słowa kluczowe: żydzi Polska Polacy okupacja syjonizm.
Świat2010.12.16 20:57

Holokaust

 
 
Podczas gdy polski holokaust jest calkowicie przemilczany, gdy dzisiaj odbywa się holokaust narodów Europy jak i w samej Palestynie zawłaszczonej przez syjonistycznych nazistowskich kolaborantów, zatrzymajmy się na chwilę i zastanówmy nad historią napisaną przez naszych oprawców...
 
Rewizjonizm

CÓŻ WIEC STALOBY SIE, gdyby wielu ludzi zaczelo wierzyc, ze rewizjonisci maja racje a holocaust to jeden wielki mit?

- Rzecz jasna upadlaby wtedy religia "Holocaustu",

- zniszczony by zostal jeden z centralnych elementow kultury, polityki i ideologii wspolczesnego Zachodu,

- zniknalby glowny fundament tozsamosci wspolczesnych Zydow zarowno tych zyjacych w Izraelu, jak i tych zyjacych w diasporze.

- Panstwo Izrael straciloby swoja legitymacje i mozliwosc wykorzystanie "Holocaustu" jako podstawowego instrumentu swojej polityki.

- Spadloby do poziomu normalnego panstwa i byc moze przestaloby istniec, szczegolne, ze Stany Zjednoczone nie moglyby juz otaczac go specjalna protekcja i wyschłyby w ten sposób źródła finansowania tego państwa z zewnątrz

- Jak pisal prof. W. D. Rubinstein z Australii: "Gdyby Holocaust zostal przedstawiony jako 'syjonistyczny mit', rozpadlaby sie najsilniejsz bron w propagandowym arsenale Izraela" ("Quadrant", wrzesien 1979).

- Wyparowaloby lepiszcze spajajace diaspore zydowska.

- Nastapilaby godzina zero dla narodu zydowskiego:

-moglaby nastapic olbrzymia katastrofa - przede wszystkim dla elity zydowskiej, dla zydowskiego establishmentu, ktory, o czym nie nalezy zapominac, uzywa religii "Holocaustu" jako narzedzia ideologicznego panowania nad masami zwyczajnych Zydow, z niej czerpie legitymacje dla przemawiania w ich imieniu, ona pozwala utrzymac ich w posluszenstwie, zdyscyplinowac dla swoich akcji politycznych pod haslem: nam ufajcie, nas sie trzymajcie, bo to my robimy wszystko, co w naszej mocy, aby uchronic was przed nowym "Holocaustem".

-Dzieki religii "Holocaustu" wytworzyny zostal u Zydow syndrom oblezonej twierdzy, na zewnatrz ktorej czyha wrog z nowym "Holocaustem" w zanadrzu. Nie ma innego wyjscia jak poprzec komendantow twierdzy, zjednoczyc sie wokol nich i poddac sie ich rozkazom.

-Religia "Holocaustu" jest sposobem, aby utrzymac solidarnosc wewnatrzgrupowa Zydow, zespolic ich, mimo rozproszenia, w jedna "wspolnote losu" i zagwarantowac zydowskiej klasie elity rzadzacej, czyli klerowi religii "Holocaustu", panowanie nad nimi.

- Gdyby upadla religia "Holocaustu", establishment zydowski po prostu by sie rozpadl,

- a ludzie tacy jak Ellie Wiesel, Claude Lanz-mann, Henryk Grynberg odeszliby w polityczny i medialny niebyt.

- Organizacje zydowskie utracilyby mozliwosc wywierania moralnego nacisku na rozne panstwa.

- Jednakze dla milionow zwyklych Zydow mogloby to oznaczac radosne wyzwolenie ze straszliwego koszmaru, zrodzonego ze swiadomosci, ze 6 milionow ich rodakow zostalo wymordowanych dlatego, ze byli Zydami, i z ciaglego strachu, ze moze sie to powtorzyc.

Odnosi sie niekiedy wrazenie, ze religia "Holocaustu" spycha wielu Zydow na granice histerii, neurozy, czy wrecz manii przesladowczej, bioracej sie z przekonania, ze nikomu nie moga ufac, skoro narod o takiej wspanialej kulturze jak Niemcy mogl dokonac "Holocaustu".

Gdyby niewidzialne mury getta zbudowane z dogmatow religii "Holocaustu" runely, przed diaspora zydowska bylyby tylko dwie drogi:
- albo ponowna judaizacja przez powrot do religii i kultury przodkow
- albo asymilacja w przyspieszonym tempie.

- Jesli "Holocaust" okazalby sie mitem, to wszystkie inne prawdy gloszone przez demoliberalne elity Zachodu po wojnie takze utracilyby wartosc.

- Obecna klasa rzadzaca utracilaby panowanie nad przeszloscia a tym samym nad terazniejszoscia i przyszloscia.

- Trzebaby bylo zrehabilitowac posmiertnie skazanych w proceasach norymberskich, uznac Eichmanna i Hoessa za ofiary "sadowego mordu" etc.

- W tym momencie nastapilby prawdziwy koniec II wojny swiatowej,

- rozpadlaby sie koalicja interesow laczaca po dzis dzien dawnych aliantow, okazaloby sie po latach, ze sojusz zachodnich demokracji z rezimem Stalina byl pomylka lub godna moralnego potepienia "cyniczna polityka sily".

- Na pierwszy plan wysunelyby sie zbrodnie judeobolszewizmu, co rzuciloby cien na zachodnie elity uwiklane w takie czy inne zwiazki z komunizmem, nastapiloby zrownanie zbrodni wojennych obozu demokratyczno-stalinowskiego i Rzeszy Niemieckiej.

- Caly porzadek polityczny swiata zachodniego zbudowany po 1945 roku musialby runac.

- Nigdy tez nie zostalby zbydowany Nowy Lad Swiatowy, bo przeciez "pamiec o Holocauscie" jest dla jego budowy czyms zasadniczym. Poniewaz religia "Holocaustu" zlala sie w jedno ze wspolczesna ideologia demoliberalna,

- to jej upadek pociagnalby za soba upadek tej ideologii.

- Niemcy i Polacy wyzwoliliby sie z "teologicznego ponizenia" i ze statusu "metafizycznych wrogow".

- otworzylaby sie droga do "renacjonalizacji" narodow,

- do odrodzenia europejskiej tradycji uwolnionej od zarzutu odpowiedzialnosci za "Holocaust",

- zakonczyla sie "holocaustyczna indoktrynacja" i "psychoterror" stosowany przez demoliberalne elity jako instrument panowania.

- Na zlom powedrowalaby "oswiecimska palka" uzywana do zwalczania prawicowej ideologii politycznej,

- oskarzania o "antysemityzm", "rasizm" i "nacjonalizm", utracilyby swoja perswazyjna moc,

- nastapilby krach "shoah-byznesu", miliony dolarow moznaby zainwestowac pozytecznie.

- Jak pisal niemiecki prawicowiec Eduard Peter Koch, nastapiloby nowe swieto narodow, uroczysta wiosna przynoszaca im orzezwiajaca moc stanowienia o sobie.

Jest wiec tak, jakby losy swiata w nastepnych dziesiecioleciach zalezaly od tych kilku pomieszczen w Oswiecimiu/Brzezince uwazanych przez jednych za komory gazowe, czyli narzedzie "najstraszliwszej zbrodni w dziejach, a przez drugich za zwykle kostnice.

Tutaj przebiega dzis os historii swiata, tu jest archimedesowy punkt swiatowej polityki. Ten kto utrzyma w swych rekach umieszczona na nim dzwignie, ten zwyciezy.

("The Scorpion" nr 16, lato 1993.)

Zapraszam na film pt: "Prawda za bramami Auschwitz". Film żydowskiego rewizjonisty D. Cola , który jako ŻYD odkłamuje historię zafałszowaną przez swoich rodakow. Film ocenzurowany na youtube:

stopsyjonizmowi.wordpress.com/prawda-za-bramami-auschwitz-%E2%80%93-film/

I na deset szczyptę zdemaskowanej holo wizualnej propagandy:

stopsyjonizmowi.wordpress.com/prawda-nie-boi-sie-dochodzenia/

Pozdrawiam 

5820 odsłon średnio 5 (1 głos)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Holokaust 
Zenon Jaszczuk, 2010.12.16 o 21:19
Acidek.
Jeszcze filmow nie oglądałem. O pewnych sprawach bardzo truno dyskutować. Bo co ja moge dodać do stu procentowej prawdy.wziąć to w mikro skali, to oni już to przerabjali. Nikt inny tych biednych Żydów nie doprowadził do gett i obozów jak ich guru - rabini. itd Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Holokaust 
Acidek303, 2010.12.16 o 21:27
Film masakruje, przeciętny zjadacz kopytek po jego obejrzeniu wylewa na swoją głowę garnek święconej wody. Polecam Zeniu na niedziele popołudnie choc i tak Ciebie nie zaskoczy ;]
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Holokaust 
Zenon Jaszczuk, 2010.12.16 o 21:43
Acidek. Zobaczyłem zdjęcia. Znam ten temat.
Jeśli lubisz się pobawić zaglębieniem tematu, to podam ci kopalnię. Mnie już to zbrzydło- swoje już wiem. Roku ci zabraknie, ale podaję - wpisz w google Geore Ulicki-Rek. To jest gośc mieszkający w Australi. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Holokaust 
MatiRani, 2014.11.08 o 22:42
Szymon Klucznik said
2014-11-08 (sobota) at 21:38:15

Każdy kahał w swym obrębie sprzedaje, jako swym wiernym poddanym, żydom cząstkami prawo eksploatowania własności i osób nieżydowskich. Dla niewtajemniczonych w kahalne subtelności sprzedaż, o jakiej tu jest mowa, może się okazać dziwaczną i niepodobną do uskutecznienia. Tak na przykład:

Kahał na podstawie praw swoich, uważając kraj zamieszkały przez ludność nieżydowską jakby Wolne jezioro do zdobycia, sprzedaje żydowi np. dom, który według wszelkich praw hipotecznych kraju stanowi własność chrześcijanina; naturalnie że ten ostatni nie jest wcale uwiadomionym o podobnej sprzedaży. Bardzo właściwe pytanie nastręcza się tutaj, co za korzyść odnosi z tego żyd kupujący i płacący pewną sumę Kahałowi za to prawo? Akt sprzedaży Kahału nie może przecież służyć nabywcy do wydziedziczenia z majętności prawdziwego hipotecznego jej właściciela chrześcijanina, bo Kahał nie posiada takiej władzy, aby mógł wyrugować prawdziwego właściciela i oddać jego własność żydowi, któremu ją sprzedał? Brafmann w swej Książce o Kahale daje najkategoryczniejszą na to zapytanie odpowiedź następującą:

„Po opłaceniu się Kahałowi za taki akt kupna żyd nabył Hazaka (władzę czyli prawo) na majętność chrześcijanina, w skutek czego ma on wyłączne prawo i to bez współzawodnictwa innych żydów starać się zawładnąć tą majętnością, — i to, jak w kahalnym akcie sprzedaży jest wymienione, „jakimikolwiekbądź sposobami“. Nabywca jedynie ma prawo nająć majętność od właściciela prawdziwego, prowadzić w niej handel, pożyczać właścicielowi pieniędzy na lichwę, również jak i innym lokatorom tejże majętności, być faktorem tak właściciela, jako też i lokatorów. Słowem, on tylko ma prawo eksploatowania wszystkich Chrześcijan, którzy wraz z właścicielem majętności są jego ofiarami, przeznaczonymi do wyzyskiwania przez niego, ponieważ nabył od Kahału prawo Hazaka.

Kiedy zaś Kahał sprzedaje prawo wyzyskiwania samych osób chrześcijańskich, nie posiadających żadnego majątku nieruchomego lub ruchomego, nazywa się to Meropije czyli zaćmienie chrześcijanina. Tekst tego cudackiego prawa jest następujący: Jeżeli człowiek żydowskiego pochodzenia posiada prawo wyzyskiwania nie żyda, to zabrania się wtedy wszystkim innym żydom wchodzić w jakiekolwiekbądź stosunki z przeznaczonym do wyzyskiwania chrześcijaninem. Ten żyd tylko, który kupił prawo wyzyskiwania go od Kahału, może mu wypożyczać pieniądze na lichwę, nasyłać innych żydów na oszukanie go rozmaitymi sposobami, słowem obedrzeć go i pogrążyć w nędzę, bo każda osobistość nieżydowska jest Hefker (wolną) i kto wcześniej nią zawładnie, do tego ona należeć musi“.

+wolna-polska.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Holokaust 
Adam39, 2014.11.08 o 23:13
Mati,dzięki za link. Artykuł przeczytałem. Jednocześnie ściągnąłem książkę- Żydzi i Kahały Brafmanna z objaśnieniami Teodora Jeske-Choińskiego. Dla ułatwienia jeśli ktoś jest zainteresowany szerzej tą tematyką- link do pobrania książki:
+stopsyjonizmowi.files.wordpress.com
O tym sprzedawaniu przez żydostwo między sobą majątku goimów wcześniej słyszałem co nieco. Tym nie mniej zaraz wezmę się za przeczytanie tej książki gwoli porównania a pewno i zdobycia większej tajemnej dla nie-żydów wiedzy w tej materii, tym bardziej, że jest to opisane na prawie 200 stronach.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Holokaust 
MatiRani, 2014.11.08 o 23:36
Do uslug.
Uklony
Mati
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑