słowa kluczowe: Polacy, Polacy.eu.org, internet, portal.
Informacje redakcyjne2012.03.01 12:11 2012.03.01 14:11

Polacy.eu.org - statystyki, informacje

 

Jesteśmy coraz chętniej oglądani i czytani!

 
Kolejny miesiąc wzrostu zainteresowania naszym portalem. W lutym Google Analytics odnotował prawie 12 tysięcy odwiedzin i ponad 70 tys. odsłon.
 
Raport do obejrzenia tu: +polacy.eu.org

Ogłoszenia administracyjne:

1. Dziękuje się niniejszym, oraz zachęca P. T. Autorów do dalszej nieustannej dbałości o estetykę tekstów. W tym do ich czytelnego formatowania i do używania polskich znaków. Mamy drugie dziesięciolecie XXI wieku, polskie znaki diakrytyczne nie stanowią technicznego problemu w żadnym z powszechnie używanych systemów operacyjnych, zazwyczaj bezkonfliktowo mogą być włączane i wyłączane.

2. Ilustracje. W Internecie dostępnych jest mnóstwo doskonałych zdjęć i grafik nie obciążonych prawami autorskimi, które można używać do ilustrowania swoich wpisów. Tymczasem dochodzi ostatnio do sytuacji, w których połowa wpisów widocznych na głównej kolumnie serwisu nie jest ilustrowana!

3. Słowa kluczowe. Pomagają znaleźć artykuł wyszukiwarkom (np. Google) oraz pozwalają sugerować inne artykuły o podobnej treści. Słowa kluczowe należy oddzielać przecinkiem (dzięki temu możemy stosować całe zwroty, np. imię i nazwisko). Używanie w słowach kluczowych WIELKICH liter na naszym portalu ma znaczenie. "Kościół" to nie to samo, co "kościół", a "Żyd" nie to samo, co "żyd". W razie wątpliwości można wpisać kilka wersji.

4. Inne sprawy: w internecie wystarczy pojedyncze kliknięcie linku lub przycisku. Znane z graficznych systemów operacyjnych dwukrotne kliknięcie nie jest potrzebne, a nawet może sprawiać kłopoty (dodatkowe obciążenie serwera, podwójne doliczanie wyświetleń strony itp.) Uprasza się P.T. Użytkowników o stosowanie wysmakowanych, dyskretnie eleganckich, pojedynczych kliknięć! ;-)

5. Z "Zasad" +polacy.eu.org usunięty został punkt o wspieraniu przez weteranów nowych użytkowników. Kwestia ta wydaje się oczywista, a "Zasady" - i tak krótkie - dodatkowo zyskały na zwięzłości.

Tyle.
Kłaniam się! 

1494 odsłony średnio 5 (4 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Re: Polacy.eu.org - statystyki, informacje 
teli, 2012.03.01 o 22:38
jednym słowem sukces,
jesteśmy zieloną wyspą, dzięki Zenkowi :-)


każde prawo musi być tak proste żeby osoba z wykształceniem podstawowym potrafiła je zinterpretować

amen
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polacy.eu.org - statystyki, informacje 
MatiRani, 2013.09.08 o 02:13
...każde prawo musi być tak proste żeby osoba z wykształceniem podstawowym potrafiła je zinterpretować ...

Dokladnie!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑