadły na Polskę. Używali takich samych gróźb jak Hitler jeszcze przed wojną.

Helen, sprawdź swoje “fakty” zwracając się do jakiejkolwiek książki historii. Niemcy zaatakowały Polskę przez wynalezienie opowieści o potyczkach granicznych. Całość została wystawiona i postanowiona – nie wspominając o pakcie Mołotow – Ribbentrop, który określał, która część Polski zostanie przejęta przez które mocarstwo. Naród polski próbował dzielnie walczyć bez żadnej pomocy od nikogo. I jak udało ci się powiązać “syjonistów” z tym wszystkim?

Nie zapominajmy, że Polacy byli największymi “pomocnikami” Niemców w mordowaniu Żydów. Nie zapominajmy, że Polacy mordowali Żydów po wojnie (niech zwrócą te skradzione rzeczy Żydom)

Typowy niewyważony zniekształcony komentarz. Że Polacy byli “największymi pomocnikami” nie jest prawidłowe. Nie było żadnego “Vichy” w Polsce. Żaden Polak nie walczył po stronie nazistów w czasie wojny. Żaden Polak nie pracował w obsłudze obozów zagłady.

Jeśli w to wierzysz… Mam na sprzedaż most dla ciebie w Brooklynie. To po prostu nie jest oparte na faktach, Polacy byli przeciwko Żydom zanim naziści zajęli Polskę. Oni zbudowali obozy i zebrali Żydów na szczęście wcześniej. Zgłaszali chęć uczestnictwa w grupach by nas gromadzić i prowadzić jak stada do obozów śmierci. Proszę nie pisać historii na nowo, bo potrzebujesz sojuszników przeciwko krwiożerczym Rosjanom.

Historia? Zapraszam do Jad Waszem, Sprawiedliwi wśród Narodów Świata, zanim napiszesz swoje niedoinformowane twierdzenia…

Dzięki za twój wpis. Jest to wspaniały przykład stanu wiedzy wykazywany przez niektórych z tych, którzy atakują Polskę. Polacy zbudowali obozy i łapali Żydów zanim napadli hitlerowcy? Wow! Czy uczą was tego w szkole? Byłbym bardzo zainteresowany, aby dowiedzieć się, że tego uczą żydowskie szkoły.

Które obozy wybudowali Polacy? Podaj trzy i podaj źródło. W przeciwnym wypadku przestań dezinformować! Maciek

To nie tylko Polacy… cała Europa nienawidziła Żydów i cieszyli się kiedy się ich pozbyli. Zaczęli zabijać Żydów zanim naziści nawet tam weszli. Cała Europa była szambem antysemityzmu.

Niemcy zajęli Polskę 1.9.1939. Do piszących kładących nacisk na to jak Polacy tak bawili się zabijając Żydów i kradnąc ich mienie, należy pamiętać, że Polacy niewiele mogli zrobić, by pomóc każdemu przed dzikimi Hunami, gdyż oni sami byli bezradnymi ofiarami. Około 1/5 obywateli polskich straciło życie w czasie wojny, większość cywilów zginęła przez różne celowe działania. Niemiecki plan to nie tylko aneksja ziem polskich, ale także całkowite zniszczenie polskiej kultury i narodu polskiego (Generalplan Ost).

To więcej niż wypędzanie z domów. Polska poprosiła Niemcy by założyli obozy. Ci którzy przeżyli eksperymenty, wrócili do swoich domów. Polacy zabijali tych, których nie zabił Hitler

Kolejna rewelacja. “Polska poprosiła Niemcy by założyli obozy.” Wspaniała kolejna rewelacja. Muszą być książki, które uczą taki nonsens. Nigdy nie spotkałem tego w oficjalnych źródłach, choć może jest jakaś edukacja w stylu jesziwa od tych samych rabinów, którzy uczą, że goje istnieją tylko by służyć Żydom.

Prawda: większość Polaków nienawidziła Żydów i pomagała nazistom. On mówi absolutny nonsens. Kiedy skończyła się wojna i przepędzono nazistów, Żydzi którzy przeżyli obozy wrócili do domów by odzyskać swoje mienie – bez sukcesu. Niektórzy którzy wrócili byli również mordowani – Jedwabne. Polacy mieli pogromy przez stulecia przeciwko Żydom, jak Rosjanie.

A kto wykonał dewastujące pogromy na ocalałych Żydach PO ZAKONCZENIU II wś?

Stalin & Co.

Wielu Polaków, ktorzy wspolpracowali z Niemcami z wlasnej woli (Volksdeutsche) zabito po wojnie. To samo ci, co byli po stronie 2-go agresora – ZSRR. Niestety wielu polskich Żydow było komunistami i kolaborowalo z okupantem.

Czy mozemy zapomniec? Winić wszystkich Polaków za te okropności? Było wielu dobrych Polakow, ktorzy pomogli Żydom uciec od hitlerowcow. Moze przyjmijmy przyjaźń nowej Polski. Sikorski to rodzaj osoby, których życzylibyśmy sobie wiecej na swiecie. Nie popsujmy tego.

Zapomnij ten melodramat, Polacy byli wspolwinni Holokaustu jak reszta Europy Wsch. Einsatzgruppen nigdy nie brakowalo ochotnikow kiedy doszlo do ludobojstwa Zydow, bez wzgl. na kraj.

Prosze nie probuj popisywac sie slowami, ktorych w oczywisty sposób nie rozumiesz. Podaj jednego polskiego ochotnika w Einsatzgruppe i w ktorej dokladnie jednostce.

Jacyś Polacy mogą nie mieć defektu, jako spoleczenstwo byli wsciekle antysemiccy przez cala historie. Oczywiscie tymczasowe serdeczne stosunki sa przyjemne, ale strzezcie sie…

Minister może oświadczać ile chce ale to nie zmieni dostępnych faktów z tamtych czasow ani faktu, ze mniej Żydow uratowali nie–Żydzi w Polsce. Nie mozesz pisac g=historii na nowo – po prostu przyznaj się i tworz lepsza przyszlosc.

Lista Sprawiedliwy Wsrod Narodow wymienia osoby, ktore zaryzykowaly wlasnym zyciem dla ratowania Żydow w II wś. Zgadnij, ktory kraj ocalil najwiecej Żydow — Polska. Mimo że tylko w tym okupowanym kraju Niemcy karali smiercia za to ratowanie.

Polska walczyla z hitlerowcami i nigdy nie kolaborowala z nimi jako panstwo. Niemcy zorganizowali to wszystko i stworzyli sytuacje z ktorej mogli skorzystac niektorzy polscy kryminalisci. Ale gdyby Polacy zbiorowo mogli cos zrobic, nigdy by do tego nie doszlo, bo Niemcy nigdy by nie najechali na Polske. Poczytajcie wlasnych zydowskich historykow. Nawet izraelski historyk (Wistricht) pisze ze wiele in. narodow Europy Wsch. kolaborowalo bardziej niz Polacy (Wegrzy, Rumuni, Ukraincy itd.). nawet „antypolsscy” historycy jak Gross nie mogą udowodnić, że Polacy zabili więcej niż mały procent polskich Żydów (Gross oszacowal ich na 2-3%).

Artykul ale nie wyjasnia czemu do dzis Polska odmawia obywatelstwa setkom tys. Żydow ur. w Polsce, ktorzy wyemigrowali do Izraela przed 1958. Na portalu rządu Polski znajdziesz, ze Polska uchwalila prawo wznawiajace obywatelstwo polskie kazdemu Zydowi, ktory wyemigrowal do Izraela po 1958. Ale wiekszosc polskich Zydow emigrowala przed 1958. Ponad 200 tys. wg moich szacunkow. Jestem Żydem ur. 1956 z polskich rodzicow ktorzy wyemigrowali do Izraela w kwietniu 1957. Polski konsulat w Nowym Jorku pwoedzial, ze musze zlozyc wniosek do rzadu Polski, ktory ustali czy mam prawo do obywatelstwa. Zaden z mych katolickich przyjaciol nie musial tego zrobic.

Pro-izraelska realpolitik rządu Polski nie ma nic wspólnego ze zjawiskiem antysemityzmu Polakow bez Żydow. Razacymprzykladem jest nieslawne Radio Maria pod przewodnictwem zoologicznego antysemity „ojca” Rydzyka. Oczywiscie Sikorski nie ma zadnych sentymentow antysemickich ale jako polityk nie ma dosc odwagi by sie odciac od tego popularnego i wplywowego srodka przekazu (przywodcy poprzedniej i obecnej partii Sikorskiego udzielaja RM wywiadow). Adam Primor nie stanal na wys. zadania i nie rzucil wyzwania Sikorskiemu na ten temat.

Turcy nie widza masakty Ormian, (a Izrael pomagal im niewidziec). Przez dlugi czas Ameryka negowala wielkie masakry Indian i in. zbrodnie. Izrael wciaz unika wydania archiwow pewnych zbrodni wczesnych syjonistow. Nie popelniajcie zbrodni dzis, a to porozmawiamy o przeszlosci.

Idz z powrotem do Polski, gdzie naszych przodkow entuzjastycznie mordowano.

Bliska rodzina ojca wyjechala od pogromow w Polsce w 1928. Przez caly XVIII w. kraj ten byl najgorszym gniazdem antysemityzmu na swiecie. Rodzina moja przezyla, inne odlamy nie. Jest niebywale ze po II wś. byly w Polsce pogromy, np. Kielce w 1946. Ten zabawny minister ma na mysli ze nie byly one moze spontaniczne. Przedstawiciele Izraela mu nie opdparli?

Niewatpliwie Niemcy hitlerowskie przygotowaly Holokaust. Bez Hitlera i jego nazistowskich wojsk nie byloby Holokaustu. Niewatpliwie hitlerowcy wynalezli komory gazowe i oni byli zasadniczym sprawca Holokaustu, mimo ze od dawna antysemityzm panowal w Europie. To nie znaczy ze hitlerowcy nie mieli wielu pomocnikow w Europie, w tym rzady, w maniackiej detrminacji zaglady zydowskiej ludnosci w calej Europie. Niezaprzeczalnie, hitlerowska maszyna smierci nie osiagnelaby swych diabolicznych celow bez pomocy ogromnej większosci Europejczykow. Niezaprzeczalnie, nie byloby Holokaustu bez hitlerowcow. Ale zaden rzad w Europie nie powinien probowac pomniejszac pomocy hitlerowcom od ludnosci. Takie twierdzenia nie pomoga zaleczyc ran.

Prosze nie pisac na nowo histporii pod dyplomacje. Polski antysemityzm jest dla Żydow ciezki i bolesny. Roslina rosnie w zyznej glebie, antysemityzm kwitnie w Polsce (jak i w in, czesciach Europy). Niemcy popelnili ludobojstwo na Zydach w Polsce z jej najwieksza koncentracja Zydow, w srodowisku milczacej aprobaty jesli nie rzeczywistego udzialu. Nie pomogla wyrafinowana kultura salonow Warszawy.

Tłumaczenie Ola Gordon i Piotr Bein

Za: Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina (" Komentarze w Haaretz pod wywiadem z Sikorskim")
Tags: antipolonism, holocaust industry
+www.bibula.com 
 
Nu straszni bracia - wam i Hanuki nic nie pomoże. Kłamstwo goni kłamstwo i kłamstwem pogania. 

8901 odsłon średnio 4,8 (4 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Czego Żydów uczą w Izraelu!!! 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.04 o 00:10
Pewnie to mało pocieszające, że jest kilka głosów rozsądnych. Większość jednak to głosy "żydokomunofaszystów". Tak ich szkolą. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czego Żydów uczą w Izraelu!!! 
Piotr Świtecki, 2011.03.04 o 00:22
Dlaczego nie w "linki, cytaty, nowiny"? To nie jest autorski tekst ani nawet tłumaczenie, tylko przeklejony cytat.
Jeśli coś takiego zasługuje na wyróżnienie, to "poleć na SG" - powisi w boxie "szczególnie polecane".
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czego Żydów uczą w Izraelu!!! 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.04 o 00:31
Mufti. Tekst wydał mi się bardzi istotny. Mając na uwadze propagandę w Polsce, jak to nas kocha Izrael. Ja nie napisałem, że to tekst autorski. Poprostu tuaj więcej ludzi przeczyta. Może pasowałoby na wszystkie wypowiedzi , abyśmy udzielili odpowiedzi. Niech mlodzież Polska czyta. Jeśli uważasz inaczej to przenieś w linki. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czego Żydów uczą w Izraelu!!! 
Piotr Świtecki, 2011.03.04 o 01:04
Zenon i Wszyscy.

Portal i strona główna są od naszych własnych tekstów oraz ewentualnie od WŁASNYCH tłumaczeń i kompilacji (wymagających nakładu pracy).

Portal ma dostarczać oryginalnych tekstów, a nie powielać to, co już i tak jest na 50 innych stronach - to bez sensu, obniżamy sami sobie rangę, jakość informacji.

Jeśli ten tekst uważasz za ważny, to możesz go oznaczyć jako "polecaj na SG".
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czego Żydów uczą w Izraelu!!! 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.04 o 00:44
Mufti.
Nie ma sprawy. Widocznie jesteś drobnicowcem czytaj przepisowcem. Dla mnie nie jest istotne kto to napisał. Tylko czy warto o tym powiadomić ludzi. Dobrze, że nie wyrzuciłeś "Wyspy rozbitków......" Bo tekst jest bardzo mądry. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czego Żydów uczą w Izraelu!!! 
Piotr Świtecki, 2011.03.04 o 01:02
Zenon, nie masz co mi prawić złośliwości. Jeśli masz inne zdanie - omówmy to. Być może bardziej należy wyeksponować "linki, cytaty". Ale to nie są przepisy dla przepisów ani zasady dla zasad. Aby portal miał wartość to musi mieć ZAwartość. I porządek. Jest podział - to się go trzymamy. Coś nie pasuje - to może to omówmy i coś zaproponujmy, zamiast olewać zasady?
Przeklejanie z innych serwisów to robienie śmietnika. Szczególnie że jest już teraz mnóstwo stron-agregatorów robiących to automatycznie. Jeśli to samo będzie u nas co na setce innych stron, przy czym u nas to kopia kopii, to po co ktos miałby przychodzić tutaj? Ewentualnie dla dyskusji. Ale jak ktoś jes zalogowany i dyskutuje, to znajdzie to także w "linkach, cytatach", spokojna głowa.

"Wyspa Rozbitków" pokazała się ostatnio na innym serwisie i Spirito ją po prostu przekleił? To nie jest jego tłumaczenie?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czego Żydów uczą w Izraelu!!! 
J.Ruszkiewicz - SpiritoLibero, 2011.03.04 o 01:05
Nie. Ja tylko powstawiałem polskie znaki bo był goły tekst. To ktoś w Kanadzie tłumaczył.
Wrzuciłem ze względu na wysoka jakość merytoryczną.
W linkach by utonęło...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czego Żydów uczą w Izraelu!!! 
Piotr Świtecki, 2011.03.04 o 01:13
Ale nie wziąłeś i nie przekleiłeś z cudzego bloga? Nie ma tej historii cytowanej w stu innych miejscach (z polskimi znakami)?

Jeśli coś nie pasuje, to może o tym porozmawiamy i coś wymyślimy, zamiast mieć gdzieś to minimum porządku, które jest? Moim zdaniem robienie przeglądu internetu jest OK, ale tam gdzie jego miejsce czyli w "linki, cytaty". Być może mniej linków trzeba wstawiać, to nie zginą.

Pozdrawiam,
przepisowy drobnicowiec, a nawet Żyd i mason i komunofaszysta-antysemita -
MT
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czego Żydów uczą w Izraelu!!! 
Piotr Świtecki, 2011.03.04 o 01:15
Aha, jest jeszcze opcja wstawienia jako artykuł na swoim prywatnym blogu (bez zaznaczania "pokazuj na stronie głównej").
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czego Żydów uczą w Izraelu!!! 
J.Ruszkiewicz - SpiritoLibero, 2011.03.04 o 01:15
Spoko, nigdzie tego nie ma. To była jakaś zagraniczna strona i to dawno temu.
Pod tekstem była wzmianka, żeby kopiować i kolportować. Musiałem jedynie wygładzić tekst bo nie dało się czytać.
Ale tak ogólnie to masz słuszność. Od tego są linki.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czego Żydów uczą w Izraelu!!! 
Acidek303, 2011.03.04 o 09:12
Najwazniejsze, że muftiemu nie przeszkadza żydowski antypolonizm ;]
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Mufti rozszyfrowany!!! 
Piotr Świtecki, 2011.03.04 o 15:02
Bo ja jestem Żyd z mossadu.

I uprawiam satanistyczny antypolonizm polegający na:
- braku bluzgów na stronie,
- wymogu ostrzegania użytkownika zanim wyświetli mu się drastyczna fotografia,
- nie robieniu z głównej strony zlewni popularnych linków.

Aj, waj.

;]
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Mufti rozszyfrowany!!! 
J.Ruszkiewicz - SpiritoLibero, 2011.03.04 o 15:18
Kto Cię w końcu rozszyfrował... :D)))
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Mufti rozszyfrowany!!! 
Christophoros Scholastikos, 2011.04.05 o 18:33
Kurcza, ja właśnie tropię agentów mosadu. Całą zabawę mi Pan zepsuł :((.
Pozdrawiam chichotliwie
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Mufti rozszyfrowany!!! 
Piotr Świtecki, 2011.04.05 o 18:44
Żarty żartami, ale jeden z moich wieloletnich (choć tylko internetowych) znajomych, informatyk z okolic służb mundurowych kiedy mu się pochwaliłem Polakami.eu.org schłodził mój entuzjazm stwierdzając najzupełniej serio, że wszelkie tego rodzaju "oszołomskie" inicjatywy SĄ monitorowane i że rękę na pulsie trzyma zwykle ktoś, kogo by się najmniej o to podejrzewało.

Skąd on to wie, to się mogę tylko domyślać.

No, a że ja najmniej podejrzewam siebie... to wniosek jest jasny ;-)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Mufti rozszyfrowany!!! 
Christophoros Scholastikos, 2011.04.05 o 18:55
Proszę Pana, najzupełniej serio pozostaje nam pozdrowić WSZYSTKICH czytających. Licząc jednocześnie na to, że nie ma serc z kamienia.

Od dawna mam ochotę napisać notkę "filozofującą" na ten temat. Tylko, że ja strasznie ślamazarny jestem...

Gdyby zechciał Pan na stałe nosić tą łatkę to by bardzo ułatwiło wszystkim :).
Mam tylko prośbę, proszę mi też coś przydzielić. Może łatkę "greckiego agenta", albo lepiej: "czeskiego agenta"! To jest to!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czego Żydów uczą w Izraelu!!! 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.04 o 14:54
To chyba mój ostatni tekst z linków cytatów. Psuję kolegom ordung ist ordung. Jak państwo mozecie przeczytać, tekst jest publikowany na 500 stronach internetu. Dziekuje tym 100 u osobom którzy przeczytali ten tekst przez jedną noc. Czyli moje założenie bylo trafne co do treści i ważności art. Koledzy stwierdzili inaczej. Obecnie na ich prośbe przywaracam . Tylko też nie wiem czy w dobrym miejscu, ale to już niech rozstrzyga miejscowy "sejm".Pozdrawiam wszystkich i dziekuje za zainteresowanie. Już sam nie wiem czy mamy portal Polaków promować ciekawymi sprawami czy kisic sie we własnym sosie. :-)))
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czego Żydów uczą w Izraelu!!! 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.04 o 15:07
Czytającym ten tekst polecam jednocześnie - +www.bibula.com Pozdrawiam państwa
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czego Żydów uczą w Izraelu!!! 
Adam39, 2011.03.04 o 17:21
Odnośnie treści tekstu, uważam że jest potrzebna wiedza dla Polaków by mieć pojęcie w jaki sposób nasi "przyjaciele żydowscy" uczą w Izraelu dzieci o Polsce i Polakach. Kilka z tych wypowiedzi mnie osobiście szokuje. Jak podły musi być rząd i ludzie, którzy uczą młodzież tak perfidnych kłamstw. A i co poniektórzy ministrowie "Polskiego rządu" również nie odbiegają w swoich wypowiedziach od izraelskich. Nie słyszałem aby premier Tusk zdymisjonował lub zwrócił uwagę Bartoszewskiemu za jego wywiad dla niemieckiej opiniotwórczej gazety, w którym szkaluje Polaków.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czego Żydów uczą w Izraelu!!! 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.04 o 17:35
Adam39
Zobacz film , szczególnie ostatni podany przez Pawła Tonderskiego w linki, cytat - Żydowski ekstermizm. To się dzieje na wszystkich frontach legalnie. Polakom wciskają oszustwa wszystkimi przekaziorami. Menora w pałacach- zobacz film będziesz wiedział gdzie jesteśmy.Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czego Żydów uczą w Izraelu!!! 
Malawanda, 2011.03.05 o 03:30
Adam39 i Zenon Jaszczuk,już ich wyuczyli ( moje krakowskie doświadczenia - epizod dowodowy)
Młodzi Żydzi z uzbrojoną w karabiny obstawą wysiadają z autokarów na Krakowskim Kazimierzu, najpierw wprost na ulicę wyrzucają śmieci (autokary przez wiele godzin czekają na ich powrót z włączonymi silnikami), idą, w hałaśliwych grupach, trzeba im ustąpić drogi, spluwają, no, jakby tu - głośno poszczają bąki, potrącając siedzących w kawiarnianych ogródkach,kopną pieska, wyrwą kwiatki z klombu, ich buzie są wykrzywione pogardą i nienawiścią. Czują absolutnie bezkarni. Gdy ktoś nie wytrzyma i zwróci uwagę, robią zamieszanie, awanturę, za telefon i skarżą ( nie wiem - rodzicom, czy nauczycielom), że są napastowani i prześladowani. Kierują się do bóżnicy i wtedy nikomu innemu tam wejść nie wolno. Widziałam jak ochrona skatowała faceta, gdy też chciał zajrzeć do bóżnicy. Później okazało się, że to był Żyd z Hiszpanii - ci z Izraela sprali więc "swojego". Demolują hostele, często nie płacą za wyrządzone szkody. Personel w hostelach ciągle nowy, bo do uprzątnięcia jest odrażający brud w toaletach. Tak się u nas zachowują młodzi Żydzi.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czego Żydów uczą w Izraelu!!! 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.05 o 05:28
Malawanda.
Wiem. Masz rację. Dużo ludzi z Krakowa opisywało tą sytuację w sieci. Podobno już nie chcą im wynajmować hoteli. "Hitler" wrócił do Polski.Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czego Żydów uczą w Izraelu!!! 
Piotr Świtecki, 2011.03.05 o 06:08
Mi z 10 lat temu podobne horrory opisywała znajoma pracująca w hotelu Novotel (d. Forum) w Warszawie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czego Żydów uczą w Izraelu!!! 
J.Ruszkiewicz - SpiritoLibero, 2011.03.05 o 06:57
Z bydłem trzeba krótko. Nawet jak do "wybrańców" należy.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czego Żydów uczą w Izraelu!!! 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.05 o 18:03
Jarek. Trochę humoru - +www.youtube.com
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czego Żydów uczą w Izraelu!!! 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.06 o 07:45
Ciekawa informacja w izraelskim portalu informacyjnym News-Israel.net: izraelska spółka Global CST kierowana przez byłych wysokich oficerów Cahalu (ten rodzaj spółek bezpośrednio współpracuje z Mosadem), organizuje w Czadzie nabór i szkoli najemników na zlecenie pułkownika Kaddafiego. Całość na bibuła.com - +www.bibula.com
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czego Żydów uczą w Izraelu!!! 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.06 o 07:56
W moim przekonaniu fakt ten jest w znacznej mierze pokłosiem „czarnej legendy”, jaką w czasach PRL-u budowano wokół ludzi związanych z podziemiem narodowym. Wizerunek endeka ratującego Żydów był bowiem zupełnie nie na rękę komunistom, którzy przez całe dziesięciolecia starali się zohydzać ruch narodowy w oczach polskiego społeczeństwa, oskarżając jego członków o kolaborację z Hitlerem, pronazistowskie sympatie czy udział w niemieckich zbrodniach na ludności żydowskiej. Częstym zabiegiem komunistycznej propagandy było np. przypisywanie ludziom z narodowego podziemia przestępstw i zbrodni, których rzeczywistymi sprawcami byli członkowie takich formacji jak GL czy AL, vide głośna sprawa oddziału GL pod dowództwem Stefana Kilanowicza vel Grzegorza Korczyńskiego, który na terenie Lubelszczyzny dopuścił się licznych rabunków, gwałtów i mordów na miejscowych Żydach. Całość na bibuła.com - +www.bibula.com
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑