słowa kluczowe: Ameryka. Polska, Baji, Historia, Prasa, cywilizacja, holocaust, zagłada, żydzi.
Humor, satyra2013.03.14 13:43 19:11

Żydzi rodzą się częściej jak króliki

 

Nie nadążymy ich mordować:-)))

 
Chcę panstwu przedstawić bajkohistorię zagłady żydów. Zapewne część żydów zginęła, ale robić z tego kabaret? To chyba tylko żydzi potrafią. Czytam ostatnio że zginęło ich około 20 000 000 (dwudziestu milionów)
 

Jak pisal Łysiak - człowiek się budzi i jest wkurzony na....... wszystko. Ja też tak mam. Jednak chwilę rozrywki zapewniają nam żydzi czy politycy tej samej nacji. O tzw politykach dzisiaj nie będę pisał, bo znamy ten kabaret. Napiszę kilka słów o płaczącym kabarecie żydowskim.

Kilka dni temu czytam, że jakieś naukofce amerykańskie wyliczyli, że od 1933 roku zginęło w holoniewiadomo około dwadzieścia milionów żydów.

Ciekawy ten kabaret, bo nie raz czytaliśmy wspomnienia żyda zagazowanego. Zapewne jeszcze nie raz przeczytamy takie wspomnienia po zagazowaniu. Powstaje pytanie, ile one maja żyć? Bo zagazowany, a pisze wspomnienia!!!.

Nasuwa się następne pytanie. Ile żydów było w Polsce, europie, na świecie? Bo jeśli co kilka lat mordowaliśmy, zawsze sześć milionów żydów!!! może mają kilka żyć, albo rodzą się częściej jak króliki.

Moim zdaniem to musi być coś z królikami. Bo więcej, a raczej mniej ma rozumu jak królik. Często tutaj było zadawane pytanie; kto to jest żyd, skąd wiesz, że to żyd, przecież żydów już nie ma?!! itd.

Proszę państwa, dlaczego króliki? No bo człowiek z danej nacji wie kto wymordował mu wspóbraci. Króliki tego już nie wiedzą, dalej jedzą z ręki gospodarza. A czy tzw żydzi nie jedzą z ręki morderców ich nacji?!! One poprostu żrą!!!

Czyli rozumu zero!!!

Polacy starają się tłumaczyć, że to nie my mordowaliśmy żydów. Tłumaczenie o tyle jałowe, że żyd ma rozum królika. A więc Polacy, Rodacy-dajcie sobie spokój z tym wyjaśnianiem, tłumaczeniem.

Tłumaczenie ma sens jeśli rozmawiamy z istotami rozumnymi, czyli ludzmi. Króliki niczewo nie ponimajót i już zapewne tak zostanie. Zapewne niesłusznie dostaje się tym miłym zwiarzątkom królikom przez nas znanym. Jednak ja piszę o królikach żydowskich.

A więc zebrali się te króliki w hameryce i ustalili ich zagładę na dwadzieścia milinów. Nawet kilka tomów książek mają wydać na ten temat, dla brojlerów. Dla śmieszności to jest tzw cywilizowany świat. Chyba "cywilizowany świat króliczy". Ja co do tego nie mam wątpliwości.

Zobaczcie państwo sami co te króliki wymyśliły. Przywołam tutaj film z linków, cytatów podany przez w.reda - http://polacy.eu.org/3549/-polski-antysemityzm-/. W linkach zginie. Może i tutaj zginie, bo widzę jak ktoś dzwignął nasz portal na szerokie wody!!! Na tak szerokie wody, że już mało kto czyta. Zapewne o to chodziło. A więc cel trafiony, zadanie wykonane. Bo widzę, że nasz portal znika jak Polska i Polacy.

Jednak nie piszę tego wszystkiego ze względu na film podany przez w. reda, tylko już wcześniej zapamiętałem historię bajkopisarstwa "króliczego" na temat ich zagłady.

Olewajcie kochani ciepłym moczem wszelkie wieści bajkopisarzy na temat zagłady żydów.

Jak to kiedyś żyd (chyba) Gieremek gadał, to są fakty prasowe:-)))

Poczytajcie panstwo te "fakty"!!! Zwrócę jeszcze tylko państwa uwagę na dokładność tych morderców. Zawsze dostawali "zadanie" wymordowanie sześciu milionów żydów. Ani jednago mniej, ani jednego więcej!!!

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/mit-6-milionow/

I jeszcze taki film o sześciu...... http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2013/03/08/szesc-milionow-zydow-1915-1938/

Nie chce mi się wiecej pisać na ten temat, bo żydać się chce. Pozdrawiam państwa.

 
 
!!! 

5270 odsłon średnio 4,8 (10 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Żydzi rodzą się częściej jak króliki 
Toja, 2013.03.16 o 00:44
Witaj Zenonie!
Te 20 milionow wiaze sie zapewne z "nowoodkrytymi miejscami zniewolenia" : +polacy.eu.org
Jak zabraknie to zbrodnicza zydokomuna zamieni sie w ofiary.Szwindel za szwindlem . Niedouczeni,bezjajowi, wyprani z umiejetnosci samodzielnego myslenia"zachodni naukowcy" lykna wszystko(jak pokazuje nam najnowsza historia).Za nimi zas dolacza jeszcze bardziej niedouczone(zniewolone walka o powszedni chleb) spoleczenstwa.
Zenonie, na portalu .... przesilenie wiosenne.
Serdecznie pozdrawiam!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żydzi rodzą się częściej jak króliki 
Zenon Jaszczuk, 2013.03.16 o 22:02
Toja witaj.
Znalezione w sieci -
- ~wołodia: W. Wysocki
ANTYSEMICI

Nikt o mnie nie powie że jestem bandyta,
Gdy stanie się jasne, żem antysemita.
I chociaż nie chroni dziś prawo ich domów,
Poparcie jest, no i entuzjazm milionów.

Decyzja podjęta - i ktoś będzie bity,
Lecz muszę też wiedzieć, kim są te Semity.
A nuż jest to bardzo porządna publika,
A nuż przez to czeka mnie wpadka nielicha?

Wtem kumpel, mój guru, raz w knajpie mnie widzi
I mówi mi wprost, że Semici - to Żydzi!
A więc pofarciło się, moi kochani,
Mam spokój nareszcie i lęki me na nic!

Trzymałem się długo, bo wręcz nadzwyczajna
Trawiła mnie cześć dla Alberta Eisteina.
Wiem, lud mi wybaczy, lecz myśl niepokorna
Zapytać mi każe, jak to jest z Lincolnem?

Wśród nich są ofiary Stalina, jak Kapler,
I wręcz uwielbiany też mój Charlie Chaplin,
Mój druh Rabinowicz, ofiary faszyzmu,
A nawet sam twórca teorii marksizmu!

Raz jednak mój kumpel mi szepnął na boku:
Chrześcijańskich niemowląt krew piją po zmroku!
I jakoś przy piwie mi chłopcy mówili,
Że dawno już temu nam Boga zabili...

A krwi im wciąż mało, skrzyknęli się w koło
I słonia zatłukli, jak wiem, w pewnym ZOO.
Ukradli, też wiem to, całemu ludowi
I zboże, i wszystko, co cennym się zowie.

Wzdłuż torów na Kurskiej Kazańskiej kolei
Mieszkają po daczach, ze wszystkich się śmieją.
Na wszystkom już gotów, zew krwi w sobie czuję
I biję dziś Żydów, i Rosję ratuję! zwiń
dzisiaj, 12:56
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żydzi rodzą się częściej jak króliki 
Toja, 2013.03.17 o 02:32
Witaj Zenonie!
Mozna i posluchac:
+youtu.be
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żydzi rodzą się częściej jak króliki 
Zenon Jaszczuk, 2013.03.17 o 15:17
Toja witaj.
Chyba nowy tasiemiec-serial żydowski leci w sieci. Bo oto cytat-" Wiem, że w Polsce Żydzi mieli jeszcze trudniejszą sytuację, ponieważ wielu z nich po powrocie do domu było mordowanych przez sąsiadów, którzy zajmowali ich własność."
A to wynika z "pamiętnika" żydowskiego dziecka, obecnie wydanego. Dla mnie to oczywiste zamówienie przedsiębiorstwa holoniewiadomo.Dziwny pamiętnik pisany pod Sąsiadów Grossa?!! No i te wszystkie dane ilości dzieci przybyłych, zamordowanych, i osalałych. Wygląda jakby siedziała w kancelarii niemieckiej obozów.
To taka jeszcze jedna bajkohisteria żydowska. :-)))
+kobieta.onet.pl Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żydzi rodzą się częściej jak króliki 
Toja, 2013.03.18 o 04:39
Witaj Zenonie!
Klamstwo za klamstwem.Hucpa za hucpa.To chyba przygrywka do tych 20 milionow i oczywiscie odszkodowan o ktorych ostatnio glosno.Pazernosc ,zaklamanie parchow nie ma granic i w stosunku do Polski/Polakow dopiero nabiera rozmachu.Zydokomukapitalisci oczywiscie "oddadza" sobie i pobratymcom co tylko zechca.Po to dzierza wladze w Polsce od 1944 roku.
Teraz na hurra przechodza na prawicowe pozycje.W tym wypadku wierze Gontarzowi. +polacy.eu.org
Z jakiegos powodu strona(onet) nie daje sie otworzyc.Moze jutro.
Serdecznie pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żydzi rodzą się częściej jak króliki 
Zenon Jaszczuk, 2013.03.18 o 20:44
Toja witaj.
Zgadłem, że leci serial żydowski. Żydać się chce nie tylko mnie.
Oto koment internauty "~Zibio: A ja pozwolę sobie wkleić wczorajszy komentarz kol.~Dziękuję : Mam dość! Zwyczajnie dość. 60 lat z okładem po wojnie, a mimo to, nie ma dnia bez żyda. Od małego szpikowano mnie w szkole historią żydowskiej zagłady i ja niewinny i otwarty jeszcze człowiek żałowałem ich z całego serca, bo jak tak można za nic bestialsko mordować. Tylko, że z biegiem lat dowiadywałem się coraz więcej o tej wybranej nacji i ślady nienawiści do niej znajdowałem w literaturze z różnych okresów historycznych i krajów. Żyd w historycznych podaniach i wypowiedziach wielu ludzi, których trudno nazwać oszołomami, lub zaprzeczyć ich dokonaniom, jawił się zawsze jako chciwy lichwiarz i pasożyt, w dodatku przekonany o swojej wyższości nad ludźmi w otoczeniu których przyszło mu żyć. Żyd stosuje podwójny system wartości, dla swoich i gojów i przy swojej niewątpliwej inteligencji jeszcze bardziej zasługuje na pogardę, bo podłość wybiera w pełni świadomie. U szczytu tej ich podwójnej moralności stoi jedynie pieniądz i nic więcej. Normalne więc, że jak świat długi i szeroki, każdy normalny naród czuje do nich obrzydzenie i nienawiść. Jak to jest, że "żyd" jest słowem wręcz obraźliwym? Tym czasem sami żydzi przedstawiają się jako niewinne ofiary nieuzasadnionej nienawiści, lub nawet szaleństwa innych! Ta bezczelność wprost nie mieści się w głowie! Te pytania, których żydzi sami sobie nie zadają, a innym zabraniają, wręcz cisną się na usta i w końcu zadane zostaną. A wtedy historia się powtórzy się w tej czy innej formie, bo ich nieokiełznana chciwość zmierza do jednego. Jeśli o mnie chodzi to nie będę ich już żałował. Jedyne czego żałuję dziś, to że jednak nie zostali wybici do nogi, bo wtedy można by zapłakać nad ich okrutnym losem i zacząć żyć w lepszym świecie. Wybuchło wiele wojen, ludzie giną na całym świecie do dziś w nie mniej tragicznych okolicznościach i niesprawiedliwością wobec nich jest milczenie o tym i wieczne wałkowanie tematu żydów. Mam takie hasło: Rzygam żydem! - i to jest moja odpowiedź na tysięczne wspomnienia niedoszłej ofiary."
Kogo to z Polaków obchodzi - Obchody 71. rocznicy likwidacji getta - +wiadomosci.onet.pl
Pismak ma sraczkę, bo dla poprawności pisze naziści, hitlerowcy, niemcy.Do wyboru dla wszystkich. A może ten zasran...... coś napisze o Polskich rocznicach . Może coś o mordowaniu Polalów przez żydostwo . Rocznioce żydowskie mam w dupie . Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żydzi rodzą się częściej jak króliki 
Zenon Jaszczuk, 2013.03.16 o 22:44
Toja.
Poczytaj i to, razem z komentarzami :-)))
+wiadomosci.onet.pl
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żydzi rodzą się częściej jak króliki   
Lju, 2013.03.22 o 05:53
Moim zdaniem w czasie wojny zginęło 8 miliardów żydów, zaś w okresie międzywojennym 4 miliardy... Tak poważnie, negacja tych żydowskich bredni jest prawnie ścigana, więc sobie mogą wymyślać co chcą i będzie to obowiązywać. Ciekawy jest stały przyrost żydów zamordowanych w czasie wojny od jej zakończenia. W czasie tamtej wojny ginie żydów coraz więcej.... Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żydzi rodzą się częściej jak króliki 
Piotr Świtecki, 2013.03.22 o 18:27
Nie zapominajmy też o traumie ocalonych!
I traumie ich dzieci!
I dzieci ich dzieci.
I tak dalej.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żydzi rodzą się częściej jak króliki 
Zenon Jaszczuk, 2013.03.22 o 23:21
Lju.
Właśnie to chciałem podkreślić, bajkopisarstwo żydowskie - obowiązuje jako prawo. Pisałem wielokrotnie na ten temat. Inni krzyczą, Polacy to matoły, żle wybierają, żle głosują, żle rządzą itd,itd. Albo, zmieńmy partię, zmieńmy premiera, prezydenta, prawo, konstytucję itd. Jakoś nikt nie widzi podstawy obowiązującej czyli całkowitego bezprawia. Bo jeśli bajkopisarstwo żydowskie jest kryte tzw prawem, to wszystko jest do d.py. Wszystkie instytucje tzw państwowe. I tutaj można sobie wypisywać dowolnie-sejm, senat, premier, prezydent, partie, dziennikarzyny i resztę swołoczy. A jeśli tak to o czym my rozmawiamy, o jakich naprawach i czego. To wszystko trzeba wypie...lic i zaczynać od początku- natychmiast.
Chyba ludzie nie rozumieją gdzie jesteśmy. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żydzi rodzą się częściej jak króliki 
Piotr Świtecki, 2013.03.23 o 07:48
No to już. Wypielajmy. Będzie miejsce dla nowych chwastów.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żydzi rodzą się częściej jak króliki 
Zenon Jaszczuk, 2013.03.23 o 15:57
No cóż, to niech będzie wypielajmy. Tak jak to robi rolnik. Piele i piele co roku. A jeśli nie pomaga to randapem, randapem. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żydzi rodzą się częściej jak króliki 
Piotr Świtecki, 2013.03.23 o 21:10
Rolnik to zdaje się nie tylko piele, ale przede wszystkim sieje, dogląda, potem żniwa.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żydzi rodzą się częściej jak króliki 
Zenon Jaszczuk, 2013.03.23 o 21:26
Ja wiem napewno, że nie sieje w zachwaszczone pole. Bo wie, że zmarnuje ziarno, że nic z tego nie urośnie, że szkoda czasu na takie głupoty itd
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żydzi rodzą się częściej jak króliki 
Piotr Świtecki, 2013.03.24 o 09:40
Kolejny raz pytam - mamy co/kogo "posiać"? Czy tylko ma zostać oczyszczone pole nowym chwastom, bo stare słabną?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żydzi rodzą się częściej jak króliki 
Zenon Jaszczuk, 2013.03.24 o 14:09
O ile wiem, to rolnik sieje co kilka lat tzw zboże kwalifikowane. Bo stare się wyradza, czy coś tam takiego.
Pisałem już kilka razy o posłach. Wybieramy posła i on odpowiada przed wyborcami. Wszystkie głosowania uzgadnia z nimi. Za inne głosowanie niż ustalone, traci mandat. Na jego miejsce wchodzi następny z listy.Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żydzi rodzą się częściej jak króliki 
Zenon Jaszczuk, 2013.03.23 o 00:22
Jak mordercy żrą z ręki mordowanych. Oto następna komedia żydowskoniemiecka. I nazwisko jakie słynne , Hoffman .
W Polsce nie czas na odzyskanie niepodleglości?!! A zobacz jak moredrcy i tzw wymordowani walczą o "prawdę" - Niemcy: film telewizji ZDF pokazuje partyzantów z AK jako antysemitów - +wiadomosci.onet.pl
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żydzi rodzą się częściej jak króliki 
MatiRani, 2013.03.24 o 18:37
Czesc, Przy okazji, jesli masz chwilke, rzuc okiem na te linki i napsz co o nich myslisz. Niestety nic po polsku ani persku ;-) Wyglada na to, ze tracimy na wadze w walce ze sjonizmem, ze juz nas pokonano... :-(

+en.metapedia.org

+en.metapedia.org

…words like Nazi, anti-semite and conspiracy theory were all created by Jews as a means of thought control?

…on the eve of the Second World War, Charles Lindbergh warned us against racial suicide?

…National Socialist Germany conducted the first successful nuclear weapons test?

…Stanley Levison fundraiser for the Communist Party USA was Martin Luther King, Jr.'s handler and key advisor?

…Kathy Ainsworth, a pregnant school teacher, died in a staged FBI-ADL assassination plot?

…the 1968 song Get Back by the Beatles was written originally as a protest against Pakistani immigration into Great Britain?

…social and political commentator William L. Pierce predicted the 9/11 attacks in April 2001? [5] [6]

…Israel’s Mossad was responsible for the 2001 anthrax attacks as revealed in the article The Anthrax Mystery: Solved?

…Wikipedia has a history of censorship and propaganda?

…Swedish journalist Donald Bostrom wrote an exposé on Jewish human organ harvesting?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żydzi rodzą się częściej jak króliki 
Zenon Jaszczuk, 2013.03.24 o 19:03
MatiRani.
To, że nas pokonano to pewne tylko jeszcze muszą nas "zjeśc,strawić". I tutaj mogą się udławić. Trocki też był "panem" a skończył marnie. Oni wszyscy zdają sobie sprawę, że są oni i my. Nie ma zgodny na nas, na razem.
Im pozostaje to co zawsze strach i resorty siłowe na rozkaz. A my to cała reszta. Znając trochę losy świata, to ta reszta przetrwa a oni nie koniecznie. To oni od nas powinni bardziej pamiętać, że to żydzi żydom i światu zgotowali ten los. Dlatego jak widfzisz do dzisiaj udają, że nie wiedzą kto ich i nas mordował. Co rok to kto inny- dlatego ciepłym moczem i wężykiem, wężykiem. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żydzi rodzą się częściej jak króliki 
janekk, 2013.03.24 o 09:54
Zenon,
a niech im będzie sześć milionów i jeden dzień dłużej, nie będziemy się chyba spierać z królikami :)
Pozdrawiam +5
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żydzi rodzą się częściej jak króliki 
Zenon Jaszczuk, 2013.03.24 o 14:17
janekk.
Witaj. A gdzie to cię wiatry wywiały? Właśnie o tym piszę, aby te ich dane traktować jako humor i satyra. Ciepłym moczem lub wężykiem, wężykiem. Musimy tylko o tym pisać, aby ludzie nie interesujący się tym tematem wiedzieli, że to jest bajkopisarstwo. Za sto lat możemy się spodziewać, że przekroczą liczbę sześcdziesiąc mln, albo sześćset. :-))) Pozdrawiam i zaglądaj częściej.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑