słowa kluczowe: Artur Janicki, Jedwabne, Leszek Żebrowski, antypolonizm, antysemityzm, historia, holocaust industry, Łomża.
Linki, cytaty, nowiny2014.07.18 20:20 07.19 02:32

Jedwabne - pytania i wątpliwości

(poleca )
 
Instytucje państwowe, w tym IPN, zatrzymały swego czasu wyświetlanie filmu Artura Janickiego "Jedwabne". Mamy okazję obejrzeć ten właśnie film i wysłuchać wykładu dra Leszka Żebrowskiego.
 
Z jednego z komentarzy: Grubą dratwą dziergali Żydzi od samego początku w sprawie Jedwabnego. Naginając swoje prawo dla swoich korzyści. Twierdzą że ekshumacja jest zabroniona przez prawo starozakonne. Dupa Jaś! W 1966 roku po decyzji władz komunistycznych o likwidacji cmentarza społeczność żydowska dokonała ekshumacji i przenosin ok 2000 grobów w Bielsku -Białej.
Na placu budowy fabryki w Kokoszkach odkryto szczątki żydowskich więźniów obozu koncentracyjnego. Jakub Szadaj przewodniczący Gminy Żydowskiej w Gdańsku powiedział w wywiadzie że nie widzi problemu z przeniesieniem szczątków na cmentarz żydowski. Czyli można? Można!
Żydzi mają zagwarantowaną w naszym prawie nienaruszalność swoich grobów i cmentarzy. Jednakże stodoła w Jedwabnem nie jest grobem ani cmentarzem ale miejscem zbrodni do rozwiązania zagadek której polski wymiar sprawiedliwości jest konstytucyjnie zobowiązany. W Polsce obowiązuje rozdział religii od Państwa. Co znaczy że żadne kabalistyczne sekty nie mają prawa dyktować mu warunków.
Pomyślcie sami: ktoś nocą zabija i zakopuje w waszym ogrodzie Żyda a wam nie wolno tego miejsca ruszyć bo jest to niezgodne z czyimiś wierzeniami. Nie dajmy się kurde zwariować!

 

1898 odsłon średnio 5 (3 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑