słowa kluczowe: MSz, Polska, rząd, społeczeństwo, zdrada.
Blog2011.11.29 20:30 21:58

Polska - kraj "zombies"

 
 
Urzędujący minister MSZ zabiera się za "handel" suwerennością i niepodległością.
 
Z pewnością znany jest tu już temat opublikowanego w "Wprost" wywiadu z Sikorskim. Nie powiem że to mną nie wstrząsneło. Urzędujący minister MSZ zabiera się za "handel" suwerennością i niepodległością. Trudno w tym miejscu wyzbyć się skojarzeń ze stanem rzeczy w Polsce przedrozbiorowej.
Nie powiem że to mnie zaskoczyło bo każdy z nas zdawał sobie sprawę w jakim kierunku zmierzają kolejne nierządy. Zaskoczyła mnie natomiast postawa niektórych ludzi mieniących się być "patriotami" i "prawicowcami".
Otóż okazuje się że suwerenność i niepodległość Polski są im potrzebne tylko do "robienia polityki" na zasadzie zysków i strat. Cały czas istotniejsze jest kto z kim i za ile będzie bronił ich interesów. W jakiej konfiguracji i z kim.
W sumie to myślenie podobne do "Radkowego", gdzie wszystko jest towarem i wszystko jest na sprzedaż. Nie jestem przekonany że gdyby mieli taką okazję nie stręczyliby innym własnych kobiet z najbliższej rodziny. Jeżeli tylko dzięki temu dałoby się cokolwiek skorzystać. Jak miało i ma przetrwać nasze państwo, jeżeli ludzie mieniący się być "elitą" w ogóle takie koncepcje dopuszczają do przemyśleń ?! Toż to jako żywo przypomina spekulacje u bukmachera np przy okazji gier liczbowych lub wyścigów konnych.
Dla uczciwego człowieka jest to nie do przyjęcia. Tyle że takich ludzi jak na lekarstwo. A jeśli się już znajdą to mają zerowe szanse oddziaływania.
Nasi "ynteletualiści" za nic nie chcą zrozumieć, że frymarczenie rodziną, państwem zawsze przynosiło opłakane skutki. Ich "ego" jest tak rozdmuchane, że liczy się wyłącznie ich interes, a nie interes większej zbiorowości od której są uzależnieni w taki czy inny sposób. To ludzie niedorozwinięci emocjonalnie dla których liczy się "stado" dopóki mogą je zdominować i czerpać z tego korzyści. Natomiast sytuacja odwrotna jest dla nich nie do pomyślenia.
A wszelkie gadanie o "patriotyźmie", "Polsce" służy jedynie zagłuszeniu przez nich własnych sumień. Sami przed sobą udają, tyle że ta maska im coraz częściej spada. Skoro tak postepuje "elita", to co ma mówić Kowalski.
Zatem zaciska zęby i milczy stając się bezwolnym wykonawcom ich woli.
tyle że podświadomie czuje że prędzej czy później przyjdzie mu za to zapłacić rachunek. Bo to on go zapłaci, gdyż "elity" swoim zwyczajem będą się dalej zabawiać jego kosztem :(

Niżej linkuję publikację która jako pierwszy pojawił się w tej sprawie na NE (wraz z komentarzami).
+coryllus.nowyekran.pl

I nowy link do narracji obecnie obowiązującej :
+fakty.interia.pl 

2873 odsłony średnio 5 (4 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Polska - kraj "zombies" 
Zenon Jaszczuk, 2011.11.29 o 21:35
W.red.
Właśnie czytam już od kilku godzin te informacje. W tej chwili skończyłem czytać na bibula.com. Chciałem napisać na ten temat art. Dobrze się stało, ze mnie 'wyręczyłeś".
To wszystko jak piszesz i wiesz, oczywiście "teoria" spiskowa. Moze napiszę tylko to o czym piszę dawno. Podziemny Polski Trybunał Narodowy. Oczywiście wyrok na jednym posiedzeniu bo takich spraw jest już na rok z górą. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polska - kraj "zombies" 
w.red, 2011.11.29 o 21:56
Amen Zeniu. Amen :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polska - kraj "zombies" 
Zenon Jaszczuk, 2011.11.29 o 22:00
W.red.
Mozna by tylko dodać - kto kolwiek widział kto kolwiek wie - wykonać natychmiast. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
W. red.   
ratus, 2011.11.29 o 22:07
Ja też nie jestem zdziwiony i też mną telepnęło. Dokąd zmierza UE jasne było od dawna, lecz gdy przychodzi ten dzień, kiedy szczurołapy odpuszczają sobie grę pozorów - robi się cholernie nieprzyjemnie.
Resztki nadziei opadają na widok rządzących, którzy ewidentnie ustawiają się przy eurożłobie olewając sikiem prostym polskie interesy.
I to na rympał.
Ja pie....ę
pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: W. red. 
w.red, 2011.11.29 o 23:06
Bardzo trafna paralela Ratusie. Bardzo. Szczurołapy przestały grać na flecie bo wiedzą że tak czy owak szczury wejdą w pułapkę. I choć co poniektóry się wybudzi z hipnozy to i tak masa innych go pociągnie (nawet jeśli te wybudzone będą gryźć towarzyszy).
Ustawianie się przy eurożłobie było już widoczne od dawna.
Dlatego funkcja euroosła tak nobilitowała w ich środowisku.
Ręce faktycznie opadają (szczególnie gdy czyta się niektóre komentarze na forach). Ale to może stać się o tyle cenne że wreszcie zobaczymy kto jest kim. A zawsze lepiej wiedzieć zawczasu kogo się ma za plecami ;)
Jeszcze trochę cierpliwości i muszą przegiąć pałę (stąd to dążenie do czasowej stabilizacji strefy "ojro").
Mam nawet pewną koncepcję, ale nie chcę jej rozwijać przedwcześnie. Bo ludzie muszą do tego "dojrzeć".
A jak Ci wiadomo, każdy kij ma dwa końce :)
Damy radę :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polska - kraj "zombies" 
Zenon Jaszczuk, 2011.11.29 o 22:25
W.red.
Targowica - +www.youtube.com
Pis dostał zadanie robienia za resory - aj waj pod trybunał. Pod jaki trybunał i czyj , nie pytam. Ja proponuję podać sprawę do Konopki. A pisałem, że te niemieckie bojówki na Marszu Niepodległościo robiły manewry w obozie zagłady - POLSKA.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polska - kraj "zombies" 
w.red, 2011.11.29 o 23:15
"..Pis dostał zadanie robienia za resory.."

Wiesz że podzielam Twoją opinię. Ale co za pożytek z resorów, które utraciły swoją charakterystykę ? Tym bardziej że reszta zawieszenia jest do ...niczego nie podobna :)
Co do "rozgrzanej" sędzi. Wydaje się mało prawdopodobne by w tak krótkim czasie mogła aż tak awansować (nawet przy takiej spolegliwości). Tam obowiązuje "kolejność dziobania" i to środowisko jest na tym punkcie przeczulone ;)

dobrej nocy :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polska - kraj "zombies" 
Zenon Jaszczuk, 2011.11.30 o 06:58
W.red.
To miło mi, że trafnie oceniam sytuację, ruchy pozorne i pozorowane.To taka "dobra robota konstruktywnej opozycji" dla goim. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polska - kraj "zombies" 
Zenon Jaszczuk, 2011.11.29 o 22:40
W.red
Pisałem hitlerowska ue - +jazon.polacy.eu.org
Chciałem podac wszystkie linki do moich tekstów na te tematy, ale musiałbym ich zamieścic mnustwo. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polska - kraj "zombies" 
Adam39, 2011.11.29 o 23:12
Zdradek nie po to został postawiony w roli ministra by strzec POLSKIEJ SUWERENNOŚCI. Ani inny w roli płemieła, czy prezydenta. Po sfałszowanych wyborach coraz bardziej odkrywają swoje karty. A celowe prowokacje przeciwko MN. Przecież patriotyzm polski nazwali faszyzmem, który należy wyplenić. Polskość i nasz patriotyzm im przeszkadza, ponieważ ogranicza szybką likwidację Polski. Une jak tylko objęli władzę cały czas do tego dążyli, tylko bardziej skrycie, jakby w sposób mniej widoczny dla większości społeczeństwa. Teraz robią to już otwarcie. Obawiam się że wszystko zmierza do przesilenia.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polska - kraj "zombies" 
Zenon Jaszczuk, 2011.11.30 o 06:54
Adam39.
Oczywiście, że masz rację. Jak zawsze piszę okupanci. Zdradek wychowanek bandyty Wolfowitza, którego kazali ściągnąć masonowi Olszewskiemu. Jeszcze przed przyjazem do Polski napisał w USA, że trzeba się pozbyć Śląska. Her Tusk oderwanie Kaszub, Komoruski polujący w Rosji pod okiem KGB. Masz tutaj cały zestaw żydokomunofaszystów. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polska - kraj "zombies" 
Zenon Jaszczuk, 2011.11.30 o 07:26
W.red. Zobacz to jedno zdanie o którym zawsze pisałem. Coraz częściej widzę takich ludzi, tak myślących - @Paweł Pietkun
Teza postawione w tytule notki: Polska przestaje istnieć jest tak oczywista, że zaczynam się zastanawiać czy warto o tym jeszcze pisać.

Nie zrozumcie mnie źle - ale to tak jakby przekonywać ludzi że woda to H2O.
Poprostu wszyscy zainteresowani o tym wiedzą - i NIKOGO innego żadne argumenty już nie przekonają.
Ludzi, którzy do tej pory nie zauważyli co się dzieje w naszym kraju - JUŻ NIC NIE JEST W STANIE wyrwać z otępienia i otłumanienia - to strara czasu.

Może najwyższa pora zacząć pisać o tym co możemy ZROBIĆ żeby to zmienić, jak walczyć, jak działać, organizować się i budować podziemną "armię".

+freedom.nowyekran.pl

Cel jest dla wszystkich dość oczywisty - rozwiązanie istnieje - pora porozmawiać o tym JAK TO OSIĄGNĄĆ
(a nie o tym jak bardzo jest źle - to wszyscy wiemy...)
Pozdrawiam!
nadużycie link skomentuj Freedom 29.11.2011 11:43:03
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polska - kraj "zombies" 
Jacek, 2011.11.30 o 22:20
Tak samo jak za czasów okupacji. Dwójki, trójki. jedna o drugiej nic nie wie . wszystko na hasło. Akowcy jeszcze żyją, wystarczy zapytać. I po kościach wroga.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polska - kraj "zombies" 
Zenon Jaszczuk, 2011.11.30 o 22:52
Jacek.
To oczywista oczywistość, a tutaj pustynia. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Zenon 
w.red, 2011.12.01 o 13:00
Konspirę chcecie na necie robić ? ^^
Może prościej byłoby od razu pofatygować się do najbliższego "miejsca odosobnienia" i własnoręcznie się "zapuszkować" ;)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zenon 
Zenon Jaszczuk, 2011.12.01 o 13:12
W.red.
Co jest jawne to nie moze być podziemne. Takie tam Polaków rozmowy. Coraz częściej ludzie na różnych portalach o tym piszą.
Oczywiście to są nie słuszne dywagacje, bo jak slyszymy Polska od IIwś jest w najlepszych rękach i mózgach samych wybitności. Ostatnio czytam jak jeden z tych osłów chwali Niemcy ile oni zarobili na pierestrojce w POLSCE - rzygać się chce, to za mało powiedziane.
A co jest jeszcze bardzo istotne, to negowanie holoniewiadomo. No bo jeśli Niemcy są najlepszymi przyjaciółmi żydów, to potwierdza tylko, że to żydzi żydom i światu zgotowali ten los. A POLACY są faszystami bo psuli plany tym mordercom ratując żydów przed żydami. Ach...... Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zenon 
w.red, 2011.12.01 o 14:00
"..jeśli Niemcy są najlepszymi przyjaciółmi żydów, to potwierdza tylko, że to żydzi żydom i światu zgotowali ten los.."

To Ty miałeś jeszcze jakieś wątpliwości w tym względzie ? :)
A wiadomo, że jeśli Polak to musi być to faszysta ;)
Do wszystkich na świecie to już dotarło tylko Ty masz jakieś opory z przyswojeniem materiału ^^
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zenon 
Zenon Jaszczuk, 2011.12.02 o 15:12
W.red.
Gorzej, bo ja nigdy nie miałem wątpliwości odkąd się tematem interesuję. Sam o tym wiesz. Tylko napisałem, że te zachowania to jeszcze jedno potwierdzenie tych prawd przez samych żydow. Oczywiście takie potwierdzenie im wyszło niechcący. Jeszcze heil tusk chyba nie musimy pisać. Pozdrawiam po POLSKU.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2023   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑