słowa kluczowe: 2013, Kościół, Wielki Post, aborcja, demografia, dzieci nienarodzone, modlitwa, przerywanie ciąży, religia, życie.
Linki, cytaty, nowiny2013.02.08 14:24

40 Dni Dla Życia 2013

(poleca )
 
Zapraszamy Cię do wspólnej modlitwy za życie poczęte.
 

Jeśli życie jest dla Ciebie wartością?
Jeśli kochasz dzieci i pragniesz dla nich dobra i miłości?
Jeśli czujesz bunt w obliczu świata, który krzyczy o dowolności aborcji i selekcji dzieci, które mogą się narodzić a które nie powinny?
Jeśli czujesz bezsilność i myślisz, że Twój głos sprzeciwu jest niesłyszalny?
Zapraszamy Cię do wspólnej modlitwy za życie poczęte. W okresie Wielkiego Postu pragniemy przez 40 dni modlić się bezustannie w jego obronie.

Pomyślisz może, że to niemożliwe, by nieustannie modlić się przez 40 dni i 40 nocy. Masz rację, jako jedna osoba nie dasz rady. Ale jako Wspólnota możemy wszystko. Dlatego zapraszamy Cię, byś podarował JEDNĄ godzinę dla życia. 40 dni pomnożone przez 24 godziny w ciągu dnia dają nam liczbę 960? tyle osób potrzeba, by ta modlitwa się odbyła.

W jaki sposób możesz zgłosić się do modlitwy?

Wystarczy uzupełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na naszej stronie internetowej duchowaadopcjadziecka.wordpress.com

Kiedy będziesz się modlić?

W odpowiedzi na Twoje zgłoszenie otrzymasz od nas maila z konkretną datą i godziną Twojej modlitwy.

W jaki sposób możesz się modlić przez tę godzinę?

Możliwości jest wiele. Możesz odmawiać różaniec, Koronkę, litanie, możesz spędzić ten czas na osobistej modlitwie, albo udać się na adorację Najświętszego Sakramentu. Wybierz tę modlitwę, która jest bliska Twojemu sercu.

Skąd idea takiej modlitwy?

Idea wielkopostnej czterdziestodniowej krucjaty modlitewnej 40 Dni Dla Życia zrodziła się w Stanach Zjednoczonych. Tam właśnie katolicy modlą się przez 40 dni przed klinikami aborcyjnymi. Bezustannie ? w dzień i w nocy.

Ta skoordynowana, międzynarodowa kampania, jest prowadzona dwa razy do roku w wielu miejscach naszego globu. Wzięły w niej udział setki tysięcy ludzi. Do jej sukcesów należy zaliczyć zamknięcie dziewięciu ośrodków aborcyjnych oraz odejście z przemysłu aborcyjnego co najmniej 43 pracowników, w tym Abby Johnson, byłej dyrektorki jednego z oddziałów Planned Parenthood (największej w Stanach Zjednoczonych organizacji propagującej aborcję). Jednak najlepszą wiadomością jest fakt uratowania od aborcji 3599 dzieci i ich matek (dane z roku 2011). W ubiegłym roku w ogólnopolskiej modlitwie 40 Dni Dla Życia organizowanej przez naszą stronę wzięło udział prawie 2500 osób?

W zeszłym roku po raz pierwszy zorganizowaliśmy akcję 40 Dni Dla Życia za pośrednictwem naszej strony duchowaadopcjadziecka.wordpress.com. Osoby, które się do nas zgłaszały, pochodziły z różnych stron Polski, ale także spoza granic naszego kraju. Nie modlimy się przed klinikami ani szpitalami. Modlimy się w całej Polsce. Tworzymy dzięki temu łańcuch modlitwy, który mamy nadzieję i w tym roku obejmie cały nasz kraj.

Zapraszamy! Włącz się i podaruj jedną godzinę swojego Wielkiego Postu. Zaproś swoich najbliższych by również i oni się włączyli. Zaproś swoich przyjaciół i wspólnotę parafialną. Bądźmy odważnymi wyznawcami Chrystusa i obrońcami życia, które ofiarowuje nam przecież sam Bóg.

ks. Karol Starczewski oraz administratorzy strony DADP

 
 
Źródło: duchowaadopcjadziecka.wordpress.com 

2929 odsłon średnio 5 (7 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: 40 Dni Dla Życia 2013 
Christophoros Scholastikos, 2013.02.08 o 18:21
Duchowy aspekt zmagań cywilizacyjnych jest bardzo istotny. A modlitwa to broń w tej walce.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: 40 Dni Dla Życia 2013 
Piotr Świtecki, 2013.02.08 o 18:28
Zastanawiam się nad włączaniem (się) niewierzących w tego rodzaju akcje.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: 40 Dni Dla Życia 2013 
Christophoros Scholastikos, 2013.02.08 o 18:30
W modlitwę niewierzący nie może się włączyć bo stałby się z automatu wierzącym :-). Za to zaraz opublikuję apel w podobnym duchu gdzie już nawet niewierzący będą się mogli podpisać. Może nawet na główną by się nadawał razem z tym wezwaniem do modlitwy? Wszak to i polskie i rodzinne i chrześcijańskie. No i jakiś rodzaj umacniania szańca (nie normalnej i nie tradycyjnej, tylko jedynej prawdziwej i przyszłościowej) rodziny.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: 40 Dni Dla Życia 2013 
Marek Stefan Szmidt, 2013.02.10 o 12:08
Szanowni Panowie,
bardzo cenna akcja
pozdrawiam serdecznie
MStS
PS. Ocena 5
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑