słowa kluczowe: Auschwitz, Solidarność, Stan wojenny, agentura, aresztowania, bezrobocie, bieda, naziści, nędza, obozy, pierestrojka Jaruzelski, przedsiębiorstwo holocaust, wygnania, złoty cielec, żydokomunofaszyści.
Polska2011.12.10 20:25

Stan wojenny - budowa judeopoloni trwa!!! nr 2

 

Panstwo żydowskie po likwidacji POLSKI!!!

 
Dalszy ciąg art. pierwszego - zapraszam. W celu oszukania tzw normalnego świata i odwrócenia uwagi od niszczenia Polski i Polaków, żydzi zastosowali największe oszustwo antysemityzmu i holocaustu.
 

Po wojnie na te tematy nie robili wrzasku. Jak by holocaust i antysemityzm nie istniał. No, ale dla odwrócenia uwagi świata od bandytyzmu Izraelskiego - wojny z sąsiadami. Dla odwrócenia uwagi od budowy bandyckiego rządu swiatowego. Dla odwrócenia uwagi od likwidacji Polski i Polaków - uruchomiono światowy wrzask w latach 1960/1970 na temat holocaustu i antysemityzmu. No i jaka kasa - wymordować żydów i innych ludzi i wziąść za to  jeszcze raz pieniądze. .Tutaj już były robione plany co do Polski. Jak wiemy żydzi ustalili nas w latach siedemdziesiątych w tzw Klubie Rzymskim na piętnaście milonów Polaków (Olechowski i jeszcze dwóch zasranców - tak, tak, ten sam Olechowski co go popieracie).

Zbudowali całą propagandową machinę światową (jak myślicie, gdzie? A no w Ameryce). Tutaj przychodzi nam trochę z pomocą żyd pan doktor Filkenstein. Pisze wiele książek demaskujących te wszystkie oszustwa. Pisze między innymi książkę "Przedsiębiorstwo holocaust". Bo to już nie jest jakaś tam sobie mała grupka nawiedzonych żydów, to już jest proszę państwa całe przedsiębiorstwo światowe. Żydzi uruchamiają antypolską propagandę we wszystkich swoich przekaziorach światowych.

A tego trochę mają, od prasy, kina po telewizje itd. Do kierata oszustwa, szkalowania Polaków są wprzęgnięte rzesze pseudodziennikarzy, rzesze pseudofilmowców, reżyserów, aktorów, rzesze pseudopisarzy typu Grosa, Kosinskiego.... , rzesze pseudopolityków osadzonych w POLSCE i na świecie. Propaganda leci, jak ktoś powiedział istnie Gebelsowska ( nie wiem czy panstwo wiedzą, że antyżydowską prasą hitlera zarządzali...... a jak by inaczej - żydzi) I nie tylko prasą hitlerowską. W tym samym czasie okradają Polskę, Polaków doszczętnie ze wszystkiego, nie tylko majątku.

Jak Polak tylko pierdnie na ten temat, już leci antypolska propaganda światowa - bo to nie jest zwykły pierd, tylko pierd antysemicki!!!

No, ale Polacy wychowani w domach wiedzą, co żydostwo wyprawiało z Polakami w czasie wojny i po wojnie. Ludzie pamiętający tych morderców przekazali tą wiedzę dzieciom. Jak wiemy u żydów nie ma prawdy ani za grosz, dlatego i w tym wypadku odwracją kota ogonem o 180 stopni.

Jest takie stare przysłowie POLSKIE "mów prawdę, to się nigdy nie pomylisz".

Dlatego u tych oszustów żydowskich możesz przeczytać wszystko; że białe jest czarne, że białe jest niebieskie itd. Oni wiedzą, że my to wiemy, bo my znamy prawdę !!! Ich kłamstwa w przeciwieństwie do świata mamy w dupie!!!

Bo " Jest bron straszniejsza niż oszczerstwo; to PRAWDA"- Tellegrant. Dlatego my reagujemy prawidłowo - co ten duren mówi, co ten czy tamten dureń pisze, co to za duren nagrał taki film, co to za dureń przeprasza. Dochodzimy do wniosku, że ci wszyscy, te wszystkie psie autorytety to durnie. I w sensie rozumianym przez normalnego człowieka, to jest prawda. Oni to robią też dla geszeftu, dla złotego cielca, dla władzy. Słyszeliście panstwo wielokrotnie, że na "pustyni" najlepsza demokracja" jest w Izraelu. Chyba tak jeśli wszyscy złodzieje , bandyci żydowscy uciekają do Izraela bo tam złoty cielec jest bogiem i demokracją!!!

I co my tutaj mamy w tym grochu z kapustą, ja bym powiedział w tym żydzie w kapuście czy grochu.

A no mamy, że już nie niemcy mordowali żydów tylko naziści. A no mamy, że już żydów nie zginęło w Auschwitz dwanaście milionów tylko dziewiędziesiąt razy mniej. A i to mówią że można jeszcze pomniejszyć o następne dziewięćdziesiąt razy. Dla nas liczba żydów nie jest istotna, istotne jest dla przedsiebiorstwo holocaust. To jak by stwierdzic, za ilu zamordowanych wezmą  gotówkę - to ci zmartwychwstają. Oni już dawno zrobili z holocaustu cyrk na "dolarach". Sami zobaczcie panstwo w starych encyklopediach i dzisiejszych - gdzie, w jakim obozie ilu żydów zamordowano. Porównajcie te dane.

Mnie jednak chodzi o nazistów. Dzisiaj żydowskie kiepełe wymyśliło nowy cyrk , że naziści to POLACY!!! Jak słyszeliśmy już głosy, że to Polska wywołała II ws, czyli to Polscy naziści mordowali żydów i niemców. I to gdzie??? A no w POLSKICH obozach zagłady. Czyli to POLACY w POLSKICH obozach zagłady mordowali żydów - to jest dopiero cyrk, ale to nie koniec spektaklu!!! Cyrk aby byl śmieszny, rozbawiający ludzi, musi trwać dlugo. Jak długo? Ja powiem, że już dawno przekroczył wszelkie ludzkie granice.

Proszę panstwa, powracam z art pierwszego do tych zasranych tzw cywilizacji zachodnich w w/w tam panstwach. Te kłamstwa, oszczerstwa są publikowane w całym tym przereklamowanym tzw cywilizowanym świecie - to jest dopiero obłuda. Czy premierzy, prezydenci, sądy tych "wielkich demokracji" nie powinny wziąc za dupę tych wszarzy i wyrzucić z kraju. Powinni. Tylko to wszystko dziadostwo jest na usługach żydów, na usługach kłamstwa, na usługach złotego cielca. To jak w/g państwa, jest tam demokracja, jest tam cywilizacja czy szambo. Oczywiście szambo. I to ja powiem szmbo pochodzące, tam urodzone, będące matecznikiem na zachodzie. Bo takiego g. .na to nawet z sovieta nam nie przynieśli. Bo soviet to tylko filla tego szamba. To ten sam zachód zainstalował to szambo i w Rosji.

Przepraszam, ale znów się nie zmieszczę. CDN.....

 

 

 

 

 
 
Proszę o cierpliwość 

3255 odsłon średnio 5 (1 głos)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑