słowa kluczowe: Antifa, GIODO, Polska, faszyści, internet, lewactwo, lewica, państwo, prawo, prokuratura.
Linki, cytaty, nowiny2012-01-23 14:21

"Lista faszystów". Państwo przegrywa z Antifą

(poleca )
 
Ani prokuratura, ani Generalny Inspektorat Ochrony Danych Osobowych nie doprowadziły do usunięcia rzekomej "listy faszystów" z internetu.
 
"Rzeczpospolita" zwraca uwagę, że organy państwa okazują się bezsilne w starciu z ultralewicową organizacją Antifa. Mimo medialnych zapowiedzi ani organy ścigania, ani Urząd Ochrony Danych Osobowych nie potrafiły zmusić lewicowych ekstremistów do usunięcia ze strony internetowej danych 450 osób oskarżanych przez nich o faszyzm.

Bojówkarze z organizacji Antifa na swojej stronie internetowej opublikowali stworzoną przez siebie listę nazwisk i adresów kilkuset osób. Lewicowi działacze ogłosili, że to "lista polskich faszystów", i wezwali do podjęcia działań przeciwko nim. W rzeczywistości w ten sposób o faszyzm oskarżyli przypadkowe osoby, na przykład Krzysztofa K., pracownika Państwowego Muzeum na Majdanku - czytamy w dzienniku.

Choć po publikacji "Rzeczpospolitej" wiele instytucji państwowych zapowiedziało zdecydowane działania, adresy i nazwiska rzekomych faszystów wciąż wiszą w sieci. A, jak czytamy w dzienniku, bojówkarze z Antify kpią na swojej stronie internetowej, że o krokach prawnych przeciwko nim wiedzą z mediów.

aj


Widać jakie/czyje to państwo.
Szkoda słów. 
 
Źródło: +www.polskieradio.pl 

2993 odsłony średnio 4,5 (2 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑