słowa kluczowe: Duda, Majdan, Rosja, Solidarność, Ukraina, Wrzodak, klasa polityczna, list otwarty, rusofobia.
Linki, cytaty, nowiny2014.03.07 14:58 15:01

List otwarty do Piotra Dudy szefa KK NSZZ Solidarność

(poleca )

Zygmunt Wrzodak

 
Podpalacze Polski idą pokazać swoim mocodawcom, że są im wiernie poddani.
 
Dotyczy: pikiety solidarności w dniu 08-03-2014 roku przed ambasadą Rosji w Warszawie.
 
Piszę do ciebie jako były członek KK NSZZ Solidarność, działacz podziemnej Solidarności, a od wielu lat polityk katolicko – narodowy, który nigdy nie miał nic wspólnego z komunizmem. Przeczytałem w internecie was list, nawołujący do pikiety przed Ambasadą Rosji w Warszawie, niby w obronie Ukraińców, przed Rosją. Rozumiem, że decyzja wasza jest taka, że dołączacie do ,,polskiej klasy politycznej”, która jednym głosem w sejmie potępiła ,,agresję Rosji wobec Ukrainy”. Teraz jesteście razem z Biedroniem, Palikotem, Kaliszem, Tuskiem, Kaczyńskim, Kwaśniewskim, Dornem. Dołączyliście do chóru ,,gebelsowskiego terroru medialnego” w sprawie zajść na Ukrainie. Razem odtwarzacie ,,okrągły stół”. Razem z w/w politykami narażacie Polaków na potworne zagrożenie życia. Działanie wasze i polityków przypomina rządy okupacyjne, wasalskie w Polsce. Polacy nie mają żadnego interesu na Ukrainie, interesy na Ukrainie mają banksterzy z USA i Europy zachodniej. Celem banksterów jest opanowanie Rosji i przy okazji kolonizacji Ukrainy a nie niesienia pomocy czy wyzwolenia Ukraińców. Dorwanie się do władzy na Ukrainie tzw. ,,obozu euro – majdanowskiego” przypominają mi pierwsze rządy Balcerowicza w Polsce. Zaproszenie Banku Światowego i MFW przez obecny ,,majdanowy” Rząd na Ukrainie to wdrażanie ,,terapii szokowej” dla Ukraińców, czyli Ukrańców czeka bezrobocie, ubóstwo, a młodych wypchanie za chlebem w świat. To Wy, związkowcy opowiadacie się za polityką Balcerowicza na Ukrainie, to Wy, przyczyniacie się do upadku całego przemysłu na Ukrainie, upadku całej gospodarki. Solidarność nie jest już dobrym przykładem dla innych, ponieważ Wy, już rządziliście w ramach AWS i za 3% wartości sprzedaliście pół Polski, doprowadziliście razem z obecnymi politykami z PO i PiS do katastrofy gospodarczej Polski. Za waszych rządów szerzyła się potworna korupcja, nepotyzm, nędza, bezrobocie, upadek przemysłu i rolnictwa, ponieważ powołaliście na premiera Jerzego Buzka, który był kompletnie sprzedajnym politykiem, a na V-ce premiera powołaliście razem z obecnym klanem popis-em Balcerowicza. Za waszych rządów Polska została już całkowicie spacyfikowana przez agenturę zachodnią. Kogo Wy, chciecie teraz pouczać.

Ciąg dalszy: +wrzodakz.neon24.pl 

1966 odsłon średnio 4,7 (3 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: List otwarty do Piotra Dudy szefa KK NSZZ Solidarność 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.07 o 21:07
Ci ludzie się nudzą, ich trzeba skierować do odgruzowania zasypanych kopalń. Tam im zagwarantować miskę zupy do śmierci. Wydobywając węgiel przyczynią się do dobrobytu Polski, a tak to zbędni zjadacze chleba. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: List otwarty do Piotra Dudy szefa KK NSZZ Solidarność 
Adam39, 2014.03.07 o 23:33
Zenek, masz rację, duda jest również marionetką podobną do bolka, krzaklewskiego i innych rządzicieli tym związkiem.
A o zalaniu, czy zapełnieniu co poniektórych kopalń piaskiem, po to by praktycznie nie dało się ponownie ich uruchomić, ani słowa w mainstreamie. Jak również w wystąpieniach dudy.
Pozdrawim
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: List otwarty do Piotra Dudy szefa KK NSZZ Solidarność 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.08 o 18:28
Adam39.
Myślę, że w Polsce mamy tyle do sprzątania co po trzęsieniu ziemi. Znając historię, to musi nastąpić. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑