słowa kluczowe: Polacy, Polska, antykomunizm, język, kałomówstwo, klątwa, komuna, komunizm, komuniści, postkomuna.
Linki, cytaty, nowiny2012.12.09 11:42

Klątwa wisi nad Polakami

(poleca )
 
...na narodzie ciąży klątwa za nierozliczenie zbrodni komunistycznych
 
Być może jest to w jakiś sposób związane z eksplozją przed parunastoma już laty nagminnego zwyczaju przeklinania bez jakiegokolwiek uzasadnienia. Przeklinanie weszło do języka, a przyszło zapewne z robaczywego i schamiałego do szczętu umysłu, weszło do jężyka a ponieważ język jest podstawą kultury, zaraziło i zniszczyło kulturę i sięgnęło aż po czubek, gdy chamstwo uzyskało oficjalną koncesję w Platformie a następnie status oficjalnej instytucji w postaci Ruchu Palikota. Ten pan sam się właśnie przyznał do tego określenia.
 
Być może, jakie tam być może, to jest pewnik, na narodzie ciąży klątwa za nierozliczenie zbrodni komunistycznych – kilkadziesiąt tysięcy zamęczonych i zamordowanych przez reżim komunistyczny patriotów po II WŚ – zbrodniarze nie zostali osądzeni.
A do tego ciąży na narodzie wina za brak dekomunizacji i lustracji.
Do tego dochodzi zapomnienie o ponad stuttysięcznej rzeszy zamordowabnych przez Stalina Polaków w latach 30-tych, zapomnienie o ofiarach rzezi na Wołyniu i pozostawienie tysięcy zesłańców w Kazachstanie. To wszystko się mści na kolejnych pokoleniach.
Praw boskich i praw natury nie można bezkarnie ignorować. Przecież to jest oczywistość. Brak rozrachunków nie pozwala dokonywać jakichkolwiek bilansów, bo wszelkie kryteria zawisły w próżni. I żebyście się zes…. to tych praw nie przeskoczycie.
Jeżeli tego się nie zrobi, należy liczyć się z konsekwencjami.

A te są i będą poważne.
Bo nie zostało rozliczone jedno pokolenie bandytów.

Zarażone więc zostało pokolenie ich dzieci, a następnie i wnuków, a skażeniu ulegli także ludzie z nimi się stykający.
Nastąpiła koszmarna kumulacja zła, które nadal będzie się multiplikować, dopóki nie usunie się przyczyn zarazy.

zetjot • salon24.pl
rys. Andrzej Krauze

Źródło: +wzzw.wordpress.com 

2888 odsłon średnio 5 (4 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Klątwa wisi nad Polakami 
Hindukusz-Milena, 2012.12.11 o 21:10
Coś w tym jest.
Nie rozliczyliśmy nie tylko komunistów ale też bandytów z UPA. Ofiary tych zwyrodnialców do dziś nie mają godnych miejsc pochówku czy pomników. Pozwalając na przemilczanie tej tragedii ściągamy na siebie klątwę.
Tak więc zasłużyliśmy na nią i teraz mamy skutki.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Klątwa wisi nad Polakami 
Adam39, 2012.12.11 o 22:13
Hindukusz-Milena, zgodził bym się z tobą - "Nie rozliczyliśmy nie tylko komunistów ale też bandytów z UPA" - gdyby Polacy w Polsce mogli decydować o tych sprawach. A tak nie jest, ponieważ żydokomuna po różnymi flagami, wcześniej socjalizmu, obecnie demokracji, trwa cały czas od 1944 roku.
Musimy sobie uzmysłowić, że my Polacy w Polsce nie jesteśmy politycznymi decydentami i nie możemy wybierać co dla nas dobre, a jedynie biernymi lub zmuszanymi wykonawcami nie naszych interesów.
pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Klątwa wisi nad Polakami 
Hindukusz-Milena, 2012.12.11 o 22:27
Adam39,
Właśnie o to mi chodzi, że jesteśmy za bardzo bierni. Co to znaczy żeby rządziła nami jakaś mniejszość ? Przecież to Polacy ich wybierają ! Nie da się sfałszować całkowicie wyniku wyborów. Można je tylko "kosmetycznie poprawić"
Wynika z tego, że jesteśmy w większości głupim lub zdemoralizowanym narodem a więc klątwa od niebios słusznie się należy.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑