słowa kluczowe: żydzi Polska Polacy okupacja syjonizm.
Polska2010.12.15 18:27

Wakacje w Judenlandzie

 
 
Jeden z moich ulubionych tekstów z tematyki żydowskiej okupacji Polski autorstwa Edwarda Maciejczyka. Artykuł z 2004 roku aktualny nawet dziś.
 
Artykuł z gazety Tylko Polska Nr 37(209) z dnia 2004 15.09.2004 r.

WAKACJE W JUDELANDZIE
Wakacje w Judelandzie Przełom wiosny i lata 2004 r. spędziłem w Europie – tam, gdzie kiedyś była Polska. Nie chcę udawać, że się dziwiłem, bo to, co zastałem po wejściu Polski do eurokołchozu, było dawno do przewidzenia. Od 1994 roku pokazywałem filmy dokumentalne na temat żydowskiej okupacji Europy, jak uzbrojona milicja żydowska terroryzuje Polaków, a potomkowie przysłanych przez Stalina Żydów zasiadają w najwyższych urzędach państwowych i udają Polaków. Zacznę od telewizji, która niczym nie odbiega od amerykańskiej goebbelsówki o mądrych Żydach, inteligentnych Murzynach i zboczonych białych Europejczykach. Niemal całkowicie przepadł z ekranu typ białego Europejczyka. Obecnie „gwiazdor”, wzorem azjatyckich pasterzy, ma śniadą cerę i ciemne kręcone włosy, to jest lansowany obecnie wzór do naśladowania, o blondynkach opowiada się kawały, a niebieskie oczy mają tylko psychole i faszyści.

Europejskie imiona zastąpiono azjatyckimi, bo mydlane opery kreują pozytywnych bohaterów właśnie z hebrajskimi imionami, zatem na ulicach i placach zabaw słychać bawiących się Dawidków, Szymonków, Łukaszków i innych starotestamentowców.

Telewizja pokazuje festiwale żydowskie i programy propagandowe jak za czasów Goebbelsa, podczas gdy polska tematyka zeszła na drugi plan, czasem aż karygodnie.

Podczas zlotu bractw rycerskich pod Grunwaldem nie wolno było kręcić żadnych materiałów filmowych, żeby nie pokazać pozytywnych aspektów życia młodych polskich patriotów, za to w telewizji publicznej aż roiło się od tzw. festiwali kultury żydowskiej gdzie w rytm JudeoDysko, na świeżym grobie Polski, podskakiwali młodzi ludzie nazywani Polakami.

Na pozór nic złego się nie dzieje, bo wszyscy zachowują się jak na wielkim kacu, jedni bredzą o biznesach, inni o możliwościach wyjazdu, jeszcze inni o końcu świata, jednak nikt nie widzi tragicznej rzeczywistości, w której znalazła się Ojczyzna, zgwałcona i okradziona przez międzynarodową mafię. Przeciętny Kowalski” w ostatnich kilku latach dostał taką ilość informacji, że zawiesił mu się procesor i obecnie nic już nie przyjmuje, bo i po co? Już jest po wszystkim. Sytuacja wygląda jak po przejściu tajfunu, ludzie się cieszą, że przeżyli, a że stracili dorobek całych pokoleń, to nieważne, szybciej trafią do nieba, bo tak uczy wiara katolicka.

Tu warto się zastanowić, jak wygląda duch dzisiejszego Europejczyka, od wieków deformowany przez Azjatów. Otóż, jak się okazuje, nie pozostawiono żadnej alternatywy tym, którzy chcieliby budować ducha narodowego. Jedyną alternatywą dla sekt azjatyckich są inne sekty azjatyckie, zorganizowane tak, aby Nowy Testament był różny, a Stary pozostawał w niezmienionej formie, podobnie jak w Ameryce, gdzie istnieje ok. 400 rodzajów sekt tzw. „chrześcijańskich”, w których Jezus jest brązowy, czarny, czerwony, z wąsami lub bez, ale zawsze podstawę do nauki o Jezusie stanowi Stary Testament i wszystkie brednie o narodach wybranych i specjalnych przywilejach dla Żydów, które Mojżesz usłyszał rozmawiając z krzakiem.

Podczas pobytu we Wrocławiu nasza ekipa telewizyjna zadała pytanie 60-ciu mieszkańcom woj. dolnośląskiego – co to jest Ślęża?” Nie musicie się wstydzić, bo nie tylko Wy nie wiecie. Nikt z 60-ciu zapytanych osób nie znał odpowiedzi. Góra Ślęża, uznawana za jeden z czakramów świata, była dla Europejczyków tym samym, czym jest Mekka dla Muzułmanów albo Jerozolima dla Żydów. Tu biali Europejczycy oddawali cześć Bogu do czasu sprowadzenia wiary azjatyckiej, kiedy to za uprawianie wiary prasłowiańskiej ucinano najpierw rękę, a potem głowę i tak przez wieki, z wilka zrobiono barana. Dzisiaj Ślęża jest zapomniana i tylko nielicznych obchodzi to, że znajdują się tu kurhany białych Prasłowian, które przetrwały od 3000 lat przed narodzeniem Chrystusa.
Zatem żydowska bakteria jest rozsiewana po świecie przy pomocy religii chrześcijańskich, które w swej formie pozornie nie stanowią żadnego zagrożenia, a nawet podobno są antysemickie. W imię nauki Jezusa, wybacza się Żydom wszystko, od mordowania polskich patriotów i wysyłania Polaków na Sybir, aż po komunistyczny terror w okresie powojennym i wreszcie rozgrabienie Polski po okresie transformacji żydokomuny w UE, kiedy dzieci żydowskich morderców ż NKWD przejęły władzę w Europie, bo katolik wybacza wszystko, nawet morderstwo Ojczyzny i wyrywanie narodowych korzeni.
Międzynarodowa mafia najpierw wymordowała białych Europejczyków, a obecnie pod pozorem humanitarnych akcji, miesza wszystkie możliwe kolory tak, aby wyszedł szary, najłatwiejszy do manipulowania, bo kundel nie ma żadnej wartości:

Ostatnio w programie pomocy humanitarnej” sprowadzono kilkadziesiąt tysięcy Wietnamczyków, a Caritas przygotowuje się do sprowadzenia Murzynów z Czadu i Nigerii w miejsce opuszczających Polskę młodych Polaków otumanionych propagandą nieograniczonych możliwości na Zachodzie. Lansuje się Bambokulturę, czyli wszystko, co nieeuropejskie i to nie tylko w koszernych mediach. Uczestniczyłem w zlocie młodzieży na Jasnej Górze, gdzie, ku mojemu zdumieniu, główną atrakcję stanowił występ amerykańskiego Murzyna, który podskakiwał i krzyczał „Ej Men, Ej Men”, na co młodzi Polacy zebrani u stóp Matki Boskiej, podskakując wtórowali jak w amerykańskim cyrku. Kto to wymyślił? Na pewno nie Ojciec Rydzyk, ani nikt z radia Maryja. Więc kto? Kto robi durnia z Polskiej młodzieży? Kto kieruje tym cyrkiem? Kto organizuje misje werbunkowe w Afryce, gdzie zachęca się Murzynów do wyjazdu do Europy? Kto to jest, albo kim oni są? Dlaczego nie są pociągnięci do odpowiedzialności i skazani za podstępne działanie, uprawianie prostytucji politycznej i eksterminację narodów Europy? Kto spytał naród o zdanie na temat mieszania ras czy przywilejów dla Żydów? To jest samowola! Dlaczego normalni duchowni milczą? Czy nie widzą, że rasowe owieczki Żyd zamienia w kundla i lansuje nową sektę – wszyscy ze wszystkimi” jak w ZOO? Gdzie jest duch Narodu, który od tysięcy lat zamieszkiwał tereny Białej Europy? Austria jest już kolorowa, podobnie Niemcy i inne kraje Europy, w Paryżu jest czarno, trudno tam dziś spotkać białą twarz, Belgia, Holandia, Dania, a obecnie Polska, która po wejściu do Eurokołchozu musi pomagać” kolorowym, bo taki jest rozkaz mędrców unijnych.

To nic, że tysiące Polskich dzieci przymiera głodem, (znam rodziny, gdzie dzieci tylko raz w tygodniu jedzą obiad, bo zasiłek wystarcza tylko na chleb), ważne, aby zaspokoić zboczony popęd globalistów, którzy szukają coraz to nowych form wyrywania korzeni i karczowania Europy pod nowy porządek” na wzór Ameryki w negatywnym pojęciu.

Nie mam nic przeciw pomocy obcym, ale w sytuacji, gdy większość moich rodaków żyje na skraju nędzy, pomaganie obcym jest zwykłym draństwem. Salony zapełnione po brzegi magnatami o śniadej cerze i charakterystycznym azjatyckim wyglądzie, często w sutannach i koloratkach. Finansami kieruje kilku szulerów z Europy i Ameryki

Wysoka wartość złotówki powoduje, że w Polsce nic nie opłaca się produkować, bo Grynszpan Rodszyld i Soros (Belcerowicz jest człowiekiem Sorosa) zrobili sobie jaja z całej gospodarki. Jak mówimy o jajach, to warto wspomnieć, ż potężne USA nie mają własnych pieniędzy, bo dolary, którymi posługują się goje (wg. Talmudu, nie Żyd jest bydlęciem z ludzką twarzą, stworzonych do posługiwania Żydom, a dlatego w ludzkim kształcie, aby nie być dla Żyda obrzydliwym, czy gojem) nie są własnością USA, tylko żydowskie korporacji Fundusz Rezerw Federalnych” z Grynszpanem na czele. Wcale nie zwariowałem, może cię to sami sprawdzić. Kiedyś zastanawiałem się dlaczego Kościół nie krytykuje mafii. Po obejrzeniu trzeciej części Ojca Chrzestnego” przestałem się zastanawiać. Dziwnym trafem większość mianowanych obecnie biskupów ma pochodzenie żydowskie, a z ambon słychać straszenie piekłem wszystkich, którzy nie wybaczają, nie nadstawiają drugie go policzka i nie oddają wdowich groszy na tacę.

Powstają katedry i bazyliki na nie spotykaną nigdy wcześniej skalę, w czasie gdy naród dogorywa z powodu braku żywności i opieki medycznej, (mój przyjaciel zmarł w wieku lat 43, bo za brakło mu pieniędzy na wykupienie recepty). Buduje się pałace i monumentalne świątynie, ale dla kogo? Czy Polacy maj; za co dziękować? A może w Licheniu powstaje synagoga, „zażydzony polski” rząd pomaga w budowie), a nie świątynia Chrystusa, bo to Żydom żyje się doskonale? Coraz częściej z kościołów usuwany jest krzyż, a zamiast niego eksponuje się symbole żydowskie, takie jak gwiazdy Dawida czy menory a z ambon często słychać herezje o uprzywilejowanych starszych braciach w wierze. Posądzicie mnie o herezję, w czasie inkwizycji zapewne Żydzi i kundle spaliliby mnie na stosie za mówienie prawdy, dzisiaj jest inaczej i to jedyny plus obecnych zmian.

Proces transformacji Kościoła rozpoczęto od Rewolucji Francuskiej, a po II Soborze Watykańskim nastąpiło całkowite połknięcie nauki Jezusa przez żydomasońskie dzieci szatana. Dzisiaj ponownie trzeba, aby Jezus wszedł do Kościoła i powyrzucał biznesmenów na zbity pysk, jak to uczynił w jerozolimskiej świątyni.

Wierzę w Boga i w naukę Jezusa, który nigdy nie kolaborował z Żydami, lecz przyszedł, aby ich nawracać z drogi szatana i w trzy dni wybudować zupełnie nowy Kościół. To Jezus powiedział, że Żydzi są dziećmi Diabła i pochodzą od kłamstwa, (Ewangelia Jana 54), a nie, jak głoszą heretycy, starszymi braćmi w wierze.

Piszę to wszystko dlatego, że zaczyna pękać żydowski wrzód w USA i jest szansa na to, że Amerykanie przepędzą prawdziwych terrorystów (Żydów) raz na zawsze. Wówczas Polska będzie mogła się oderwać od światowych centrów dowodzenia i zacząć funkcjonować samodzielnie, jak Szwajcaria, Norwegia czy nawet Rosja, która obecnie rośnie na potęgę gospodarczą, a zaczynała od rozliczenia Żydów.
Mimo że obecnie wszystkie strategiczne ośrodki propagandy są sterowane przez Żydów i kundli, to jestem pewien, że Polska powstanie i zrzuci odwieczne jarzmo, które przez wieki było nam narzucane przez obcych, bo obcy jest jedynym polskim problemem. To nie ksenofobia, lecz narodowy obowiązek, aby bronić ojczyzny przed okupantem, obowiązek wobec prochów przodków spoczywających na stokach Ślęży od ponad 5000 lat, którzy byli mordowani tylko dlatego, że byli biali, uczciwi i łatwowierni, jak niegdyś Indianie amerykańscy, zamknięci w rezerwatach lub wymordowani przez „zbawicieli”, z krzyżem na tarczy.

Rezerwat pod tytułem „Polska” zaczyna się pomału kształtować i po sprowadzeniu czarnych będą powstawać enklawy „Białych Mazurów”, „Kaszubów”, „Górali”, itp. Uczestniczymy w przełomowym momencie dla Europy i jak nie zaczniemy działać, to biznesmeni w sutannach i jarmułkach nas unicestwią. Nie jesteśmy plemionami koczowniczymi, jak pastuchy azjatyckie, zawsze byliśmy przepędzani przez obcych, podobnie jak w chwili obecnej, kiedy banda zawodowych złodziei rozkradła dorobek wielu pokoleń, zmuszając Polaków do opuszczenia Ojczyzny.

Kiedyś, po latach, oszukana polska młodzież zorientuje się, że zamiast czyścić obce kible za granicą, lepiej wrócić do Ojczyzny i tam budować rodzinny dom. Przedtem jednak należy pozamiatać własne podwórko i wyprosić nieproszonych gości. Podczas tegorocznego zlotu Bractw Rycerskich pod Grunwaldem, spacerując wieczorem między namiotami, wdychałem dym ognisk i zapach pieczonego mięsa, wsłuchiwałem się w śpiew młodych patriotów z różnych części Europy, którzy jak niegdyś stawili czoła krzyżackiej nawałnicy, teraz podtrzymują ducha Narodu, czułem, że europejski duch żyje i mimo, iż ojczyzna jest ciągle gwałcona, bita i okradana, jeszcze nie zginęła, jest piękna i kochana, nigdy nie zdradziła. Pomimo ataków ze strony skundlonych globalistów Polska wita mnie jak matka, z kwiatami na łące i słońcem słowiańskim, które nigdzie na świecie nie jest takie piękne.

Edward Maciejczyk


www.kronikanarodowa.com/

Szczegolnie polecam film o żydowskim pogromie na polskich Gojach w Jedwabnem autorstwa E.Maciejczyka:

www.youtube.com/watch?v=BckutBEhp5M
www.youtube.com/watch?v=mM_wgv_v4vI&feature=related

Dawka historii... 

6083 odsłony średnio 5 (3 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Wakacje w Judenlandzie 
Zenon Jaszczuk, 2010.12.15 o 19:14
Acidek303.
Piszącemu mówię - Amen.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wakacje w Judenlandzie 
Zenon Jaszczuk, 2010.12.15 o 19:37
Acidek 303
Dopiero teraz zobaczyłem film. W/g mojej wiedzy film mówi na 100% prawdę. Schowaj go do "zakopanego". Jeśli moge cię pocieszyć, to i tak jesteśmy na czarnej liscie.Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wakacje w Judenlandzie 
Acidek303, 2010.12.16 o 14:54
Pewnie, film w 100% zgodnie z rzeczywistością ukazał polski punkt widzenia i pacyfikację naszego kraju przez koczowniczych agresorów wybranych przez jahwe. Materiał na wagę złota. Przekaz niestety dalej aktualny! Szok.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wakacje w Judenlandzie 
J.Ruszkiewicz - SpiritoLibero, 2010.12.16 o 14:58
Czarne podniebienie... zawsze to powtarzam :)
cze Kwasek :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wakacje w Judenlandzie 
MatiRani, 2014.11.09 o 00:30
Od kiedy rozpoczyna się historia III Rzeczypospolitej? Nieliczni upatrują jej początek już 1 stycznia 1989 roku, kiedy to weszła w życie ustawa o działalności gospodarczej. Chociaż nie towarzyszyły jej fanfary, miała ona niewątpliwie znaczenie przełomowe, bo likwidowała w Polsce tzw. „realny socjalizm” uchylając fundamentalną jego zasadę, wprowadzoną w roku 1947 przez Hilarego Minca, ówczesnego dyktatora gospodarczego Polski.

Hilary Minc, jeden z „wielkiej trójki” Żydów wyznaczonych przez Stalina, by nam mentorowali: Jakub Berman, Roman Zambrowski i Hilary Minc, ustalił, że prowadzenie jakiejkolwiek działalności gospodarczej wymaga uprzedniej zgody władz państwowych.
+www.michalkiewicz.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
podobna tematyka
Acidek303
Holokaust (Świat)
Acidek303
Witamy w Judeopolonii. Henryk Pająk (Polska)
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑