słowa kluczowe: Aborcja, Autorytet, Bartoszewski, Czubaszek, Film, Matka Polka, Nowicka, Pilecki, Polacy, Polska, Szymborska, mordercy, Środa.
Polska2012.02.22 00:17 00:24

Jedyne dobro narodowe "polski" to prof. Bydłoszewski - gołabek uczciwości.

 

Polki i Polacy to oczywiście "producenci" nazistów.

 
Mówią, że Polskę doszczętnie okradli okupanci. To nie prawda. Mamy jeszcze ostatnie dobro narodowe - prof Bartoszewskiego. Mamy też, wolę być “zimną suką” niż “matką Polką”. Nu, kto tak pięknie gra?!! Chciałem dać tytuł - śmieci z sieci, ale....
 

Czego my tutaj nie mamy?!! Napewno nie mamy normalnego rządu, premiera, prezydenta, gospodarki, armii itd. Nie mamy poprostu normalności. Durni za to jakby nam ktoś skądś stonkę rzucił na Polskę.

Popatrzmy......zaczniemy od bohaterów tytułowych.

Nie będę sie znęcał nad prof. Bydłoszewskim, bo wszyscy wiemy- kto zacz. Jednak chodzi mi o tych karłów robiących z Bartoszewskiego uparcie profesora - czysty idiotyzm. Prawda??? Robienie z niego autorytetu. Aj tam autorytetu??? Super autorytetu nie spotykanego w historii świata - najwieksze dobro narodowe kuli ziemskiej znalazło sie w Polsce. Chciałoby się powiedzieć, dureń na durniu jedzie i durniem pogania. Jeszcze nie ucichło echo najwiekszego autorytetu Szymborskiej, a tu następny wybuch. Oczywiście mohery sobie mogą świętować jakichś tam Hemarów, Mickiewiczów, Słowackich, Pileckich, Sikorskich, Maczków itd. Co innego SALUN szambonurków, one maja własnych kanałowych jewrotetów. Błazny??? To za mało powiedziane. A mamy ich, oj mamy.

No i mamy następne jewrotety "suki". Bo prosze państwa lepiej być suką jak matką Polką - znów, czysty idiotyzm, ale SALUNOWY. A dlaczego jest tak pięknie być suką a nie kobietą??? Tutaj jest oczywiście mała nieścisłość, bo suka własnych szczeniaków nie morduje. Tutaj oczywiście jest przenośnia kobiety suki w tym .... chyba złym znaczeniu. Ta suka-kobieta "wiedziała" że urodzi wilkołaki - osz, śmieszne, hahahaha. Nie, to nie jest śmieszne, to mówi kobieta niby wykształcona. No właśnie - to niby. Nie każdy zielony, jest nie wykszałcony!!! Tylko czy to jest niespotykana psiarna nigdzie w świecie, aby az lansować toto w telewizji. Widocznie, psia telewizja - no bo, Lis!!! Mamy następnego jewroteta aborcyjnego, nawet super jewroteta - wicemarszałek SALUNU. Nu, jest i trzecia, więcej ich jest, ale to taka paczka dziwaczka. Nastepna wykształcona , można wywnioskować z tego co mówi, że. Chodzi o malutkie dziecko martwą Madzię w Sosnowcu. Ostatnio głośna sprawa. Aj, waj, co za kraj. Gdyby nie kościół to Madzię powinni rodzice wyskrobać i by nie zginęła mając pół roku. Dzieci to cholerny kłopot ,szczególnie Polskie dzieci dla żydów, od razu należy wszystkie wyskrobywać!!! Zobaczcie panstwo te jewrotety sami - Dzieciobójczy tryptyk - Czubaszek, Nowicka, Środa - http://www.bibula.com/?p=52245

Czy te jewrotety SALUNOWE mają rację, czy mają jakiś ukryty cel??? Osz, no pewno!!! Zobaczmy innego jewtoryteta . Czy to nie następny idiotyzm?!! My powiemy, oczywiście, że tak, ale.... To jest skoordynowana akcja przeciw POLAKOM, przeciw POLSCE. Bo oto holoud nam sie rozwija w Polsce. Nawet zestaw 'aktorów" ten sam jak w/w. Temat- oczywiście matka Polka. Matka Polka "produkująca" z Orłem nazistów-rasistów. A przecież wiemy gdzie jest w tym wszyskim geszefy-myk, oczywiście holocaust. Zagłada żydów przez nazistów-rasistów. OSZ jakie to wszystko proste. Zobaczcie państwo sami - Matka Polka synonimem ukrytego rasizmu - NU, wreszcie!!! Nie przegapcie państwo tego filmu - http://www.bibula.com/?p=52112. Tak się zastanawiam jak zrobić zamiast jednego nazisty-rasisty z Orłem?!!. Już wiem. Panowie menorowie z góry Synaj, żydóweczkę menorą, menorą. Odrazu bedzie armia!!! Toż to gotowe pięciu, czy sześciu ( nie wiem, ile menora ma pchaczy) rozbójników. A Iran tuż,tuż.

Dla dodania trochę humoru. To te nazisty, nawet "gadają" po Polsku. Proszę zobaczyć film - https://www.youtube.com/watch?v=aHqWQ1Eo-OA.

"Zastanawiam" się pisząc nawet ten art. kto jest dzisiaj hitlerem??? I czy napewno jest w jednej osobie i to meskiej. Czy to jakiś "pciowy" trójnak.

Pozdrawiam państwa. Jak widzimy wszarska stonka się pleni, ale wszystko co związane z POLSKĄ i POLSKOŚCIĄ trzeba wyskrobać.

 

 

 

 
 
Bóg,Honor,Ojczyzna a nie "wykształcona" zgnilizna. 

4862 odsłony średnio 4,8 (6 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Jedyne dobro narodowe "polski" to prof. Bydłoszewski - gołabek uczciwości. 
Zenon Jaszczuk, 2012.02.22 o 17:02
Bartoszewski i jego fałsz ciąg dalszy...z większą ilością nieładnych pytań - +gorylisko.nowyekran.pl
Jeszcze jeden robiący za patriotę u wielu, wielu Polaków - Fakir Kamiński (Mariusz)- +nathanel.nowyekran.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jedyne dobro narodowe "polski" to prof. Bydłoszewski - gołabek uczciwości.   
uleczka, 2012.02.23 o 00:32
Obecnie cos mi sie wydaje, ze za autorytet zaczyna robic ruchacz Palikot. To nazwisko mendy popularyzuja nieustannie, takze mozna mu wrozyc boom kariere i przwidziec, ze obdarza go tytulem profesora ruchu-ruchu po brzuchu. Niedlugo bedzie spod nosa sciagal Bydloszewskiemu "przyzwoite" jewrusiowki.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jedyne dobro narodowe "polski" to prof. Bydłoszewski - gołabek uczciwości. 
Zenon Jaszczuk, 2012.02.23 o 12:43
uleczka.
Ja też tak przywiduję. Tuska spalą jako premiera przy idiotycznych reformach i zamienią Palikotem. Nu,a tem będzie okrzyczany jako odnowiciel. Oczywiście nikt nie wspomni, że to kumpel myśliwego od polowań w Rosji pod okiem KGB. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jedyne dobro narodowe "polski" to prof. Bydłoszewski - gołabek uczciwości.   
uleczka, 2012.02.24 o 06:18
Mozna sie Zeneczku spodziewac, ze ruchajacy kot, nie zawiedzie "przyzwoitych", bo w koncu on wie komu zawdziecza dobra passe, po wykopaniu Tuska, wywyzszy na osobistego syflera, a chocby uznanego profesora - Bydlowszewskiego. Dzieki temu bedzie wiedzial przeciwko komu nalezy chucpe kneblowac i samemu awannsowac.
Elektorat mlody, wyksztalceniem - oglupialy, wiadomo, ze kazde szambo - kupi, w tym jest nasz narodowy problem.

Zdrowka zycze.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jedyne dobro narodowe "polski" to prof. Bydłoszewski - gołabek uczciwości. 
Zenon Jaszczuk, 2012.02.24 o 13:01
uleczka. Widzę, że to stara zasada. Jeden jak się spali w oczach społeczeństwa, to zastępują go następnym. Zresztą takim samym dla Polaków durniem. Wszystko ruchy pozorowane. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jedyne dobro narodowe "polski" to prof. Bydłoszewski - gołabek uczciwości.   
uleczka, 2012.02.25 o 01:23
Zenek
Oczywiscie, ze ruchy takie jak szczegolnie te palikocie ( samo nazwisko duzo mowi o wlascicielu), sa wytyczane i nadzorowane, przez faktycznych mocodawcow. U nas podobno do grona mocodawcow zaliczaja sie watahy z wsi, ale ja bardziej jestesm sklonna uwierzyc ze te watahy sa skazane na wzajemne wybicie przez strategistow chucpiarskich. Po kiego grzyba maja dzielic wladze z jaimis nieudolnymi, skompromitowanymi - porednikami jak przy obecnym poziomie uswiadomienia politycznego spoleczenstwa, to moga wyjsc z cienia i rozgrabic kraj pomiedzy soba.Kto im stanie na drodze - Bydloszewski z Palikotem?
Sluchy mnie dochodza, ze rudemu ( nie czytam zadnych artykulow na jego temat) sadza zbuki kolo siedzenia? Byc moze to znaczy, ze nie chcial juz ruchac palcem w bucie, moze syflery podpowiedzialy zmiane image, na meza stanu opatrznosciowego.
Pozdrawiam serdecznie
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jedyne dobro narodowe "polski" to prof. Bydłoszewski - gołabek uczciwości. 
Zenon Jaszczuk, 2012.02.25 o 14:00
uleczka.
Myśle, że prawidłowo widzimy te hucpy. A wsi to jest tylko zb........ narzędzie światowców. Jak historia uczy, wykonawcy "zbrodni" po czasie są tak samo likwidowani. A więc pełna zgoda jeśli chodzi o durni i pożytecznych idiotów. Myślę, że tusk jeszcze wykona niepopularne, antypanstwowe, antyludzkie dyrektywy i pójdzie na "zasłużoną" emeryture lub "awansuje". Na jego miejsce wsadzą (może) palikociarnię która będzie udawać następnych odnowicieli Polski. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
O "prof." Bartoszewskim na lustracja.net 
Piotr Świtecki, 2012.02.23 o 08:36
+lustracja.net (Może nie jakieś specjalnie sensacyjne, ale zawsze. No i jakiś rys czasów z nich się wyłania, materiałów tych.)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O "prof." Bartoszewskim na lustracja.net 
Zenon Jaszczuk, 2012.02.23 o 13:12
Mufti.
Dzięki. Warto znac jakieś konkrety z życia tego bogactwa narodowego. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jedyne dobro narodowe "polski" to prof. Bydłoszewski - gołabek uczciwości.   
MatkaPolka, 2012.02.26 o 06:15
WŁADYSŁAW BARTOSZEWSKI – KONTAKT OPERACYJNY AMBASADY IZRAELA!
+marucha.wordpress.com

+marucha.wordpress.com
CZYTAJ CAŁOŚĆ

HEROS BARTMAN vel BARTOSZEWSKI
+wirtualnapolonia.com
Może poniższy tekst (długi, ale warto przeczytać cały), znaleziony w Sieci, pozwoli, że Pani Marta Kaczyńska i tysiące innych osób będą mniej zdumione

….Może przedstawione FAKTY z PRZESZŁOŚCI Władysława Bartmana vel Bartoszewskiego pozwolą wyjaśnić jego TERAŹNIEJSZE zachowanie?

Wiele lat temu (1985 rok) byłem świadkiem, jak znany NRD-owski dziennikarz (a więc 100% Stasi), podczas zakrapianej kolacji – rzecz działa się w Domu Wczasowym – wypalił swojemu kompanowi od stołu i kieliszka, Polakowi, coś w tym stylu:

„Czy wiesz, jak wielu Waszych – tych dzisiaj nieznanych, ale i bardzo znanych z żydowskim pochodzeniem – jest w aktach przejętych przez nas po III Rzeszy?

Jak wielu było, przez lata całe, na usługach Gestapo i SS, a dzisiaj robią u Was za obrońców Polski, konspiratorów, powstańców, dzielnych partyzantów i żołnierzy? ALE ONI WIEDZĄ, ŻE MY WIEMY!!!”

Mówiąc to Pan Dziennikarz był ZDENERWOWANY, a nie PIJANY! Zdenerwowany, bo chwilę wcześniej podpity Polak (też dziennikarz) stwierdził, iż w NRD nie można z nikim szczerze porozmawiać, bo co drugi człowiek to donosiciel (co, akurat, było prawdą!).
O ile dobrze pamiętam akta Stasi zostały przejęte przez Instytut Gaucka. No i nie zostały zniszczone!!!!

MIŁEJ LEKTURY życzę!
„Władysław??? Bartman!!! vel Bartoszewski konfident? agent? kolaborant? podejrzane fakty, przemilczane sprawy, „ relacje świadków, historie jego znajomych i ich rodzin…

„Gdy wybuchła wojna Władysław Bartman vel Bartoszewski miał ponoć ok. 17 lat.” ( dokładna data urodzin tak jego jak i Edelmana owiana była tajemnicą, raz młodsi raz starsi wedle zapotrzebowania) 19 września 1940 został zatrzymany na Żoliborzu w masowej obławie zorganizowanej przez hitlerowców. Przypadkowo dostał się do Oświęcimia, był w tym samym transporcie co rotmistrz Witold Pilecki.

Od 22 września 1940 został więźniem niemieckiego obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau (Auschwitz I, numer obozowy 4427). Zwolniono z Oświęcimia po kilku miesiącach – 8 kwietnia 1941, co było wydarzeniem nie spotykanym (był tam utrzymankiem esesmanów, Cymermana jak i żydowskich kapo, czyli ciotą!!!).

Według Bartmana vel Bartoszewskiego zwolnienie zawdzięcza przyjaciołom z Polskiego Czerwonego Krzyża oficjalnym powodem był zły stan zdrowia(sic!!!).

Nieoficjalnie zwolnienie przypisywano stawiennictwu siostry Bartmana vel Bartoszewskiego, która kolaborowała z Niemcami, nawet wyszła za mąż za wysokiej rangi oficera Gestapo w Budapeszcie, także o dziwo żyda!!!!.

Jednak według relacji prof. Miry Modelskiej-Creech z Georgetown University w Waszyngtonie, pracownika administracji białego domu, istnieje świadek, który przeżył Oświęcim i twierdzi, że Bartoszewski był kolaborantem. Świadek opowiadał, że spotkał się z Bartoszewskim w Oświęcimiu, znał m.in, szczegóły na temat wykształcenia, czyli 4 klasy przedwojennego powszechniaka Bartmana vel Bartoszewskiego.

Twierdził, że za sprawą Bartmana vel Bartoszewskiego i 14 innych żydowskich donosicieli w tym Cymermana vel Cyrankiewicza ( tego Niemcy wysłali na leczenie do Szwajcarii!!! pociągiem I klasy!!!), którzy opuścili Oświęcim (notabene pociągiem pierwszej klasy, Bartman vel Bartoszewski opuścił Auschwitz samochodem samego komendanta obozu Rudolfa Hessa!!! ) zlikwidowano 21 wysokich rangą AK – owców.

Ów świadek jest przekonany, że Bartman vel Bartoszewski był konfidentem tak Gestapo jak i obozowego SS!!!.
+www.youtube.com

Nikogo nie zwalniano z Auschwitz, przynajmniej nie uczciwych ludzi, co innego kolaboranci…Tłumaczenie, że go zwolnili ze względów zdrowotnych wydaje się co najmniej podejrzane. Mimo tego obdarzono go zaufaniem w organizacji katolickiej FOP – Front Odrodzenia Polski, związanym ze Stronnictwem Pracy, a kierowanym przez pisarkę Zofię Kossak Szczucką.
Bartman vel Bartoszewski niemal natychmiastowo po wyjściu z Oświęcimia został wzięty do struktur konspiracyjnych. Jest to sytuacja nie do pomyślenia, taki człowiek był zbyt podejrzany, tacy ludzi mogli być pod obserwacja, dla konspiracji to zbyt duże ryzyko…

Bartman vel Bartoszewski prawdopodobnie albo zataił ten niewygodny fakt, albo został wciągnięty do konspiracji z pomocą niemieckiej agentury. ( wiemy na dzisiaj, że nigdy do AK go nie wciągnięto, nigdy nie składał przysięgi ze względu na niejasne wtedy opuszczenie obozu).
W tym czasie niemiecka agentura była niezwykle rozwiniętą. Dzisiaj milczy się o tej niechlubnej przeszłości hasło Grupa 13 nikomu nic nie mówi podobnie jak ŻGW! dla której pracowały tysiące żydowskich agentów.

Żagiew czyli Żydowska Gwardia Wolności działała nie tylko w getcie warszawskim, a w całej Warszawie. Służyła do infiltrowania żydowskich i polskich organizacji podziemnych, w tym niosących pomoc Żydom. Niemcy wyposażali swoich żydowskich agentów także w broń! Agenci mieli za zadanie udawać, że szukają pomocy, a gdy znaleźli polaków którzy im ją zaoferowali po prostu donosili na nich skazując ich i tym samym często ich rodziny na śmierć. ŻGW zajmowało się również przemytem żywności do getta starając się przejąć kontrolę nad kanałami przerzutowymi, co czyni tą organizację pośrednio odpowiedzialną za śmierć głodową swoich rodaków. ŻGW zajmowała się także szmalcownictwem tropiąc i wydając Niemcom Żydów ukrywających się w tzw. aryjskiej części Warszawy.

Podobnych organizacji było wiele, w różnych miastach, jednak największe znaczenie miały Judenraty, bez nich holocaust nie udałby się, Judenraty wyjątkowo gorliwie pomagały Niemcom mordować własny naród

(+pokazywarka.pl ).
Owszem takie kwestie nie są wygodne, ale należy o nich mówić, tak samo jak należy mówić o przypadkach polaków – agentów, jednak Polskie władze nie współpracowały z Niemcami, a Polaków- szmalcowników skazywano w imieniu RP na śmierć.

O roli, znaczeniu i skali niemieckiej agentury dzisiaj nie pamięta się. Powstają nieuprawnione legendy, książki, ostatnio nawet filmy o Żydach bohatersko walczących z Niemcami. Jednak historia nie zna takich przypadków, z polskich bandytów żydowskiego pochodzenia robi się bohaterów, albo po prostu ich się wymyśla.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jedyne dobro narodowe "polski" to prof. Bydłoszewski - gołabek uczciwości. 
Zenon Jaszczuk, 2012.02.26 o 06:35
MatkaPolka witaj.
Dobrze, że o tym piszesz. Niech ludzie czytają. Sam sobie potem poczytam linki. Bo ten temat poznałem dość dawno. Warto odświeżyć wieści o tych żydokomunofaszystach. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑