słowa kluczowe: Polacy, Polska, brojlery, ciemnogród, komuna, okupanci, oszuści, rządzący.
Polska2011.12.18 17:07

Panowie z naszego portalu!!!

 

Czy wyście zaczadzieli propagandą żydowską?!!

 
Ani nie jestem na was wściekły, ani nie chcę przywoływać kolegów do porządku. Chcę tylko abyście wyszli na świeże powietrze. Nigdy tego nie robiłem, ale........do cholery.
 

Powiem uczciwie, że nie spodziewałem się takiej oceny POLAKÓW na naszym portalu. Paweł Tonderski napisał świetny art. - http://polacy.eu.org/1267/co-zrobic-aby-polska-stala-sie-wolnym-i-suwerennym-panstwem-/#c13130.

A co wyście zrobili  własnymi komentarzami. Nie będę cytował. Powiem tylko, że robi mi się niedobrze jak to czytam. Czy wam naprawdę już żydoprzekaziory zlasowały całkowicie mózgi.

Co prawda nie czytam i nie oglądam żydowszyzny, ale sądzę , że michnikoidy chętnie was zatrudnią u siebie. Czy wy tak myślicie naprawdę? Czy powariowaliście zupełnie. Powiem od siebie - nie ładnie, ochyda.

Jak bym czytał za komuny żydokomunistyczne przekaziory np Trybunę Ludu, gdzie to władze byłył cacy, tylko społeczenstwo nie dorosłe.

Jak bym czytał "trzydzieści" lat póżniej g.wymiotne michnikoidów, że władza jest cacy tylko znów społeczeństwo jest nie dorosłe. Kto wam zezwolił szkalować wasze siostry, wasze matki, waszych braci, waszych ojców. Czy wyscie sie pomieniali z ......... na głowy!!!

Ja powiem wprost - wypraszam sobie takie pisanie na portalu POLACY!!!

Jeśli już masz jeden z drugim jakieś oceny negatywne, to podaj jakieś przyczyny tego faktu. Bo głupoty to wszyscy potrafią pisać.

Tyle lat czytałem, oglądałem jaki to POLSKI NARÓD jest leniwy, ciemny, zaściankowy, tępy i wszystkie nieszczęścia tego świata były domeną Polaków. Tylko ja wiem i wiedziałem, że to piszą wszarze żydokomunofaszystowskie okupujące POLSKĘ.

Potrzeba było dziesiątek lat na zaprzeczenie tym okupującym oszustom. Dzisiaj gdy POLAKÓW okupant wygonił za chlebem w świat , ten świat docenia POLAKÓW. Docenia ich zdolności, docenia spryt, docenia solidność, docenia pracowitość. Nawet żydowskie przekaziory muszą to czasami napisać wbrew temu co pisały zawsze.

A wy tutaj oceniacie w imię kogo, w imię czego, w imię jakich doświadczeń, obserwacji, wiedzy???

Zobaczcie czy w innych panstwach jest inaczej?!! Dziesiątki lat niszczenia POLSKI, POLSKOŚCI ma napewno negatywne skutki. Codzienne wbijane klamstwa latami muszą przynieść złe plony. Zakłamane, zafałszowane "wybory". Zakłamana zafałszowana władza okupacyjna. Zakłamana zafałszowana historia. Zakłamana zafałszowana nauka, kultura - wszystko.

My i tak jesteśmy silnym POLSKIM NARODEM, bo trwamy, bo jesteśmy - a planiści nas mieli zlikwidować wszystkich. Napewno jesteśmy poobijani, pokaleczeni, posiniaczeni, ale nie jesteśmy brojlerami, paszą, bydłem jak by chciało żydostwo.

Dlatego zwracam się do internautów, aby wiedzieli co piszą. Aby czasami się zastanowili czy na likwidowanej POLSCE przez oszustów i przybłędów światowych należy tańczyć pod ich batutą, czy bronić POLSKI, POLSKOŚCI, POLAKÓW?!!

 
 
:_((( 

5077 odsłon średnio 5 (3 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Uderz w stół 
Piotr Świtecki, 2011.12.18 o 18:21
Ja się poczuwam wywołany do tablicy. Ale mi czasem ręce opadają. Jojczyć to potrafimy. Jacy to my wspaniali, tylko że biedni. A biedni, bo tacy wspaniali. Ale za to mamy MORALNĄ WYŻSZOŚĆ, ha! Nad wszystimi ludami, narodami. Ale i kasę by się chciało mieć... Tylko jakoś nie ma... To przynajmniej pozrzędzić można!

I jeszcze te pieniste spory o imponderabilia...

KJW przynajmniej zaproponował Cywilizację Polską. Ale nie. Za trudne. Lepiej dreptać w kręgu pojęć i światopoglądu sprzed stu lat.
Tylko że to przekonuje wyłącznie przekonanych i nie prowadzi donikąd.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Uderz w stół 
w.red, 2011.12.18 o 18:51
Wybacz o szlachetny, ale już konkretniejszy wymiar ma zarys projektu Pana Opary opisany w ostatniej notce.
Choć jak przypuszczam ten niedostatek wynikający z braku "idei spajającej" kiedyś eksploduje (o ile nie sposiłkują się częścią koncepcji JKW).

"..Lepiej dreptać w kręgu pojęć i światopoglądu sprzed stu lat.."

Ano lepiej, niż budować na piasku (czy może raczej w wirtualnej przestrzeni)kosztem tego co jest częścią naszą historii.
Na nieprzekonanych istnieje tylko jedna metoda. "Igiełka Anusi Barzobohatej" i przykład. Natomiast lemingi w większości pozostaną lemingami. Kaczka ma wszak wygodniejsze życie od orła (mam na myśli kaczkę hodowlaną).
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Uderz w stół 
Zenon Jaszczuk, 2011.12.18 o 19:06
Mufti.
Jak raz Ciebie nie czytałem. To był dzisiajszy chyba koment.Jednak jeśli masz takie same poglądy jak opisałem to Twój problem lub zabawa. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Uderz w stół 
Piotr Świtecki, 2011.12.18 o 19:53
Zenon
Sam przecież nie raz piszesz o "brojlerach".
Pozdrawiam,
MT
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Uderz w stół 
Zenon Jaszczuk, 2011.12.18 o 20:04
Mufti.
Piszę to pewnie za mało powiedziane, może i myśle, aby było inaczej. Nie moge jednak czytać ( nie dziw się) z tych samych powodów nie moge oglądać telewizji, czytać g, wybiórczej. Nie chciałbym abym nie mógł czytać naszego portalu. Bo naprawdę określenia Polaków jako ; zaścianek, ciemnogród, bydło itd zostawiam żydom . Nic nie poradze, takie skrzywienie organizmu, że nie mogę jak to piszą Polacy. Pozdrawiam. Napisałem na początku, że nikogo się nie czepiam, nikogo nie pouczam. Proszę tylko o gust.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Zeniu, a konkretniej ? 
w.red, 2011.12.18 o 18:36
Kto i z jakiego powodu przyczynił się do Twego wzburzenia ?
Że któryś z kolegów napisał o naszych narodowych przywarach ? Dajże pokój, nie jesteśmy i nigdy nie byliśmy idealni jako społeczeństwo ani jako ludzie. Gdyby tak było sakrament pokuty nie miałby uzasadnienia, a z kolejek do konfesjonałów wnoszę że ciągle mamy problemy z samymi sobą.
Polski ani jej historii nigdy nie tworzyły "masy" tylko nieliczni ( w końcu "demokracja" to stosunkowo świeży wynalazek). Przykładzik ? Czasy AK, czasy Solidarności.
To nie były erupcje zbiorowej świadomości bo działali nieliczni. Za to większość spijała owoce ich wysiłku ( no i konsekwencje też).
Jesteśmy tylko ludźmi ze swoimi słabościami i przywarami oraz uwarunkowaniami i trzeba sobie to otwarcie powiedzieć. A nie czarować się wzajemnie.
Rzecz w tym by tych nie chcianych fuzli było w nas jak najmniej. By nie pozwolić na świadome uwarunkowywanie się zaplanowane i prowadzone wobec nas z premedytacją.
Wyrywać chwasty, a pielęgnować to co piękne i szlachetne. A przede wszystkim nauczyć się rozmawiać i słuchać drugiego po to by go zrozumieć. To z kolei moim zdaniem pozwoli na porozumienie. A w efekcie przełoży się na zniweczenie wysiłków zmierzających do podzielenia w zróżnicowania nas wszystkich.
Dlatego Zeniu równając do najlepszych trzeba pamiętać o własnych niedoskonałościach. By kiedy przyjdzie co do czego nie wycofywać się z uszami po sobie.
Oczywiście też, że zdają sobie z tego sprawę nasi wrogowie wmawiając nam większe i głębsze uzależnienia i słabości. Trzeba jednak mieć w sobie moc i wiedzę do nie ulegania takiej argumentacji. A wiedza bierze się nie tylko z książek tylko z materiału przyswojonego empirycznie. Bo tylko empiria skutkuje wewnętrznym przekonaniem. A to zaś z kolei daje nam "kopa" do walki o to co w co wierzymy.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zeniu, a konkretniej ? 
Zenon Jaszczuk, 2011.12.18 o 19:17
w.red.
Z oczywistych wzgledów nie będę za Wami o tym dyskutował. Nigdzie nie napisałem o Polakach jako narodzie wybranym. Napisałem, że jesteśmy jak inne państwa mieleni codziennie. Jednak takie bzdety jak tam napisane to naprawdę "wolę" oglądać w telewizji, czytać w g, wybiórczym czy innym badziewiu. Jeśli ja nie mam racji, to zaprosmy michnikoidów, grossów, stolcmanów itd. Bo jeśli sie zgadzamy z nimi to po co Polacy.eu.org. Ja proponuję brojlery mnichnikowe . Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zeniu, a konkretniej ? 
w.red, 2011.12.18 o 19:48
Zenek prosiłem o konkrety. Nie naśladuj więc wymienionych przedstawicieli "narodu wybranego" tylko pisz o co biega i poprzyj to przykładem. Jak nie tu to na priv lub na "kłódzie". Wq... mnie takie niedopowiedzenia :/
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zeniu, a konkretniej ?   
ratus, 2011.12.18 o 19:51
Dokładnie.
Z przyjacielskiej ręki nie boli.
pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zeniu, a konkretniej ? 
Zenon Jaszczuk, 2011.12.18 o 20:14
w.red.
Tobie się bodoba Zosia, a mnie Marysia. Chociaż stwiedziliśmy razem, że obie piękne. Poczytaj komenty pod wskazanym art. Może Tobie się tym razem podoba chociaż mnie nie. Powiedzmy, że mam uczulenie na POLSKĘ i dobre imię POLAKÓW.Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zeniu, a konkretniej ? 
w.red, 2011.12.18 o 20:40
Zeniu nie posądzaj mnie proszę o celową ignorancję. Zanim napisałem komentarz przeczytałem jeszcze raz ten temat i komentarze. Gdybym tego nie zrobił nie zabierałbym głosu.
Nie zauważyłem nic co moim zdaniem mogła Cię wzburzyć i stąd moja prośba. Napiszesz - dobrze. Nie napiszesz - trudno. To nic między nami nie zmieni. Ale też zostaną niedopowiedzenia. A tak być nie powinno.

pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zeniu, a konkretniej ? 
Zenon Jaszczuk, 2011.12.18 o 21:00
w.red.
Jesteś męczydusza. Nie pisałem tego, aby kogoś konkretnie wskazywać palcem. Napisałem, że takie określenia mnie osobiście wk...... i tyle. Czy u Pawła jest z jedno zdanie o ciemnocie itd. Czyli jak by większośc dyskusji nie na temat z konkretami przedstawionymi przez Pawła. Przeczytałem obecnie calośc i widzę, że Jacek próbował tam 'łagodzic obyczaje". A tak "naprawdę" to Polska jest kurwą, odbytnicą europy - to z Miłosza którego "Polacy" pochowali na skałce. Wierzysz w to? Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zeniu, a konkretniej ? 
w.red, 2011.12.18 o 21:08
Widzisz Zeniu, czego to matka nie zrobi dla dobra swoich dzieci (obojętne jakie by nie były). Owszem, nawet pójdzie na ulicę jak będzie konieczność. Taka jest matka.
Jedyne co mnie burzy to fakt że dzieci same ją tam wysyłają licząc że dzięki temu dadzą im obcy ludzie polizać lizaka :/
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zeniu, a konkretniej ?   
ratus, 2011.12.18 o 21:14
Trafniej nie mogłeś.
pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zeniu, a konkretniej ? 
Zenon Jaszczuk, 2011.12.18 o 21:21
w.red.
Czytam i oczom nie wierzę. Nigdy o tym nie pisałem. Czytałeś zapewne sam nie jeden raz, że w Polsce jest około sześciu milionow żydów. Nie będziemy sie kłócic o milion w tą czy tamtą. My widzimy tylko czapę żydowską w Polsce. Reszty nie widzimy. Chociaż wiemy, że jest. Przecież to nie Polacy pochowali tego żydowskiego wroga Polski na skałce. Czy hucpę w Jedwabnem - gdzie tam są Polacy. I setki innych przykładów. Ja bym był ostrożniejszy z tymi własnymi dziećmi. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Panowie z naszego portalu!!! 
janekk, 2011.12.19 o 00:48
Zenku,jak tu ocenić twój artykuł? Za jasne widzenie sprawy oczywiście (+) ale za to że dałeś się sprowokować moim zdaniem tylko jednej i to nowej osobie na naszym portalu muszę z bólem serca przyznać (-). Tylko ktoś z wypranym przez propagandę mózgiem albo świadomy swojego celu apostoł będzie rozciągał cechy pewnego marginesu który jest w każdym narodzie na cały naród. Każdy okupant będzie dobierał sobie właśnie ludzi z tego marginesu (selekcja negatywna) aby realizować swoje cele bo porządni ludzie na współpracę nie pójdą. Oczywiście mogą wśród tych zdrajców ludzie nie zdający sprawy z tego że są tylko narzędziem dla tych którzy ich wypromowali ale chociaż ich główną motywacją może być chciwość i próżność to i tak nie może być dla nich taryfy ulgowej.
Ostatnio napisałem coś o próbach zawracania na właściwe tory najaktywniejszego blogera naszego portalu i to mi się na razie potwierdza. Zresztą od czasu jak Mik dał sobie spokój (odpukać w niemalowane drewno) należało się spodziewać jakiegoś nowego misjonarza (kogoś z misją ale niekoniecznie chrześcijańską). Tyle że tu chyba sami zatwardziali grzesznicy więc mam nadzieję że i kolejni misjonarze nic nie wskórają.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Panowie z naszego portalu!!! 
Zenon Jaszczuk, 2011.12.19 o 07:20
Janekk.
Nie chciałem z "grzeczności" imiennie.Ty znalazłeś, inni nic nie widzą.:-)))A ja tylko napisałem, na naszym portalu nie idz tą drogą. Zobaczymy jak bedzie dalej. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jeszcze jeden kwiatek 
Jacek, 2011.12.19 o 15:05
Jak podało Radio Plus, w Legnicy organizuje się wiglię wielonarodową na której bedą różne narodowości (łącznie z naszymi znajomymi). Kolejny prezencik na gwiazdkę dla Polaków. Chciałbym wiedzieć co to za szczurołap podkłada nam tak toksyczną truciznę o nazwie multi-kulti. Jak sprytnie jest opakowana w sreberko. Na taką wigilię na pewno nie pójdę.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Panowie z naszego portalu!!! 
Zenon Jaszczuk, 2011.12.19 o 15:54
Jacek.
Nie jest to odkrycie, ale warto przeczytać. +zaolziak.nowyekran.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Panowie z naszego portalu!!! 
w.red, 2011.12.19 o 16:43
Niby nic nowego, ale solidnie do kupy zebrane i opisane.
Po prostu dobre. Jedyne co mnie burzy to komentarz tego lewaka red 1966 pod tekstem (że też go autor nie wyciął )
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Panowie z naszego portalu!!! 
Zenon Jaszczuk, 2011.12.19 o 18:05
w.red.
Dlatego podałem, bo zebrane ladnie do kupy. My i tak o tym piszemy, ale gdzie tam mi do tego gościa. Redku a mnie nie, bo przeczytałem kilka zdan i zrezygnowałem. Nie wnikam co on tam napisał, ale to nie jest koment tylko księga. moim zdaniem komenty powinny byc krótkie i treściwe. Bo jeśli jest inaczej to pisz jako art. a nie koment. nie wiem czy się ze mną zgadzasz, ale z zasady takich taśiemców nie czytam. Pozdrawiam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Panowie z naszego portalu!!! 
Jacek, 2011.12.19 o 19:25
Koment. 1966 powołuje się na FiM. Dodając do tego Nie i GW otrzymuje się trzy główne filary żkf, najbardziej polakożercze gadzinówki. Cały ten tekst nie wart jest pęczka kłaków. Odrzucając naukę Chrystusa i Jego Kościół pozostaje barbarzyństwo (prawo dżungli). Można do tego barbarzyństwa dodać teorie Marksa, którą można streścić w jednym zdaniu: Pracująca materia sama się ustawicznie stwarza i zbawia. Tzw. samorealizacja, często słyszana za komuny. Diabły potrafią mieszać w głowach.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Panowie z naszego portalu!!! 
w.red, 2011.12.19 o 19:33
To w ogóle postawa anty człowiecza i dlatego dziwię się że ludzie tolerują jego wpisy na swych blogach :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Panowie z naszego portalu!!! 
Zenon Jaszczuk, 2011.12.19 o 20:02
Jacek.
Nic nowego oni nie proponują, to bachory "stalina". W Rosji zlikwidowali religię, kościoly, cerkwie. Zostaly tylko synagogi. Dokąd zaprowadzili Rosjan, to my wiemy. Polecam jeszcze raz książkę Bunicza - Poligon szatana. Proszę - poligon, czyli manewry. Oni jeszcze nam pokazą na co ich stać. Zawsze mam na uwadze żydów. Jeśli tyle wymordowali swoich!!! Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Panowie z naszego portalu!!!   
Jan, 2012.01.04 o 00:06
Witam w Nowym Roku. Teraz do tematu. Przyznam sie, ze zdenerwowala mnie ta publikacja. Wszedzie tylko zydostwo i "ci "inni, ktorzy sa winni. Zupelny brak obiektywizmu i realnej oceny.Brak tez merytoryki i konkretnych faktow. Sorry za takie ostre stwierdzenie ale ta publikacja blizsza jest belkotowi.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Panowie z naszego portalu!!! 
Zenon Jaszczuk, 2012.01.04 o 08:25
Jan witam.
Ja cały czas czekam na takich konkretnych ludzi jak Ty. Tylko narazie nie widzę Twoich prawd czy konkretów. A wszystko do du.y to jest belkot. Po to piszę, aby wywołać reakcję. Jednych cieszy innych wkurza itd.Pozdrawiam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Napisałem kiedyś to: "Cwaniactwo Żydów i głupota Polaków" 
Pionek, 2012.02.09 o 11:47
Przeczytać można tutaj:
+iskry.pl

Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Napisałem kiedyś to: "Cwaniactwo Żydów i głupota Polaków" 
Zenon Jaszczuk, 2012.02.09 o 15:38
Pionek.
Jak widzisz staramy się pisać prawdę o żydach. Prawda przeciw kłamstwu żydowskiemu. Musimy korzystać z tej dostępnej nam broni. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑