słowa kluczowe: Krzepkowski, PSL, PiS, Solidarność, Ursus, Wrzodak, Zygmunt Wrzodak, służby, zbrodnia.
Linki, cytaty, nowiny2016.02.17 11:54

20 lat od zbrodni

(poleca )

Zygmunt Wrzodak

 
20 lat od zbrodni na rzeczniku Solidarności Ursua i wymiar sprawiedliwości nie chce skazać mordercy - wykonawcy oraz zleceniodawcy
 
17 lutego 1996 roku w swoim domu w Piastowie w okrutny sposób został zmordowany rzecznik prasowy Solidarności Ursusa sp. Andrzej Krzepkowski. Zadano mu 14 ciosów w kręgosłup i każdy cios nożem przeszywał ciało i wbijał się ostrzem w podłogę. Mija 20 lat od tamtej zbrodni a morderca żyje i mieszka jak król.

[...]

Odchodząc z Ursusa do sejmu w 2001 roku, Ursus zaczął pracować z zyskiem, zostawiłem najbogatszą w Polsce komisję zakładową Solidarności. Niestety, ale ci co stali obok mnie związkowcy, za moimi plecami dogadali się w 2007 roku z Bochniarzową i czerwonym Jasińskim i sprzedali firmę Turkom, ci wyprowadzili kasę z fabryki i dali dyla. To był nóż w plecy pisu dla tej firmy, gwóżdz do trumny zabił Bury z PSLu. Efekt jest taki, że Ursusa w Ursusie nie ma, pomimo, że sp. Andrzej Krzepkowski stracił życie za obronę tej firmy i ludzi.

Zygmunt Wrzodak – szef Solidaności Ursusa w latach 1992 – 2002.

Otrzymuje; Minister Sprawiedliwości Z. Ziobro, Prokurator Krajowy Seremet, media

PS. Może Kurski w TVP coś powie o tej zbrodni, przecież żył dobrze z tej fabryki, może poseł Janusz Szewczak złoży interpelację w sprawie zabójstwa Andrzeja, przecież też dobrze żył z tej fabryki, podobnie jak Antoni Macierewicz i Arkadiusz Siwko. 
 
Całość: +wrzodakz.neon24.pl 

1535 odsłon  (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑