słowa kluczowe: "antysemityzm, Auschwitz, Blog, Papież, Prezes, Walka, doktor, michnikoidy, nr obozowy, presel, żydzi.
Polska2012.01.12 01:02

Łapanki "antysemitów" w Polsce cały czas trwają.

 

Tym razem złapali panią doktor.

 
Antypolonizm żydowski kwitnie w najlepsze na całym świecie. O żydach nie wolno pisać prawdy. "Jest broń straszniejsza od kłamstwa, to PRAWDA" - Tellegrant.
 

"Żyd ukrywa się pod PESEL-em". Pani ginekolog ujawnia. Nie wiem czy mogę zamieścić zdjęcie pani doktor. Ale jeśli jest w sieci, sama podała, to chyba mogę. Gdyby pani miała zastrzeżenia, proszę dać znać i zdjęcie zdejmę. Tylko my Polacy nie jesteśmy żydami, my własnego wizerunku nie musimy ukrywać. A tym baqrdziej w głowie się nam nie mieści zmiana nazwisk Polskich- rodowych , na żydowskie.

I oto proszę państwa ta piękna pani doktor jest poddana nagonce.Doszły mnie słuchy, że pani doktor rozpoznaje żydów. To jest SIOK!!! . Narobili giwałtu. A jaki tytuł artykułu wysmarowali - "Żyd ukrywa się pod PESEL-em". Pani ginekolog ujawnia".

Nie wiem nawet kto te pesele i kiedy "wymyślił" w Polsce. A już naprawdę nie wiem, po co??? Czy chodzilo o zamazanie nazwisk jak w obozach koncentracyjnych, czy chodziło o ukrycie narodowości przez tych co się wstydzą własnego pochodzenia. Czy zbudowanie takiej wieży Babel.

Czyli mnie też ukryli pod tym peselem - nr obozowym. Z przecież ja nikogo nie prosiłem. Ja mam imię i nazwisko i jestem POLAKIEM. Wszyscy mamy imiona i nazwiska. Czyli pod tymi peselami jest ukryty każdy Polak i każdy obywatel Polski. A więc; żyd, Białorusiń, Litwin, niemiec, Czech, Rosjanin, Francuz, Anglik itd. Identycznie jak w obozie koncentracyjnym - powiedzmy Auschwitz. Czyli metoda dość perfidna, można powiedzieć hitlerowska!!!

Czy w obozach koncentracyjnych, ci ludzie- numery pytali, rozmawiali między sobą - zgadując, ty jesteś Czech, ty jesteś Polak, ty jesteś żyd??? Oczywiście, że tak.  Widocznie i pani doktor zgadła, zapytała czy pani jest żydówką? Pani doktor ujawnia dane żydów na swojej stronie!!! Oj nie ładnie, nie ładnie pani doktor, wpisała pani tam mnie Zenon a ja nie jestem żydem. Pani doktor nie wolno rozwiązywać zagadek, szyfrów. A jeśli się pani udało rozwiązać to brawo. Jeśli miały być tajne to głąby jakieś żle stworzyli ten obozowy system. Łatwy do rozszyfrowania. Nie widzę potwierdzenia w art, "pani doktor OSKARŻA......" Jak można mnie oskarżać, że jestem POLAKIEM?!!

Nie wiem jak było, ąle i nie przekonuje mnie ten artykuł w łżemendiach żydowskich michnikoidów. Musiałbym porozmawiać z panią doktor. Żydzi lubią robić problemy tam, gdzie ich nie ma.

To tak z humoru i satyry - pamiętam jak byłem młody, to chłopcy rozmawiali między sobą, pokaż jakiego masz żyda. Nie wiedziałem, że już wtedy byliśmy "antysemitami". Nigdy nie byłem i nie jestem "antysemitą", ale "żyda" mam nadal i z nim umrę :-)))

 Co my tutaj mamy jeszcze w tym artykule?!! Cytuje -

- "Antysemickie pasje pani doktor

Od listopada 2010 r. Halina W. prowadzi stronę uzdrawiamy.com.pl. Zamieszcza na niej antysemickie artykuły. Pisze, że "Żydzi praktycznie opanowali już wszystkie instytucje państwa Polskiego", a przez to "mogą przystąpić do następnego etapu swojego planu, czyli zniewolenia i eliminacji Polaków z ich ziemi".

Proszę mi wykazać, że pani doktor nie pisze prawdy!!! Pani doktor niczego nie odkrywa, to wiedzą wszyscy Polacy, to wie cały Internet, to wiedzą dobrzy pisarze Polscy, to wiedzą żydzi itd. Ja bym proszę waszej niesprawiedliwości aresztował wszystkich Polaków.

Najbardziej poszkodowane są pani Ewa i Katarzyna bo przyszły po tabletki antykoncepcyjne, a pani doktor zrobiła im wykład o ich szkodliwości. Toz to czysty "bandytyzm" ze strony doktor- wynika ze skargi. A ja uważam, że to tylko porada bardzo dobrego doktora.  Ciekawy jestem co zrobi z tym wymiar.......

Co mamy dalej?!! - Zawiodła się na Janie Pawle II. Następne przestępstwo pani doktor. Tak nie wolno pani doktor, nie wolno pani miec własnego zdania . Osz. Pani jest dociekliwa. Doszła pani nie zgodnie z propagandą żydowską michnikoidów, że Papież był żydem. To żadne odkrycie pani doktor. Ja o tym wiem już kupę lat, wiedzą o tym Polacy, wiedzą internauci. Ciekawy jestem co na ten temat wie wymiar........

Co mamy dalej?!! "Żydów zabiła epidemia tyfusu".  Osz, a może i przeziębienia i grypa i angina i starość i głód i warunki obozowe i policja żydowska i niemcy i kule i bomby i nieludzka praca w zakładach żydowskich IGFarben i innych.

Nie wiem tylko co pod tym podtytułem robią żydzi wymienieni, żyjący przecież.

Co mamy dalej?!! "Dzwonić tylko w polskich sprawach"
Nie będę cytował, bo to same bzdury, brednie ciągnione, aby był chyba dłuższy artykuł.

Jak widzimy, ilu uczciwych ludzi zdało egzamin w polowaniu na doktor. Pan prezes!!! Pan prokurator!!! Pani EWA, Pani Katarzyna. Panowie michnikoidy!!!

Pełny KOLEKTYW. Proszę tylko nie wydawać wyroku śmierci na panią doktor. Chociaż jak czytam, to jeszcze sprawy sądowej nie było a zawodowy wyrok śmierci już wydaliście. A feeeeee. Szkoda, że nie napisaliście gdzie pani doktor kłamie. Pomijam tzw ujawnianie - bo na tym się nie znam. Jeśli tutaj złamała prawo to sąd wyda wyrok.

Tylko czy do ujawnienia trzeba było dokoptowac tonę fałszywych oskarżeń?!!

"Żyd ukrywa się pod PESEL-em". Pani ginekolog ujawnia -

- wiadomosci.gazeta.pl

Proszę o merytoryczne komenty do tej nagonki na panią doktor.

Pozdrawiam Cię pani doktor - Zenon Jaszczuk

 

 

 
 
:_((( 

6518 odsłon średnio 5 (4 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Łapanki "antysemitów" w Polsce cały czas trwają. 
Zenon Jaszczuk, 2012.01.12 o 01:15
Wszyscy
Dostałem informację, że ta pani doktor to z naszej portalowej rodziny - internautka. Dlatego napisałem w/w art. Mufti - jeśli możesz, zmien proszę, aby ten obraz tak sie nie rozłaził. Malawando i Ty się odezwij. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Łapanki "antysemitów" w Polsce cały czas trwają. 
Piotr Świtecki, 2012.01.12 o 02:10
Zenon
Dziękuję za Ten wpis!
Umieściłem chwilę wcześniej informację w "linki, cytaty" wraz z linkiem do tego artykułu w Wyborczej +polacy.eu.org Wydał mi się po prostu kuriozalny! Chyba już temu towarzystwu argumentów zaczyna brakować na udowodnienie tego "polskiego genetycznego antysemityzmu"...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Łapanki "antysemitów" w Polsce cały czas trwają. 
Malawanda, 2012.01.12 o 19:27
Zenuś
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Łapanki "antysemitów" w Polsce cały czas trwają. 
Zenon Jaszczuk, 2012.01.12 o 20:02
Malawanda.
Odpisałem :-))) Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Adres strony p. dr Wróbel 
Piotr Świtecki, 2012.01.12 o 08:06
+uzdrawiamy.com.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Adres strony p. dr Wróbel 
Jacek, 2012.01.12 o 09:26
Link zablokowany
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Adres strony p. dr Wróbel 
Piotr Świtecki, 2012.01.12 o 11:58
A mi działa :)
Tu, gdyby ktoś chciał się skontaktować z p. doktor są dane kontaktowe (mail i tel.): +uzdrawiamy.com.pl
Pozdrawiam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Adres strony p. dr Wróbel 
Adam39, 2012.01.12 o 12:52
Ciekawa patriotyczna i odważna strona pani dr Wróbel. Dobrze że Zenek i Mufti podali namiary. Stronę tę będę odwiedzał i polecał innym, ponieważ są tam poruszane sprawy nas Polaków dotyczące. Artykuły nieraz może i kontrowersyjne, ale ukazujące podstępne zniewolenie nas przez żydów chazarskich.
Cieszy, że coraz więcej ludzi ma możliwość poznania prawdy dotyczącej mentalności i postępowania żydów talmudycznych w stosunku do nas, goimów, uważanych według talmudu za insekty, lub co najwyżej zwierzęta w ludzkiej skórze, które powinny być im podległe. A wiedza ta daje możliwość zrzucenia narzuconej nam siłą i podstępem złodziejskiej żydokomunofaszystowskiej władzy.
Widać że przefarbowane żydostwo, kłamstwami i za pomocą uchwalonych przez siebie paragrafów KK, jak tylko może stara się niszczyć Polaków mówiących i piszących prawdę dotycząca historii jak i czasów obecnych.
W nawiązaniu do artykułu w żydowskiej gadzinówce, uważam że należy pilnie śledzić postępowanie prokuratury w stosunku do pani dr Wróbel.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Adres strony p. dr Wróbel 
Zenon Jaszczuk, 2012.01.12 o 13:58
Mufti.
Już jesteśmy na Stop Syjonizmowi - +stopsyjonizmowi.wordpress.com
Proszę poczytac komenty. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Adres strony p. dr Wróbel 
Zenon Jaszczuk, 2012.01.12 o 13:19
Mufti.
Miałem ten link. Jednak prośbę o napisanie art. na ten temat dostałem póżno w nocy i zapomniałem podać. Dzięki że podałeś. Dobrze by było, aby wszyscy z naszego portalu wyrazili swoje zdanie w komentach. Może ktoś kto pisze na NE powinien napisać tam, albo przenieść mój art. na ten temat. Pozdrawiam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Adres strony p. dr Wróbel 
Adam39, 2012.01.12 o 13:43
Zenek, przeczytałem na NE art. St. Michalkiewicza i porusza on sprawę pani dr. Wróbel w związku ze zbliżającym się jakim tam dniem judaizmu. Pisze również o talmudzie, jak nakazuje traktować nie żydów, co ja również nieco wyżej zauważyłem. Podaję link:
+michalkiewicz.nowyekran.pl
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Adres strony p. dr Wróbel 
Zenon Jaszczuk, 2012.01.12 o 14:04
Adam39
Dzięki, już czytam. Podali art. już na stop syjonizmowi - poczytaj komenty. Adres podałem w komentach pod moim art. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Łapanki "antysemitów" w Polsce cały czas trwają. 
Hindukusz-Milena, 2012.01.12 o 14:02
Nie bardzo rozumiem o co chodzi z tymi numerami Pesel. Przecież pierwsze 6 numerów to dwa ostatnie lata roku urodzenia,miesiąc i dzień urodzenia, a więc od nikogo niezależne. Inna sprawa to pozostałe numery, których znaczenia nie znam, przyznaję. Może ktos mnie oświeci w temacie ?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Łapanki "antysemitów" w Polsce cały czas trwają. 
Zenon Jaszczuk, 2012.01.12 o 14:18
Hindukusz.
Niestety ja Cię nie oświecę. Trzeba by było zapytac "tfurcóf". A ponieważ "wiemy" że żyjemy w państwie prawa, w panstwie demokratycznym, to oni udzielą błyskawicznie odpowiedzi - to oczywiście humor i satyra. Pozdrawiam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Łapanki "antysemitów" w Polsce cały czas trwają. 
Piotr Świtecki, 2012.01.12 o 15:35
Tutaj mniej-więcej od połowy strony: +stopsyjonizmowi.wordpress.com
Ktoś to "ogarnia" i jest w stanie zweryfikować?

Pewne nadzieje może budzić cyfra na miejscu dziesiątym (związana oficjalnie z płcią), oraz - że zacytuję:
Ostatnio zdobyłem z pewnej bazy danych sporą pulę numerów PESEL (bez nazwisk i innych danych osobowych, żeby uspokoić niektórych legalistów) i mogłem przeanalizować 'numery seryjne' zawarte w peselu. Okazuje się, że nie są to numery kolejne. Bowiem najwyższy numer seryjny jaki widziałem w tej puli wynosił (RRMMDDnnnnK) nnnn=9896. Nie wyobrażam sobie ażeby w dniu, w którym urodziła się ta kobieta urodziło się prawie dziesięć tysięcy dzieci. Według mnie ten 'numer seryjny' został wygenerowany sztucznie, a nie jako kolejny numer osobniczy.
Źródło: +wipos.p.lodz.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Łapanki "antysemitów" w Polsce cały czas trwają. 
Zenon Jaszczuk, 2012.01.12 o 16:59
Mufti.
Czyli na tematy "peseli" już dawno ludzie dyskutują i rozszyfrurują. Po co ten wrzask żydowski w stosunku do doktor. Pewnie chodzi o miejsce pracy dla żyda. Zobacz co jest zgodne ze "spiskową teorią" dziejów, że już w latach siedemdziesiątych, ta sama żydokomuna planuje numery obozowe. Niby komunę wał ensa przewrócił, ale znaki obozowe te same za Moskwy i Brukselki. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Łapanki "antysemitów" w Polsce cały czas trwają. 
Zenon Jaszczuk, 2012.01.12 o 14:53
Cytuje za starym, moim dawnym art. -+jazon.polacy.eu.org
- Oni w większości mają nieżydów, za własny zwierzyniec.Zobacz co na ten temat mówił ich premier
"Menachem Begin:
"Nasza rasa jest Rasą Panów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras, ponieważ wywodzą się one od insektów. Faktycznie porównując je do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, owce w najlepszym przypadku. Inne rasy są uważane jako ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest rządzenie ponad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone poprzez naszych liderów za pomocą rózgi żelaznej. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy." - premier Izraela, laureat Pokojowej Nagrody Nobla "

Jak można określić takiego parcha. Jakoś michnikoidom ten ściek szambiarski nie przeszkadza.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Łapanki "antysemitów" w Polsce cały czas trwają. 
Zenon Jaszczuk, 2012.01.12 o 14:59
Jeszcze raz namawiam panstwa do czytania dobrych książek. Myslę, że pasuje do tego artykulu przedstawiana przezemnie Judeopolonia - +jazon.polacy.eu.org
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Łapanki "antysemitów" w Polsce cały czas trwają. 
Zenon Jaszczuk, 2012.01.12 o 17:29
Film pana prof Wolniewicza - +www.youtube.com
Pozdrawiam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Łapanki "antysemitów" w Polsce cały czas trwają. 
Zenon Jaszczuk, 2012.01.12 o 17:36
Proszę przeczytac. "Za stan wojenny idzie siedzieć Słomka"- Mordercy Narodu Polskiego niewinni - +jan.bogatko.nowyekran.pl
Pozdrawiam
+dosc.nowyekran.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Łapanki "antysemitów" w Polsce cały czas trwają.   
Matren, 2012.01.14 o 16:52
12 stycznia Sikorski Radek na Twitterze:

"Coś jest chyba na rzeczy, bo mam nie tylko żonę wiadomego pochodzenia, ale i wszystkie trefne cyfry w PESELu"

+twitter.com

:)))
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Łapanki "antysemitów" w Polsce cały czas trwają. 
Zenon Jaszczuk, 2012.01.14 o 17:09
Matren.
Też tak myślę, ze jest coś na rzeczy. Tym bardziej, jeśli radek potwierdza. Pozostawiam jednak innym pasjonatom, zainteresowanie się tym tematem. A musisz przyznać, że to dobre rozwiązanie żydowskie. Odrazu wiedzą - NASZ. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑