słowa kluczowe: Andrzej Wronka, Narodowa Akademia Informacyjna, Polska, Ryszard Gontarz, gadzinowki polskojezyczne, historia, swiadomosc narodowa.
Linki, cytaty, nowiny2013.03.01 03:32

Uciszyc Wronke!

(poleca )
 
Oj zaczynają się bać...

 

Uciszyć Wronkę ... "Gazeta Wyborcza", "Gazeta Polska", "Newsweek" w jednym szeregu zwierają szyki. Oj zaczynają się bać...

czwartek, 21 lutego 2013

Zdawało by się, iż największe gazety w Polsce nie zechcą na swych łamach zająć się moją osobą i działalnością. Ciężko się temu dziwić, wszak setki tysięcy nakładu lub przynajmniej w okolicy setki, poświęca się na osoby i instytucje znane, ogólnopolskie, czy wydarzenie i komentarze do nich rozgrywające się na świecie. Aż tu w ostatnich miesiącach coś zaczęło się dziać. Zdawało by się tak różne środowiska, a zaczęły niemalże jednym głosem mówić.
         Na Na jesieni łódzka "Gazeta Wyborcza" (19.11.2012) wypowiedziała się w sprawie wykładu organizowanego z serii Narodowej Akademii Informacyjnej. W styczniu do ataku przyłączyła się, ni mniej, ni więcej tylko "Gazeta Polska" (16.01.2013), zaś po niej sam "Nesweek" (30.01.2013). Gdy otrzymywałem informaqcje o tym od moich WSI (Wronkowych Służb Informacyjnych) niechciałem wierzyć, iż takie podmioty wykazują takie zainteresowanie moją osobą i działalnością.
Cóż się nie spodobało?
Oficjalnie - promowanie, zapraszanie osób, z których wiedzy Polacy mają nie korzystać. Dlaczego? A no dlatego, że wówczas bardzo dobrze, trafnie nie tylko rozumie się wydarzenia i dramatyczną sytuację zarówno państwa polskiego jak i Narodu, ale rozumie się ją w oparciu o fakty i porządną metodologię do ich analizowania. Trzeba więc odciąć Polaków od wiedzy, która pozwala - z ogromną skutecznością - analizować, ale także prognozować, organizować społeczeństwo i zachęcać do działania; ale do działania opartego nie tylko na emocjach i ideologizmach, ale porządnej nauce i wiedzy, umiejętności samodzielnego myślenia i skutecznego organizowanie siebie oraz otoczenia.


By ludzie nie chcieli sięgnąć do tej unikalnej wiedzy i zapoznać się z unikalnymi materiałami, trzeba po prostu obrzydzić osoby, na które Wronka się powołuje, których wiedzę promuje. Mechanizm prosty w budowie i - u ludzi myślących stereotypami - niestety, bardzo skuteczny.
        O ile łódzka gazecinka czepnęła się głównie doc. Józefa Kosseckiego, jedynego samodzielnego pracownika naukowego ze specjalnością cybernetyki społecznej, o tyle "Gazecie Polskiej" i "Newsweekowi" nie spodobał się Pan Ryszard Gontarz, o którym już niejednokrotnie na blogu wspominałem. Za pomocą artykułu z IPNu, czyli powyrywanych z kontekstu i życiowego i historycznego, ukazano Pana Ryszarda jako swoiste monstrum komunistyczno-antysemicko-betonowo-perelowsko.... no i można by tu mnożyć. Posługując się odgrzewanymi od kilku już lat frazesami, licząc zapewne, że na narodowej stronie nikt ich nie zweryfikuje, a przyjmie jak objawienie autorytetów ipn-owskich (niestety może być to słuszne założenie, gdyż nagminnym jest i lenistwo i nie umiejętność weryfikowania informacji z innych źródeł). Poprzez takie działanie próbuje się przestraszyć, czy też może zniechęcić, do promowania osoby z taką przeszłością.
Muszę rozczarować autorów tych publikacji: nic z tego! "Daremne żale, próżny tród" CO więcej, poprzez te artykuły doznają dodatkowej motywacji i utwierdzenie, że właśnie ta metoda edukacyjno-organizacyjna jest bardo nie wygodna dla wrogów nowoczesnej myśli narodowej.
         Poświęcając tyle czasu Panu Ryszardowi Gontarzowi gazety przemilczają bardzo konsekwentnie jego książkę unikat: "Rewoltę marcową" (napisana pod pseudonimem Jerzy Brochocki), książkę gdzie ogrom faktu, jakie odsłania Ryszard Gontarz, z łatwością odsłonić by mogły oczy tysiącom Polaków na wiele środowisk i ich poczynania, od czasów II wojny światowej. Przypadkowo ataki owe zbiegają się z nową promocją tej książki, jak również z materiałami, zamieszczanymi w rożnych miejscach w internecie.
        Polecam ją Państwu obiema rękoma, a przekonają się Państwo, że rzeczywistość jest zupełnie inna niż medialna papka.

za http://www.andrzejwronka.blogspot.com

Ponizej kilka filmikow Andrzeja Wronki:

 http://youtu.be/ZIoXtkilRK0   /edukacja najwiekszym dobrem

http://youtu.be/x6rcHIJxxNw  /Forum Mlodych 2011

http://youtu.be/uksJTJINh8c   http://youtu.be/4FC3rXfVwGY   /magia i podobne

http://youtu.be/gOJZDX2QkO8   /Globalizacja a polski interes narodowy

 

1890 odsłon średnio 4,8 (4 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Uciszyc Wronke! 
MatiRani, 2015.01.07 o 02:58
„Myślenie pojęciowe a myślenie stereotypowe" - to temat wykładu przeprowadzonego przez Pana Andrzeja Wronkę, którego mieliśmy okazję gościć 28 września br. w Zduńskiej Woli, w ramach cyklu spotkań organizowanych przez Narodową Akademię Informacyjną.
Poniżej, prezentujemy w lapidarnym ujęciu czego dotyczył omawiany temat, aby zachęcić Państwa do udziału w naszych spotkaniach.

+www.youtube.com
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑