słowa kluczowe: Andrzej de Lazari, Rosja, Rosjanie, ZSRR, de Lazari, manipulacje, rusofobia.
Linki, cytaty, nowiny2013.03.19 21:44

"Kto zabił Polaków w Katyniu? Nie Rosjanie"

(poleca )
 
W Polsce przeraża mnie narastająca rusofobia, która jest bardzo niesprawiedliwa. Bierze się ona z potrzeby posiadania wroga, bo wróg jednoczy. Gdybyśmy mieli wroga z kosmosu, to czy byłby jakiś problem na świecie? Wszyscy bylibyśmy braćmi.
 
[...] to nie Rosjanie zdecydowali o tragicznym losie prawie 22 tys. polskich obywateli zamordowanych w 1940 r. przez NKWD m.in. w Lesie Katyńskim, ale Gruzini. Bo zarówno kierujący ZSRR, a nie Rosją - jak podkreślał Lazari - Józef Stalin oraz jego prawa ręka szef NKWD Ławrientij Beria byli Gruzinami. 
 
Więcej wynurzeń "politologa i znawcy Rosji", prof. Andrzeja de Lazari: +www.rp.pl
Fotografia: +www.rp.pl 

2728 odsłon średnio 5 (1 głos)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: "Kto zabił Polaków w Katyniu? Nie Rosjanie" 
Paweł Tonderski, 2013.03.19 o 22:40
W tym problem, że ani Beria ani Stalin nie byli Gruzinami. :)) Tak naprawdę nie ma żadnych dowodów na to, aby być pewnym tego, w którym roku urodził się Stalin, a Beria był Osetyjczykiem, z tego co pamiętam i miał jeszcze do tego jakieś korzenie żydowskie, natomiast w przypadku Stalina są trzy hipotezy, ponieważ jego ojciec jest nieznany. :))) Matka Stalina była Osetyjką, ojciec nieznany, to jak Stalin mógł być Gruzinem? A przy tym data narodzin Stalina nie jest znana.

Niestety albo "stety", ale wykonawcami tej zbrodni byli jednak żydzi, a nie Gruzini, natomiast NKWD, jego dowództwo było w tamtych latach opanowane w większości przez żydów.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Kto zabił Polaków w Katyniu? Nie Rosjanie" 
Zenon Jaszczuk, 2013.03.19 o 23:52
Paweł Tonderski.
Widzę, że i ty widzisz wszędzie żydów. A przecież to Polacy sami się rozstrzelali w/g tego (strzelę-żydowskiego)znafcy:-))) Pozdrawiam
Ot taki mały komentarz pod w/w art.
Dawna uczennica (gość) pisze: 19 marca 2013 22:35:00

Ooooo, dawno się ten agent wpływu nie odzywał. Myślałam, że wlazł do budy ale znów gawarit'. Pamiętam go kiedy uczył rosyjskiego w mojej szkole w latach siedemdziesiątych. Gościu "po linii i na bazie" - prowadził drużynę "Harcerskiej Służby Polski Socjalistycznej, która na bałałajkach wygrywała czastuszki. Dziarsko organizował "Pociągi Przyjaźni" do Kraju Rad. Tylko wtedy nie był arystokratycznym "de Lazari" a proletariackim "tow. Lazari". Dawnych łódzkich "czwórkowiczów" pozdrawiam.
Pozdrawiam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑