słowa kluczowe: IIIwś, Iran, USA, Wojna, świat, żydzi.
Świat2012.08.21 21:22

Izrael szykuje się do wojny? Atak może kosztować 42 mld dol.

 

Wojny i roszczenia żydowskie !!!

 
Znalazłem taki koment internauty pod art - Izrael szykuje się do wojny? Atak może kosztować 42 mld dol.- http://wiadomosci.onet.pl/swiat/izrael-szykuje-sie-do-wojny-atak-moze-kosztowac-42,1,5223355,wiadomosc.html. Pomyślałem, że warto go przedstawić na naszym portalu.
 
rafikzabki Onet Zobacz profil
Jakby Polska to był normalny kraj to by wprowadziła groźbę sankcji ekonomicznych na Izrael po takich wypowiedziach...podobnie jak inne cywilizowane pokojowe państwa świata zrobić powinny.
Tak przeliczcie sobie na pieniążki kochani izraelscy Żydzi ile ta wojna przyniesie wam strat a nie na ludzkie ż... rozwiń całość
~szkoda_gadać Użytkownik anonimowy
do ~Michnikowski:
~Michnikowski Użytkownik anonimowy
dzisiaj, 19:40 użytkownik ~Michnikowski napisał:
Komentarz usunięty z powodu naruszenia zasad forum.
Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych, ale… Zestawmy parę faktów.
Postępujące bezrobocie i ubożenie społeczeństwa, oraz otwarte rynki pracy w innych krajach wymusza masową migrację ludzi młodych, wykształconych.
Dzieciom (młodzieży) systematycznie ogranicza się naukę historii, tłocząc w młode głowy zmanipulowane fakty. Dosłownie, cytując Krzysztofa Skowrońskiego - prezesa Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich – który twierdzi, że mediami rządzą obecnie ludzie chcący stworzyć nowego człowieka pozbawionego świadomości historycznej, niereligijnego, niezwiązanego z rodziną, swoim krajem czy narodem. Są to przy tym ci sami ludzie, którzy rządzą bankami, hodujemy tzw. popularnie „lemingów” dla których prawicowiec to oszołom, historia to zbytek, tożsamość narodowa to antysemityzm, tradycja- ksenofobia, honor- przeżytek, wiara- ciemnogród, czy wreszcie rodzina to anachronizm. Ludzi bez korzeni!!!
Nikt nie przejmuje się fatalną sytuacją służby zdrowia, totalnym bałaganie z lekami refundowanymi. Praktycznie normą dla starszych ludzi jest tzw. cicha eutanazja.
Pracujemy za pensje ubliżające dzisiejszym standardom, zarabiamy najmniej w Europie a sytuacji nie poprawia to, że na jednym poziomie z Bułgarią, czy Rumunią.
Ci, którzy jeszcze sobie jakoś w Polsce radzą, gnieceni absurdalnymi opłatami, ZUSami, POdatkami, skomplikowanymi przepisami czy wyższym wiekiem emerytalnym.
Można stwierdzić, że władza robi wszystko, żeby obrzydzić jakąkolwiek przedsiębiorczość.
Przejeżdżając przez Polskie miasta, czy wsie widać opuszczone domy, czy mieszkania.
Obserwując to wszystko nasuwa się pytanie… Dlaczego władza cieszy się z migracji, podczas gdy inne kraje dopłacają krocie do tzw. polityki prorodzinnej, Dlaczego tworzy się nowe podatki i podwyższa stare, dlaczego wprowadzono wyższy wiek emerytalny? Szczególnie, dlaczego inne, wcześniejsze rządy radziły sobie bez tak drastycznych posunięć?
Dlaczego, praktycznie codziennie jesteśmy informowali o aferach, gdzie państwo (czyt. Podatnicy), bądź bezpośrednio obywatele tracą kwoty, które zwykłego zjadacza chleba przyprawiają o zawrót głowy, i dlaczego sprawcy tych afer ZAWSZE(!!!) są bezkarni?
Podobnych pytań można wymyślać całe mnóstwo. Odpowiedź może być tylko jedna, zawarta w niedawnym artykule na Onet, który prezentuję w całości:
Do Polski wróci trzy miliony Żydów, a język hebrajski stanie się drugim językiem urzędowym w naszym kraju? Takie przynajmniej postulaty wysuwa Ruch Odrodzenia Żydowskiego w Polsce podczas pierwszego kongresu tej organizacji w Berlinie - podaje serwis tvp.info. Ruch powstał w ramach działalności izraelskiej artystki Yael Bartana.
Ruch Odrodzenia Żydowskiego w Polsce uruchomił swoją stronę internetową, na której można przeczytać jego postulaty. Jego członkowie chcą, by powrót Żydów do Polski był sfinansowany przez podniesienie podatków, Senat został przekształcony w Izbę Mniejszości, a Polska zerwała konkordat z Watykanem. Ponadto domagają się ustanowienia hebrajskiego drugim językiem urzędowym. Symbolem organizacji jest logo, które powstało z połączenia polskiego godła z gwiazdą Dawida.
Podczas berlińskiego kongresu Ruch Odrodzenia Żydowskiego w Polsce nie przyjął jednak swojego statutu, ani nie wybrał władz. Mimo to jego twórcy nie ukrywają, że chcą, by artystyczna działalność przełożyła się na politykę.
– Obiektywnie mówiąc, to jest fantazja. Co nie wyklucza faktu, że motywacja do tej fantazji może być pozytywna – ocenił w rozmowie z serwisem tvn.info były ambasador Izraela w Polsce prof. Szewach Weiss.

Trzy miliony to sporo ludzi, jeśli mają zjechać do nas na nasz koszt to drastyczne podwyżki podatków są w jakiś sposób uzasadnione. Opuszczonych mieszkań, czy domów w baaardzo atrakcyjnej cenie też musi być całe mnóstwo.
Gdyby ktoś wątpiąc w moje słowa nazywał mnie antysemitą niech przeczyta wpierw słowa żydowskiego literata Artura Sandauera, który stosunki polsko-żydowskie opisuje tak:
"W czasie wojny zginęli prości Żydzi i wybitni Polacy.
Uratowali się wybitni Żydzi i prości Polacy. Dzisiejsze społeczeństwo w Polsce - mówi Sandeuer - to żydowska głowa nałożona na polski tułów.
Żydzi stanowią inteligencję, a Polacy masy pracujące."
"Dlatego antysemityzm, wszelkie odruchy antyżydowskie w Polsce to choroba umysłowa, to buntowanie się ręki i nogi przeciwko własnej głowie.
Żydzi są głową Polaków, bo są lepsi - pisał Sandauer - a Polacy to ręce i nogi. Nie może polska ręka bić żydowskiej głowy" - pouczał żyd Artur Sandauer.
Stanowisko naszego rządu w tej sprawie przeraża. Koalicja naprawdę dąży do wypełnienia absurdalnych postulatów tej żydowskiej organizacji. Poniżej przedstawiam stanowisko „naszego”(?) rządu:
Podczas spotkania z przedstawicielami organizacji żydowskich w USA w poniedziałek w Nowym Jorku premier Donald Tusk obiecał rozwiązanie jeszcze w tym roku ciągnącego się od lat problemu restytucji prywatnego mienia żydowskiego w Polsce - podali uczestnicy spotkania. Informację potwierdził szef gabinetu politycznego premiera Sławomir Nowak, który towarzyszył szefowi rządu podczas wizyty w USA.
Pracę nad projektem w ramach rządu prowadzi wiceminister skarbu państwa Krzysztof Łaszkiewicz. Jest w stałym kontakcie m.in. ze środowiskiem żydowskim, ale nie tylko, bo reprywatyzacja dotyczy wszystkich obywateli polskich, którzy utracili swój majątek - powiedział Nowak.
Minister Łaszkiewicz dostał polecenie od premiera, aby przyspieszyć prace, tak żeby wiosną rząd skończył pracę nad projektem, a do jesieni tego roku ustawa mogła być przedstawiona Sejmowi - podkreślił.
Nowak zaznaczył, że premier prosił przedstawicieli organizacji żydowskich zainteresowanych reprywatyzacją o wyrozumiałość. Powiedział, że nie jesteśmy w stanie usatysfakcjonować tych, którzy oczekują wysokich rekompensat rzędu np. kilkudziesięciu procent wartości majątku. Otwarcie mówił, że reprywatyzacja obejmie tyle, na ile będzie stać państwo, i że trudno zakreślić jej horyzont czasowy, ile będzie trwała - stwierdził Nowak.
Jak powiedział uczestniczący w spotkaniu wiceprezes Światowego Kongresu Żydów (WJC) Kalman Sultanik, premier zapowiedział poddanie pod głosowanie ustawy o reprywatyzacji mienia - m.in. żydowskiego - do września.
Premier Tusk sam poruszył problem prywatnej własności, był bardzo otwarty i potwierdził to, o czym zapewnił mnie w Polsce wiceminister skarbu Łaszkiewicz, który powiedział, że ten rząd zobowiązuje się do rozwiązania tego problemu. Premier powiedział, że do września ustawa o reprywatyzacji zostanie uchwalona, i szybko, jeszcze w tym roku, wprowadzona w życie - powiedział Sultanik.
Dodał, że według informacji premiera, ustawą będą objęci wszyscy Żydzi, którzy byli obywatelami polskimi do 1939 r., i procedura wnioskowania o zwrot mienia będzie bardzo prosta.
Wyraził także nadzieję, że prezydent Kaczyński podpisze ustawę. Ja też myślę, że podpisze - powiedział Sultanik, który jest również przewodniczącym Federacji Żydów Polskich w Ameryce, organizacji, której pierwszym prezesem był słynny pisarz i noblista Isaac Bashevis Singer.
W spotkaniu, które odbyło się w konsulacie generalnym RP w Nowym Jorku, uczestniczyli także przedstawiciele innych najważniejszych organizacji żydowskich, jak Komitet Żydów Amerykańskich (AJC), Jewish Claims Conference (Konferencja ds. Roszczeń Żydowskich) oraz żydowska Liga Przeciw Zniesławieniom (ADL).
Przedstawiciel ADL Michael Salberg, dyrektor ds. międzynarodowych w tej organizacji, potwierdził wiadomość o deklaracjach szefa polskiego rządu na temat restytucji mienia, chociaż podał nieco późniejszy termin przypuszczalnego załatwienia tej sprawy. Premier zobowiązał się do przeforsowania ustawy o reprywatyzacji w parlamencie do końca tego roku - powiedział Salberg.
Oprócz restytucji mienia, rozmawiano także o kwestii antysemityzmu w Polsce, działalności Radia Maryja i ojca Rydzyka oraz o stosunkach Polski z Izraelem. Nie stawialiśmy żadnych postulatów w związku z antysemityzmem. To jest problem globalny - powiedział Salberg. Dodał też, że stosunki między Polską a Izraelem w ostatnich latach są bardzo dobre.
Dotychczasowe próby rozwiązania problemu reprywatyzacji w Polsce kończyły się fiaskiem. Pojawiło się już ponad 20 projektów ustaw reprywatyzacyjnych, a żadna nie weszła w życie. Ostatni projekt, przygotowany przez rząd Marka Belki, zakładał wypłatę 15-procentowego odszkodowania w formie świadczenia pieniężnego dla byłych właścicieli majątków przejętych przez państwo w latach 1944-1962. Odszkodowania miały przysługiwać także spadkobiercom. Sejm pracował nad nim w latach 2005-2006, ale w końcu prace utknęły w sejmowej komisji nadzwyczajnej.
Skutecznie przez parlament przeprowadził swoją ustawę reprywatyzacyjną rząd Jerzego Buzka, ale w 2001 roku zawetował ją prezydent Aleksander Kwaśniewski. Ta ustawa zakładała, że rekompensaty wyniosą 50%, ograniczała przyznawanie rekompensat tylko do osób posiadających obywatelstwo polskie.
W grudniu zeszłego roku ministerstwo skarbu państwa poinformowało o rozpoczęciu analiz dotyczących ewidencji mienia niezbędnego do przeprowadzenia reprywatyzacji, oszacowania jego wartości oraz zaktualizowania wielkości roszczeń.
Z kolei w lutym Najwyższa Izba Kontroli opublikowała raport na temat przebiegu reprywatyzacji w latach 1990-2006. NIK stwierdziła, że do tej pory skala roszczeń reprywatyzacyjnych nie została określona przez administrację państwową z odpowiednią starannością; nie podano liczby osób domagających się reprywatyzacji ani wartości potencjalnych roszczeń. W uzasadnieniu do projektu ustawy reprywatyzacyjnej, opracowanej przez rząd Belki, wartość roszczeń szacowano na 60 mld. Jednak w opinii NIK tych danych nie da się zweryfikować. Ponadto - według NIK - brak rozwiązań ustawowych działa na niekorzyść państwa.

Ktoś spyta jaka może być recepta na tę ciężką chorobę. Odpowiedź znowu jest jedna i brutalnie radykalna:

Bóg, Honor i Ojczyzna... Przez całe wieki ta dewiza pozwoliła nam utrzymać narodową tożsamość, bronić przed agresorami, podnosić po latach niewoli i zaborów. To, że żydolewactwo walczy z tymi wartościami w ogóle mnie nie dziwi. Dziwi mnie postawa ludzi, którzy będąc Polakami bezkrytycznie przejęli te chazarskie wartości, myśląc, że stali się przez to nowocześni.
 
 
Biedni żydzi!!! 

2603 odsłony średnio 5 (6 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Izrael szykuje się do wojny? Atak może kosztować 42 mld dol. 
MatiRani, 2012.08.22 o 00:38
Tworzenie czlowieka niezwiazanego z rodzina czy narodem. OCZYWISCIE! Daje mu ise football w zamian. Poczucie przynaleznosci do "plemienia", ersatz prawdziwych zwiazków.

A przy okazji... kopana to juz moze 4 business na swiecie ( narkotyki, militaria, ropa naftowa, sport - to jest to co rusza masa pieniedzy - krwia swiata)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Izrael szykuje się do wojny? Atak może kosztować 42 mld dol. 
MatiRani, 2012.08.23 o 03:27
dodam jeszcze, ze 42mld to male piwo, USrAel wydaje okolo TRYLIONA na wojsko i wojny co roku... a ile zarobi na gazie w który jest przebogata Syria? A ile na przepuszczeniu przez nie Iranskiej ropy prosciutko na wybrzeze Israela?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Izrael szykuje się do wojny? Atak może kosztować 42 mld dol. 
Piotr Świtecki, 2012.08.23 o 10:54
Szanowny Przedmówca sugeruje, że te biadolenia o 42 miliardach to tylko tak, dla zamydlenia oczu? Ajj, a czy to nie jest antysemityzm tak myśleć?!.. ;)
Pozdrawiam!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Izrael szykuje się do wojny? Atak może kosztować 42 mld dol. 
MatiRani, 2012.08.24 o 01:06
nooo... chyba tak... a mam sie tego wstydzic?
ja to bym sie wstydzil gdybym byl Zydem albo Niemcem, to tak..
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Izrael szykuje się do wojny? Atak może kosztować 42 mld dol. 
Zenon Jaszczuk, 2012.08.23 o 14:35
MatiRani.
Oczywiście masz rację. Oni mają o wiele więcej niecnych biznesów. Pomijam bangsterów, ale np cała pornografia itd. Przeczytałem ten tekst na Onecie i zachwyciła mnie jego treśc ze względu na to, że my o tym wszystkim pisaliśmy. Przyjemnie jest poczytać, że coraz więcej ludzi to wszystko widzi. W zasadzie czekamy na wojnę wywołaną jak zwykle przez żydów, tych bidaków zawsze poszkodowanych. Mam tylko cichą nadzieję, że Iranu nie zaatakują. Najciekawsze, że już liczą geszeft i oczywiście aj waj jacy to oni będą poszkodowani. Jeśli zaatakują Iran to już liczą odszkodowania jakie im będą się należeć. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Izrael szykuje się do wojny? Atak może kosztować 42 mld dol. 
MatiRani, 2012.08.24 o 01:05
Koledzy, grunt to humor i otwarte oczy.
Czego nam nie brakuje, jak widze.
;-)))))
serdecznosci

P.S., bangsterzy to co? literówka od banKsterów czy jeszcze jakas inna odmiana sukinsynów?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Izrael szykuje się do wojny? Atak może kosztować 42 mld dol. 
Zenon Jaszczuk, 2012.08.24 o 14:50
MatiRani.
Prawda jak humor niszczy oszusta powoli, ale jednak. A to bangsterzy to takie moje, od gangsterów. Jednak to to samo:-)))) Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Izrael szykuje się do wojny? Atak może kosztować 42 mld dol. 
MatiRani, 2012.08.25 o 01:17
Zenku, a zauwazyles, mówiac o pradzie, ze prawie zawsze jest ona NAJSTRASZNIEJSZA???!!!
Rózne sie tam wypisuje poglady i opniie, ale jak sie dochodzi do PRAWDY, TO, KURNA, STRASZNO NA DUSZY!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Izrael szykuje się do wojny? Atak może kosztować 42 mld dol. 
Zenon Jaszczuk, 2012.08.25 o 18:54
MatiRani.
A no zauważyłem po przeczytaniu cytatu Tellegranta "Jest bron straszniejsza od kłamstwa, to PRAWDA" o ile z pamieci dobrze cytuję. Ten cytat wpadł mi w oczy kupe lat temu. Oczywiście od tej pory zawsze mam to na uwadze i wiem, że to prawda. Wszystkie partie, najmici boją się prawdy jak ognia. Jak wiemy to są szumowiny ludzkości którzy zarządzają narodami. Właśnie w tej chwili wróciłem z długo oczekiwanego spotkania ze świadkiem histori, z uczestnikiem histori. Jak niemcy chcieli, rozmawiałem z numerem 40527 !!! To fakt, ale rozmawiałem nie z numerem a z wspaniałym panem Kazimierzem Tofilem który przeżył Auschwitz oraz jego rodziną. Ten pan to dzisiaj 91 letni swiadek histori, jej uczestnik. Narobiłem trochę zdjęć i coś o tym napiszę więcej. Ten pan prawdy się nie boi bo on ją zna, on ją przeżył, a pieski partyjne boją się jej jak/w. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Izrael szykuje się do wojny? Atak może kosztować 42 mld dol. 
MatiRani, 2012.08.25 o 20:10
Ciekawe spotkanie! Byly komory gazowe czy nie?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Izrael szykuje się do wojny? Atak może kosztować 42 mld dol. 
Zenon Jaszczuk, 2012.08.25 o 21:48
MatiRani.
Takie spotkanie powinno być w małym gronie. Za duży szum. Człowiek wiekowy, ale pamięć ma dobrą. Twierdzi, że jakieś komory były. Na pytanie czy ludzi z pociągów selekcjonowali i gazowali??? Jakoś nie usłyszałem odpowiedzi. To że piece do spalania ludzi w Birkenau były, to mówi, że widział naocznie. Mówię to może spalali ludzi zmarłych z wycięczenia. Powiedział, ze tak, że spalali około 50 osób dziennie. Jednak stwierdził, że czlowiek nie mógł być wszędzie, aby wszystko widzieć. Twierdzi, że przed budową krematoriów spalali ludzi na stosach. Po za tym zaglądał do pieca i widział palące się ludzkie ciała. Podobno spalano koksem z dmuchawami powietrza itd. Napiszę więcej może jutro lub w poniedziałek. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Izrael szykuje się do wojny? Atak może kosztować 42 mld dol. 
MatiRani, 2012.08.25 o 22:12
Oczywiscie ze krematoria byly. Palono ciala zmarlych jako sposob najprostszy na ich pozbycie sie. Wiem o tym od przodków, którzy przebyli wojne w obozach. Natomiast nigdy nie slyszalem od Polaka który byl w kontzentrlagers o komorach gazowych z cjankiem. wiec trudno mi nie wierzyc rewizjonistom. Tym bardziej, ze wszytko co wiemy o Auschwitz pochodzi od KGB które to bylo bardzo zainteresowane w ukryciu wlasnych mordów no i w 99% bylo w rekach zydów.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Izrael szykuje się do wojny? Atak może kosztować 42 mld dol. 
Paweł Tonderski, 2012.08.23 o 11:27
Zenku nie "martw się", my Polacy im się dołożymy do tej wojny, nasze samoloty już tam są, a naszych tanich najemników też tam się wyśle. Będą na to czekali w kolejkach, aby tam pojechać walczyć z islamistami i al Kaidą.

Nałożą na nas nowe podatki albo je podwyższą, banki zmienią opłaty manipulacyjne i szybko sobie straty wyrównają. Co to dla Izraela 42 miliardy papierków, które mogą w każdej chwili dodrukować i to bilionami. Tak mówili ci z FED-u, że oni planują dodrukować następne 5 bilionów dolarów. Trzeba również opróżnić magazyny z przestarzałego uzbrojenia. Bo przecież polskiej armii tego się nie odda, im lepiej dawać zdezelowane Herkulesy bez uzbrojenia. Jeszcze jakiemuś z PiS-u zamarzyła, by się wyprawa kijowska albo marsz na Kowno?!

Czasem takie magazynowanie przestarzałego uzbrojenia jest droższe od użycia jego w boju. Tam już ich liczykrupy to sobie policzyli i to zapewne nie raz ani nie dwa razy. Na wojnie można zarobić, jak na niczym innym, dzięki niej zniknie recesja i światowy "kryzys" przestanie istnieć, no i zniknie "przeludnienie" na Ziemi, a tym samym głód. Znowu wszyscy będą szczęśliwi i się będą kochali, a ilu ludzi znowu zacznie wierzyć w Boga. Same korzyści.

A potem się odbuduje Iran i na tym też będzie można zarobić.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Izrael szykuje się do wojny? Atak może kosztować 42 mld dol. 
Zenon Jaszczuk, 2012.08.23 o 14:43
Paweł Tonderski.
Masz sto procent racji. Dlatego nie chce mi się pisać, bo my o tym wszystkim wiemy. A że żydki zaplanowali III wś, dlatego mogą zaatakować . Oczywiście zaatakować za obce pieniądze i przy pomocy "najemników". A kryzys jest sztucznie przez nich zorganizowany, jak przed wszystkimi wojnami czy rewolucjami. Naszych wojskowych się wysłało do nieba a obsadziło swoimi gotowymi na rozkazy. I wyjdzie z tego, ze to Polska zaatakowała Iran. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑