słowa kluczowe: Doktor, Izrael, WSI, agent, bomba, glina, tajniak.
Internet, technologie2012.01.14 23:36

I nawet Zeniu awansował na dohtora - pisze Kikka.

 

Proszę się nie zdziwić jak rzucę bombę atomową na Izrael!!!

 
Proszę panstwa, dzisiaj wyczytałem, że jestem doktorem :-))) Jak przeczytacie pańswtwo, że rzuciłem bombę atomową na Izrael, zapewniam, że to jeszcze jedno kłamstwo internetowe!!! Zobaczcie państwo sami.........
 

Czytam komenty pod moim artykułem zamieszczonym przez Admina na Stop Syjonizmowi. Czytam i oczom nie wierzę. Myślałem, że puszczę krople ze śmiechu. Internauyka Kikka gdzieś wyczytała , że zostałem soktorem Zenonem Jaszczukiem. - dobrze że ona się z tego śmieje. Szkoda, że nie podała linku.

Jakiś czas już piszę w sieci. Przed powstaniem naszego portalu byłem już agentem, kapusiem, szpionem, gliną i agentem WSI. W zwiazku z takimi odkryciami, na dwóch portalach zostałem zbanowany. koledzy przyszli mi z pomocą i Mufti zorganizował nasz portal od podstaw. Wielkie dzięki koledze za to wszystko.

Nie wiem, czy zostając dzisiaj doktorem, awansowałem, czy wręcz odwrotnie - degradacja. Mało tego, żer zostałem doktorem, to jeszcze wsadzone mi jakies słowa, zdania których nigdy nie wypowiedziałem. A tym bardziej na portalu polskawalczaca. com - po prostu nigdy tam niczego nie pisałem.

Dzięki informacji Kikki możemy się wszyscy pośmiać - zapraszam

Kikka
14 Styczeń 2012 o 01:46 | #39

Żydowskie gówno rozlewa się dalej (hit!) :D

7, 2, 9, czyli jesteś Żydem”. Według pani ginekolog W.

- Była fachowcem, dobrze prowadziła ciąże, do tej pory pacjentki za nią dzwonią – mówi prezes poradni ginekologicznej „Femina” w Rzeszowie, w której do listopada ub. r. pracowała Halina W., autorka antysemickiej strony internetowej.

Prezes Jerzy Masłowski ma pretensje do „Gazety”. – Po co podawaliście, że ona u nas pracowała? Pani doktor nie wiedziała, że to my złożyliśmy zawiadomienie do prokuratury – złości się.

- A dlaczego mielibyśmy to ukrywać? – dziwię się.

- Bo to co robi na swojej stronie Halina W. może być kojarzone z Feminą – pokrzykuje prezes poradni.

- Skojarzeń się nie uniknie. W końcu pani doktor przyjmowała pacjentki w waszej poradni – przekonuję.

Cofnijmy się na chwilę do ub. roku. 28 czerwca do prezesa Masłowskiego dzwoni znajomy.

- Nieźle uzdrawiacie – słyszy ironiczny tekst w słuchawce. Masłowski dowiaduje się, że pracująca u nich ginekolog Halina W. prowadzi stronę internetową uzdrawiamy.com.pl. A na stronie same antysemickie teksty i dane osobowe – jak się później okaże – m.in. pacjentek Feminy.

Masłowski wyłapuje na stronie dwa nazwiska kobiet. Kojarzy, że są pacjentkami ich przychodni. Halina W. oskarża je, że mają pochodzenie żydowskie, bo w ich PESEL-ach występują cyfry 7,2,9. A to według pani doktor dowód na ukrywanie tożsamości żydowskiej.

A urzędnicy z MSWiA biorą udział w międzynarodowym spisku nadając w PESEL-ach numery 729 i przez to „tworzą mafię w obrębie niepodległego kraju”.

- Ukrywanie tożsamości to rasizm – próbowała mi w środę pokrętnie wmówić Halina W.

Ujawniła dane swoich pacjentek

729 to prefiks kodu kreskowego produktów pochodzących z Izraela. A więc jeśli Polacy w PESEL-ach mają te cyfry to zdaniem Haliny W.:

- Polacy w Polsce zostali oszukani na niesłychaną skalę

- Polska znajduje się pod okupacją ludzi wywodzących się, jak produkty oznakowane 729 – z Izraela, a więc – Żydów.

- Zebrałem wszystkie nazwiska na stronie. Było ich około 100 – 40 proc. to mężczyźni. Nazwiska kobiet wrzuciłem do naszego systemu komputerowego. Wyskoczyło mi, że 11 lub 12 kobiet to pacjentki Haliny W. Nie mogłem tego tak zostawić – wspomina Jerzy Masłowski. Wzywa na rozmowę Halinę W. Stawia sprawę jasno: albo pani doktor usunie antysemickie treści i dane pacjentek albo się rozstajemy.

Pani ginekolog kompletnie się nie przejmuje. Jest przekonana, że „Żydzi praktycznie opanowali już wszystkie instytucje państwa Polskiego”, a przez to „mogą przystąpić do następnego etapu swojego planu, czyli zniewolenia i eliminacji Polaków z ich ziemi”.

Że w Oświęcimiu żadnych komór gazowych nie było, a Żydów zabiła epidemia tyfusu.

Mija się z prawdą historyczną i zdrowym rozsądkiem

Zarząd „Feminy” nie zamierza sprawy zamieść pod dywan. Strona nadal działa. 21 lipca „Femina” pisze doniesienie do prokuratury. „Zwracamy się z uprzejmą prośbą o zbadanie sprawy związanej z działalnością pozamedyczną jednego z udziałowców naszej spółki Pani Haliny W., która na stronie internetowej http://www.uzdrawiamy.com.pl przedstawia swoje skrajnie antysemickie poglądy mijające się tak z prawdą historyczną, jak i ze zdrowym rozsądkiem”.

„Pani Halina W. jako właścicielka strony podpisuje się pod zawartymi na stronie informacjami własnym nazwiskiem. Wszyscy pozostali udziałowcy spółki Femina uważają, że takie postępowanie Pani Haliny W. jest działaniem na szkodę spółki, daje też podstawę do przyjęcia, iż szereg naszych pacjentek, które nie zgadzają się z przedstawianymi poglądami, mogą mieć złe skojarzenia z naszą firmą”.

W listopadzie, po 10 latach pracy, lekarka dostaje zwolnienie. W odpowiedzi pisze, że zwolnienie jej z pracy to „zaognianie stosunków polsko-żydowskich”.

O Halinie W. od trzech dni mówi cała Polska. Głos w czwartek zabrał nawet Radosław Sikorski, minister spraw zagranicznych. Zdjęcie jego żony Anne Applebaum pani ginekolog zamieściła na stronie. Podpisała je tak: „Żona jednego z najgorszych polskojęzycznych polityków”.

Sikorski na Twitterze: „Coś jest chyba na rzeczy, bo mam nie tylko żonę wiadomego pochodzenia, ale i wszystkie trefne cyfry w PESELu”.

Chciała być europosłem

- Pani W. potrzebny jest… – prezes Masłowski nie chce kończyć. Nie może przeboleć, dlaczego to właśnie ich spotkało takie nieszczęście.

- Skąd pani doktor miała dane pacjentek? – pytam.

- Ona w każdych wyborach startowała. Kiedyś z list LPR, potem z tego, no, co Wałęsa tam do tego, no, w Irlandii pojechał – szuka w pamięci Jerzy Masłowski. – I przed wyborami zbierała nazwiska pod listą poparcia. W gabinecie prosiła o nazwiska pacjentek. A te podawały PESEL-e – podejrzewa prezes Feminy.

W internecie szukam informacji o politycznej działalności lekarki. Znajduję tylko, że w 2009 r. startowała z list Libertas Polska do europarlamentu. To właśnie to ugrupowanie, którego prezes nie mógł sobie przypomnieć.

„Skargi na dr W.? Ani jednej na piśmie”

Gdy Halina W. jest teraz na ustach całej Polski, dostaje wsparcie od wyznawców podobnych spiskowych teorii dziejów.

„Droga Pani Halino, szechterowski atak na Panią trzeba monitorować, nagłaśniać i przedsięwziąć wszelkie środki, aby móc w jakikolwiek sposób udzielić Pani pomoc – deklaruje niejaki doktor Zenon Jaszczuk na stronie polskwalczaca.com.

Prezes Masłowski próbuje scharakteryzować Halinę W. – Cicha, skryta, głęboka katoliczka, patriotka, codziennie chodziła do kościoła, jeździła na pielgrzymki do Lourdes i Medjugorie. Nikt jej nie pomógł.

- W czym? – pytam.

- By ten antysemityzm odrzuciła – odpowiada.

- Były skargi na panią doktor?

- Ani jednej na piśmie. Pacjentki, jak się skarżyły, to tylko na to, że nie wypisuje tabletek antykoncepcyjnych. Ale lekarz ma prawo odmówić. Była fachowcem, dobrze prowadziła ciąże – mówi Masłowski.

Halina W. w czwartek przestała odbierać telefon. Nikt nie potrafi powiedzieć, czy prywatnie przyjmuje pacjentki. Próbuje tego dociec Okręgowa Izba Lekarska w Rzeszowie. Na razie bezskutecznie.

- Aż takim potworem od strony medycznej pani doktor nie była – kończy Jerzy Masłowski.

http://wiernipolsce.wordpress.com/2012/01/13/odwracanie-uwagi-naiwnych-gojow-czy-kolejny-atak-gownawyborczego-z-udzialem-giodo/

I nawet Zeniu awansował na dohtora :D

A na poważnie to naprawdę dobrze by było, żeby kobiecie ktoś pomógł, bo ją pejsy dosłownie zaszczują na śmierć…

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/01/12/lapanki-antysemitow-w-polsce-caly-czas-trwaja-tym-razem-zlapali-pania-doktor/

Jeśli przeczytacie państwo, że rzuciłem bombę atomową, gdziekolwiek, na jakimś portalu - zapewniam, że to oszustwo. Ja jestem nie przeciętnie spokojnym człowiekiem

 
 
:-)))))))))))))))) 

3694 odsłony średnio 5 (8 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: I nawet Zeniu awansował na dohtora - pisze Kikka. 
Zenon Jaszczuk, 2012.01.15 o 00:53
radzio.
Poczytaj prawdę o pani doktor. Masz niezmanipulowany kawał materiału!!!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
[...]   
A.B.C., 2012.10.13 o 18:57
[komentarz usunięty na żądanie Autora/Autorki]
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: I nawet Zeniu awansował na dohtora - pisze Kikka. 
Piotr Świtecki, 2012.01.15 o 08:43
Bitsay, witaj!
Jeśli znajdziesz chwilę i trochę weny, może napiszesz więcej o Marsjanach? U nas tutaj chyba mało kto ma do czynienia z jawnymi Marsjanami, w codziennym życiu, w bezpośrednich, osobistych relacjach, a nie w telewizji. (To chyba ten słynny polski "antymarsjanizm bez Marsjan")
Z góry dziękuję za podzielenie się doświadczeniami, obserwacjami! Pozdrawiam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: I nawet Zeniu awansował na dohtora - pisze Kikka. 
teli, 2012.01.15 o 10:00
a jak tak to przepraszam Pana doktora Zenona :-)
jesteś na pierwszej linii ognia, tylko pogratulować
p.s.
ale przecież jest to częściowa prawda, skoro sam się podpisywałeś chłop z wsi-Wojskowe Służby Informacyjne :-)
szkoda że nie napisali że masz specjalnie tresowane Yorkshire terierry do tropienia semitów :-)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: I nawet Zeniu awansował na dohtora - pisze Kikka. 
Zenon Jaszczuk, 2012.01.15 o 14:20
teli.
Może masz rację. Przy okazji reklamy pani doktor i nasz portal został jakoś rozreklamowany. I bardzo dobrze. Teli jak raz Ty dobrze znasz cały temat z chłopem wsi. :-))) Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: I nawet Zeniu awansował na dohtora - pisze Kikka. 
Christophoros Scholastikos, 2012.01.15 o 13:11
Mało kto, ale jednak tacy są ;).
pzdr
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: I nawet Zeniu awansował na dohtora - pisze Kikka. 
Zenon Jaszczuk, 2012.01.15 o 14:26
Mufti.
Widzę, że pionek nas odwiedził dzisiaj na portalu. Czytam niedawno jakiś art. na NE i link podany przez pionka do Iskier. Zaglądam, a to mój art. Przeglądam Iskry a tam jest sporo moich tekstów. To dobrze, reklama dzwignią naszego portalu. Pisz coś pionek - zapraszam .Pozdrawiam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: I nawet Zeniu awansował na dohtora - pisze Kikka. 
Zenon Jaszczuk, 2012.01.15 o 14:16
Bitsay.
Napisz co u Ciebie słychać. U nas jak widzisz po staremu. Temat "antysemityzmu" musi być. Jak pisałem, michnikoidy jako reklamodawcy przedsiębiorstwa holokaustu i "antysemityzmu".Dla mnie te pajace są tak śmieszne, że aż hydko. Reklamę przy okazji zrobili pani doktor. I to taką, że się przestraszyli i zamknęli jej strony. Za duże poparcie miała od internautów. A miało byc inaczej, jak tutaj nam radzio zademonstrował. Ten wstrętny babsztyl.Tak jak pisałem wiele razy, żyd nawet zmanipulować nie potrafi. A dać sprawiedliwe sądy to wszyscy by siedzieli w więzieniach. Przetłumacz na angielski to i świat przeczyta. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: I nawet Zeniu awansował na dohtora - pisze Kikka. 
teli, 2012.01.15 o 18:45
Artykuł w jednej z francuskich gazet:

Polska.
Oto znajdujemy się w świecie absurdu. Kraj, w którym co piąty mieszkaniec stracił życie w czasie drugiej wojny światowej, którego 1/5 narodu żyje poza granicami kraju i w którym co 3 mieszkaniec ma 20 lat. Kraj, który ma dwa razy więcej studentów niż Francja, a inżynier zarabia tu mniej niż przeciętny robotnik. Kraj, gdzie człowiek wydaje dwa razy więcej niż zarabia, gdzie przeciętna pensja nie przekracza ceny (!) trzech par dobrych butów, gdzie jednocześnie nie ma biedy a obcy kapitał się pcha drzwiami i oknami. Kraj, w którym cena samochodu równa się trzyletnim zarobkom, a mimo to trudno znaleźć miejsce na parkingu. Kraj, w którym rządzą byli socjaliści, w którym święta kościelne są dniami wolnymi od pracy (!)
Cudzoziemiec musi zrezygnować tu z jakiejkolwiek logiki, jeśli nie chce stracić gruntu pod nogami. Dziwny kraj, w którym z kelnerem można porozmawiać po angielsku, z kucharzem po francusku, ekspedientem po niemiecku a ministrem lub jakimkolwiek urzędnikiem państwowym tylko za pośrednictwem tłumacza.
Polacy..! Jak wy to robicie..?

No właśnie jak My to robimy? :>
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: I nawet Zeniu awansował na dohtora - pisze Kikka. 
Zenon Jaszczuk, 2012.01.15 o 20:18
teli.
Myślę, że to prawda. Polacy chyba mają we krwi pomysłowość życia pod okupacją. A to wszystko przez tych ministrów!!!Nawet tam wiedzą, że to głąby. :-))) Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: I nawet Zeniu awansował na dohtora - pisze Kikka. 
janekk, 2012.01.15 o 20:19
teli,
Czyżby prsa we Francji była całkowicie wiarygodna choć oczywiście na tematy zagraniczne pewnie może pisać dużo prawdy.
Dla mnie Francja to też kraj jeżeli nie absurdów to co najmniej paradoksów,
gdzie prezydentem jest marsjanin w czym co prawda może niewiele się różni od Polski ale za to bije nas na głowę w ilości ciemnoskórych marsjan którzy sprawiają im trochę problemów.
Swoją drogą ten Francuz co to napisał musiał dość dobrze znać Polskę i chyba musiało mu się tu jednak podobać skoro pyta jak my to robimy. Jeszcze trochę i może sam zobaczy do czego prowadzi unia zarządzana przez socjalistów.
W kazdym razie pisanie o innych to dobry sposób na odwrócenie uwagi od własnych problemów i skąd my to znamy. Na świecie tylko dyktatorzy i terroryści a w Polsce sielanka i Jurek Owsiak.
Pozdrawiam :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: I nawet Zeniu awansował na dohtora - pisze Kikka. 
Paweł Tonderski, 2012.01.16 o 10:42
Ten artykuł pisał na pewno jakiś Polak. :)))
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: I nawet Zeniu awansował na dohtora - pisze Kikka. 
Piotr Świtecki, 2012.01.16 o 10:59
Dowcip z taaaaką brodą... :-)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: I nawet Zeniu awansował na dohtora - pisze Kikka. 
Zenon Jaszczuk, 2012.01.15 o 14:41
Kikka.
Dziękuję bardzo za pozdrowienia -

Kikka 15 Styczeń 2012 o 00:29 | #45 Cytat Pozdrawiam Zenka Polaka , link do artykułu GWna jest na stronie WPS, wolałam tam podać namiar, ale proszę bardzo:

rzeszow.gazeta.pl/rzeszow/1,34962,10956931,_7__2__9__czyli_jestes_Zydem___Wedlug_pani_ginekolog.html

Proszę zauważyć, że żydowska gadzinówka podaje błędny adres internetowy Polski Walczącej, podejrzewam, że strona pani Haliny miała za dużo zwolenników i woleli uniknąć dalszego edukowania gojów Myślę jednak, że ci dociekliwsi i tak znajdą
- Ja Cię serdecznie pozdrawiam. Jak widzisz dzięki Tobie wysmarowałem nowy art. Dzięki serdeczne wszystkim komentatorom oraz portalowi Stop Syjonizmowi. Kikki zapraszam, może i u nas coś napiszesz. :-))) Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: I nawet Zeniu awansował na dohtora - pisze Kikka. 
janekk, 2012.01.15 o 19:30
Zenon,
ja może spróbuję zgadnąć co miała na myśli Kikka tytułując cię doktorem.
W końcu próbujesz leczyć niektórych z ciężkich przypadków wyprania mózgów przez gówne media. Poza tym tych co już być może zaczynają wątpić w swoją normalność przez odstawanie od lansowanych wzorców przypominasz że to oni żyją w świecie realnym a nie wirtualnym.
Życzę dalszych sukcesów terepautycznych i pozdrawiam :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: I nawet Zeniu awansował na dohtora - pisze Kikka. 
Zenon Jaszczuk, 2012.01.15 o 20:36
janekk.
Może masz trochę racji. Tylko tego doktora to nie wymyśliła Kikka tylko chyba ktoś inny. Ja nazywam rzeczy i ludzi tak jak się nazywają naprawdę. A to dlatego, że szanuję wszystkich ludzi. Nie moge żyda nazywac Eskimosem bo sie obrazi. A że obrazi się i za żyda, to jego problem, a nie mój. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑