słowa kluczowe: Auschwitz, Filmy, Jedwabne, Marsz Niepodleglości, Pokłosie, intelektualiści, inteligencja, krzyże, rządzący.
Polska2012.11.18 23:03 23:12

W nawiązaniu do mojego art - W odpowiedzi Marcinowi de Sas

 

Pozostawię tutaj pana Sasa w jego spokoju.

 

Napisałem kilka słów w odpowiedzie panu Marcinowi de Sas - http://polacy.eu.org/2973/w-odpowiedzi-marcinowi-de-sas/. Obecnie chcę trochę pociągnąc ten wątek bez "czepiania się" pana Sasa. Taki film, ten film nie ma nic wspólnego ze sztuką ani kulturą...


 

Ten film "Pokłosie" jest zamówieniem przedsiębiorstwa holocaust. To trzeba widzeć a tym samym wiedzieć, rozumieć. To nie jest jakiś tam fim "bezwartościowy" A wręcz przeciwnie. Jest to film jak bomba jądrowa która ma dobić Polskę i Naród Polski.

Jest to jedna z wielu bomb. Pisałem kiedyś o tym arty.- Po co, w jakim celu żydzi szkalują Polskę. Pisałem, że oprócz wyimaginowanych odszkodowań ( które już nie słusznie dostali), mają na celu przedstawienie w ciemnym i zacofanym zachodzie Polski jako Narodu, państwa zbrodniczego. A to posluży do zajęcia Polski całkowicie czy to przez tzw niemców, sovietów czy żydów - wsio rawno jak mawiają Rosjanie.

Moim zdaniem tego tylko ślepcy nie widzą. Pisaliśmy już kilkakrotnie o oderwaniu Śląska, Mazur itd. Pisaliśmy o cichej "wyprzedaży" Polski, polskiej ziemi, bo przemysłu już nie mamy.

 A więc zbrodniarze szykują atak generalny, może się Polską podzielą, jak rozbiory. I proszę mi nie pieprzyć o Ameryce, Angli czy jakimś NATO, że niby przyjdą Polsce z Pomocą.

Pokłosie jest pokłosiem nagonki od kilkunastu lat na Polskę. Możemy zacząć od wybielania "niemców", "żydów", "sovietów"- zbrodniarzy wojennych i po wojennych. Potem szopki z krzyżami w obozie Auschwitz, potem szopki w całej światowej żydowskiej prasie o polskich obozach zagłady. Potem szopki żydostwa w Jedwabnem. Potem szopki Grossa z bajkopisarstwem antypolskim. W międzyczasie wszystkie żydowskie psie autorytety szczekały na Polskę wszyskimi tubami, przez Holand, fajdę,...........  po dzisiejszy film.

I pisac dzisiaj o tych śmieciach, że to kultura, że to sztuka, że one takie noworodki..... Basta- panie Marciny.

W Polsce oszust , złodziej, bandyta, morderca zawsze będzie tym kim jest. I nic nie zmienią psie autoryutety, pomniki. No przecież z psa nie zrobi się LWA. Jaki pies każdy Polak widzi.

A że oni się "wybierają" do rządów :-)))

To jest taka inteligencja jak po wojnie została obsadzana na uczelniach, w filmie "polskim" o czym pisałem w poprzednim art.  Pamiętam rozmowy starszych za komuny. Ministrowie bez podstawówek, nu bo on był "rewolucjonista", przesiedział cała wojnę ukrywany przez Polaków ( Czarny ptasior - pani Siedleckiej)a potem wylazł z nory i prosto do UB. Dziękował wielu Polakom za ukrywanie go, dziękował tak wiernie, że mało kto przeżył. Pamiętam jak mówili, zobaczcie, matury nigdy nie zrobił a magistrem został.

Dziasiaj się nagra film jak to Polacy go biednago mordowali. Kto film sfinansje - nu rządziciele. Czyli te magistry i te rządziciele to taka nowa, nie spotykana w histori inteligencja, autorytety!!!  Dzisiaj nawet już się nie mówi inteligencja tylko odrazu autorytet bo intelektualista. A inteligencja to przecież nie michnik, kuroń, kołakowski, szymborska ................... pasikowski.... itd. Bo inteligent to człowiek z autentycznym autorytetem, to człowiek prawdomówny, szlachetny, uczciwy...... taka była flaga autorytetów.

Dzisiaj pisanie o tych aktorzynach, o tych pasikowskich jako o inteligencji to zbrodnia. To są wszystko pachołki okupanta Polski. Bez wyjątków.

Zobaczcie państwo na "inteligencję" przedstawicieli wszystkich instytucji niby państwowych i ich przedstawicieli wypowiadających się na temat tzw "zamieszek" na Marszu Niepodleglości. Zobaczcie panstwo na "inteligencję" tych oszołomów w przekaziorach.

Zaskoczę państwa. Sam jestem zaskoczony. Wiem o tym od kilku dni i dzisiaj muszę o tym człowieku napisać. Zaznaczam, że go nie znam i nie o znajomośc chodzi. Nic o nim nie wiem kim był, co robił.

Dzisiaj to jest jedyny urzędnik państwowy który z jakich powodów mówi prawdę. Proszę państwa!!! JEDEN!!!

http://youtu.be/PTrvzRcNnhg

Może jeszcze jeden- poseł ,chyba Górski nie uciekł przed "czołgiem" inteligencji inaczej. Doceniam człowieka za to, bo mogli go przejechać jak w stanie wojennym czy w czasach solidarności. Gdzieś jest ten film. Mam nadzieję, że starsi pamietają ten fakt. Ciekawe, gdby nie był posłem w ręku z imunitetem......    tylko Jankiem Wiśniewskim. Nic się nie zmieniło drodzy państwo i promyka na zmiany ja nie widzę.

Dlatego robiąc za inteligenta, pasuje pisać chociaż prawdę, lub nie pisać nic!!!

Dopisek po czasie.

Proszę mi przedstawić osoby z Rządu, ze wszystkich rządzicieli - komu byście państwo podali rękę będąc ludzmi inteligentnymi!!!

 
 
!!! 

2166 odsłon średnio 5 (5 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: W nawiązaniu do mojego art - W odpowiedzi Marcinowi de Sas 
Zenon Jaszczuk, 2012.11.18 o 23:23
Przyprawia o mdłości oglądanie, jak Izrael odgrywając rolę ofiary kontynuuje ludobójczą politykę przeciwko Palestyńczykom. Jest odrażające, że pod pretekstem odpowiedzi na rzekome akcje „terrorystyczne” Izrael atakuje Palestyńczyków, gdy w rzeczywistości izraelsko-palestyński konflikt jest jasny jak słońce: Palestyńczycy walczą o wolność swojego kraju przeciwko trwającej ponad pół wieku izraelskiej polityce kolonialnej.


Jobbik odrzuca podwójne standardy Zachodu, który przy okazji innych wydarzeń potępia łamanie praw człowieka i mniejszości, a w tej sprawie, ze względu na wpływy syjonizmu, ignoruje cierpienie Palestyńczyków. Przez rabunek ziemi na Zachodnim Brzegu Jordanu, nielegalne osadnictwo, bombardowanie i blokadę Gazy, prześladowanie Palestyńczyków mieszkających w Izraelu i codzienne upokarzanie, Izrael przywołuje wspomnienia z najciemniejszych okresów historii.

Jobbik wzywa międzynarodowe organizacje do zaprzestania podkreślania obustronnej odpowiedzialności prześladowcy oraz prześladowanych i zdecydowanie stoi po stronie palestyńskiego narodu, który został pozbawiony wolności i podstawowych praw przez ponad pół wieku.

Za - +stopsyjonizmowi.wordpress.com
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: W nawiązaniu do mojego art - W odpowiedzi Marcinowi de Sas 
janekk, 2012.11.19 o 09:34
Zenon,
Ja to cię podziwiam, i nie tylko za ciekawe pisanie ale i za cierpliwość w przypominaniu spraw które powinny być oczywiste dla każdego odrobinę myślącego Polaka. I to nawet dla egoisty bo zaniedbanie interesów swojej ojczyzny i swojego plemienia uderza we wszystkich jego członków. Dlatego normalne narody wynagradzają tych jego członków którzy walczą o jego dobro a karzą zdrajców, co niestety nie dotyczy narodów pod obcą okupacją gdzie dzieje się akurat odwrotnie.
Na okupacyjnych propagandowych gniotach tylko świnie siedzą w kinie
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: W nawiązaniu do mojego art - W odpowiedzi Marcinowi de Sas 
Zenon Jaszczuk, 2012.11.19 o 13:56
janekk.
To wcale nie moja zasługa tylko wasza, naszych internautów. Ile razy ja już miałem dośc, to możesz się domyślać. Jednak zawsze słyszę głosy; pisz,pisz, nie marudż. Pisz poraz setny, pisz do skutku. Ręce i nogi odpadają, ale nie mogę się was nie słuchać. Wolałbym nowe tematy, jednak stoimy w miejscu. Możliwe, że trzeba pisać dotąd aż coś się ruszy.
Internetem nie dotrzemy do mas. Najbardziej się zawiodłem, że nikt nie podejmuje działania pokojowego oplakatowania całej Polski. Pojedynczo, pokolei na wszystkie najważniejsze tematy. Ile razy pisałem- uczmy się od żydokomuny jak nam wprowadzali "dobrobyt" po wojnie :-((( Cisza. Śmiertelna cisza. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: W nawiązaniu do mojego art - W odpowiedzi Marcinowi de Sas 
Zenon Jaszczuk, 2012.11.20 o 22:11
trochę o Pasikowskim
czytam i pytam
Czytam tu Pasikowskiego
I aż się skręcają kiszki
I odpowiem tu kolego
Że brakuje ci tej łyzki

Olej jak mówi przysłowie
Ma go nawet zwykły cieć
A ty nie masz go w swej głowie
Pewnie bardzo chcesz go mieć

Powiem ci tu dobrodzieju
Że tak chyba każdy ma
Jeden pełno ma oleju
Drugi nawet kapki z dna

Bóg nim dosyć szczodrze dzieli
Tobie jednak mu zabrakło
I tak powiem po kądzieli
Dał po prostu co mu skapło
Twórca "Pokłosia": No i co kur..z tego, że Żydzi mordowali naszych?
solfernus 20.11.2012 13:39:02
nadużycie link skomentuj solfernus 20.11.2012 17:00:28
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: W nawiązaniu do mojego art - W odpowiedzi Marcinowi de Sas 
Zenon Jaszczuk, 2012.12.13 o 22:14
List do NE w sprawie filmu o Jedwabnem -
+bohdan.poreba.nowyekran.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: W nawiązaniu do mojego art - W odpowiedzi Marcinowi de Sas 
Adam39, 2012.12.13 o 23:27
Zenek, dobrze że podałeś ten link. Uprzedziłeś mnie. A warto przeczytać tekst reżysera Bohdana Poręby.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: W nawiązaniu do mojego art - W odpowiedzi Marcinowi de Sas 
Zenon Jaszczuk, 2012.12.14 o 14:37
Adam39.
Chciałem napisać jakiś art. na ten temat. Jednak nie wypada mi moich mądrości pokazywać wobec znawcy filmu pana Sasa. Może coś on napisze. A jak nie to jak słusznie zauważyłeś, fakt ten onotowałem pod moim art. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2023   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑