słowa kluczowe: Christopher Dorner, LAPD, Los Angeles, USA, czekoladowy Rambo, korupcja, media, morderca, obywatelskie nieposłuszeństwo, policja, policjant, prawo, społeczeństwo.
Linki, cytaty, nowiny2013.02.10 13:37 13:39

Czekoladowy Rambo terroryzuje Los Angeles

(poleca )

Źródło: wykop.pl

 
Przez kilka ostatnich dni, pomimo blokady medialnej, Stany żyją dramatyczną historią człowieka, który rozpoczął prywatną krucjatę przeciw skorumpowanym policjantom w Los Angeles.
 


Przez kilka ostatnich dni, pomimo blokady medialnej, Stany żyją dramatyczną historią człowieka, który rozpoczął prywatną krucjatę przeciw skorumpowanym policjantom w Los Angeles. Nie jest to jednak ani gangster, ani drobny przestępca, tylko jeden z policjantów, który obserwował rozkład systemu od środka przez wiele lat i wreszcie powiedział dosyć. O ile zwykły policjant może być niebezpieczny dla kolegów, to ten człowiek służył w US Army w Afganistanie i Bahrainie jako strzelec wyborowy, zna taktykę walki partyzanckiej, zgromadził zapasy amunicji oraz broni na wiele dni, i jest totalnie zdeterminowany.Trzeźwo myśląca osoba pomyśli, że taka wojna to misja samobójcza. Tak właśnie uznał sam Dorner, który przed popełnieniem pierwszych morderstw rozesłał 20-stronicowy manifest, w którym opisał powody swoich drastycznych działań. Tłumaczy w nim m.in. , że nie chce skrzywdzić nikogo, ale inaczej nikt nie zwróci uwagi na degrengoladę systemu wymiaru sprawiedliwości w Los Angeles. Pisze też, że ograniczy się do polowania na skorumpowanych policjantów i ich rodziny, i następnie z dużą dokładnością opisuje przestępstwa policjantów których był świadkiem. Wymienia też listę osób przeznaczonych do likwidacji.

*Kontrowersji dodaje fakt, że policjantów w Stanach praktycznie nie wyrzuca się ze służby. Co chwilę trafiają do mediów jakieś filmy z przypadkami skrajnej brutalności służb, bardzo rzadko ktokolwiek ponosi w takich sprawach odpowiedzialność. Dorner jednak, po zgłoszeniu kilku incydentów swoim przełożonym (oraz na linię telefoniczną specjalnie do tego celu założoną) został usunięty z pracy. Ludzie odpowiedzialni za różne przewinienia, m.in. znęcanie się nad zakutą w kajdanki chorą psychicznie osobą, nie ponieśli żadnych konsekwencji.

Walka Christophera Dornera zaczęła się mniej więcej w niedzielę, drugiego lutego, kiedy zabił dwie osoby. Kobietę, córkę policjanta, który go wyrzucił z pracy, oraz jej narzeczonego. Kolejne strzały padły w czwartek w trakcie kontroli policyjnej, kiedy ranny został policjant patrolujący San Diego County. Kilka minut później, wezwane posiłki zostały przez Dornera zlikwidowane - jeden policjant zabity strzałem w głowę, drugi będąc ciężko ranny zdołał uciec. Policja LAPD wpadła w taką panikę, że sama udowodniła część zarzutów Dornera, m.in. to, że nie liczą się z życiem cywili. W czasie poszukiwań szarego SUV Nissana, którym poruszał się podejrzany (Dorner jest czarnoskóry, ma dwa metry wzrostu) dwóch policjantów wystrzelało bez ostrzeżenia po magazynku w niebieską Toyotę, którą jechały dwie azjatki rozwożące czasopisma. Obie w ciężkim stanie przewieziono do szpitala. Kolejne szaleństwo LAPD skoczyło się dla innego kierowcy szczęśliwiej, bo co prawda podziurawiono jego SUVa, ale jemu samemu nic się nie stało.Dorner wtedy (prawdopodobnie żeby uniknąć kolejnych pomyłkowych ofiar policji, lub zatrzeć ślady) spalił swoje auto w górzystej okolicy San Brernardino. Wkrótce po odnalezieniu wraku, zaczęło się w tym rejonie największe w Stanach od wielu lat czasu polowanie na człowieka z wykorzystaniem sił policyjnych całego stanu, i wielu innych agencji z trzema literkami w nazwie. Ogromne opady śniegu z ostatnich dni utrudniły pracę helikopterom z kamerami na podczerwień, psy gończe straciły trop, największe w historii przeszukiwanie przez oddziały SWAT dom po domu też nie przyniosły rezultatów.

Do obecnej chwili, Czekoladowy Rambo, pozostaje nieuchwytny i prawdopodobnie planuje kolejny atak. LAPD jest spanikowane jak nigdy wcześniej, spełnił się w końcu dla nich najczarniejszy sen - walczy z nimi człowiek świetnie znający metody pracy policji, wojska, przeszkolony, i gotowy na wszystko. Na facebooku powstały już grupy popierające walkę tego człowieka z zepsutym systemem. Można zaryzykować stwierdzenie że prawie każdy poza LAPD uważa, że gość jest w porządku.Problem policji polega także na sprawach wizerunkowych. Dorner prawie na każdym zdjęciu prezentuje jowialny, szczery uśmiech miłego człowieka. W dziesiątkach zdjęć z jego facebooka na każdym wygląda podobnie pozytywnie, trudno go więc zaprezentować jako kryminalistę. Nie jest to stereotypowa gęba mordercy, problemem dla władz jest także jego uczciwe życie. Kiedy przeprowadzano zwolnienie ze służby, przesłuchiwano różnych świadków żeby zdobyć na niego obciążające dowody. Nie zebrano od jego znajomych żadnych takich zeznań, wszyscy równo twierdzili, że jest świetnym, uczciwym facetem. Tak samo oceniają go koledzy i przełożeni z wojska. Wyszła też historia sprzed kilku lat, kiedy Dorner jako policjant zwrócił właścicielom znalezione przy drodze pieniądze(kilka tysięcy dolarów!), chociaż absolutnie nie musiał tego robić i nikt nigdy by się o tym nie dowiedział. Kolejny punkt dla Rambo.


Poniżej zamieszczam linki do artykułów o sprawie:
* http://losangeles.cbslocal.com/2013/02/04/man-woman-found-dead-inside-car-in-irvine-parking-structure/
* http://ktla.com/2013/02/07/read-christopher-dorners-so-called-manifesto/#ixzz2KDVW09yo
* http://losangeles.cbslocal.com/2013/02/07/massive-manhunt-underway-for-ex-cop-after-riverside-police-officer-fatally-shot/
* http://latimesblogs.latimes.com/lanow/2013/02/torrance-shootings.html
* http://www.latimes.com/entertainment/envelope/cotown/la-et-ct-manhunt-anderson-cooper-got-package-from-fugitive-20130207,0,6906979.story
* http://www.latimes.com/news/local/dorner-manhunt/
* http://www.reddit.com/r/WTF/comments/1839wp/while_on_the_hunt_for_an_excop_police_in_la_shot/

A teraz, co dla mnie osobiście w tej sprawie jest fascynujące?


Dziwne rzeczy, które działy się od pierwszych godzin tej sprawy. Zacząłem się nią interesować, przez wątek w serwisie reddit, który błyskawicznie trafił na stronę główną, i w ciągu dosłownie godziny zebrał ok 5000 głosów (taka popularność się rzadko kiedy zdarza). Po chwili jednak link zniknął ze strony głównej jako rzekomo umieszczony w złej kategorii (skąd my to znamy?). Następnie zaczęło się masowe głosowanie przeciwko - prawie 4000 głosów przeciw w ciągu dosłownie 10 minut. Obecnie ten wątek na reddicie 'wykopało' ok. 12.400 osób, a 'zakopało' ok. 9.500 osób. Tylko, że po pierwsze kto chce zakopać takiego newsa, po drugie dlaczego zakopy pojawiły się w ciągu kilku minut? Po trzecie, ten wątek i wiele innych znów zyskały popularność (ok. 3000 głosów) ale nic o tej tematyce nie trafia już na stronę główną serwisu.

Do tego dochodzi częściowa blokada medialna, tzn piszą o tym głownie serwisy lokalne z Kaliforni, serwisy krajowe natomiast umieszczają sprawę w jakichś marginalnych linkach, pisząc głownie o największej od 30 lat śnieżycy ( a największe polowanie na człowieka od 40 lat? ), SuperBowl, celebrities i innych śmieciowych informacjach. W telewizji CNN prawie o tym nie wspominają, a jeszcze niedawno zwykły pościg relacjonowany był z helikoptera i z żółtym paskiem na dole ekranu. W ostatnich godzinach policja zabroniła lotów helikopterów nad terenem poszukiwań, co też można interpretować na różne sposoby.

Robi się jeszcze ciekawiej, kiedy człowiek przyjrzy się szerzonej dezinformacji. W oryginalnym manifeście tego desperata tłumaczy on po prostu bardzo szczegółowo dlaczego zrobi to co planuje i opisuje swoją historię. W manifeście publikowanym przez media ktoś wsadził kilka zdań o Obamie, jakichś amerykańskich gwiazdach tv, i ogólnie sprawia to wrażenie bełkotu szaleńca. Oczywiście wszystkie większe stacje TV używają spreparowanego dokumentu i przedstawiają go jako kolejnego wariata który chce zabić prezydenta i ogólnie ignorują temat.

Osobiście bardzo się cieszę, że przypadkiem trafiłem na ten temat na reddicie zanim go ukryli, bo po pierwsze to jest historia na scenariusz filmowy, po drugie media próbują to wyciszyć, po trzecie dobrze zobaczyć mechanizmy dezinformacji i propagandy na żywo i na pewno warto wyciągnąć z tego lekcję na przyszłość. Ciekawe jak daleko potrafią posunąć się media żeby robić z nas idiotów? No i trzymam kciuki za Rambo.

Wersje

 

3934 odsłony średnio 5 (6 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Czekoladowy Rambo terroryzuje Los Angeles 
Christophoros Scholastikos, 2013.02.10 o 22:30
No to niezłe jaja. Batman i punisher w jednym :-).
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czekoladowy Rambo terroryzuje Los Angeles 
Piotr Świtecki, 2013.02.10 o 22:32
Ciekawe, ile w tym prawdy. Ktoś może trzyma rękę na pulsie tamecznych mediów?..
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czekoladowy Rambo terroryzuje Los Angeles 
Christophoros Scholastikos, 2013.02.10 o 22:47
Dezinformacja symulacyjna? :-)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czekoladowy Rambo terroryzuje Los Angeles 
Piotr Świtecki, 2013.02.10 o 22:50
;-)
Nieee, tak tylko pytam :-)) Może Toja coś wie, albo ktoś.

Jakoś im bardziej się Mufti próbuje we wszystkim zorientować, tym głębszą ciemnotę odkrywa :-( Po obu stronach turbanu :-(
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czekoladowy Rambo terroryzuje Los Angeles 
Christophoros Scholastikos, 2013.02.10 o 23:02
Im bardziej się Mufti próbuje zorientować tym bardziej posądzany o złe intencje :-). Bez rymu ale może choć trochę śmieszne?
Pzdr
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czekoladowy Rambo terroryzuje Los Angeles 
Piotr Świtecki, 2013.02.10 o 23:08
Tak :-))

Donald Rumsfeld parę lat temu nawet nagrodę dziennikarzy dostał, za stwierdzenie w rodzaju "są rzeczy, które wiemy, oraz rzeczy, o których wiemy, że ich nie wiemy, oraz takie, o których nawet nie zdajemy sobie sprawy, że ich nie wiemy".
Sokrates zaś zwięźlej rzekł, o ile nie przekręcam, "wiem co wiem i nie wiem, czego nie wiem" (zasłyszane na seminarium pana docenta K.).
Co poniekąd świadczy o regresie cywilizacyjnym... Znaczy, eee, Rumsfeld świadczy, nie p. Kossecki ;)
Pozdrawiam!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czekoladowy Rambo terroryzuje Los Angeles 
Christophoros Scholastikos, 2013.02.10 o 23:10
Sokrates jakoś tak bardziej po ludzku. Ramsfeld to może nie nasza cywilizacja i musi wszystko gmatwać? :-)
Powoli łóżeczko woła.
Pzdr
ps. A swoją drogą ciekawe, że nosiciel myśli konserwatywnej P.Marek o docencie nie słyszał..
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czekoladowy Rambo terroryzuje Los Angeles 
Piotr Świtecki, 2013.02.10 o 23:23
Nikt nie jest doskonały. ;-)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czekoladowy Rambo terroryzuje Los Angeles 
Toja, 2013.02.11 o 01:03
Witam!
Los Angeles Times podal wiadomosc o ponownym otwarciu sledztwa w sprawie zwolnienia Dornera.Wyznaczono tez nagrode w wysokosci 1 miliona dolarow, za pomoc w schwytaniu Dornera.
+www.latimes.com
Na podstawie ostatnich wydarzen wyglada ze policja chce ujac martwego Dornera.
Charlie Sheen zaoferowal pomoc Dornerowi na fbuku(w swoim manifescie Dorner wspomnial Charliego)
+www.dailykos.com


Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czekoladowy Rambo terroryzuje Los Angeles 
Toja, 2013.02.11 o 03:21
Tu zas wykasowana strona na fbook:
+youtu.be
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czekoladowy Rambo terroryzuje Los Angeles 
Piotr Świtecki, 2013.02.11 o 05:16
Dziękuję! :-)
Jeśli by była okazja - czy i co (w jakiej tonacji) daje się usłyszeć/zobaczyć w tradycyjnych mass-mediach?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czekoladowy Rambo terroryzuje Los Angeles 
Toja, 2013.02.12 o 23:32
Relacja na zywo
+www.latimes.com
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czekoladowy Rambo terroryzuje Los Angeles 
Toja, 2013.02.12 o 23:54
Relacja na zywo
+www.latimes.com

Polowanie na Dronera trwa.Wczoraj podawano ze zaczeto uzywac drony.Policja i inne "sluzby porzadkowe" otoczyly okolice w ktorej prawdopodobnie zlokalizowano Dronera.Okolica jest kompletnie otoczona i zamknieta .Podaja ze nastapila wymiana ognia.Oficjalne media stoja oczywiscie po stronie policji.Wyglada to podobnie do Waco.Setki policji i innych sil przeciwko jednemu Dronerowi w obronie bezpieczenstwa publicznego.Zaczyna to wygladac doslownie smiesznie.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czekoladowy Rambo terroryzuje Los Angeles 
Piotr Świtecki, 2013.02.13 o 00:16
Pani dziennikarka przed chwilą powiedziała, że chociaż lata nad miejscem helikopter Sky5, to nie wolno im pokazywać zdjęć na bieżąco (no i nic dziwnego).
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czekoladowy Rambo terroryzuje Los Angeles 
Paweł Tonderski, 2013.02.13 o 12:58
Edward Caraccioli at 02:07 13 lutego 2013
11-letnia amerykańska wojna w Afganistanie jest CRAZY szalona - 5150 - a także sposób myślenia (HAWK) Jastrzębi - rządu amerykańskiego republikanów, który uczynili za "legalne" polowanie na Amerykanów z Robotic PLANES, Predator, czy cokolwiek innego, co ten rząd uzna za sprawiedliwe i zrównoważone.


Amerykanom zabrano podstawowe KONSTYTUCYJNE Wolności, zostały one usunięte z USA, jak mówimy. Rodziny nie mają pracy, 30 milionów ludzi w naszym kraju żyje w nędzy i w ubóstwie, nie ma pieniędzy na leczenie, cierpi ubóstwo i głód, samotność, depresję, i beznadzieję.
PAPIEŻ Kościoła Katolickiego po prostu powinien się zamknąć już dzisiaj, tutaj zapewne chodzi o Watykan, mój przypisek. OBJAWIENIE 9:11
My jako naród amerykański mamy swoje prawa dla gejów, ale nie mamy zdrowego rozsądku.
Nasz kraj jest SICK ludzie - egzekwowanie prawa nie chroni nas lub twoich dzieci przed chorobą (śmiercią?), która krąży w sposób przez nasze narody autostradami w sposób, jak rozprzestrzeniają się nowotwory krwi obłędu. (tego zdania nie rozumiem?) Każda osoba na świecie jest atakowane przez organy ścigania, dzięki i w dużej mierze zmierza przez to do OBAMAGEDONU - partyzancką polityką naprawczej dyskryminacji.

Dorner był ofiarą tej samej polityki, na poziomie lokalnym, w pracy.
Pełnił służbę dla swojego kraju, lecz gdy stwierdził nieprawidłowości podczas swojej pracy w policji / BRUTAL LAPD oficera, kobiety lesbijki, która zgłosili ORIENTAL superior, był nękany i strzelił, nie dlatego, że kłamał, ale dlatego, że miał jaja, żeby kwestionować NAZI myślenie. To jest takie proste - jeśli nie wierzysz, to - zapytaj o Rodneya Kinga wtedy gdy go skatowano, lub co nie FULLERTON wystąpić albo? (Tego również nie rozumiem?)


Edward Caraccioli at 01:56 13 lutego 2013
Dobry SLA punkt strzelać w LA - lub WACO - kolejny dobry przykład prawa poza zasięgiem - Spójrz na to, jak wiele takich samych przypadków strzelanin i morderstw doszło podczas rządów OBAMy, który postanowił zaatakować 2 prawa AMMENDMENT nd przeciętnego Law Abiding podatników USA? Mogę myśleć o 3 lub 4 ważnego wydarzenia off top - GABY GIFFORDS fotografowanie - Aurora 1/2 - Sandy Hook Elementary - a teraz Dorner! To jest zbyt przypadkowe być przypadkowe. TO CONSPIRACY zabrać średnie osoby prawo do noszenia broni.

Nie chce mi się tego tłumaczyć, ale warto przeczytać, mam słaby translator w głowie. :))))

To znaczy, że niektórzy Amerykanie uważają tak jak ja, że nie ma żadnej różnicy, pomiędzy tym, czy rządem federalnym rządzą demokraci czy republikanie, czy prezydentem Stanów Zjednoczonych jest demokrata czy republikanin, że to są ci sami ludzie. :)))) Oni Obamę uważają, za "jastrzębia", a więc republikanina, i że tym samym jest wierny tej samej idei, co republikanie chociaż jest oficjalnie demokratą. :)))))

Jak to ma się do tego, o czym piszą na polskich portalach Polacy mieszkający tam na stele, oni często piszą, że jednak demokraci, to nie to samo co republikanie, czyżby i oni żyli tam w jakimś matriksie? No chyba, że i tam na portalach rządzi WSI, SB, KGB i komunistyczna agentura?:))))
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czekoladowy Rambo terroryzuje Los Angeles   
Lju, 2013.02.11 o 10:49
Amerykański Briewik będzie męczennikiem ze względu na kolor skóry. To co się dzieje w USA przypomina sytuację opisaną w Dziennikach Turnera. Przecież ten typ to zwykły psychopata, dla którego zamordowanie dziecka jest misją, a tam w USA teraz śledztwo, czy mordercy coś nie usprawiedliwia. Żenada!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czekoladowy Rambo terroryzuje Los Angeles 
Piotr Świtecki, 2013.02.11 o 11:00
Wpadł mi w ok(n)o jakiś clip na YouTube twierdzący, że cała sprawa jest spreparowana przez policję, by mogła poczynać sobie jeszcze bardziej obcesowo.
Obawiam się, że jak zwykle - nic nie wiadomo na pewno :(
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czekoladowy Rambo terroryzuje Los Angeles   
Lju, 2013.02.11 o 11:07
Wcale bym się nie zdziwił. Ostatnio w USA jest wysyp tego typu rzeczy, od zastrzelenia "biednego czarnego bandziora", tak nagłośnionego, że nawet w Polsce był to news z pierwszych stron gazet, do sprawy obecnej, wszystko przedstawia się w krzywym zwierciadle, a za tym stoi cenzura i rozbrojenie ludności USA. Powodów jest pewnie więcej...
Pozdrawiam!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czekoladowy Rambo terroryzuje Los Angeles 
Paweł Tonderski, 2013.02.11 o 11:22
Też mam z tym niejaki problem, rozumiem facet się wkurzył, widzi jak jego kraj (stan i miasto!) i policja i cały system wymiaru sprawiedliwości to jeden wielki ściek. Ale czy wyjściem z tej sytuacji jest mordowanie córki i jej chłopaka, bo ona jest córką kolegi z jego pracy, bo tak można najłatwiej uderzyć w jego kolegów, którzy go zdradzili lub dlatego, bo on wie o nich to, że oni są bandytami ubranymi w policyjne mundury, którzy wykorzystują swoją władzę do popełniania pospolitych przestępstw? Widać, że i w Stanach system władzy się wali i tyle. :)))) Bolszewizm i syjonizm po prostu nie ma przyjaciół!

Rozumiem, że to miała być kara dla jego przełożonych i dla systemu, ale moim zdaniem w ten sposób i tak niczego się nie uzyska, a tym bardziej niczego się nie zmieni, oni z niego i tak zrobią wariata i psychopatę.

A potem zwykłym ludziom na ich szyjach zacisną jeszcze mocniej obroże!

Okaże się, że po tzw. misjach pokojowych niosących do krajów muzułmańskich amerykańską demokrację, w których uczestniczył mordował niewinnych autochtonów, wykonywał jakieś nielegalne misje czy "cóś". Na pewno mają na niego jakieś haki, a jak nie to je spreparują. :))) To są mordercy w białych rękawiczkach z nienagannymi bielutkimi kołnierzykami, a policja z Los Angeles jest znana ze swoje brutalności i skorumpowania.

p.s.

Dlatego mnie tak irytuje, to co wypisują korwionowcy o przewagach wolnego handlu, jako remedium na każde zło, przecież USA jest jeszcze bardziej skorumpowane i opanowane przez lichwę, przemoc, bezprawie niż Polska.

To jest po prosty inny wymiar tego samego zła, inny matriks niż mamy w Polsce, na innym poziomie wszystko się odbywa. Miałem kilku znajomych, którzy chcieli zrobić interes w Stanach, nie udało się im, bo też jest mafia i układy, nikt cię nie wpuści na rynek, jak nie ma naprawdę dużych pieniędzy albo układów i odpowiedniego pochodzenia, i przy tym albo trzeba płacić policji, politykom i żydostwu albo mafii. Taka jest smutna prawda o Ameryce. Natomiast mam też znajomych, którzy pojechali do Stanów nie mając w zasadzie żadnego wykształcenia (samoucy), a zrobili tam duże pieniądze, dzisiaj na przykład są odpowiedzialni za komputeryzację w czołgach Abrams. Ale to praca dla rządu, to się nie liczy.

Żaden Polak nie zrobi naprawdę dużych pieniędzy w Stanach w pierwszym pokoleniu, jeżeli nie jest żydem albo nie posiada układów, drobnymi ciułaczami można zostać, można wykonywać dobrze płatną pracę, można zarabiać duże pieniądze, ale nie u siebie.

Po prostu w Stanach jest ludziom łatwiej żyć niż nam w Polsce, oni tam nie mają takiego ciśnienia, jak chcą pracować i tyle, to są te podstawowe różnice pomiędzy ich amerykańską rzeczywistością a polskim grajdołem.

Ja rozumiem, że dla Korwionowców to sukces, gdy ma się malutką firmę jednoosobową albo taką, w której zatrudnia się dwóch ludzi, ale czy o to chodzi w tzw. wolnorynkowej gospodarce - na rynku, gdzie największy wpływ ma niewidzialna ręka rynku? W kraju dobrobytu i szansy dla każdego, kto marzy o tym, aby zostać amerykańskim milionerem?!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czekoladowy Rambo terroryzuje Los Angeles   
Lju, 2013.02.11 o 11:32
Ten murzyn to prędzej tryb systemu, który wypadł. Śledząc obecne informacje na ten temat "objawia" nam się bohater, pewnie go sprzątną po czym uczynią zeń świętego politycznej poprawności, legenda już się tworzy...
Co do liberałów... liberalizm to niewolnictwo, jakiś rodzaj religii z kultem pieniądza.

Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑