słowa kluczowe: Polacy, Polska, geszeft, liberałowie, lichwa, nędza, obczyzna, wyzysk.
Polska2013.04.11 21:55 23:04

Praca czeka na Polaków na obczyźnie, jest jej tam do wyboru do koloru...

 

Do pracy Polacy!!! A w Polsce niech wszystko sprywatyzują! Niech dalej rządzą komuchy, dewianci seksualni, masoneria i żydostwo!

 
Bo przecież dzięki temu tutaj w Polsce będą mogli pieniędzmi zarobionymi na Zachodzie wspomagać polskie rodziny, które żyją w naszej Ojczyźnie w biedzie. Tak myślą młodzi Polacy liberałowie opętani liberalną ideą żydowskich Austriaków od Mises-a... To jest jakoby prawdziwy liberalizm gospodarczy!

 
Ci co wyjechali z Polski do pracy pod obce niebo, mają tam zagranicą na zachodzie Europy gdzie pracować, są tam lepiej opłacani, niż tutaj w Polsce, ponieważ w tamtych krajach ich "rodzimi" liberałowie jeszcze do końca nie zgłupieli i wszystkiego nie "sprywatyzowali", tak jak nasi rodzimi liberałowie.

Nie dosyć tego, na dodatek liberałowie z Wysp Brytyjskich, tak jak i Niemcy oraz Francuzi wspomagają swój kapitał i swoje rodzime fabryki, a będąc u władzy prowadzą politykę ingerencji państwa w prywatną działalność gospodarczą. Dzięki interwencjonizmowi państwowemu ratują rodzimy przemysł i miejsca pracy w swoich krajach, wykorzystują "socjalistyczny" interwencjonizm państwowy, którego nasi polscy liberałowie gospodarczy, tak się brzydzą, pogardzają nim i potępiają przy każdej okazji, nazywając go przy tym socjalizmem, komunizmem, a ostatnio nawet narodowym socjalizmem.

Chociaż przy innej okazji Korwin chwalił Hitlera, mówiąc o nim nawet to, że Hitler nie nakładał na Polaków dużych podatków, i dlatego z niego był nawet niezły gospodarz o niebo lepszy od dzisiejszych gospodarzy w Polsce.

W sumie może to i prawda, ale nikt nas jeszcze obecnie nie wysyła do niemieckich obozów koncentracyjnych, ani na przymusowe roboty do niemieckich fabryk i nie morduje masowo w publicznych ulicznych egzekucjach...

Teraz Polacy sami masowo wyjeżdżają do Niemiec i tam szukają dla siebie szczęścia, a nasze kobiety w Niemczech dorabiają sobie w ich burdelach, może dlatego Korwin i jego akolici chcieliby i w Polsce zalegalizować prostytucję? Któż to wie, oprócz nich samych?

Liberałowie z Zachodu pomylili się tylko w jednym, myśleli że czarni i Arabowie będą u nich pracowali jak w czasie kolonializmu. A oni hyc i na zasiłki, jednak i to oni potrafili dla siebie wykorzystać, podtrzymali zasiłki i socjal, którymi nasi rodzimi liberałowie również pogardzają, mówiąc przy tym, że w Polsce jest taka bieda, ponieważ Polacy są na zasiłkach, co jest wierutnym kłamstwem!

A w tym samym czasie we Francji, na Wyspach i innych bogatych krajach Unii Europejskiej socjal i pomoc Państwa dla ludzi z dziećmi, to coś zupełnie normalnego i oczywistego.

Może oni czynią tak po to, aby z tych nierobów uczynić swój elektorat wyborczy, a jednocześnie wprowadzić w swoich liberalnych królestwach społeczeństwa multikulturowe. O to trzeba zapytać się jakiegoś polskiego liberała, może on to wie?

 Czarni i Arabowie siedzą na zasiłkach, jednak i na to znaleźli rozwiązanie tamci liberałowie, mają do tych prac, których nie chcieli w ich krajach wykonywać czarnoskórzy i śniadzi, między innymi Polaków, dzięki temu, że wcześniej wszystko w Polsce "sprywatyzowali", aby potem to co mieli w swoich rękach w Polsce zlikwidować lub przenieść do swoich państw, chroniąc tym samym miejsca pracy w swoich państwach...

Rzeczywiście przy tej polityce liberałowie nie pojedziemy w Polsce zbyt daleko.

 A liczyliście polscy liberałowie to, ilu Polaków już tam pozostanie na stele? Ile rodzin w Polsce zostało rozbitych?

I w jakiej kwocie Polacy pracujący obecnie na obczyźnie wspierają tamte systemy podatkowe i ubezpieczeniowe?

Na dodatek wydaje się, że nasi rodzimi polscy liberałowie nie zdają sobie z tego zupełnie sprawy, że oni nawet gdy te pieniądze, które zarobią w tamtych krajach, aby potem mogli je przesłać do Polski dla swoich rodzin mieszkających w Polsce, to potem i tak w dużej części ich rodziny żyjące w Polsce wydają je na produkty wytwarzane nie w Polsce, i że tymi pieniędzmi obracają w Polsce niepolskie banki, firmy ubezpieczeniowe, doradcze, finansowe, korporacyjne, że tylko mała ich część z tego kapitału po wysłaniu ich do Polski pozostaje w kapitale czysto polskim?

p.s.

A tak na marginesie dodam to, że przecież Tusek obiecywał Polakom, że te miliony Polaków z obczyzny powrócą do Polski, bo on razem ze swoim rządem stworzą te nowe miejsca pracy w Polsce, jednak do tego nie doszło, bo nie mogło do tego dojść.

 A wyjeżdżającymi ludźmi z Polski do tej pory są ludzie, którzy w dużym procencie zagłosowali na Tuska i jego PO, ale i na Palikota, SLD i PSL...

Jak może działać dobrze polski przemysł, jak można tworzyć nowe miejsca pracy w Polsce, gdy go tak naprawdę w Polsce nie ma, bo go "sprywatyzowano", aby potem go zupełnie zlikwidować?

Przecież to ta banda idiotów zlikwidowała w Polsce stocznie, polski przemysł samochodowy, przetwórstwo rybne, flotę handlową i rybacką, cukrownie i kopalnie, huty, teraz likwidują szkoły, przedszkola, żłobki. A Korwin i jego banda kretynów dalej piszą o prywatyzacji wszystkiego co państwowe w Polsce, teraz chcą nawet sprywatyzować KGHM, Polskie Lasy Państwowe i polską kolej, LOT, ZUS, polskie plaże, rzeki i jeziora...

Przecież to są dywersanci lub idioci, ja innego wytłumaczenia dla ich polityki i tego co oni głoszą nie znajduję! 
 
GŁOS PRAWDY - LIBERALNY FAŁSZ

 

2633 odsłony średnio 5 (6 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Praca czeka na Polaków na obczyźnie, jest jej tam do wyboru do koloru... 
Christophoros Scholastikos, 2013.04.11 o 22:56
Mój brat wyjechał za granicę. Tłukłem mu do głowy, że ma wrócić z kasą i zainwestować u siebie. Pewnie tak zrobi. Przypominasz posępne myśli, że i ten przywieziony kapitał zostanie odessany przez obce instytucje w tej bądź w innej formie. Dziś wypełniam spóxnioną deklarację śmieciową. Około sto procent więcej będziemy płacić za śmiciuszki. Taki piękny dobrobyt.
A Tusk w Nigerii gania małpiątka po drzewach..
Pozdrawiam serdecznie Pawle
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Praca czeka na Polaków na obczyźnie, jest jej tam do wyboru do koloru... 
w.red, 2013.04.11 o 23:42
".. i ten przywieziony kapitał zostanie odessany przez obce instytucje w tej bądź w innej formie..."
Gdyby tylko przez nie byłoby dobrze. Przypomnij sobie jak załatwiono górników lub rozwijające się firmy na ruskich rynkach. Ludzie mieli kapitał (częściowo własny, a częściowo pozyskany. Ale już w samych założeniach byli skazani na porażkę. Bo własne państwo wolało wspierać obcy kapitał ( w tym Azję) i cudze gospodarki i paść cwaniaków w kraju. A dziś praktycznie taki gość jest bez szans.
Dlatego nim wróci niech dokładnie to przemyśli czy jest sens tu inwestować. Szczerze

pozdrawiam ciepło
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Praca czeka na Polaków na obczyźnie, jest jej tam do wyboru do koloru... 
Christophoros Scholastikos, 2013.04.12 o 10:05
Wredzie Polak nie będzie stawiał interesu ekonomicznego ponad słuszność i miłość do Ojczyzny. On miał już kilka epizodów za granicą i jest pewny, że spędzić życie chce w domu. Nawet jak to się nie będzie opłacać.
Pzdr
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Praca czeka na Polaków na obczyźnie, jest jej tam do wyboru do koloru... 
Paweł Tonderski, 2013.04.12 o 21:05
Twoje komentarze podnoszą mnie na duchu, tak jak komentarze pana Adama i Reda. :))))) Zawsze gdy je czytam, zaczynam czuć się bardzo dobrze, a moje osobiste problemy odchodzą w zapomnienie. :))))
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Praca czeka na Polaków na obczyźnie, jest jej tam do wyboru do koloru... 
MatiRani, 2013.04.12 o 00:57
Liberalizm jest falszywka. Pod tym slowem, uzywanym przez politruków, kryje sie ordynarny faworytymz, nepotyzm, protekcjonizm skierowany przeciwko Polakom a popierajacy wszelkiej masci firmy zydowskie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Praca czeka na Polaków na obczyźnie, jest jej tam do wyboru do koloru... 
Marek Stefan Szmidt, 2013.04.12 o 12:21
Szanowny Panie Pawle,
Myśl konserwatywna nie posiada punktów stycznych z liberalizmem szkoły frankfurckiej.

Celem Konserwatyzmu etycznego jest wyprowadzenie Lichwy z Ziem zrabowanych Rzeczypospolitej oraz Rewizja "kredytu hipotecznego" do jego rzeczywistej wartości nominalnej (około 10%), wraz z całkowitą likwidacją niewolnictwa kredytowego.

Powyższe cele - umiejętnie podjęte przez RN - "wywindują" np. ONR/MW do zwycięstwa w każdych, niesfałszowanych wyborach parlamentarnych.

A Konserwatysta pójdzie - w końcu - na ryby :-)

pozdrawiam Pana serdecznie
MStS
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑