słowa kluczowe: Armia Wyklęta, WKS Śląsk, dzień Żołnierzy Wyklętych, kibice, kibole, mechaty skrzat, oprawa meczu, oprawa meczu Śląsk Wrocław Legia Warszawa, Śląsk Wrocław, święto żołnierzy wyklętych, żołnierze niezłomni.
Linki, cytaty, nowiny2012.03.01 23:01 11.28 20:19

Partyzancka Armio Wyklęta, Śląsk Wrocław o Was pamięta

(poleca )

Śląsk Wrocław klubem Żołnierzy Wyklętych

 
"Jesteście naocznymi świadkami definitywnego końca czerwieni na Śląsku. Pracowaliśmy nad tym długo..."
 
"...W czasach komuny kibice Śląska byli w awangardzie tych, którzy komunie się sprzeciwiali. Czynem. To my (w większości przypadków – wasi starsi koledzy) uczestniczyliśmy w antykomunistycznych demonstracjach. Lądowaliśmy na komendach, byliśmy bici i kopani. Ale potem na meczach skandowaliśmy hasła, za które można było znów wylądować na komendach.
Robiliśmy polityczne demonstracje na meczach, w ten sposób uświadamiając ludzi, że nie są sami. Co ciekawe – przez fanów z innych miast po ogłoszeniu stanu wojennego byliśmy uważani za wspierających komunę. Aż do naszej wizyty w danym mieście. Gdzie po skandowanych hasłach często dostawaliśmy brawa od miejscowych."

"Niemal w przeddzień Święta Żołnierzy Wyklętych Śląsk z klubu czerwonego (jakim był dawno temu), ostatecznie i definitywnie stanie się klubem, który będzie się kojarzył jednoznacznie z walką z komuną. Walką zbrojną.
Chwała Bohaterom!"

za:
+www.fanslask.fuckpc.com
również tu:
+niezalezna.pl 

3290 odsłon średnio 5 (2 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑