słowa kluczowe: MSZ, antypolonizm, antysemityzm, lasy, przyroda, ptaki, szkalowanie, wiewiórki, wieś, zwierzęta, żydzi.
Humor, satyra2012.08.12 12:16 12:24

Myślałem, że w Polsce już nie ma wiewiórek

 

Bo to, że w Polsce nie ma żydów to wszyscy wiemy!!!

 
Wczoraj widziałem wiewiórkę na własnym podwórku jak spacerowała sobie koło bramy. A żyda na własnym podwórku nigdy nie widziałem, może i był, ale widocznie nie rozpoznałem. A jak jest w całej Polsce???
 

Mała rzecz a cieszy, cieszy bardzo. Kiedy kupiłem na wsi 1/2 hektara działki, postanowiłem ją zagospodarować z myślą o naszych braciach mniejszych. Nie, nie, nie o żydów chodzi a o ptaki i zwierzęta. Moja działka graniczy z dzialką pohrabiowską jak dumnie nazywam parkiem. Kilkanaście wiekowych drzew Polskich. Jak już pisałem, dopiero na wsi w tym otoczeniu przekonałem się ile jest różnego ptactwa i zwierzyny. Miałem i mam ich na wyciągnięcie ręki. Aż wstyd, ale zacząłem rozpoznawać ptaki z atlasem na kolanach.

Wtedy pomyślałem, że owa działka pohrabiowska z tym drzewostanem może zniknąć. A tym samym i ptactwo się wyniesie w inne dogodne miejsce. To byłaby niepowetowana szkoda, strata wspaniałego widoku. Pomyślałem kupi tą działkę od gminy jakiś nowobogacki i wytnie wszystko w pień. Bo przeca willę musi widzieć kazdy chłop, a nie jakieś krzaki czy drzewa które jeszcze jesienią "śmiecą".

Postanowiłem zasadzic u siebie kawałek lasu - oczywiście to laseczek, ale dla mnie to las. Jak postanowiłem tak zrobiłem. Oczywiście zrobiłem to dla siebie, ale i dla ptaków i zwierzątek, aby nie musiały daleko szukać nowego 'domu". Właśnie wczoraj wychodzę usiąść na ławeczkę i po raz pierwszy od piętnastu lat tutejszej obecności widzę wiewiórkę spacerującą koło mojej bramy. Zobaczyła mnie i myk do naszego lasku.

Lecę z wieścią do domu i mówię to wszystko. Za może dwadzieścia minut woła mnie syn. Tata chodz coś zobaczysz. Znalazlem tą wiewiórkę na sosence. Jak ją wyszperałeś pytam. Normalnie , mowi. Idę i słyszę coś bęc i bęc stuka o mój samochód. A to wiewiórka siedzi sobie na sosence i wcina nasiona z szyszek a resztki zrzuca na samochód. Piękny widok i jaka radość, że te sosenki się przydały zgodnie z niesmiałymi planami. No a taki gość to naprawdę rarytas. Oby było was jak najwięcej mili goście, przybywajcie, ucztujcie ku mojej radości, mam nadzieję, że i wy jesteście szczęśliwe.

Niestety nie wszedzie są tak piękne widoki. Człowiek wraca do mieszkania i włącza kompa. Jakże inny wygląd, jaka wstrętna atmosfera, jak podłe 'zwierzęta" zamieszkujące wielkie miasta i miasteczka. Coś ohydnego. Trafiam z automatu na taką parę - zamieszczę ją na zdjęciu w artykule. Proszę panstwa, zobaczcie, poczytajcie. Czy coś takiego może budzić zachwyt, miłe zainteresowanie, czy to jest piękny widok, piękni ludzie, czy piękne zwierzęta. Oczywiście, nie. To widok straszny upadłych ludzi, a może nie ludzi?!! To widok najochydniejszy z możliwych. Oczywiście nigdy nie wierzyłem, że w Polsce nie ma żydów. Wierzyłem, że nie ma już wiewiórek, że zostały wytrute jak wiele gatunków ptaków i zwierząt. Dzięki Bogu są. Zaraz, zaraz, to przecież żydzi zostali wytępieni co do jednego. To żydów nie powinno być w Polsce, w Europie, na Świecie. A one są wszędzie. Czyli to wytępienie żydów jest bajką żydowską dla ludzi.

Jak widzę wiewiórka się cieszy z moich dokonań, żyd przeciwnie. Żydowi zawsze żle, wszędzie żle. Przepraszam was wiewiórki , że wplątałem was w tak podłe towarzystwo. Jednak robię to dla mnie, dla Polaków, dla Polski - wy to zrozumiecie napewno, żydzi niestety nie. Podam państwu dwa linki, bo to o tym miało być.

Co prawda ja nie apeluję, tylko chcę państwu pokazać kim, czym jest MSZ - BARDZO WAŻNY APEL W BARDZO WAŻNEJ SPRAWIE - http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/08/09/bardzo-wazny-apel-w-bardzo-waznej-sprawie-3/#more-26208. Nawet nie chciałem się zajmować tym badziewiem - już o tym napisał kto inny.

Przenoszenie odpowiedzialności za zbrodnie na Polskę - 65 miliardów haraczu - http://www.youtube.com/watch?v=yY9tvRtFoNM

Pozdrawiam państwa.

 
 
!!! 

2698 odsłon średnio 5 (4 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Myślałem, że w Polsce już nie ma wiewiórek 
Zenon Jaszczuk, 2012.08.12 o 21:48
Czy to jeszcze Polska? - +marcowe.nowyekran.pl
Fragment - Chwila po uroczystościach na Stawkach, rozmawiamy, i nagle podchodzi dwóch żydów, czuć było wódkę, i zaczynają pytać co mamy za mundury (mieliśmy powstańcze ). Oczywiście zamiast słuchać opowiadają o swoich dziadkach w getcie. Nagle jeden z nich zauważa u mnie klamrę Waffen SS ( Podczas powstania były często używane przez Polaków), i zaczyna swoją teorię że przyszliśmy uczcić SSmanów itp. Żadne wyjaśnienia do nich nie trafiają no bo przecież wiedzą lepiej. Odeszliśmy, oni poszli za nami, i przywalili się do drugiego posiadacza niemieckiej klamry. Rozmowa nabrała ostrego charakteru, uciszyli się dopiero gdy ktoś przeklnął i się po chwili zaczęły wyzwiska w naszą stronę, z których ,,skurwysyn" było najłagodniejsze. A jak uciekali gdy ktoś z nas podszedł! Zaraz pojawili się ludzie z kamerami, żydki zaczęły lament. Płakali pięknie. Dali popis. I kolejny raz faszyści zostali zdemaskowani! Żydzi są tu bezkarni.''
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑