słowa kluczowe: LGBT, Ziemkiewicz, postemp, postępy postępu, rewolucja, toleranca.
Linki, cytaty, nowiny2019.06.23 11:55 12:07

Ziemkiewicz o LGBT

(poleca )
 
Temat LGBTitd. jest tani, ale co zrobić, jak co i rusz wpada się na ofiarę tolerancy z zaawansowaną otwartością, która reaguje jak przysłowiowy pies Pawłowa i widzi nie rzeczywistość, a różany ideologiczny obłok jak najlepszego mniemania o sobie…
 
A jak ktoś próbuje ten obłok rozgonić, ofiarę otrzeźwić - to ów pies Pawłowa gotów zagryźć. Oczywiście w imię postępu i tolerancy na tle tęczowym, z pianą miłości na ustach.

Zatem w dzisiejszym odcinku fragment artykułu Ziemkiewicza z Do Rzeczy (17-23 czerwca). Kto ma ochotę na całość - niech w te pędy gna do kiosku, albo wykupi dostęp online.

"[...] homoseksualiści nie tylko nie są beneficjentami rewolucji LGBT, lecz także są wręcz jej ofiarami. Parady Równości (to też 'mądrość etapu' - tej nazwy używa LGBT tylko w Polsce, na Zachodzie to 'parady gejowskiej dumy') nie budują przecież obrazu homoseksualisty jako człowieka, który poza swą seksualną odmiennością jest równie wartościowy jak inni. Przeciwnie - wtłaczają społeczeństwu przekonanie, że homo to dziwadło, odmieniec, okazujący 'normalsom' pogardę i profanujący ich świętości, i jeszcze domagający się za to przywilejów oraz oddawania mu czci. [...] W Polsce, odwrotnie niż w krajach protestanckich, homoseksualista nie był nigdy uważany za postać groźną i nigdy nie budził nienawiści. [...] Polacy dla tej 'grzesznej słabości' byli zawsze, we właściwym tego słowa znaczeniu, tolerancyjni. Pierwszy kodeks karny niepodległej Polski był zarazem jednym z pierwszych, jeśli nie pierwszym w Europie, niepenalizującym stosunku seksualnego między mężczyznami. [...] Kto jeszcze pamięta, że na poprzednim etapie, niedawno, jeszcze zaledwie pięć lat temu, narracja obrońców 'równości' była diametralnie odmienna niż dziś - mimo że to przeważnie te same osoby? Wtedy obowiązywała wersja, że 'homoseksualizm to nie wybór'. Dzisiaj natomiast LGBT głosi, że 'orientacja seksualna', ba, nawet płeć, to właśnie wybór. Gdyby przyznano to na 'poprzednim etapie', padłaby oczywista odpowiedź: wybór podlega moralnej ocenie, na wybór można też wpływać, a więc nie przeczcie, że jest coś takiego jak 'promocja homoseksualizmu' i że mamy prawo bronić przed waszym wpływem nasze dzieci. [...] LGBT, grupujące różne seksualne odmienności, to tylko realizacja odwiecznej taktyki rewolucji - znalezienia tarana do rozbijania normalności i torowania rewolucji drogi, pod pozorem 'obrony prześladowanych'. Jest to ideologia równie obłędna, równie chora i potencjalnie równie zbrodnicza, jak bolszewizm i nazizm. Trzeba ją demaskować i ze wszystkich sił zwalczać - nie tylko jako zagrożenie dla wartości, które nie wszyscy podzielają, ale jako zerwanie z elementarnym zdrowym rozsądkiem i instynktem samozachowawczym." 

1963 odsłony  (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2023   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑