słowa kluczowe: Annuaki, NWO, cenzura, gady, internet, reptilianie, retylianie, wolność słowa.
Linki, cytaty, nowiny2011.02.18 23:01 23:02

Ludobójcy przystępują do zmasowanego ataku na internet

(poleca )
 
Reptilianie, psychopaci.
 
Oprócz dość standardowego straszania, pod koniec linkowanego tekstu jest fragment o tyle ciekawy, że odnoszący się do tłukącego się z tyłu głowy pytania. Oto on:

Zachodzi ważne pytanie – kim są ci „globaliści”, którzy pragną depopulacji globu. Trudno uwierzyć by byli to zwykli ludzie, których celem jest wychowanie potomstwa i utrzymanie rodziny. Trudno uwierzyć, że są to politycy, którzy chcą coś znaczyć w społeczeństwie. Trudno nawet uwierzyć, że są to mafiozi, którzy dążą do zgromadzenia wielkiego majątku. Nie mogą to też być chyba fanatycy religijni, którzy uważają, że są wybrani przez Boga, a reszta ludzkości została stworzona by im służyć. Po prostu takie zachowanie nie może być częścią składową natury ludzkiej, która mimo wszystko kieruje się instynktem samozachowawczym.
 Dlatego też rozsądnym wydaje się tłumaczenie Davida Icke, że globalne elity nie składają się z ludzi w potocznym tego słowa znaczeniu. Trudno stwierdzić czy są to „reptylianie” czy „Annunaki”, to na razie jest bez znaczenia. Musimy sobie zdać sprawę z tego, że ludzkością na dzień dzisiejszy kierują pozbawieni empatii psychopaci.


Całość: +monitorpolski.wordpress.com 

2631 odsłon  (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Ludobójcy przystępują do zmasowanego ataku na internet 
Acidek303, 2011.02.19 o 08:16
Z tymi reptylami to żart?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Ludobójcy przystępują do zmasowanego ataku na internet 
Piotr Świtecki, 2011.02.19 o 10:54
Nie, dlaczego? Bardzo dobra robocza hipoteza, moim zdaniem. Pozwala lepiej odwzorować (modelować) sytuację. Nikt tu przecież nie twierdzi, że różnica polega na rozdwojonym języku i łuskach ;-)

Przecież z tymi mitycznym "Żydami" jest podobnie - w głowie się to nie mieści, póki człowiek nie podejdzie do tego tak, że to przecież inna cywilizacja. Że rzeczy dla nas oczywiste jak ryba dla wody wcale dla każdego takie oczywiste nie muszą być. I parę elementów układanki wskakuje na miejsce...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Ludobójcy przystępują do zmasowanego ataku na internet 
w.red, 2011.02.19 o 23:59
Słusznie prawisz. Jak sądzę Twój przyjaciel Turban nie bez kozery próbuje Ci coś podszepnąć. Kiedyś już próbowałem kogoś zainteresować Koncepcją Dipolarnej Grawitacji P. Pająka ale chyba nikt się nie zdecydował zmierzyć z tematem. A szkoda bo wbrew pozorom w całej monografii jego autorstwa można co nieco spróbować odnaleźć jakieś części prawdy. Wydaje się że jednak człowiek nadal chce pozostać "pępkiem świata". Na pewno to miłe dla "ego",ale czy jednak do końca prawdziwe ?
Zarozumiałość naszego gatunku nie pozwala nam nawet brać pod uwagę faktu że życie we wszechświecie niekoniecznie musi ograniczać się do niego i że nie mogły (nie mogą) istnieć inne od nas gatunki. Ale to już rzecz do osobistych rozważań "za" i "przeciw" ;)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑