słowa kluczowe: LGBT, dyktatura tolerancji, gejoza, homopropaganda, internet, politpoprawność.
Linki, cytaty, nowiny2013.05.31 21:07

Aplikacja, która "uwolni cię z homoseksualizmu". W 60 dni

(poleca )
 
"60-dniowy interaktywny kurs, który pokaże ci, jak uwolnić się z homoseksualizmu" - tak reklamuje się aplikacja Setting Captives Free, do niedawna dostępna w internetowym sklepie iTunes Store.
 
Nadal można ją pobrać z Google Play. W sieci trwa zbieranie podpisów pod apelem o jej usunięcie.

Aplikacja Setting Captives Free, co można przetłumaczyć jako "uwalnianie zniewolonych" oferuje kursy online uwalniające od uzależnienia od pornografii (kurs dostępny także po polsku), a także uwolnienie się z homoseksualizmu.

"Door of Hope" ("Drzwi nadziei") jest "60-dniowym interaktywnym kursem, który nauczy cię radości z nowo odkrytej relacji z Panem oraz pokaże, jak uwolnić się z homoseksualizmu". Autorzy zapewniają, że "wbrew temu, co słyszysz, nie masz 'homoseksualnego genu', nie urodziłeś się z tym bez nadziei na wolność. Możesz uwolnić się z więzów homoseksualizmu przez moc Jezusa Chrystusa!".

Kurs opiera się na fragmentach Biblii, pytaniach kontrolnych, czy dobrze zrozumieliśmy tekst (kilka opcji odpowiedzi do wyboru) oraz pytaniach otwartych, skłaniających do refleksji nad swoim postępowaniem. Np. "Opisz, w jaki sposób Szatan działa w życiu nie wierzących. W jaki sposób oddziaływał on na twoje życie i w jaki sposób podsycał w tobie potrzebę szukania seksualnego spełnienia?"

Apple usuwa

Aplikacja była dostępna w sklepie w iTunes Store, ale została usunięta. To nie pierwszy raz, kiedy Apple usuwa aplikację, która obiecuje "wyleczenie" homoseksualistów. W lutym podobny os spotkał aplikację "Ex-Gay".

Za to nadal bez problemu aplikację można pobrać z Google Play. Choć w regulaminie jest zapis: "zabronione jest szerzenie nienawiści wobec grup ludzi z powodu ich pochodzenia rasowego lub etnicznego, religii, niepełnosprawności, płci, wieku, statusu weterana, orientacji seksualnej bądź tożsamości płciowej".

Aktywiści z amerykańskiej Purpose Foundation zbierają w sieci podpisy pod apelem o usunięcie aplikacji z Google Play, a wcześniej także z iTunes Store. Do tej pory zebrali ponad 50 tys. głosów poparcia.

Całość: +www.tokfm.pl 

1993 odsłony  (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑