słowa kluczowe: Białoruś, Kwasniewski, NKWD, Nowy Ekran, Opara, Stolcman, komuniści, prezydent, Łukaszenka, Łukaszenko.
Polska2011.12.20 00:18 21:01

Nie wiem po jaką cholerę, ale wlazłem na złonet.

 

Co my tutaj mamy w tym żydowskim przykazie.

 
Zielona wyspa syna NKWDzisty Stolcmana i koniec świata na Białorusi. Geszeft stuprocentowy.
 

Wybitna wypowiedz syna mordercy Polaków Aleksandra Kwaśniewskiego z domu Stolcman. To ten parch którego Jolka pilnowała pod drzwiami uczelni jak robił magistra. To był taki sen Stolcmanów dla dobra wyborów tych oszustów na prezydenta.

Pytam, co oni jeszcze robią w Polsce, pytam jakim prawem ten oszust zabiera głos w telewizji. Czy naprawdę nas Polaków nie stać, aby raz na zawsze wysłać ich do kibucu!!! Czy godzicie się na trucie tych ludzi młodych mózgów Polaków?!!! Przytoczę tylko pierwsze słowa tego oszusta:

Aleksander Kwaśniewski, fot. Filip Klimaszewski / Agencja Gazeta
Aleksander Kwaśniewski, fot. Filip Klimaszewski / Agencja Gazeta

- Potrzebujemy silnej Europy po to, żeby w dzisiejszym świecie zachować swoją pozycję lub nawet ją umocnić. Dlatego potrzebujemy też wspólnej polityki fiskalnej, żeby siła konkurencyjna Europy wzrosła - mówił na antenie TVN 24 w programie "Kropka nad i" były prezydent Aleksander Kwaśniewski. - Prezes Kaczyński ma w ogóle problem z rozumieniem Unii Europejskiej jako takiej. "Oni mają nam płacić, bo my jesteśmy pokrzywdzeni" – to jest takie jego podejście jednostronne - dodał Kwaśniewski.

 Czy wy, my Polacy możemy dalej tolerowac tę żydowską mafię? Czy doprawdy nikogo nie ma w Polsce, aby dać mu kopa w d.pę?!! Za..any komunista, pachołek Stalina, dzisiaj nas sprzedaje niemcom, tym niemcom co mordowali razem z jego ojcem Polaków!!! Czy uważacie państwo, że on ma prawo chodzić po POLSKIEJ ziemi?!! Może zapytam o to wybitny portal patriotyczny Nowy Ekran. Czy was to przerasta, czy macie inne zadania - kanalizowania POLSKICH patriotów? Nawet podobało mi się wystąpienie pana Opary i ten jego wzruszający płacz. Panie Opara weż się pan do roboty jak nasi przodkowie. Ja też czasami płaczę, ale do poduszki, a nie w sieci czy na ekranie.

Wypieprz pan tych Korwinów i jego gości których przyprowadza do panstwa. Pokaż pan, że chcesz pan robić konkrety. Bo mnie na sreberka pan już nie nabierze. Postaram się, aby i nie nabrał pan naszej młodzieży. Czy pan nie wie gdzie są Polacy patriotyczni, czy panu potrzebna jest sztuczna, komunistyczna klaka?!! Ja wiem, że jest pan taki zagraniczny, taki światowy. Tylko ja mam te zalety w d..ie.

Pokaż pan, że nie jesteś licencjonowanym szpionem wysłanym wcześniej na "poniewierkę". Zostaw pan bzdety z fikcyjnym trybunałem narodowym, zostaw pan fikcyjne larum dla Polski. Polska potrzebuje obecnie ludzi stawiających wszystko na jedną kartę, a nie bzdeciarzy. Ktoś o tym panu doniesie. Proszę konkretnie się ustosunkować do moich "racji". Proszę chociaż jedną sprawę doprowadzić do końca. Tutaj będzie pana wartośc, a nie wszczynanie być może koncesjonowanych problemów rzuconych w połowie biegu!!!

Druga ciekawa sprawa - Białorusi. Co też nam mosadowski PAP przedstawia? Pobili i aresztowali opozycjonistów na Białorudi. Giwałt!!! Nawet jakieś nazwisko przypominające "polskiego" komunisty, opozycjonisty Rymauszewski. Czy to przypadkiem nie "brat" Romaszewskiego?!! Łukaszenko powinien wszystkich rozstrzelać na dzień dobry, widząc dokonania żydokomunofaszystów w POLSCE.

U nas walczą z kościołem, z krzyżem, z krzyżami w Warszawie, Oświęcimiu, a tam durnie pojechali się modlić. Czysta perfidia żydowska. Panie prezydencie Łukaszenko, pokaż pan, że jesteś ostatnim Europejskim mężem stanu. Pokaż pan wszarzom gdzie ich miejsce. Bo chwila życia jest nikła, ulotna. Jeśli postąpisz pan nie sprzedając się tym wszarzom, zostaniesz bohaterem na wieki w historii. Życzę tego panu z całego serca. To mi pozwoli uwierzyć, że jest jeszcze człowiek na ziemi, normalny.

Musisz pan wytrzymać, musisz pan zadbać o własne imię i imię męża stanu Białorusi. Pozdrawiam pana. Zostało was tylko dwóch w Europie: pan i prezydent Czech. Dotrwajcie do końca.

 
 
;_((( 

2671 odsłon  (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Nie wiem po jaką cholerę, ale wlazłem na złonet. 
Zenon Jaszczuk, 2011.12.20 o 00:46
Może jestem przewrażliwiony, a może nie. Widzę, że to nasze pisanie prawdy nie podoba się wszystkim. Proszę o śmiałe i częste komenty na naszym portalu.Może tak żle wyglądam na pierwszy rzut oka, ale naprawdę kocham ludzi, a najbardziej kobiety. Nasze POLSKIE KOBIETY. Pewnie powiecie że jestem durny bo kocham POLSKĘ, POLKI i POLAKÓW . Jestem niepoprawnym optymistą czyli pesymistą. I tak mi dobrze. Nikt mi nie obiecywał złotych gór, dla mnie one sa już nie potrzebne. Nie walczę o bycie posłem, senatrem . W tym układzie musiałbym spalić się ze wstydu. W tym bandyckim ukłdzie nie chcę brać udziału za miliony. Ja mam tylko trochę pszczół które u mnie się zatrzmały i jestem szczęśliwy. Modlę sie tylko aby okupant mi ich nie wytruł. Dzisiejszych durni na wszystko stać. Opowiadał mi dziadek, jak to hitler dbał o pszczoły. Dawał przydział cukru zanieczyszczonego trotem drzewnym. Muszę państwu powiedzieć, że za komuny żydowskiej z cukrem mieliśmy gorzej jak za hitlera. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Nie wiem po jaką cholerę, ale wlazłem na złonet. 
Zenon Jaszczuk, 2011.12.20 o 02:29
Czy jawiem, że powinienem pańdswtu o tym opowiedzieć.Jak już pisaŁEM siedzę sobie na ryneczku. Obok jest sklep tzw Neonet.Ludzie ze wsi kupują tam masę sprzętu .Siedzę na przeciwko wyjścia. Kto wynosi telewizor, mówię dobrze państwo robicie, proszę prosto do rzeki. Płynie obok rzeka Krzna . Zdajecie sobie państwo sprawęjak oni na mnie pastrzą.Jak na wariata. A ja nie ustanie im mówię, zapłacone, wyrzućcie od razu do rzeki .
To jest bardzo ciekawa reakcja, i obserwacja. Mnie to oczywiście nie bardz śmieszy ani smuci. Zabawy jest jednak co nie miara.Ot takie małe obserwacjie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Nie wiem po jaką cholerę, ale wlazłem na złonet. 
Piotr Świtecki, 2011.12.20 o 14:36
Tak, to jest ciekawe ale i wymaga odwagi i ryzyka - własnego zdania.

Na marginesie moim zdaniem (bo to nawet nie prośba, niech każdy pisze jak uważa): wydaje mi się, że nie należy przesadzać ze słownictwem. "Mięsa" pełno na Onecie itp. Nie równajmy w dół, mamy argumenty a nie tylko emocje. Po drugie, "mięso" może odstraszyć od treści. Zanim jeszcze ktoś przeczyta i pomyśli o co w ogóle chodzi, to przyzwyczajony do politycznie poprawnego ugładzonego bełkotu ucieknie z tego "antysemickiego" i "prawicowego" portalu, widząc "d..." i "zasr..."

Pozdrawiam Polaków!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Nie wiem po jaką cholerę, ale wlazłem na złonet. 
Zenon Jaszczuk, 2011.12.20 o 19:04
Mufti.
Z zasady tak nie piszę. Czasami nazbiera sie za duzo emocji.Napiszesz i poleci. Kiedyś na jednym portalu uczony facet tak pisał caly czas. Pytamy dlaczego. Tłumaczył, że to też jest słownictwo które mocno podkreśla wypowiedz. Bez takich słów już nie ma tekst takiego wyrazu. Może tak, a może nie. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑