słowa kluczowe: Brendan Eich, LGBT, Mozilla, NoZilla, dyktatura poprawności politycznej, gejoza, homosie, internet, poprawność polityczna.
Linki, cytaty, nowiny2014-04-14 07:40

Bojkot Firefoxa! Mozilla przeciwna małżeństwu i wolności sumienia!

(poleca )
 
Nasze stanowisko powinno być jasne: "Nie wspieramy firmy, która jest przeciwko małżeństwu, wolności wypowiedzi i prawu do postępowania w zgodzie ze swoim sumieniem!".
 
Szanowni Państwo,

gdy jakiś czas temu przeczytałam artykuł: +www.dobreprogramy.pl, pomyślałam, że nie potrzebujemy organizować żadnej kampanii. Jest tak wiele środowisk, które są przekonane o prawie do wolności sumienia, że oczekiwałam międzynarodowej reakcji na tę sprawę. Jednak odwołanie dyrektora Mozilli za wsparcie przez niego definicji małżeństwa jako związku kobiety i mężczyzny sprawiło, że zdecydowaliśmy się uruchomić globalną kampanię za pośrednictwem CitizenGO.

+citizengo.org

Zbojkotujmy Mozillę! Dołączmy do ponad 50 tys. użytkowników z całego świata, którzy poprzez udział w niniejszej kampanii odinstalowali przeglądarkę Mozilla Firefox i zrezygnowali z używania produktów tej firmy. Nasze stanowisko powinno być jasne: "Nie wspieramy firmy, która jest przeciwko małżeństwu, wolności wypowiedzi i prawu do postępowania w zgodzie ze swoim sumieniem!".

Brendan Eich, dyrektor zarządzający firmą Mozilla (obecnie już były dyrektor), który tworzył przeglądarkę Firefox, został zmuszony przez Zarząd do zrezygnowania ze swojej funkcji po tym, jak wsparł słuszną definicję małżeństwa jako związku jednej kobiety z jednym mężczyzną.

Brendan Eich złożył darowiznę w wysokości 1000 dolarów na rzecz kampanii, której celem była ochrona powyższej definicji małżeństwa w Kalifornii. Grupy LGBT domagały się od Zarządu Mozilli wyrzucenia dyrektora B. Eich'a, a ten postąpił zgodnie z ich żądaniem.

Zachęcamy do zaangażowanie w międzynarodową akcję nazwanej NO-Zilla, pokazania udziału w niej poprzez dołączenie do niniejszej kampanii i zaproszenie do niej przyjaciół i znajomych.

Firma Mozilla powinna odczuć reakcję konsumentów. ODINSTALUJMY PRZEGLĄDARKĘ FIREFOX Z NASZYCH KOMPUTERÓW!

+citizengo.org

Dziękuję za Państwa zaangażowanie we wspólne kampanie! Dziękuję również za tysiące wiadomości, w których wspierają Państwo działania CitizenGO oraz dzielą się swoimi sugestiami.

Serdecznie pozdrawiam w imieniu międzynarodowego Zespołu CitizenGO

Magdalena Korzekwa
Polish Campaigns Manager 
 
Powyższy tekst jest treścią emaila rozsyłanego do subskrybentów przez CitizenGo. 

2293 odsłony średnio 5 (1 głos)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑