słowa kluczowe: #uchodźcy, strefy szariatu, szariat.
Polska2015.09.18 12:27 09.21 13:28

Strefy szariatu w Polsce

 

#uchodźcy

 
Jak donoszą merdia, polscy mężykowie stanu kategorycznie wykluczają powstanie jakichkolwiek stref szariatu, o zamiar czego podejrzewają chrześcijańskich uchodźców z Syrii, których ratuje m.innymi fundacja Estera.
 

Niektórzy, polscy "politycy" zabierają stanowczy głos przeciwko pomocy syryjskim #uchodźcy, których kwalifikują, "socjalistycznym hurtem" i gleichschaltowaniem, jako radykalnych muzułmanów, pragnących "nad Wisłą" wprowadzić prawo szariatu, które - między innymi - nakazuje obcinanie rąk złodziejom.

Kolejnym aspektem, zagrażającym "kulturze przywislańskiej", a zwłaszcza już obyczajności wielu "posłów" i "posłanek", jest kategoryczny zakaz spożywania alkoholu i upubliczniania pornografii - o prostytucji już nie wspominając.

Największym jednak zagrożeniem dla państwa prawa jest, wymagany przez szariat, zakaz lichwy, którą państwo to "stoi" i dzięki niej tylko egzystuje, radośnie oddając w łapska banksterów nienarodzone jeszcze pokolenia.

Konserwatysta jest w stanie wyobrazić sobie, masowy wysyp bezrękich posło-kalek, wytaczających się z sejmowiska przy Wiejskiej, ministerstwa "gospodarki" i wszelkich "klubów i rad biznesu", czołgających się (np. "poseł Lifandoski, czy Szenyfield pozbawieni by zostali przez szariat wszelkich kończyn i wypustek) na przemożnym, nie do zaspokojenia kacu, rozglądających się (jako, że na przemożnym kacu... - Panowie już będą wiedzieli o czym myślę) - daremnie - po rubrykach "sponsoring", czy "agencje towarzyskie", etc, etc...

Najgorszym nieszczęściem dotknięci przez szariat będą "dziennikarze" i "publicyści", masowo wieszani za propagowanie kłamstwa. Gorsze nieszczęście spotka "wybitne i zasłużone dziennikarki", których szariat nie powiesi, lecz odeśle tam, gdzie jest ich miejsce, czyli ... do garów.

Jest także pewnym - i co jest właściwym powodem całej tej hucpy - że pod rządami szariatu Polacy pozbawieni zostaną nie tylko Coca-Coli, lecz i - O Zgrozo!!! - krynicy mądrości, źródła wiedzy i kierunków myślenia, które bije przy ulicy Czerskiej...

Najśmieszniejszym w tej, całej nagonce na "enklawy szariatu" jest fakt, iż najbardziej  boją się go potomkowie mieszkańców sztetli i przymiejskich enklaw, rządzących się - setki lat - prawem własnym, przy całkowitej akceptacji tego stanu przez Koronę Polską i Rzeczypospolitą, dla których pracowitość i zaradność finansowa ich mieszkańców, była aż nadto opłacalna i korzystna...

Jak widać, wbrew znanemu przysłowiu, jednak co niektóry "poseł" daleko pada od rodzimej jabłoni...

Jadąc na ryby, MStS

 
 
 

1491 odsłon średnio 4,5 (2 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Strefy szariatu w Polsce   
Equinox, 2015.09.22 o 01:58
Osobiście uważam, że jeśli jakikolwiek problem ze stroni tzw. uchodźców w Polin może byc oczekiwany, to będzie on krótkotrwały. Mądrej gowie.....

Z drugiej strony, chrześcijanie z Syrii, jako wyznawcy chrześcijańskiej ideologii (także filozofii pracy) sa zbyt cennym nabytkiem dla państw noszących miano cywilizowanych, by te dopuściły ich w granice naszego Kraju.

Do nas za to przyjdą na chwilę dzikusy, narobia nieporządku i pójdą. Do Rajchu i dobrze im tak.

Nie sądzę, aby dotacje junijne z tego tytułu trafiły do innych miejsc niz kieszenie......

Szkoda słów.

Pozdrawiam i z okazji dzis przypadającego dnia Equinoxa życze wszystkim, a zwłaszcza Tej, Co Nie Chciała Niemca, jak najlepiej i obyśmy doczekali następnego zrównania dnia z nocą.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2023   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑