słowa kluczowe: "antysemici", Hartman, Paczkowski, Polska, bajkopisarstwo, fałsz, historia, oszuści, prawda.
Humor, satyra2013.10.12 17:54 18:18

Wczoraj Hartman dziś Paczkowski

 

Aftorytety prą na piedestał

 
Cały czas byłem przekonany, że w tzw polskich przekaziorach nie uświadczysz ludzi z autorytetem.  A one pchają się drzwiami i oknami, aby tylko się pokazać światu (to nawet rozumię), ale chyba zdają sobie sprawę, że widzą, czytają to i Polacy. "Cyrkowe" aftorytety.
 

Myślę, że ten wstęp będzie dobry - http://www.youtube.com/watch?v=PwU-4QiBeOs

Nie potrzeba długo czekać na następny aftorytet. Pisałem o tych aftorytetach kilkakrotnie, szczególnie o tych najwybitniejszych.

Wcześniejsze pominę. Ostatnio pisałem o aftorytetch takich jak Holland i nie chcąc sobie zabierać czasu wspomniałem w komentach pod tym art. o Hartmanie. Myślę, że dzisiaj umieszczę go tutaj (przeniosę z komentarzy), aby tak wybitny biedak nam nie zaginął.

Re: Agnieszka Holland "obrońcą" prawdy.  
Zenon Jaszczuk, 2013.10.04 o 22:07

w.red, wszyscy.
Dzisiaj znalazłem następnego aftoryteta. Hartman z wścieklości się cały obrzygał !!!
Jan Hartman zakazuje budowania kaplicy poświęconej Polakom zamordowanym za pomoc Żydom. Czy to ksiądz „prowokuje bezczelnie”?
Cytat tego zarzyganego psychola "W dalszej części swego listu Jan Hartman nazywa księdza Rydzyka antysemitą, chamem, który frymarczy tragicznym losem ofiar, którego oślizgła obłuda sprawia, że jemu, Hartmanowi, chce się rzygać, życzy księdzu, żeby mu język usechł, zabrania mu pluć w twarz Sprawiedliwym, a tych, którzy wydawali Niemcom Żydów na śmierć nazywa „rydzykami II Rzeczpospolitej”. Na koniec Jan Hartman apeluje do biskupów, by powstrzymali księdza w budowaniu owej kaplicy."
+wpolityce.pl.
Może ktoś z państwa napisze art. na temat tego aftoryteta?!! Pozdrawiam

Oczywiście art. nikt nie chciał napisać. Ten link podobno jest zły - więc podaję za Muftim -

Re: Agnieszka Holland "obrońcą" prawdy.  
Mufti Turbanator, 2013.10.04 o 22:33
Ów wpis jest tutaj: +hartman.blog.polityka.pl

I krótka odpowiedź Smoka Gorynycza: +niepoprawni.pl

Jednak oto dzisiaj mamy nowego rodzynka - Andrzej Paczkowski - profesor, a jakby inaczej!!!

Ten został wysłany na jakieś spotkanie "międzynarodowe" do niemców , aby naskarżyć na Polaków - taka moda. To cały "żurnal mody"- "wydawca" jak by nie znany, ale przebierańcy w autorytety, tak.

Jak państwo widzicie te wszystkie tzw zmiany przeprowadzone w Polsce a raczej na Polsce i Polakach nijak się mają do zapowiedzi wszelkiej maści.

Dzisiaj nas interesuje historia - tutaj tyż zmiany okropnie wielkie nastały. Zakładamy, że ten żurnal wyszedł w 1989 roku i nadal ma się dobrze, wręcz rozwojowo. Przynajmniej jedna dziedzina "się nam" rozwija. A to dzięki takim aftorytetom jest szansa na napisanie nowej antypolskiej historii. No i piszą.

Znacie zapewne początki (moim zdaniem wymyśleć i postraszyć tubylców - antysemityzmem, odpowiednio karać za mówienie prawdy i zabrać się za tworzenie oszustwa) tej historii.Tajny wyrok blogera Kuli Lisa za publikacje. Co na to Strasburg? ( Ja bym do Strasburga nie pisał) http://rebeliantka.neon24.pl/post/100156,tajny-wyrok-blogera-kuli-lisa-za-publikacje-co-na-to-strasburg

 Powiedzmy w skrócie ; Oświęcim - siostry, klasztor, krzyże. Potem chyba Jedwabne - kwaśniewski z kaczkami i całą ich "świtą". Następnie bajkopiosarstwo Grossa, polskie obozy zagłady, odpowiednie nagłośnienie tego wszystkiego w tzw przekaziorach "krajowych" i "światowych".

 Ten łańcuszek cudownie "nam się" rozwija. Oczywiście po drodze o tych co już pisałem i o tych co nie pisałem np szczypiorski, bydłoszewski i wielu, wielu innych. Wszyscy jakby chcą nie stracić zadanej im linii i wspierają niby te działa Grossa. Pominąłem po drodze "artysóf" filmowych, "artystóf" politycznych nawet tych od tzw kultury (zdrojewskim nazwany).

Nie chce mi się o tych naukofcach,aftorytetach pisać, dlatego tylko nadmieniłem sprawy i ludzi, aby nie zniknęli z naszej Polaków pamięci. Może to się kiedyś przydać.

Poczytajcie co ten wysłany aftorytet andrzej paczkowski (dla ciekawości szef IPN - znacie państwo szybkośc przejęcia IPN po tzw Smoleńsku)przez takie same aftorytety, nagadał niemcom ( bo one jak i żydzi nie znają prawdy jak było, dlatego potrzebne jest im bajkopisarstwo i nowomowa).

http://konwent-narodowy-pol.neon24.pl/post/100114,polski-historyk-na-niemieckim-sympozjum-z-rak-polskich-chlopow-czesto-za-litr-wodki-zginelo-kilkadziesiat-tysiecy-zydow-a-drugie-tyle-wydano-w-rece-niemcow

Pozdrawiam państwa.

 

 

 
 
!!! Serce się raduje dla naszych artystów - wielkie dzięki za to zdjęcie 

6360413 odsłon średnio 4,8 (4 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Wczoraj Hartman dziś Paczkowski 
Piotr Świtecki, 2013.10.13 o 20:54
Szkoda, Zenon, że nie przyjechałeś na spotkanie z Winnickim. Te "aftorytety prące na piedestał" to ostatnie drgawki już praktycznie trupa.
Pozdrawiam!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wczoraj Hartman dziś Paczkowski 
Zenon Jaszczuk, 2013.10.13 o 23:58
Mufti.
Trup jest wtedy jak leży w trumnie. I to nie zawsze. Obyś jednak miał rację. Wiem, że szkoda. Jednak już muszę spotkania wybierać. Nie te lata i jak pisałem - ja już działałem. Jesteście młodzi - działajcie. Jeśli będę do czegoś niezbędny, można na mnie liczyć. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wczoraj Hartman dziś Paczkowski 
Adam39, 2013.10.13 o 22:12
Zenek,to jest ta dzisiejsza faworyzowana przez mainstream "elyta" pro, a może rzeczywiście scyzorykowa. Przedstawiana jako polscy prawdziwi z najprawdziwszych naukowcy, profesorowie.
Również uważam wypowiedzi tych antypolskich osobników jako hańbiących siebie i nadane im tytuły naukowe i tych którzy im je nadali.
Ale są i inni, uważający się za jakąś dziwną elitę, niby przeszłą ale i jakby przyszłą, obecnie w zawieszeniu, a przez samych siebie uważanych za demiurgów mądrości, (przynajmniej na tym blogu), którzy by talmudycznych nieludzi nie zgadzającymi się z ich dziwnymi propozycjami co najmniej batożyli.
Mimo wszystko, może dobre to piszące na tym blogu chłopisko. Oj przepraszam, nie chłopisko, a panisko. Poprawiłem się, ponieważ boję się że jeszcze raz obrazi się ten były obszarnik o wybitnie polskiej proweniencji jak sam o sobie opowiada i wybitnie kulturalny w swoim mniemaniu.
Ale chciałem nie o tym.
Byłem wczoraj na spotkaniu z Robertem Winnickim. Szkoda że Ciebie nie było, byśmy sobie trochę pogadali jak dwaj starzy Polacy, nawet po spotkaniu u mnie w domu mimo trwającego remontu, tym bardziej że długo osobiście się nie widzieliśmy.
Ten młody człowiek Robert Winnicki wywarł na mnie jak najlepsze wrażenie. Widać że to co się obecnie dzieje z Polską nie zniechęca młodych mądrych i dzielnych Polaków do walki o Polskę, wręcz ich mobilizuje.
Jestem całym sercem z ludźmi tego pokroju mającymi wcale nie małą wiedzę nie tylko o otaczającej rzeczywistości. Moim zdaniem bardzo dobre spotkanie. Uczestnicy poruszali wiele problemów nas nurtujących i ten młody człowiek Robert Winnicki, szeroko, uczciwie i mądrze odpowiadał na zadawane mu pytania. Co bardzo istotne, nie było niewygodnych pytań ani pokrętnych dwuznacznych na nie odpowiedzi.(Co n.p. szczególnie ostatnio daje się zauważyć u niejakiego vel'a)
Wielkie dzięki wszystkim organizatorom za bardzo udane spotkanie. Paniom szczególnie za wytworzenie ciepłej i domowej, prawdziwie naszej staropolskiej atmosfery, również i za pyszny poczęstunek.
Życzę dobrego
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wczoraj Hartman dziś Paczkowski 
Zenon Jaszczuk, 2013.10.14 o 00:23
Adam39. Miło, że piszesz kilka słów o tym spotkaniu. Zaglądam i zaglądam a tutaj cisza. Młodzi powinni działać razem w jak największej ilości. Czasami powinni posłuchać starszych i nie mam na uwadze tych pseudo autorytetów ani naukocóf. Bo one nic dobrego dla Polski nie wymyślili i nie wymyślą - wróg ma inne zadanie do wykonania.
Nawet jestem skory przyznać, że część tych błaznów chciałaby się wycofać. Jednak z mafii łatwego wyjścia nie ma. Trzeba "pracować" do śmierci, a czasami i po, aby odpracować wszystkie niezasłużone przywileje. Brylowanie po salunach, po świecie. A że robią z siebie durni to widać i czuć. Tak nawet nie zachowuje się zwykły człowiek a co dopiero prof. No, ale partia ma, partia da miernotom nawet profesurę.Może to i dobrze, bo nie musimy dociekać kto jest kim. Oni sami się przedstawiają, że są nikim. Pozdrawiam panie i panów.
Ps. A swoją drogą jestem przeziębiony, kaszlam jak "pies". To te moje ryneczki wychodzą bokiem. Dzisiaj cały dzień leże, śpię, budzę się co jakiś czas i zaglądam na portal. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wczoraj Hartman dziś Paczkowski 
Adam39, 2013.10.14 o 10:34
Zenek, to są moje reminiscencje na żywo z tego spotkania.
Moim życzeniem jest, niemłodego już człowieka, aby Polska stała się normalnym i wolnym krajem rządzonym przez mądrych i uczciwych Polaków, ludzi myślących po polsku.
Jesteśmy jako naród zatomizowani przez najeźdźców. Moim zdaniem powinniśmy na ile nas stać, maksymalnie dążyć do naszego zjednoczenia.
My starzy mamy jakby trochę inne spojrzenie na politykę. Ale siła jest w młodości. Jeżeli będą mądrzy i nieprzekupni, to Polska racja będzie w stanie zwyciężyć, nawet w tych trudnych czasach.
Życzę zdrowia i pomyślności
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wczoraj Hartman dziś Paczkowski 
Zenon Jaszczuk, 2013.10.14 o 11:15
Adam39
Właśnie wylazłem dopiero z wyrka i zaglądam na portal.Z tym co piszesz, pełna zgoda. Wszyscy chcielibyśmy, chcemy normalnej Polski. Jednak do tego daleka droga. Oczywiście walka o normalną Polskę zawsze należy do ludzi młodych. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wczoraj Hartman dziś Paczkowski 
Zenon Jaszczuk, 2013.12.05 o 19:51
Giwałt - "Hartman: kościół ma wręcz obsesję na moim punkcie

- Nieustannie jestem obiektem ataków Kościoła. Kościół ma wręcz obsesję na moim punkcie. Ciągle jestem szkalowany - mówi Onetowi prof. Jan Hartman. Po jego felietonie, w którym napisał, że abp Marek Jędraszewski "leci Ku Klux Klanem", Katolicki Klub im. św. Wojciecha uznał go za "produkt ideologii gender".
Nu, biedoka wszyscy atakują, antysemity podłe:-)))
+wiadomosci.onet.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑