słowa kluczowe: Matka, Matka Boska, Michnik, Ojczyzna, Polska, Złodzieje.
Polska2011.01.28 23:40 01.30 10:29

Orły !!!

 

Oskubali nas do krwi.

 
Powiedz mi Orle, dlaczego masz za nic ; swoją matkę "rodzoną", dlaczego masz za nic swoją matkę Ojczyznę, dlaczego masz za nic swoją Matkę Boską. Masz tylko trzy matki, a ty się wszystkich wyparłeś ???
 
 Jak prawie czterdziesto milonowy Naród Polski pozwolił i pozwala się oskubać doszczętnie. Słyszę już wróg ogłosił termin wyborów do knesejmu. Śmieszą mnie wszystkie puste dyskusje na wszystkich portalach na tematy, którą partię popieramy. Jedni PO, inni PiS, jeszcze inni PSL, SLD czy inne przystawki. A kto jest z was za Polską Partią Narodową, której w Polsce nie ma. Czy szanowni dyskutanci o tym nie wiedzą, czy są tak zlasowani, czy udają, że nie wiedzą. Czy za nie pewną kromkę chleba warto robic z siebie dziada, idiotę. Oni i tak cię wyrzucą z pracy bo jesteś Polakiem, a dla Polaków nie widzą miejsca w Polsce. Tego też nikt z was nie widzi. Okradli ciebie, okradli żonę, okradli dzieci, nawet nieboszczyków okradają. Okraśc jednak to za mało. Trzeba ośmieszyc Naród Polski na arenie międzynarodowej. Jeszcze wierzycie w "pierestrojkę" , wierzycie, że oni zadabają o nasz dobrobyt. Ludzie w obozach też się cieszyli jak dostali kromkę chleba. Porównaj bogatą Polskę, mądrych wykształconych ludzi, Polskę pełną bogactw naturalnych, Polskę samowystarczalną. Nie wstydzisz się dzisiaj być dziadem w tak bogatej Ojczyżnie. Wygonią cię za granicę, zmuszają do zamordowania własnych żon, dzieci z powodu odebrania ci pracy. Śmieją się , że jesteśmy nieudacznikami. Wyśmiewają się z ciebie, ze mnie, z naszych żon, z naszych matek. Dla nich Polka, Polak to wróg nr. jeden. Kto ci wmówił, że wyssałeś antysemityzm z mlekiem matki. Czyli mówią ci, że twoja matka jest mordercą, twój ojciec jest mordercą, ty jesteś mordercą. Nawet w świecie rozpropagowują, że z czerepów żydowskich zęby złote wyrywasz. Jak by o tym nie wiedzieli, że to Żydzi z niemcami ludziom wyrywali wszystko co się świeci kolorem złotym.
Oni wyśmiewają twoją drugą, a może pierwszą matkę, Ojczyznę- Polskę. Szkalują i w złym swietle pokazują Polskę. Wmawiają światu, że to Polska, Polacy mordowali Żydów. Są już tacy durnie, którzy mówią, że to Polska wywołała IIwś. Czy ty wiesz ile antypolskich książek napisali w świecie. Ile antypolskich filmów nagrali w holiidiot. Chcą doprowadzić, abyś się wstydził i drugiej matki Ojczyzny - Polski. Bo im się marzy dziesiątki lat Judeopolonia.
Jednak bezkarnie beszcześcić dwie matki to dla nich za mało. Zabrali się za trzecią twoją matkę - Matkę Boską. Matka Boska to fe, Pan Jezus niech się kąpie we własnych ekstermentach. Tylko głópki wierzą w Boga, w Matkę Boską. Masz wierzyć w żydowskie menory, które cię tyle obchodzą co zeszłoroczny śnieg, a nawet mniej. Chcą ci wyrwać wiarę. Chcą ci wyrwać i wyrywają trzy matki w życiu człowieka najważniejsze w naszej kulturze. A ty, my siedzimy jak barany, co głosi Michnikt po świecie na konferencjach prasowych . Za to został odznaczony w 1991 roku, został Żydem roku [ o ile pamietam w USA] . Siedz dalej, przyjdą po mnie, po ciebie, po wszystkich. A może Bozia dała ci oczy, abyś widział, abyś czytał. Uszy, abys słyszał. I trochę rozumu który trzeba rozwijać, a nie lasowac propagandą wylewaną przez telewizory, łamy prasowe, książki itd.
Proszę o przeczytanie polacy.eu.org/508/trzy-matki/ 
 
Niech Opatrzność Boska czuwa nad zaczadzonym moim Narodem 

4960 odsłon średnio 5 (8 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Orły !!! 
J.Ruszkiewicz - SpiritoLibero, 2011.01.28 o 23:54
Wszystko oczywiste oczywistości, Zenek. Ujęte tylko zgrabniej i podparte prawdziwym ogniem.
Teraz tylko ten ogień trzeba podłożyć pod kocioł, wyprodukować parę i żeby tylko nie poszła w gwizdek.
Rozumiesz o czym mówię, prawda?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Orły !!! 
Zenon Jaszczuk, 2011.01.29 o 00:07
Spiritku.
Jak przeczytałem art. W. reda.coś mną szarpnęło. Zacząłem pisać jak nakręcony. Lepiej lub gorzej, ale te prawdy siedzą w człowieku i trzeba je wylać na papier. Pozdrawiam ,Oczywista, oczywistość Spiritku
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zenon 
w.red, 2011.01.29 o 01:17
Jam Twoją weną Zeniu ? Płonię się niczym dziewica ;)
A poważnie. Masz rację. Wiesz o tym bo to czujesz i nie daje Ci to spokoju. Uwierz jednak że podobnych Tobie jest więcej tylko albo jeszcze się nie zbudzili albo tylko nie dają się poznać. A może my ich nie dostrzegamy oczekując ideału ? To zwykli ludzie uwarunkowani tak jak my i tak jak my niedoskonali. Zatem szukajmy, rozmawiajmy by od podstaw budować poczucie wspólnoty. Bądźmy przy tym wyrozumiali i uczciwi tak jak oczekiwalibyśmy tego od innych wobec nas. To nie tylko walka o swój kraj, ale i o człowieczeństwo.
Naprawdę dobry tekst.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zenon 
Piotr Świtecki, 2011.01.29 o 10:42
Dorzucę dwa słowa od siebie odnośnie tego a jeszcze bardziej odnośnie poprzedniego tekstu Zenona. A raczej nie od siebie, ale od pewnej pani doktor socjologii. Jakiś czas temu słuchałem do poduszki nagrań z jednego z sympozjów zorganizowanych na "wyższej szkole ojca Rydzyka". Ta pani prelegentka między innymi zwróciła uwagę na to, że zarówno indywidualnie jak i w życiu społecznym poczucie niższości ogromnie ułatwia manipulowanie. I że np. ksiązki Grossa (a teaz nawet książki nie ma, a ile już jest dyskusji jak to się należy wstydzić i jacy to MY niby jesteśmy) też pojawiają się w momentach, w których budzone przez nie poczucie niższości się "przydaje". (A przy okazji, jak to jest, tacy niby z Polaków antysemici, a się tego wstydzą?)

Tak że kolejny raz podziwiam Zenon Twój szósty zmysł, bo to chyba on Ci podpowiada żeby przypominać że Polska i Polacy są WSPANIALI i WIELCY i żeby o tym pamiętać, a nie o tym że "jesteśmy" antysemitami i dziadami Europy.

Wolniej jedziesz, dalej zajedziesz, a Jarosław widzę ciśnie gaz do dechy ;-) A mi się przypomina powiedzonko "nie bądź taki do przodu, bo ci tyłu zabraknie" ;-P Uważam że należy przede wszystkim uświadamiać i przekonywać ludzi. No i nad sobą też pracować. Pamiętacie, czego się bał Kaczyński, Soros, "elity"? Ano właśnie tego, że "wykluczeni spotkają się nad urną"... Ja im wierzę. Wiedzą co mówią. Mają się czego bać.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Mufti 
J.Ruszkiewicz - SpiritoLibero, 2011.01.29 o 10:48
Nie rozumiem czego się czepiasz? Jaki "gaz do dechy"? Ja po prostu chcę wrzucić jakiś bieg bo na razie to kulamy się na luzie. Odsyłam do mojego komentarza pod notką w.rednego, tego o Rubikonie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Prowokacja!? 
Piotr Świtecki, 2011.01.29 o 11:11
No ale jaki bieg? "Wybuchowy"?! Przecież to czysta prowokacja!

Działania tylko uświadamiające, wybudzanie z zaczadzenia. (Pomysł Stowarzyszenia się w to wpisuje)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Prowokacja!? 
J.Ruszkiewicz - SpiritoLibero, 2011.01.29 o 11:51
Przez "bieg" rozumiem jakieś KONKRETNE ruchy. Nie żadną działalność wywrotową. "Wybuchy" mnie nie interesują.
Poza tym ja tutaj nie jestem najbardziej "wybuchowy" :)
Pochodzę z pogranicza Kujaw i Wielkopolski a tam najpierw się pracowało a potem walczyło. To tak gwoli uściślenia.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Prowokacja!? 
Zenon Jaszczuk, 2011.01.29 o 20:14
Spiritku.
Ja też nie lubię wybuchów, ale jak pisałem, pod kocioł z leśną zupą, mogę podkładać. :-)))Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zenon 
Zenon Jaszczuk, 2011.01.29 o 20:25
Mufti.
Wiesz jak jest, człowieka szlag trafia na to wszystko. Tak mimochodem czasami się pomyśli, kopać leżącego. To w zasadzie bez sensu, a ku uciesze tym kopaczom. A, że ja całe życie idę pod prąd, kiedyś ładowało mi takie podejście akumulatory. To dzisiaj pisanie prawdy, takiej prawdy do kości, też jest pod prąd. Jednak też jest za Polską, za Polakami. Ile człowiek by dał [ nic nie mając- a to dobre], aby Polacy zobaczyli jak jest naprawdę. Widząc, że jest wojna z Polską, zaczęli się kochać, szanować, działać razem jak na froncie. A jak napisałem W. redowi, nawet na bazarku walka wszczepiona między Polaków trwa. I naprawdę, takiemu kurduplowi, trzeba pierwszemu dupę skopać.Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zenon 
Zenon Jaszczuk, 2011.01.29 o 19:48
W.red.
Powiem ci szczerze, że przez to pisanie, naprawdę, stałem się "lepszym" człowiekiem. Jeśli mogę się pochwalić, to nigdy nie byłem łajzą w stosunku do ludzi, zwierząt itd. Jednak mniej na te tematy zwracałem uwagę. Obecnie jakoś ta cała bieda, obojętnie kogo dotyczy- boli. Boli szczególnie całkowite niszczenie Polski i Polaków. Ostatnio będąc na bazarku, widzę dwóch durni się drze na kobietę z pietruszką. Kłótnia, jak cholera. Jeden dureń to właściciel terenów bazarowych, nowobogacki, większośc mówi, że to tylko słup. Drugi bileter.Wszyscy dzioby pootwierali i słuchają. Podchodzę do tych "biznesmenów" i dośc ostro mówię [ bo mimo wszystko, byłem tymi krzykami podminowany], panowie, ładnie to tak w duecie dwóch bokserów damskich, lać kobietę przy milczącej publiczności. A co to pana obchodzi. A no mówię, tak się składa, że mnie obchodzi, bezinteresownie itd. Za kilka dni spotyka mnie ta kobieta w sklepie i dziękuje, że się za nią ująłem. Oczywiście, nie ma za co, tak mi sie chlapneło wszyscy by tak zrobili.Oczywiście mówi, że nie wszyscy, widział pan, że nikt. Pytam dlaczego tak jest i o co poszło. Nowy rok, nowe wybory, nowe manipulacje stoiskami na bazarku. A bo po wyborach , tego a tego [ jak to ja nazywam wójek dziadka ma plecy], ten czy tamten ma szwagra w radzie itd. To wszystko wystraszone trzyma gęby na kłódki, gdzie komu dadzą lepsze miejsce na bazarku. I kto by pomyślał, że i na tym szczeblu jest walka o lepsze miejsce. Jeszcze w pewnym momencie, ten kurdupel ludzki mi mówi, że to jego plac i on może robić co chce. To mu mówię, że pewnie ma rację, niech zamknie plac na kłódkę i robi co chce. A dokąd bierzesz pieniądze od ludzi za stanowiska ich pracy to musisz do tej twojej własności podchodzić inaczej. Wiem, że ma pan układy i zrobi z kobietą, co zechcesz, tylko dla mnie jesteś pan już gnidą, a trafisz pan na swego to i dzioba przestawi. Ach, rozpisałem się, na z życia wzięte. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Orły !!! 
janekk, 2011.01.29 o 18:46
Zenon, wspaniały tekst, aż mi wstyd ze wkleiłem swój bo twój powinien wisieć jak najdłużej jako nr1 na stronie.
Powiem ci że nawet mój tekst choć nie tak płomienny jak twój znalazł sporo czytelników na takim zagraconym blogu jak bm a jedna osoba która w ogóle nie komentuje lecącej tam bieżączki napisała:
1. Wygnania, niewolnictwo i unicestwienie już trwa!
Aśka, sob., 29/01/2011 - 16:55

"(...)my prawdopodobnie skażemy przyszłe pokolenia Polaków na łaskę nowego właściciela tej ziemi który może z nami zrobić co zechce - wygnać, zrobić niewolników lub unicestwić."

To już się dzieje!
- Wygoniono miliony Polaków po świecie w poszukiwaniu pracy mycia garów i zbierania owoców,
- Zroibiono z nas niewolników, bo płaca za stawkę 1317 zł brutto, to nic innego jak niewolnictwo,
- Już nas unicestwiają poprzez konieczność kupowania śmieciowego, szkodliwego dla zdrowia jedzenia i brak leczącej służby zdrowia (w tej chwili zapisują nas tylko na listy do leczenia), albo każą płacić, ale za 1317 brutto niestety nie możemy tego robić.

Z najniższej płacy zabierają nam 333 zł nie dając w zamian nic. Minimalna płaca netto wynosi 984 zł. Mieszkanie kosztuje min. 400 zł, prąd 100, gaz 100. Zostaje 284 na wszystkie pozostałe potrzeby! W takiej sytuacji są miliony ludzi, w nieco lepszej (nieco ponad najniższą płacę) również miliony.


Twój tekst też by się tam przydał więc jak wyrazisz zgodę do go zamieszczę
Poydrawiam )cođ si spiepryzo y adztorem
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Orły !!! 
Zenon Jaszczuk, 2011.01.29 o 19:15
janekk
Witaj. Oczywiście zmieszczaj gdzie tylko chcesz. Wiesz jak to mówią, nic z niczego sie nie bierze. Gdzieś, kiedyś, czytałem wiersz o trzech matkach, obecnie W.red jakoś mi to przypomniał i tak poleciało jak z nut. Jak z automatu. Chciałoby się powiedziec, szybciej pisałem jak myślałem. Jak pisze Spirito, to naprawdę, gorący tekst, taka błyskawica. Dzięki , że się podoba :-)). A ten dośc długi wiersz, gdzieś mam w zapiskach, może kiedy napiszę. Na tematy niewolnictwa pisałem już kilkakrotnie. Zdaję sobie sprawę, że to taka przenośnia do prawdziwego niewolnictwa. Dlatego zawsze piszę, może ktoś wie jak to nazwać, my jesteśmy jeszcze daleko w tyle przed niewolnictwem. Po pierwsze, pan musiał niewolnika kupić. Po piąte i dziesiąte, musiał go wykarmić, aby mógł pracować, musiał go ubrać, musiał jakoś dbać o jego zdrowie, musiał dbać o nowo narodzonych niewolników, bo to czysta kasa, albo darmowy pracownik, musiał dać mu gdzie mieszkać itd. A więc zobacz, że dzisiejsi panowie to wypierdki ludzkie, oni nawet niewolniczych warunków bytowych nie są w stanie załatwić.......Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Orły !!! 
janekk, 2011.01.29 o 19:35
Zenon,
Wiem o co co chodzi ale nawet jakby to był dobry pan tych niewolników to ja się na to nie pisze, dla mnie człowiekiem jest się tylko będąc wolnym, w innym przypadku to tylko przedmiot na łasce swojego pana. Twórcy NWO postanowili zrealizować swój cel dokonując zmian w mózgach swoich ofiar (z tego co gdzieś czytałem najnowsze odkrycia psychologii umożliwiają nawet bez bezpośredniej ingerencji chirurgicznej czy chemicznej wywoływanie takich zmian).
Nawet sytuacja gdy na czele ruchów religijnych staną ich ludzie może wystarczyć do takiej manipulacji masami. Garstka ludzi świadomych zagrożeń nie stanowi problememu, liczą się masy.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Orły !!! 
Zenon Jaszczuk, 2011.01.29 o 19:53
janekk.
Oczywiście, wiem czytałem, też trochę na te tematy. Pomimo, że czarno to widzę, mam nadzieję na grzmot z jasnego nieba. Oczywiście nie słuchaj Spiritka i nic nie pisz na temat chłopa. Bo chłop to banita. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Oczywiście nie słuchaj Spiritka 
J.Ruszkiewicz - SpiritoLibero, 2011.01.29 o 20:00
To ja za Chłopa poległem w nierównym boju a on mnie tak... Niecnota!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Oczywiście nie słuchaj Spiritka 
Zenon Jaszczuk, 2011.01.29 o 20:09
Jarek-Spiritku.
Tutaj chyba nie ma co mówić, że myślę, raczej trzeba napisać, że Maryla napewno i tak o nas wie. Po co jeszcze ją podminowywać. Niech tam robi swoje w spokoju. Zobaczymy, czy wysmaruje komenta, przeca ja tam wymieniłem PiSa jako be, a może przemilczy. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Oczywiście nie słuchaj Spiritka 
J.Ruszkiewicz - SpiritoLibero, 2011.01.29 o 20:12
Pewnie, że wie i o to chodzi :)
Tam teraz na PiS jadą i to nieźle. Czyżby dyrektywy się zmieniały?
A już najlepsza to jest Circ (ta od legionów). Całkowity odjazd w oszołomstwo. Wizje religijne ma.
Zresztą ja tam mam bana...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Oczywiście nie słuchaj Spiritka 
Zenon Jaszczuk, 2011.01.29 o 22:20
Jarek-Spiritku.
Coś ci umknęło po drodze. Ja ją zawsze odbierałem jako lekko nawiedzoną. Ona cały czas była świętrza od świętych. W zasadzie z nią nie dyskutowałem, bo nie wiem czy nawet ksiądz by sobie z nią poradził w tematach religijnych. Co nie przeszkadza mi jej chwalić, że nie chciała dla mnie bana. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Oczywiście nie słuchaj Spiritka 
janekk, 2011.01.29 o 22:43
Zenon, ja ci powiem dlaczego ona nie chciała dla ciebie banana, chciała cię po prostu zagadać na śmierć. Ostatnio ona i wspierająca ją rebeliantka nie miały chętnych do egzorcyzmów więc circ parę razy odpowiedziała sama sobie i notka zniknęła ale jestem pewien że już przygotowuje następne.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Oczywiście nie słuchaj Spiritka 
J.Ruszkiewicz - SpiritoLibero, 2011.01.29 o 22:50
Ona już MA następne :D)))
Ja czasami wchodzę sobie na BM poczytać.
Notek Circ nie czytam tylko od razu komentarze. czasami przednia zabawa.
A Ciebie Janku to podziwiam za cierpliwość... Ja tak nie umiem.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Oczywiście nie słuchaj Spiritka 
janekk, 2011.01.29 o 23:15
Spirito, nie podziwiaj mnie awansem. Ja circ nie czytam nie tylko dlatego że szkoda mi czasu ale też nic bym z tego nie zrozumiał. Miał rację któryś z Was że zagięłaby niejednego księdza a co dopiero takiego co nie chodzi do kościoła.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Oczywiście nie słuchaj Spiritka 
J.Ruszkiewicz - SpiritoLibero, 2011.01.29 o 23:28
No skoro już nawet Maryla straciła cierpliwość...
Dla mnie tak dużo tej cierpliwości nie miała D)))
Ale ja to wiadomo... cham i prostak.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Oczywiście nie słuchaj Spiritka 
Zenon Jaszczuk, 2011.01.29 o 22:57
janek.
Wiem z życia, że za kobietami się nie zdąży, a za takimi napewno. Z własnych obserwacji, jak się kłócisz z żoną, kobietą jesteś "wariat", a jak nie podejmujesz kłótni, to jesteś podwójny "wariat". Im się nigdy nie dogodzi. Ja obecnie jestem tym podwójnym, nie podejmuję wyzwań do kłótni. Pozd.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Janek 
J.Ruszkiewicz - SpiritoLibero, 2011.01.29 o 19:36
Tylko nie zapomnij dodać, że ten tekst to od Chłopa. Maryla się ucieszy... :D))))
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Orły !!! 
Zenon Jaszczuk, 2011.01.31 o 14:45
janekk.
No i co tam słychać z "Orłami" na bm 24. Wcale nie widzę tego art. w dostępnym mi zasięgu. Ciekawy jestem, czy ktoś dał komenta, czy Marylki przemilczały. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Orły !!! 
janekk, 2011.01.31 o 17:49
Zenon,
Orły!!! znów w górze, zobacz sam
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Orły !!! 
Zenon Jaszczuk, 2011.01.31 o 17:54
janekk.
Zobaczę. Masz rację, trzymaj aby fruwał.Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Orły !!! 
Zenon Jaszczuk, 2011.01.31 o 18:06
janekk
"Poczytałem" to co sam napisałem i połowę pewnie ciciobabci. Dalsze nie nada uwidit.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Orły !!! 
janekk, 2011.01.31 o 18:50
Zenon, coś się schrzaniło z wysyłaniem wiadomości na PW, nie mogę wysłać do nikogo z was
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Orły !!! 
Zenon Jaszczuk, 2011.01.31 o 19:23
janekk
Wysłałem ci jedno zdanie. Może będziesz mógł zwrotnie odpowiedzieć. Pozdr.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Orły !!! 
janekk, 2011.01.31 o 19:29
Zenon,
nie działa, mogę tylko odpowiadać a nie wysyłać swój post
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Orły !!! 
Piotr Świtecki, 2011.01.31 o 19:41
Co się KONKRETNIE dzieje (lub NIE dzieje)?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Orły !!! 
Zenon Jaszczuk, 2011.01.31 o 20:05
Mufti.
Zapytaj jankka na poczcie. Mówiłem, aby zapytał ciebie, ale może nie jest w stanie się z tobą 'połączyć". Coś nie może wysyłać wiadomości przez naszą pocztę.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Orły !!! 
Piotr Świtecki, 2011.01.31 o 20:31
Już.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Orły !!! 
Zenon Jaszczuk, 2011.01.31 o 21:57
Mufti.
Już janekk pisze, że zrobiliście. Ok.Dzięki
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑