słowa kluczowe: Sejm, premier.
Polska2011.11.08 15:13

Gdzie jesteś panie premierze?

 
 
Panie premierze, gdzie się chowasz? Larum grają... a ty się nie zrywasz?
 
Łowię jednym uchem informacje pewnej stacji telewizyjnej (spokojnie krytykę źródła mam już włączoną 24h na dobę). Dziennikarze zadziwieni niedostępnością pana starego-nowego premiera starają się bezowocnie złapać go gdzieś w kuluarach Sejmu. Lewica grzmi oburzona formą złożenia dymisji rządu listownie. Marszałka Schetynę zabrakło podczas wręczania posłom zaświadczeń o wyborze. Niespotykana ilość nietaktu, arogancji, obrazy (odpowiednie skreślić) na metr kwadratowy. Spokojnie, wszystko przycichnie za jakiś czas. Zastanawia mnie tylko jedno- skąd tyle lekceważenie? Buta? Pewność, że już zawsze będzie się wygrywać? Aż do dnia ostatecznego? Czy tylko my- zwykli zjadacze chleba tostowego mamy szanować posłów i senatorów? Podobno premier siedzi teraz nad ekspose i dlatego unika wszystkich. Panie premierze, napiszę panu ekspose w trzy godziny, nawet za darmo. Ale nie będzie zaczynać się od słów: "Cogito ergo sum". 
 
Marcin de Sas 

2163 odsłony średnio 5 (5 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Gdzie jesteś panie premierze? 
Paweł Tonderski, 2011.11.08 o 16:08
A jakie to ma znaczenie, gdzie się znajduje i co robi premier Tusk? Premierowi Tuskowi nie płacą za to, aby był, tylko za to, żeby go nie było. Tusk jest potrzebny do tego, aby do końca wysprzedać Polskę, a PiS jest od tego, aby udawał, że broni polskiej własności...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Gdzie jesteś panie premierze?   
Mik, 2011.11.08 o 16:08
Panie Marcinie, ja naprawde nie wiem co mam robic.
Isc naprzod, czy uciekac? Kaczynski znow mnie w kunia zrobil, a ja naprawde nie wiem co z ta wygrana zrobic.
Przegralem z kretesem! Wasz Premier.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Gdzie jesteś panie premierze? 
Zenon Jaszczuk, 2011.11.08 o 20:26
Marcin de Sas
Jak pisałem kilkakrotnie, te pacynki telewizyjne są wystawiane w przekaziorach jak są potrzebna dla zaciemnienia spraw. Nu cały układ "wybory wygrał" to pacynki są zbędne w telewizorniach. Jeszcze nie zostali poinformowani o treści przedstawienia. Narazie zapewne leci zastępcza pacynka palikota. Kabaret trwa, a ludzie się śmieją. Dla mnie to dramat. Pozdrawiam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Gdzie jesteś panie premierze?   
Mik, 2011.11.09 o 08:44
To jest ogolnonarodowy dramat! Mnie sie wydaje, co latwo jest zauwazyc po polityce swiatowej, ze te nasze "barany" polityczne w swej naiwnosci uwierzyly
w szlachetne rozwiazania w ekonomii, polityce swiatowej i stad ten polski krach. Jest bardzo zle w Polsce i obawiam sie, czy juz nie za pozno. Polityka zachodnia w 100% wykorzystala te naiwnosc, brak rozumownia u naszych politycznych naiwniakow. Tutaj trzeba dodac, ze oni juz wiedza o tym i stad bierze sie ich grzeczniejszy stosunek do siebie. Za pozno!
To nie sa zdrajcy, bo zostac zdrajca, tez trzeba umiec. To sa zwykli durnie, ktorzy zniszczyli kraj i jeszcze wierza, ze juz wspolnie GO naprawia. Oni doprowadza do jeszcze wiekszych nieszczesc!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑