słowa kluczowe: Izrael, Zydzi, hitler, mecz, sierp i młot, swastyka, transparent.
Świat2011.12.18 23:49

Żydokomuniści witają kogo?

 

Jakiś tam mecz piłkarski w Izraelu

 
Czytamy w przekaziorach żydowskich swiata, że na pustyni największa demokracja jest w Izraelu. Czy tak jest? Ja nie wiem, nigdy tam nie byłem i nie będę. Ale...
 

Nie oglądam telewizji to nawet nie wiem co to był za mecz. Kibice mnie poprawią, napisza o co chodziło. Był ostatnio mecz piłkarski w Izraelu pomiędzy drużyną Polską i żydowską. Jak widzimy na załączonym zdjęciu żydzi przywitali 'przybyszy" wielkim transparentem stadionowym z sierpem i młotem.

No i mam zagadkę z ta żydowską największą demokracją. Chyba, że obecnie żydokomuna nazywa się demokracją. Wiemy, że w Polsce tak jest, ale w Izraelu? Ktoś gdzieś kłamie. Wiemy, że najwięksi osadzeni w Polsce komuniści wychowani przez sovieta modlili się do Stalina i Lenina a ich stolicą była Moskwa.

Dzisiaj te same pajace modlą się do merkozy w tzw Brukseli. Ja rozumię, że to tylko zmiana kołchozu pod tą samą dyrekcją. Tylko po co te szopki z wolną, niepodległą, demokratyczną Polską?!!

Taka sama jest szopka z Izraelską demokracją. Za kilka lat wywieszą transparenty ze swastyką.

Ja jakoś sie nie dziwię. Bo jak wiemy kahal światowy ustalił 'budowę" Izraela w państwie Palestynskim. A kim byli budowniczowie ? Poprostu światowcy.  Bo czy to nie budowniczowie żydowscy byli szkoleni przed IIwś w POLSCE. Szkoleni, uzbrojeni, wyekwipowani. Bo czy to nie soviety wysłały żydów uzbrojonych, przecwiczonych razem z wojskiem Polskim do Palestyny. Poprostu zdezerterowali z wojska Polskiego w Palestynie. I nikomu to nie przeszkadzało - widocznie plan wykonany.

Bo czy to nie Hitler szkolił, uzbroil żydów do opanowania Palestyny. Bo czy to nie Hitler uczył żydów uprawy ziemi, gospodarki rolnej. Bo czy to nie Anglicy okupujący Palestynę nie "zdezerterowali" przed żydami .

A więc widzimy, że świat "budował" panstwo żydowskie na podbitej ziemi Palestyńskiej.

Zapewne wiecie panstwo ilu żydokomunofaszystów "uciekło" do Izraela. Oczywiście, że nie uciekło, tylko ze strachu wyjechało. Ze strachu przed sprawiedliwoscią narodów zostali wypuszczeni. Zostali wypuszczeni do Izraela mordercy żydowscy z ZSRR, PRL, Niemiec , Ukrainy itd.

Oni wymordowali miliony ludzi. Znależli schronienie w Izraelu. Nigdy nie osądzeni. Bezkarni mordercy narodów, nawet żydów.

To oni byli budowniczymi komunizmu w Rosji, to oni byli budowniczymi komuny w Polsce, to oni byli budowniczymi parti komunistycznych w niemczech.

Dlatego proszę się nie dziwić, że tam obecnie jest ich gniazdo. Witają tak jak zostali zaprogramowani, wyszkoleni, wyuczeni. Witają sierpem i młotem. Witają znakami mordu, bestialstwa, katorgi, zagłady narodow świata.

A nam się klepie, że to największa demokracja. Może jakies żydowskie mendia w Polsce były oburzone, może jakiś śmieszny Radek zaprotestował, może Tusek zareagował, może jakiś rebe.

Widocznie oni czuja się u siebie i robią co chcą - i niech tak będzie. Tylko dlaczego żydzi biją wsadzają do więzień Polaków za noszenie POLSKIEJ FLAGI w POLSCE?!!

 

 
 
Pozdrawiam 

2158 odsłon średnio 5 (4 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Żydokomuniści witają kogo?   
Jan, 2012.01.04 o 00:37
Mam wrazenie, ze ta publikacja jest efektem jakiejs paranoi i braku zrozumienia tej prawdziej historii (nie szkolnej)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żydokomuniści witają kogo? 
Zenon Jaszczuk, 2012.01.04 o 08:57
Jan.
I co ja mam Ci odpowiedzieć na ten bełkot. Chociaż jeden "temat" podaj. Dlaczego Twoim zdaniem jest be. A tak to niby sprytne zagranie z Twojej strony jest jak płacz bachora który tłucze się po podłodze. Zapraszam Ciebie jak się pojawiłeś na naszym portalu do pisania tekstów. A Ty robisz za ( stara zasada, ale nowomowa) negocjanistę. Pisz konkrety, bo mnie nie zdenerwujesz bełkotem. Jestem odporny, inaczej bym nie pisał. Bo musiałbym wylewać pomyje na nie przychylnych mi ludzi, a to jest zła forma reakcji publicznej. Więc, jeszcze raz - konkrety Jan dawaj i będziemy dyskutować . Bo na takie komenty, to szkoda Twojego czasu i nic absolutnie nie wnosisz do tematu. Pozdrawiam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2022   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑