słowa kluczowe: Auschwitz, Flaga POLSKI, Kwaśniewswygnania, Marsz Niepodległości, Stan wojenny, Stolcman, agentura, aresztowania, naziści, obozy, pierestrojka Jaruzelski, przedsiębiorstwo holocaust.
Polska2011.12.10 21:49

Stan wojenny - budowa judeopoloni trwa!!! nr 3

 

Panstwo żydowskie po likwidacji POLSKI!!!

 
W cyrku żydowskim Polacy wywołali IIwś, Polacy wymordowali jako naziści żydów w POLSKICH obozach zagłady. Jak pisałem szambo tzw cywilizacji zachodnich milczy, czyli popiera oszustwa, czyli jest mordercą .
 

Powiem panstwu, że to nie jest odkrycie z tym szambem zachodnim. Człowiek o tym wie, ale jak by podświadomie. Dopiero potrzeba jakiegoś bodzca, aby to sobie uzmysłowić, przemyśleć. U mnie to dzisiaj wybuchło, ale wiedziałem, że tkwi, że gdzieś kiedyś o tym czytałem. A że człowiek już stary pierdoła, zacząłem szperać. Mam takie skrzywienie, że dobre cytaty zapisuję w zeszyciku. I oto mam. To stare szambo było i jest. Cytuję -

"Jak "cywilizowani" ludzie mogli zrobić coś takiego innym cywilizowanym ludziom? Może cywilizacja jest przereklamowana?" - z filmu Norymberga. Jak to lubię pisać, napiszcie sobie państwo własną książkę w myślach na podstawie tego cytatu. To będzie wielka tragiczna księga. I zadajcie sobie pytanie, które ja zadaję, a może kategorycznie stwierdzam. Czy zachód może się szczycić cywilizacją. Czy dzisiaj jak pisałem w części 2 oni mogą powiedzieć, że są cywilizowani. Czy są tym samym czym byli, a więc szambem zachodnim w kłamstwie, oszustwie, zakłamaniu, mordzie?!! Ja stwierdzam kategorycznie, że to jest szambo. Bo oni znają prawdę, wiedzą jak było, oni nawet organizowali tą zagładę ludzkości. Dlatego milczą?!! Dlatego cały czas są za kłamstwem? Sami są kłamstwem zezwalając żydom na szkalowanie prawdy!!! I tak zdrowo myślący Polak musi ich postrzegać, a nie kłamstwo widziane jako sreberko w które świstak coś tam zawija!!!

Cały czas mam pisac o czym innym, a tekst rośnie i rośnie.

No to już jesteśmy nazistami POLSKIMI, morderami żydów. Już nie będę pytał żydów z litrości dla durni, ilu to Polaków sądzono w NORYMBERDZE. Bo odpowiedz będzie oczywista - wszyscy sądzeni byli polskimi nazistami. Tylko po cholerę w niemieckich mundurach. Żydzi rozwiążą i tą zagadkę.

Jak pisałem wcześnie zniszczyli ukradli gospodarkę, ale nie tylko....

Wzieli się za hucpę w Oswięcimiu. Modliły się tam od niedawna siostry karmelitanki w przerobionym starym budynku na chyba zakon . Żydostwo zrobiło giwałt swiatowy. Karmelitanki trzeba wyrzucić i budynek zakonny zniszczyc bo jest za blisko obozu. A one tylko chciały, modliły sie za ludzi wymordowanych w obozie Auschwitz przez niemców. Możecie panstwo o tym poczytac w sieci, bo nigdy tego nie skonczę. Żydostwo dopięło swego na POLSKIEJ ziemi wyrzucając zakonnice, krzyże nocą, najpierw obszczywając zakon i grorząc zamordowaniem zakonnic.

Obce plemię rządzi się w POLSCE jak u siebie w domu. Pozwoliły na to żydokomunofaszyści osadzeni w rządach Polskich oraz żydowska agentura kościelna. Żydy mówią dobrze idzie, dawaj dalej.

Wymyślili Jedwabne. Osz, czego oni tam nie wydumali. Czego Grosowi nie kazali powypisywać. Oni dla potrzeb złotego cielca milion ludzi wsadzą do konserwy rybnej. Swiat ryczy z przerażeniem. Jak to Polacy upchali tylu żydów w tej konserwie. Jak one musiały sie męczyć. Ustalili hucpe z żydostwem przywiezionym na czołgach sovieckich i osadzone na urzędach, że one to wyjaśnią.

No i wyjaśnia żyd Kwaśniewski robiący za prezydenta Polski. Syn Stolcmana, NKWDzisty mordującego Polaków. Jak panstwo pamiętacie chodziło mi o zakaz POLSKIEJ FLAGI POLAKOM . Nie chce mi się pisać, wiec polecam film którego długo szukałem. Bo wiedziałe, że bandyci zamykający za flagę na Marszu Niepodległości w Warszawie, to nie pierwszysna, to ciąg. Zobaczcie sami - http://vimeo.com/32617405. Dziwię się tylko, że tylu wybitnych wybitności na wszelkich portalach, nie wspomniało,nie zorganizowało dziesiątej rocznicy - marszu Jedwabnych geszeftów w WARSZAWIE. Widocznie to ma umrzeć śmiercią "naturalną".

Proszę ten film obejrzec kilka razy i głęboko pomyśleć!!! Proszę.

Oczywiście jednym z największych bandyckich występów żydowskich była prowokacja na Marszu NIepodległości w Warszawie i całej POLSCE.O tym nie będę pisał, bo pisałem, bo pisały prawie wszystkie portale, bo ten temat jest jeszcze gorący.

oOpoddaństwie  żydokomunofaszystów  Polski i Polaków i składaniu hołdu w Berlinie nie będę pisał bo to temat gorący.

A ile akcji pominąłem. Czytałem gdzieś, kiedyś, że nawet Polakom ochroniarze kazali pociąć POLSKIE FLAGI przed meczem w niemczech.

Chciałem pokazać, że bojówki żydokomunofaszystowskie na Marszu Niepodległości to nie przypadek. NIE!!! To jest zaplanowany ciąg.

Tutaj wklejam "żyda" o którym niedawno informowałem - http://jazon.polacy.eu.org/1444/znalazlem-czlowieka-wsrod-zydow-/.

Jest kilku!!! żydów uczciwych na świecie.

 
 
Pozdrawiam państwai przepraszam za dlużyznę. 

3203 odsłony średnio 5 (2 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Stan wojenny - budowa judeopoloni trwa!!! nr 3 
Zenon Jaszczuk, 2011.12.10 o 22:21
Wydaje mi się, że nie napisałem tego dla siebie. Miałem na myśli mlodzież i ludzi nie pamiętających stanu wojennego - też mlodzież. Ja to wszystko pamiętam. Może dlatego chcę utrwalić moją prawdę, moje widzenie. Dzisiaj ludzie tak szybko odchodzą, może tyle zostanie po mnie. Przypatrzcie sie panstwo osobom opisanym, pokazanym na filmach i tzw pseudowyborom. Czy to możliwe, aby POLACY wybierali morderców , ojców i dziadów na prezydentów, na premierów, na posłów. Przecież to ci sami ludzie są na świeczniku. Prosze o tym pomyśleć. Mam nadzieję, że w manifestacji z okazji stanu wojennego nie oczekujecie państwo ukarania zbrodniarzy. Bo jeśli oczekujecie to znaczy , powiem delikatnie, że ja jestem durniem. Pozdrawiam
Pisałem na gorąco, zapomniałem o wielu sprawach. Dlatego doklejam link o dr. Normanie Filkensteinie o którym zapomniałem, a miałem wkleić.
Film jest długi, ale jutro jest dzień wolny, obejrzyjcie go państwo - +stopsyjonizmowi.wordpress.com Jeszcze raz pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Stan wojenny - budowa judeopoloni trwa!!! nr 3 
Zenon Jaszczuk, 2011.12.10 o 23:04
W.red. wszyscy.
Przyjacielu w redku proszę Cię o podanie tego mojego art. na Nowym ekranie. Wiem, że tam piszesz. Nie znam ich pojemności. Czy wstawisz jako trzy teksty, czy zbie żesz do kupy i pójdzie jako jeden.Jestem bardzo zainteresowany na reakcxję. Myslę, że rozumiesz o co mi chodzi. Jeszcze raz proszę. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Stan wojenny - budowa judeopoloni trwa!!! nr 3 
Jacek, 2011.12.11 o 10:25
Muzeum, czy tak powinno się określać niemiecki obóz śmierci, gdzie w pierwszej kolejności ginęło tysiące Polaków? Fałsz juz w bramie. Dlaczego nie wraca na swoje miejsce "Arbeit macht frei"? Ktoś pomógł zdjąć i cisza. Czy osądzono szefów z IG Farben? Co robi policja przy wycieczkach pewnych grup? Kto imzagraża
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Stan wojenny - budowa judeopoloni trwa!!! nr 3 
Zenon Jaszczuk, 2011.12.11 o 11:13
Jacek.
Im oczywiście nic nie zagraża. I nie po to jest mosad. To jest jeszcze jedna forma budowania antypolskości. Chyba rozumiesz, że powiedzieć młodzieży żydowskiej, że jadą do obecnej Polski zobaczyc niemieckie obozy zagłady nie mieści się w zasadach przedsiębiorstwa holocaust i przedsiębiorstwa nienawiści. Co innego jak im się wmawia, że muszą być chronieni przez mosad bo jadą do faszystowskiej Polski i mogą ich faszyści napadać. itd Pisałem o tym - +jazon.polacy.eu.org Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Stan wojenny - budowa judeopoloni trwa!!! nr 3 
Zenon Jaszczuk, 2011.12.11 o 11:49
Jacek.
Myslę, że ten temat jest znany. Może jednak nie wszystkim, dlatego podaję - +www.bibula.com Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Stan wojenny - budowa judeopoloni trwa!!! nr 3 
Zenon Jaszczuk, 2011.12.11 o 12:05
POlska realizuje wariant rozbiorowy – rozmowa ze Stanisławem Michalkiewiczem - +www.bibula.com
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Stan wojenny - budowa judeopoloni trwa!!! nr 3 
Zenon Jaszczuk, 2011.12.11 o 22:50
+www.youtube.com
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Stan wojenny - budowa judeopoloni trwa!!! nr 3 
Zenon Jaszczuk, 2011.12.12 o 13:30
To długo nie trzeba było czekać, o czym piszę - "Polskie obozy zagłady" w niemieckich szkołach
- +polacy.eu.org
Sikorski walczy z antysemityzmem , czyli zajmuje się swoimi sprawami. Musimy wyrzucić wszystkich okupantów rządzących i powołać rząd POLSKI.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Stan wojenny - budowa judeopoloni trwa!!! nr 3 
Zenon Jaszczuk, 2011.12.12 o 20:20
Tragicznymi rocznicami 13 grudnia stoi dla Narodu Polskiego - +stopsyjonizmowi.wordpress.com
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Stan wojenny - budowa judeopoloni trwa!!! nr 3 
Jacek, 2011.12.12 o 23:22
Wykład A.K. z cyklu "O naprawie Rzeczypospolitej" w Fundacji Batorego G.Sorosa. Odgadnąć głębię tragizmu i przewrotności w tym zdaniu. Flaki się przewracają.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Stan wojenny - budowa judeopoloni trwa!!! nr 3 
Zenon Jaszczuk, 2011.12.12 o 23:46
Jacek.
Fundacja Batorego to gniazdo żydostwa. Dla mnie najtragiczniejsze jest to, że Polska nie posiada POLSKICH patriotycznych elit. Dla mnie najtagiczniejsze jest to, że tych elit nie ma w wojsku, w policji, w sprawiedliwości, w sejmie, w senacie , w rządzie itd. Prawdziwe POLSKIE elity wymordowali żydokomunofaszyści. A więc niemcy i żydzi. Moim skromnym zdaniem, by wystarczyło napisać żydzi. Bo bawiąc się w ich bajki, to byli, żydzi niemieccy, żydzi Rosyjscy, żydzi POLSCY. Ja tej formy przekazu nie uznaję, zgadzam się z twierdzeniem żydowskim - żyd jest zawsze żydem. A więc to żydzi wymordowali inteligencję ; Polski, Rosji, Niemiec. Za te niemcy to pewnie dostanę lanie, ale takie są fakty. Możemy dodać, że żydzi przy pomocy niemców, Rosjan, Ukraińców, Litwinów itd. chetnie podyskurtuję jesli ktoś sie ze mną nie zgadza. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Stan wojenny - budowa judeopoloni trwa!!! nr 3 
Zenon Jaszczuk, 2011.12.14 o 23:49
No proszę co znalazłem. To jeszcze mam dobry "wzrok"-
- +ussus.wordpress.com
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2023   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑