słowa kluczowe: Polska, polityka, Świat.
Inne2011.09.05 11:57 20:51

Krótkie nogi kłamstwa

 
 
"Należy zamknąć Polskę" - rzecze Urban :/
 
Zapewne wszyscy pamiętamy powiedzenie, że "kłamstwo ma krótkie nogi", co oznacza ni mniej ni więcej tyle że mataczenie prędzej czy później wyjdzie na jaw. To skojarzenie narzuca się samo wobec wszystkich działań prowadzących nasz Naród i państwo "ku świetlanej przyszłości" czynione na przestrzeni wielu lat przez "polityków" różnych ugrupowań (aczkolwiek wywodzących się z tego samego pnia - tak zwanej "elyty").
Tak jak za czasów PRL-u pragnącej prowadzić ludzi "jedynie słuszną drogą", tak i teraz wskazującej nam kolejną "jedynie słuszną drogę i prawdę".
O ile jednak w pierwszym przypadku nie mówiło się o konieczności utraty własnej państwowości i suwerenności (przynajmniej ich pozorów). O tyle obecnie mówi się o tym otwarcie działając już bez ogródek na rzecz likwidacji naszej państwowości, oraz prowadząc aktywne działania na rzecz wynarodowienia i wyniszczenia własnego społeczeństwa i to w każdej dostępnej dziedzinie (gospodarka, nauka, kultura).
Dlatego dziś bez cienia zażenowania różne indywidua mogą głośno mówić :

"..Należy zamknąć Polskę".

Wyrasta ze swojej dotychczasowej odrębności. To bardzo widać w młodym pokoleniu, które się europeizuje czynem, gustami, podróżami, zarobkowaniem, mentalnością. Wyrastamy z tego narodowego państewka, które zawsze było nieudane - ocenił naczelny tygodnika "Nie".

+wybory.onet.pl;

Lub też tak jak w przypadku Piotra Wołowicza w Polsacie kwitować dobór prezentowanego przez niego utworu :

"..„Jakieś bogoojczyźniane, takie patriotyzmy – to jest coś okropnego. Nie idź tą drogą!.."

To już nie są mało szkodliwe bajdurzenia stetryczałego i zsybaryciałego starucha, czy wiekowej kobiety "po przejściach". Lecz z pełną świadomością potwierdzenie istniejącego tryndu świadczącego o rzeczywistych intencjach prowadzonych przez nich (i nie tylko przez nich) działań.

Polska jest jednym z krajów, które chce się wciągnąć w szpony nowo tworzonego systemu obmyślonego dla państw Europy. Które to państwa w istocie utraciły już swoją państwowość i suwerenność, a określenie "Naród" przestało oddawać stan rzeczywisty ich społeczeństw.
Całkiem otwarcie mówi o tym ich były kanclerz :

"..
"To oznacza Stany Zjednoczone Europy"
Były kanclerz Niemiec Gerhard Schroeder opowiedział się za utworzeniem Stanów Zjednoczonych Europy ze wspólnym rządem gospodarczym.."

+wiadomosci.onet.pl

Przy czym jego stwierdzenie : "Obecny kryzys daje wielką szansę na stworzenie prawdziwej unii politycznej w Europie" jest tylko po części prawdziwe. Gdyż w istocie idzie tu o stworzenie nie tylko politycznej, ale gospodarczej "unii" pod Niemieckim berłem (przejściowo). A do celowo o stworzenie rządu światowego z punktem ciążenia po stronie sojuszu "europejsko-amerykańskiego" by mógł on stanowić przeciwwagę dla Azji.

Pomijając już wszystkie inne aspekty tego przedsięwzięcia jedno jest pewne.
Zakłada ono likwidację naszego kraju i Narodu w sensie fizycznym.
Na czyją korzyść nie muszę chyba pisać, gdyż wystarczy uzmysłowić sobie czyja nacja sprawuje rządy dusz tak w Ameryce jak i Europie.
Dla mnie oczywistym jest, że z chwilą dopuszczenia do utraty własnej państwowości zostaniemy pozbawieni prawa do własnego domu. Swojego miejsca na ziemi i zostaniemy niewolnikami.
Dlatego albo zdołamy obronić swe państwo i tożsamość i resztki godności oraz honoru. Albo staniemy się kolejnymi kundlami w psiarni ścierwojadów.
Nie ma innej alternatywy.

PS
Na zdjęciu prezentuje nam się w całej krasie ptak zwany "ścierwnikiem". Nie napiszę nawet z czym mi się kojarzy i gdzie widziałbym jego miejsce :( 

2314 odsłon średnio 5 (7 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Krótkie nogi kłamstwa 
Zenon Jaszczuk, 2011.09.05 o 18:21
W.red.
A no widzisz. Jak już dawno pisalismy o tym to mówili że to teoria spiskowa. A to jest praktyka spiskowa. Gdzieś o tym pisałem, aby porownać tzw teorię spiskową z praktyką ostatnich stu lat. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Zenon 
w.red, 2011.09.05 o 20:47
Nie kryję, że trochę mnie to zdruzgotało. Bo poczułem się tak jakby jakiś lump napluł nam w twarz. I jeszcze do tego bezczelnie śmieje się uradowany naszą bezczynnością. Do jakich granic upodlenia chcę się nas doprowadzić ?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zenon 
Zenon Jaszczuk, 2011.09.05 o 21:31
W.red.
Małem o tym popisać, ale ... Do niewolnictwa z czypem za miske zupy. Obozy czy łagry to był poligon.Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Krótkie nogi kłamstwa 
Adam39, 2011.09.06 o 09:06
Wczoraj czytałem te wypowiedzi. Nie mogłem odpowiedzieć, bo krew mnie zalewa na tą ich coraz większą bezczelność. Od dawna, od początku tych przemian widziałem i zdawałem sobie sprawę do czego to zmierza, kiedy te łobuzy podstępnie przejęli władzę. I z której strony cały czas poparcie dla nich szło. Ustanawianie przez nich coraz gorszego prawa i pod płaszczykiem prywatyzacji nachalne i bezkarne rozgrabianie majątku narodowego. Na kluczowych stanowiskach w państwie żydzi się poustawiali i przejęli całkowitą kontrolę nad Państwem Polskim. A bratanie się mazowieckiego z Kolem, nie zabezpieczając uprzednio Polskich interesów. Dziwiło mnie w rozmowach z ludźmi z Solidarności, poparcie dla tych działań. A jeszcze bardziej poparcie KK. Naród Polski w większości, jak dotychczas dał się podprowadzić unym. Ale po 22 latach widać, że po mału zaczynamy otwierać oczy. Coraz więcej prawdy do nas dociera. Powstają różne cenne inicjatywy w wielu miejscach w kraju, ludzie zaczynają się organizować, i myślę że koniec ich panowania w Polsce się przybliża.
Pozdrawiam
Podaję link do ciekawego artykułu:
+maciwoda.nowyekran.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Krótkie nogi kłamstwa 
w.red, 2011.09.06 o 10:08
Mnie "trzymało" dwa dni :/ Dorzuciłbym tu materiał :
+czerwonykiel.nowyekran.pl
Jak może dziwić że jest jak jest, gdy takie mendy sterowały i sterują krajem :(
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Krótkie nogi kłamstwa 
Adam39, 2011.09.06 o 10:29
w.red, podałeś dobry link i jakby uzupełniający podany powyżej. Wywiad ten był mi znany od kilku co najmniej lat. Ale znakomicie koresponduje z powyższym. Myślę że wzmacnia jego wymowę.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑