słowa kluczowe: Arłukowicz. Lekarze, IIwś. soviety, Polacy, Tusk, niemcy. UE, nowe rządy, Żydzi.
Polska2012.01.04 18:02 18:10

Idą nowe garnitury w starych chałatach.

 

One zrobią wszystkim Polakom dobrze!!!

 
Aj, waj, co za kraj. Nowy, stary rząd żydokomunofaszystowski od IIwś po raz enty usprawnia Polskę. "Nowi" ludzie, "nowe" przepisy . Eutanazja stara, ta pamiętająca III Rzeszę niemiecką, sovieta i żydokomunofaszystów.
 

Dla naiwnych, nowy rząd, stary premier i dbałość o Polaków. Kochani Polacy, porzućcie raz na zawsze nadzieję z nimi związaną. Ja do dziś nie wiem, kto ze swoich został jakim ministrem. Bierze mnie ohyda, dlatego się tym nie interesuję.

Jednak czytam internet i widzę nowe wejście tych gigantów. Nawet dowiedziałem sie, że jakiś Arkulowicz został ministrem ( jak już pisałem, to jest adekwatna nazwa mini!!!) bo ich na nic większego nie stać. http://wiadomosci.onet.pl/raporty/nowa-ustawa-refundacyjna/sukces-protestujacych-lekarzy-tusk-zapowiada-zmian,1,4989400,wiadomosc.html

Wymordowali żydzi po IIwś Polaków którym udało się ujść z życiem od Hitlerowców niemieckich i żydów sovieckich. Przywiezieni na czołgach swoich braci sovietów do Polski. Niszczą Polskę i Polaków od II wś. Zajęli Polaków miejsca w tzw rządach.

Wymordowali sobie przedpole ze wszystkich patriotycznych Polaków, ze wszystkich uczonych Polaków, z całej inteligencji Polskiej. Co oni potrafią to cały czas piszemy na naszym portalu. Nie wiem czy wiecie, że "nasz idol" Kuroń chodził na uczelniach po wojnie  z pistoletem za paskiem i gnębił skutecznie ostatnich profesorów Polskich. Dzisiaj daje w mordę tym głupkom co pozwolili nazwać jego nazwiskiem; szkoły, place, ulice. itd

Jak panstwo słyszycie, czytacie we wszystkich instytucjach , po wszystkich pseudowyborach następuje zmiana najwybitniejszych na kosmicznie wybitnych. To oczywiście w trosce o Polskę i Polaków. Tylko czy można wymienić wybitnego pastucha na kosmicznego, czy można wymienić wybitnego łachudrę na kosmicznego. Czy można wymienić najlepszego niedorajdę na kosmicznego niedorajdę. Czy można wymienić super złodzieja na kosmicznego złodzieja. Czy widzieliście bogaty dom w którym grasują złodzieje od IIwś.

A ja zadam panstwu pytanie retoryczne. Czy widzieliście, lub czytaliście o takim skomuluwaniu, gdziekolwiek, tylu durni w jednym miejscu.Swiadomie pomijam dzisiejszą tzw UE. Tam napewno ilościowo jest ich więcej, dużo więcej.  

Proszę panstwa, to co nam się przydażyło, to katastrofa światowa, to tsunami. trwające od IIwś.włącznie.

Jednak pisałem o nowym , starym rządzie tych medrców. cały czas mnie cieszy, że oni są nielegalni, oni o tym wiedzą. Ponad 52% społeczenstwa nie głosowało na okupantów. Oni nie maja żadnego mandatu do sprawowania władzy w Polsce po za prawem mafijnym.

Zobaczcie sami co pastuchy są w stanie uchwalić  dobrego - NIC!!!

 Oni nawet nie potrafią zrobiś listy refundowanych leków, bo oni nie potrafią nic zrobić dobrego. Poczytajcie o Talmudzie, o budownictwie żydowskim w świecie, o budowie dobrobytu goim. !!!

 Doprawdy nie jestem w stanie zrozumieć nawet tolerancji dla tej mafii. A swoją drogą pytam Arkułowicza z ciekawości. Kim byli pana dziadkowie, kim byli pana rodzice i jakiego pochodzenia.? Pytam, bo jestem ciekawy, czy pan jest ministrem z klucza, czy durniem?!!

 Nie pytam o to Kalisza, bo on sam potwierdza swoją nicość - na pochodzie Marszu Niepodległości i tutaj - SLD do Tuska: dlaczego rząd milczy ws. sytuacji na Węgrzech? - http://wiadomosci.onet.pl/kraj/sld-do-tuska-dlaczego-rzad-milczy-ws-sytuacji-na-w,1,4989295,wiadomosc.html.

"Nasze swiatło - iluminati" Tusk zajmie się sprawą pierestrojki Arkułowicza. A dopiero wysyłał lekarzy w kamasze. Panie Tusk - pan wychowany w Polsce , pomijam w jakiej rodzinie, powinien wiedzieć lepiej od pobratymców przywiezionych na czołgach, że Polacy to nie durnie.

Pan jako obcy powinien już dawno wynieśc się z Polski. Czy czeka pan na wyrok w imieniu Polski Podziemnej. Ja marzę o realizacji panskich słów polowania na watahy. Oby wasze słowa się spełniły.

 
 
Pewna pani mie wk..... 

2610 odsłon średnio 5 (2 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
"W kamasze" 
Piotr Świtecki, 2012.01.04 o 18:50
"W kamasze" to p. Dorn +www.tvn24.pl (ożeż, znowu mi wyszedł botaniczny antysemityzm niechcący)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "W kamasze" 
Zenon Jaszczuk, 2012.01.04 o 20:02
Mufti.
To nie "możliewe" przeca Dorn to {polak z "krwi i koci". Nu chyba że są tacy co myślą tak ak ja. Pozdsrtawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "W kamasze" 
Zenon Jaszczuk, 2012.01.04 o 20:06
Mufti.
, obecnie nie bedę odpowiadał/Sorki. Powiedzmy. żle się czję. Pozdrawioam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Idą nowe garnitury w starych chałatach. 
Zenon Jaszczuk, 2012.01.05 o 13:57
A oto ich efekty pracy MSZ

Użytkownik anonimowy
Więc posłuchajmy razem litewskiej piosenki litewskiego zespołu "Diktatura" p.t. "Rejon Sołecznicki" ("Šalčinink? rajonas")
i sami zobaczcie jak bardzo nas lubia Litwini.
"Widzę czerwone zorze
To płonie rejon Sołeczniki
... rozwiń całośćOgnista dżuma
Niesie śmierć polskiej bandzie

Co raz bliżej jest święta wojna
Nie zdołacie uciec przed dżumą
Dla was nie będzie jutra
Los Polaków jest wyznaczony

Nastał koniec ziarnu, zasianemu przez Polaków
To mówi zepsute przez nich ziarno

Wszyscy Polacy są powieszeni
Wszyscy Rosjanie są zarżnięci
I Żydzi płoną w piecach
Zostaną tylko prawdziwi Litwini

Już czas zrobić porządek w Wilnie
I podnieść do góry żelazną rękę
Nastał czas ostatniej bitwy z Rosjanami
Mamy dwie opcje, i będziemy wolni

Jesteśmy niezadowoleni z tego że ich jeszcze nie wyrzynamy
Nie ma co się bać jak świnie, bracia Litwini
Kiedy obcy otrzymają zapłatę
Będziemy mieli czyste miasto

Wreszcie zdechną tysiące Rosjan
I Wilno znów będzie nasze
Wszyscy Polacy są powieszeni
Wszyscy Rosjanie są zarżnięci
I Żydzi płoną w piecach
Zostaną tylko prawdziwi Litwini"zwiń
+wiadomosci.onet.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2020   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑