słowa kluczowe: KEP, PiS, Robert Winnicki, katastrofa smoleńska, lewactwo, miesięcznica, zdziczenie.
Linki, cytaty, nowiny2017.07.12 11:25 11:59

Robert Winnicki o "miesięcznicach"

(poleca )
 
[...] choć z opieraniem patriotyzmu na martyrologii, odmierzaniu go od "smoleńskiej miary" mi nie po drodze, a PiS jest oczywistą konkurencją polityczną Ruchu Narodowego, to jednak zdziczeniu trzeba powiedzieć dość.
 
Spóźnienie pociągu, którym wracam z Poznania dobija do trzech godzin. Wraz z delegacją władz Młodzieży Wszechpolskiej z kol. Bartoszem Berkiem na czele spotkaliśmy się dziś z szefem KEP abp. Stanisławem Gądeckim. Dziękuję mu za ciekawą wymianę opinii i argumentów.

Gdyby nie to spóźnienie, pierwszy raz w życiu byłbym na miesięcznicy, tak jak jest dziś wielu innych narodowców. Bo choć z opieraniem patriotyzmu na martyrologii, odmierzaniu go od "smoleńskiej miary" mi nie po drodze, a PiS jest oczywistą konkurencją polityczną Ruchu Narodowego, to jednak zdziczeniu trzeba powiedzieć dość.

Ludzie, których bohaterem jest TW Bolek, duchową i mentalną ojczyzną upadający, liberalny Zachód a "wyznaniem wiary" profanacja i dewiacja nie mogą agresywnie zawłaszczać przestrzeni publicznej w Polsce.

Źródło: +www.facebook.com 

1635 odsłon  (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑