słowa kluczowe: Anna Grodzka, Bęgowski, Grodzka, Krzysztof Bęgowski, LGBT, PRL, Ruch Palikota, gender, lewactwo umysłowe, manipulacje, transseksualizm, zboczenia, zboczenice, zboczeńcy, żęder.
Linki, cytaty, nowiny2013.02.06 16:00

Anna Grodzka. Wielka mistyfikacja

(poleca )
 
Anna Grodzka alias Krzysztof Bęgowski. Wg dokumentów służb specjalnych PRL-u władze partyjne miały do niego najwyższe zaufanie.
 
Anna Grodzka w mainstreamowych mediach jest przedstawiana jako niezwykle wrażliwa, delikatna osoba, która dzielnie pokonuje kolejne zakręty swojego życia. Tymczasem z dokumentów służb specjalnych PRL, do których dotarła „Gazeta Polska” wyłania się zupełnie inny obraz. Jest to wizerunek działacza studenckiego i partyjnego, który twardo stąpa po ziemi, przeszedł długotrwałe polityczne szkolenie wojskowe i szefował ważnym przedsięwzięciom gospodarczym w czasach Polski Ludowej.

Anna Grodzka, czyli Krzysztof Bęgowski, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiego parlamentu. Z racji zasiadania w Sejmie Anna Grodzka podobnie jak każdy parlamentarzysta podlega ustawie lustracyjnej. Gdy jednak wpisuje się jej nazwisko w wyszukiwarkę katalogów Biura Lustracyjnego znajdującą się na stronach Instytutu Pamięci Narodowej, pojawia się informacja: znana jako Krzysztof Bęgowski. Jaki jest wynik postepowania lustracyjnego? Na razie nie wiadomo – nie ma na ten temat żadnych danych na stronach internetowych IPN. Według naszych informacji cały czas trwa kwerenda dotycząca Krzysztofa Bęgowskiego. Niedawno odnalazła się jedna z teczek paszportowych Krzysztofa Bęgowskiego, która rzuca zupełnie nowe światło na przeszłość Anny Grodzkiej.

Błyskawiczna kariera

Krzysztof Bogdan Bęgowski urodził się 16 marca 1954 r. w podwarszawskim Otwocku jako jedyny syn Kazimiery i Józefa, żołnierza zawodowego Ludowego Wojska Polskiego w stopniu pułkownika. Krzysztof studiował na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie ukończył wydział psychologii (specjalizacja psychologia kliniczna). Dokumenty służb specjalnych PRL-u pokazują karierę partyjną, którą zaczął, będąc jeszcze studentem. Na V roku psychologii w 1982 r. (trwał wówczas stan wojenny) był już członkiem egzekutywy Podstawowej Organizacji Partyjnej Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, pracownikiem Rady Okręgowej Socjalistycznego Związku Studentów Polskich, gdzie był jednocześnie członkiem Komitetu Wykonawczego ds. Pracy Politycznej, a później ds. Szkoleń. We wrześniu 1982 r. Krzysztof Bęgowski został skierowany do Szkoły Podchorążych Rezerwy w Łodzi, gdzie odbywały się szkolenia polityczne. Po długotrwałym przeszkoleniu wojskowym (taka informacja znajduje się w kwestionariuszu paszportowym Bęgowskiego z 1986 r.) został dyrektorem Alma Pressu, wydawnictwa ZSP założonego w 1984 r. przez Jarosława Pachowskiego, członka PZPR, syna ambasadora PRL-u na placówkach w Brukseli, Paryżu, Sztokholmie i w Kambodży.

Przyjaciel socjalizmu

Przebieg kariery Krzysztofa Bęgowskiego, jaki wyłania się z dokumentów służb specjalnych PRL-u, pokazuje, że władze partyjne miały do niego najwyższe zaufanie. Świadczą o tym m.in. liczne wyjazdy za granicę – często podróżował do ZSRS. Był m.in. w Moskwie i Rostowie w lipcu 1982 r. na seminarium szkoleniowym – stroną zapraszającą był Komsomoł – komunistyczna organizacja młodzieżowa. Jako sekretarz Komisji Informacji Rady Naczelnej ZSP w 1984 r. był w NRD – Berlinie Wschodnim i Lipsku – na wizytacji firmy Reprotechnik. Jako dyrektor i redaktor naczelny studenckiej oficyny wydawniczej Alma Press pojechał też na Kubę w Brygadzie Młodzieżowej im. R. Miałowskiego, do Jugosławii oraz do Austrii do firmy Sony. Co ciekawe, na dokumentach wyjazdowych Krzysztofa Bęgowskiego Ministerstwo Spraw Wewnętrznych odnotowało, że „wpis w książeczce wojskowej nie wymaga dalszych wyjaśnień”, co oznaczało, że za osobę wyjeżdzająca gwarancje brały wojskowe służby specjalne PRL-u.

Krzysztof Bęgowski posługiwał się paszportem uprawniającym do wielokrotnego przekraczania granicy, na który w czasach PRL-u mogli liczyć tylko ludzie władzy.

Wśród znajomych Krzysztofa Bęgowskiego z lat 80. można znaleźć nazwisko Aleksandra Kwaśniewskiego, Marka Siwca, Jarosława Pachowskiego, Stanisława Cioska, Włodzimierza Czarzastego, Sławomira Cytryckiego, Ryszarda Kalisza czy Wiesława Kaczmarka.

Koniec lat 80. był dla Krzysztofa Bęgowskiego czasem kariery biznesowej i partyjnej. Był członkiem PZPR, a po zmianach ustrojowych – SdRP i SLD. Jednocześnie prężnie działał w biznesie – w spółkach obok Krzysztofa Bęgowskiego można znaleźć ludzi powiązanych z wojskowymi i cywilnymi służbami specjalnymi PRL-u, głównie z Departamentem I MSW, czyli wywiadem.

Krzysztof zostaje AnnąNa tym samym wydziale psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, na którym szkolił się Krzysztof Bęgowski, w końcu lat 70. studiował także Piotr Pacewicz, uczestnik obrad okrągłego stołu, jeden z założycieli „Gazety Wyborczej”. To właśnie Pacewicz w swoim cyklu „Pociąg osobowy” w kwietniu 2010 r. zamieścił obszerny wywiad z Anną Grodzką, pt. „Skazana na płeć”: „Anię Grodzką przedstawiła mi dziennikarka „Gazety”. Potem Ania opowiedziała mi swoją historię w programie „Pociąg osobowy” – zaczyna swój wywiad Pacewicz. A wcześniej, zapowiadając rozmowę, pisze: „Z Anną Grodzką, która właśnie zakończyła proces zmiany płci, prezeską fundacji Trans-Fuzja, rozmawia Piotr Pacewicz”. Tymczasem Anna Grodzka na łamach „Wyborczej” gościła już wcześniej, m.in. w 2009 r., gdy pisano na temat debaty zorganizowanej przez Krytykę Polityczną w kawiarni Nowy Wspaniały Świat, gdzie Anna Grodzka, jedna z głównych uczestniczek, była przedstawiana jako prezeska fundacji Trans-Fuzja. Jednocześnie w urzędowych dokumentach w 2009 r. prezesem Fundacji był Krzysztof Bęgowski. Według oficjalnych informacji Krzysztof Bęgowski operację zmiany płci przeszedł w Bangkoku – proces zmiany płci miał się zakończyć w 2010 r. Krzysztof Bęgowski podobnie jak wielu innych znanych byłych działaczy Związku Studentów Polskich należał do Stowarzyszenia Ordynacka. Teraz – już jako Anna Grodzka – nadal jest w Stowarzyszeniu, m.in. obok Włodzimierza Cimoszewicza, Marka Belki czy Andrzeja Rozenka.

Posłanka Grodzka

W 2010 r. przy ogromnym wsparciu prorządowych mediów Anna Grodzka została posłem Sejmu VII kadencji – wystartowała z listy partii Janusza Palikota z okręgu krakowskiego. A ponieważ wcześniej była członkiem SLD, została karnie usunięta z Sojuszu. W partii Janusza Palikota zajmuje wysoką pozycję – jest wiceprezesem klubu parlamentarnego Ruchu Palikota, wiceprzewodniczącą komisji kultury i środków masowego przekazu, członkiem komisji sprawiedliwości i praw człowieka oraz wiceprzewodniczącą parlamentarnej grupy kobiet. Należy także do ” Parlamentarnego Zespołu na rzecz Tybetu oraz Polsko-Izraelskiej Grupy Parlamentarnej.

W kampanii wyborczej Anna Grodzka przedstawiała się jako osoba działająca w biznesie. W oświadczeniu majątkowym złożonym na początku kadencji napisała, że zasiada m.in. w Multicolor Film Agency – w oświadczeniu majątkowym z tego roku nie ma już takiego wpisu.

– Prezes Grodzkiej nie ma w tej chwili w firmie – powiedział nam Paweł Sołodki z Multicolor Film Agency. Po chwili dodał, że agencja zawiesiła swoje funkcjonowanie na czas działalności politycznej Grodzkiej. Dodał, że o planach firmy na przyszłość może poinformować nas Lalka Podobińska z działu organizacyjnego firmy. Wspomniana Lalka Podobińska to Stanisława Fedorowicz-Podobińska, pełniąca funkcję dyrektora biura poselskiego Anny Grodzkiej. Podobnie jak jej pracodawczyni jest związana z Krytyką Polityczną. Warto podkreślić, że środowisko Krytyki Politycznej miało bardzo duży wpływ na publiczną promocję Grodzkiej, która faktycznie zaczęła się w 2009 r. Z kolei wśród asystentów społecznych Anny Grodzkiej jest m.in. Mariusz Wojciechowski, pracownik agencji ochrony Ekotrade, we władzach której zasiadali m.in. były minister spraw wewnętrznych w rządzie SLD Zbigniew Sobotka oraz Andrzej Piłat, były minister infrastruktury, także w rządzie Leszka Millera.

Wśród interpelacji poselskich Anny Grodzkiej duża część dotyczy leków i preparatów farmaceutycznych – nie ma w tym nic dziwnego, biorąc pod uwagę fakt, że Stanisława Fedorowicz-Podobińska, dyrektor biura poselskiego z wykształcenia jest farmaceutką, a przed objęciem obecnej funkcji pracowała w Bristol Myers Squibb, firmie biofarmaceutycznej.

Anna Grodzka niedawno wniosła projekt ustawy o uzgodnieniu płci, według którego do urzędowej zmiany płci wystarczy oświadczenie danej osoby.

Budowa nowej lewicy

Komentatorzy polityczni nie mają wątpliwości, że Ruch Palikota w zamysłach miał być początkiem nowej lewicy, eliminującej ze sceny politycznej Sojusz Lewicy Demokratycznej.

Z Januszem Palikotem zaprzyjaźniony jest Adam Michnik i Aleksander Kwaśniewski, sąsiedzi z al. Przyjaciół. W budowie nowego ruchu istotnym elementem jest Anna Grodzka, o której ciepło wypowiadają się byli koledzy ze Związku Studentów Polskich, zrzeszeni dziś w Stowarzyszeniu Ordynacka. W listopadzie ubiegłego roku Włodzimierz Czarzasty, szef Ordynackiej, powiedział, że Aleksander Kwaśniewski, właściciel legitymacji członkowskiej nr 1 i jednocześnie szef Rady Senatorów stowarzyszenia, chce zorganizować kongres nowej lewicy. W tym celu w warszawskiej siedzibie Fundacji Kwaśniewskiego „Amicus Europae”, mieszczącej się przy al. Przyjaciół, odbyło się spotkanie, w którym m.in. wzięło udział całe ścisłe kierownictwo stowarzyszenia. W wypowiedzi dla Pierwszego Programu Polskiego Radia Włodzimierz Czarzasty przypomniał, że ze Stowarzyszeniem Ordynacka związani są nie tylko ludzie SLD, ale również Platformy Obywatelskiej, np. poseł PO Miron Sycz, czy Ruchu Palikota, m.in. rzecznik Andrzej Rozenek i wiceszefowa parlamentarnego klubu Ruchu Palikota Anna Grodzka.

Nazwisko posłanki Ruchu Palikota nie padło przypadkowo – aktualnie jest ona kojarzona z działalnością na rzecz osób transseksualnych. A ci – jak pokazały ostatnie wybory parlamentarne – odwrócili się od SLD i zagłosowali na Ruch Palikota, mając tam swojego reprezentanta.

Annę Grodzką można spotkać na paradach równości: jeździ też po Polsce na spotkania edukacyjne. A wszędzie towarzyszą jej media, które skrzętnie relacjonują jej obecną działalność.

Autor: Maciej Marosz, Dorota Kania. Współpraca: Samuel Pereira. Żródło: Gazeta Polska. 
 
Źródło: niezalezna.pl
I jeszcze: WHO o transseksualizmie: zaburzenie umysłowe

4322 odsłony średnio 5 (2 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Anna Grodzka. Wielka mistyfikacja 
Christophoros Scholastikos, 2013.02.06 o 17:31
To nie zaburzenia umysłowe. To OPERACJA ANNA. Duża kasa, duża sława, duże wpływy i władza. Wykonuje wyszkolony, płacą ci co chcą demoralizacji, zgnilizny, wywrócenia naturalnego porządku, diabelska rewolucja która na celu ma teraz RODZINĘ.

A gdyby tak uprowadzić i ponownie doszyć? Ale by były JAJA.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Anna Grodzka. Wielka mistyfikacja 
MatiRani, 2013.02.06 o 17:42
HAHAHAHA!
( bylyby jaja )

Powazniej, to ktos wie kto finansuje Palikota i Grodzka?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Anna Grodzka. Wielka mistyfikacja 
Christophoros Scholastikos, 2013.02.06 o 17:52
Zdaje się, że pierwszy jeździ na zebrania grupy bildenberg. Pewnie pobiera kasę u rodów budujących nwo. Może nawet bez pośredników.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Anna Grodzka. Wielka mistyfikacja 
Piotr Świtecki, 2013.02.06 o 17:59
Dodam jeszcze, że często w odbiorze społecznym Palikot funkcjonuje jako głupek, "Palikmiot", niby żartowniś, cham itp. Nic bardziej błędnego! Podobnie pan Anna, jak się okazuje. Żadne z niego zboczone cielątko, które by należało tolerować i pomagać nieść krzyż. A tu właśnie prof. Bartyzel mówi o rewolucjach, w tym o tej dziejącej się współcześnie, przekształcającej obyczajowość i kulturę: +www.youtube.com Polski punkt widzenia - 05.02.2013 | TV Trwam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Anna Grodzka. Wielka mistyfikacja 
Christophoros Scholastikos, 2013.02.06 o 18:06
Palikot to tester. Oni muszą wiedzieć gdzie jest czerwona linia i dokąd mogą się posuwać. A prof. Bartyzel znakomicie i smakowicie o rewolucjach prawi.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Anna Grodzka. Wielka mistyfikacja 
Piotr Świtecki, 2013.02.06 o 18:08
U nas, obawiam się, implementują rewolucję coraz pospieszniej, bez znieczulenia.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Anna Grodzka. Wielka mistyfikacja 
Christophoros Scholastikos, 2013.02.06 o 18:35
Na to wszystko wskazuje. Pytanie gdzie i jak się przeciwstawić. Tak dla rachunku sumienia.
Pzdr
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Anna Grodzka. Wielka mistyfikacja 
Paweł Tonderski, 2013.02.06 o 19:06
Wiesz coś na temat tego, że jakoby pan Winnicki ma wejść w koalicję z PiS-em, i że ma wystartować ze wspólnych list z PiS-em do parlamentu europejskiego razem z Zawiszą, wykluczając z tego ONR? W ogóle to jest dla mnie jakaś ściema...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Anna Grodzka. Wielka mistyfikacja 
Christophoros Scholastikos, 2013.02.06 o 19:28
Z tego co piszą na profilach fejsowych to takiej opcji nie ma. Zresztą w Szczecinie (trzeci link +polacy.eu.org Winnicki wyraźnie mówi gdzie ma ten system. Nie jest więc tak, że to kokieteria. Musi być wiernym swoim słowom. OD wielu lat już jest pomimo młodego wieku. Dlatego ja sądzę, że to "dopiero początek" :).

Autorem tej idei jest wybiórcza +m.wyborcza.pl

Chyba dlatego, że ładny kontrast jest w wysokich apanażach Brukselskich zestawionych z deklaracjami mozolnej narodowej pracy i obalanie chorego systemu.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Anna Grodzka. Wielka mistyfikacja 
Christophoros Scholastikos, 2013.02.07 o 18:22
Z oficjalnego profilu Roberta Winnickiego na fejsie:
"Bieżące komentarze:

1. Korwin zapowiada rozbicie Ruchu Narodowego. Pewnie dlatego ciągle dostajemy zapytania od jego działaczy, jakby tu można się do nas przyłączyć; mocno wiarygodnych wysyła tych swoich agentów, bo strasznie narzekają na niego i na bajzel w KNP ;)

2. Jakiś anonim z kręgów, których zaloty RN odrzucił, próbuje siać ferment oznajmiając z kolei z namaszczeniem, że Winnicki i Zawisza dogadani są na start do Parlamentu Europejskiego z list PiSu, pod warunkiem zmarginalizowania ONR-u. Nie pozostaje mi nic innego, jak z równym namaszczeniem oznajmić, że to Jarek dogadany jest na start do PE z listy RN, ale pod warunkiem zmarginalizowania Hofmana, Błaszczaka i Brudzińskiego.

3. Rozspamował się również facebookowy trolling skierowany przeciwko RN. Chyba nie odrobili lekcji Gazety Wyborczej, że im więcej o nas mówią, tym więcej ludzi zaczyna interesować się ideą i tym szybciej rosną nasze szeregi.

Tak więc wszystkim internetowym trollom, złośliwcom, plujkom -dużo pączków i Szczęść Boże!"
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Anna Grodzka. Wielka mistyfikacja 
Piotr Świtecki, 2013.02.07 o 20:24
:-D

(przepraszam za spam, ale nie mogę powstrzymać radosnego rechotu :))
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Anna Grodzka. Wielka mistyfikacja 
Christophoros Scholastikos, 2013.02.07 o 20:50
Powala radość ducha, prawda? :-)))
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Anna Grodzka. Wielka mistyfikacja 
Paweł Tonderski, 2013.02.06 o 18:14
A jaki stosunek do pederastów, dzisiaj nazwanych dla niepoznaki gejami, miała przewodnia partia PZPR, do której ten przebieraniec kiedyś należał?

Wtedy ukrywał się w PZPR-e, że jest kobietą, czy jeszcze wtedy nią nie był? I co by z nim uczynili towarzysze z partii, jakby się o tym dowiedzieli?

Osobiście uważam, że ten facet wcale niczego sobie nie obciął, i że to jest oszustwo, ale oczywiście mogę się mylić. :))) Ale niektórzy młodzi dadzą się na jego gierki złapać, a teraz nawet może zostać piątą czy szóstą osobą w Polsce, będzie wicemarszałkiem Polskiego Sejmu. :)))))
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Anna Grodzka. Wielka mistyfikacja 
Christophoros Scholastikos, 2013.02.06 o 18:34
MO miała jedną zaletę, pedałów przywracała do normalności. To tak apropos epoki słusznie minionej.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Anna Grodzka. Wielka mistyfikacja 
Paweł Tonderski, 2013.02.06 o 18:39
No właśnie, przecież komuniści nie tolerowali w swoich szeregach dewiantów seksualnych. :))))
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Anna Grodzka. Wielka mistyfikacja 
w.red, 2013.02.06 o 20:52
Adolf też. Co nie przeszkadzało "środowiskom" ;)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Anna Grodzka. Wielka mistyfikacja   
Były bloger, 2013.02.06 o 18:53
Haków na ludzi szukano też w SB, gdzie zoptymalizowano poszukiwania hasłem "Korek, worek i rozporek". Czyli pijaństwo, kradziejstwo (a la łajdacwto), rozpusta lub pedalstwo. Najbardziej znana akcja anty-pedalska MO i SB nosiła kryptonim "Hiacynt". Czy przywracano ich do normalności? Szczerze wątpię. Raczej kierowano na kursy donosicielskie. Podobno najwybitniejszy pedał po tym kursie literackim napisał z rozpędu nigdy nie wydane dzieło "Rozrywkowa funkcja kiszki stolcowej"...

Pozdrawiam!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Anna Grodzka. Wielka mistyfikacja 
Christophoros Scholastikos, 2013.02.06 o 18:55
No to faktycznie, polska kultura sporo straciła przez niewydanie takiego tytułu :-).
A o przywracaniu do normalności to miałem na myśli działania prawencyjno - operacyjne prowadzone nomen omen pałą. Wszystko za przeproszeniem oczywiście.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Anna Grodzka. Wielka mistyfikacja 
Piotr Świtecki, 2013.02.06 o 18:48
Ofensywa medialna? Kolejny kwiatek z tej samej działki +www.tvn24.pl

I jeszcze jedno: nie można "zmienić płci"... Nie wiem czego uczą teraz w szkołach, być może i w tym jest wprowadzone zaburzenie hierarchii, ale kiedyś były to chromosomy (XX lub XY), dalej zdolność do wytwarzania jajeczek lub plemników, a dopiero dalej tzw. drugo- i trzeciorzędne cechy płciowe. A genderów żadnych ludzie wtedy nie mieli ;)

Ależ ja jestem ciemny i niepostępowy :((
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Anna Grodzka. Wielka mistyfikacja 
Paweł Tonderski, 2013.02.06 o 18:48
Jego też prześladują, jego też chcieli spalić, no po prostu w jakim my kraju żyjemy. :)))))) I tacy ludzie kiedyś walczyli w Solidarności o wolność i suwerenną Polskę. :)))))
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Anna Grodzka. Wielka mistyfikacja 
Piotr Świtecki, 2013.02.06 o 18:49
Hah, no właśnie, jeszcze ten dodatkowy smaczek, że to dzięki zboczeńcom mamy wolność, postęp i Europę w każdym domu ;-))
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Anna Grodzka. Wielka mistyfikacja 
Christophoros Scholastikos, 2013.02.06 o 18:51
U mnie Polska! Europa niech siedzi w Amsterdamie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Anna Grodzka. Wielka mistyfikacja 
Paweł Tonderski, 2013.02.06 o 19:05
Płci nie zmienisz, ale oni twierdzą, że niektórzy rodzą się już w ciele mężczyzny będąc kobietą albo na odwrót w ciele kobiety będąc mężczyzną. I rzeczywiście na milion urodzeń jest jedna efemeryda, takie przypadki się zdarzają, ale to naprawdę ułamek ułamka. :)))))

Kiedyś był przypadek tzw. zmiany płci, która jest tak naprawdę obcięciem narządów rodnych mężczyzny i zamianą ich poprzez chirurgiczny zabieg w pochwę, bez macicy i bez możliwości tak naprawdę po tym zabiegu bycia prawdziwą kobietą, ich pochwa nie wydziela niczego co przypominałoby kobietę, macicy nie mają, jajników nie mają, no ale niektórzy dewianci seksualni lubią widocznie takie doznania. :) Ja tam bym nie ruszył pani Grodzkiej, nawet po pijaku i to najmniejszym paluszkiem. :))) No ale może zlituje się nad nim pani Szczuka? :)))))

Ale do rzeczy, kiedyś jakiś dewiant w Szwecji zmienił swoją płeć, po czym stwierdził, że już nie chce być kobietą i na powrót zażyczył sobie bycie mężczyzną. :))))))

To prawie tak samo jak z tym gejem pingwinem z Nowego Jorku, do którego udawały się całe pielgrzymki gejowskie z całego postępowego świata, aby zobaczyć na własne oczy, że geje są nawet wśród zwierząt, i że to naturalne.

Jednak jakie było ich zdziwienie, kiedy do jego wybiegu wpuszczono pingwiny kobiety, od razu mu odeszło jego wrodzone skłonności i założył sobie gniazdo i począł ze swoją kobietą nowe pokolenie małych pingwinków. Po tym wydarzeniu pingwin pedał z Nowego Jorku przestał być modny i na topie. :))))))
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Anna Grodzka. Wielka mistyfikacja 
Christophoros Scholastikos, 2013.02.06 o 19:11
+natemat.pl

Normalnie do rangi symbolu urasta mi w tym momencie wydarzenie jak Palikot dostał w ryj na protestach antyacta.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Anna Grodzka. Wielka mistyfikacja 
Christophoros Scholastikos, 2013.02.10 o 23:07
Piśki też coś tacy mało jednoznaczni w tym wszystkim. Powinni jakoś bardziej życiowo reagować na tego Krzyśka-Annę Grodzkich. +narodowcy.net Chyba, że to informacja nieprawdziwa.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Anna Grodzka. Wielka mistyfikacja 
Piotr Świtecki, 2013.02.10 o 23:13
Skądinąd rozsądne komentarze. Jestem zawiedziony! Przecież tam powinna szaleć homofobia! I antyseszyzm z nacjorancją! A tu nic! Żadnych wyzwisk! Nawoływania do pogrmów! Nawet wyśmiewania nie ma! Wychodzi na to, że Prawdziwi Polacy (ale to Najprawdziwsi tacy) pisują wyłącznie na forach Wyborczej! ;-)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑